NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 20:04

Mi trenera imamo radi covjek iz sjene... moro covjek malo na more otic.. nesto novo isprobat... trebo bi sutra prekosutra i sa njim par extra igraca...

Bit ce mo medju top tri ekipe... matori Lazoooo volimo te...

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 09 jul 2019, 20:14

Trener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 09 jul 2019, 20:29

Ne znam jel Zvijezda nekad imala teži raspored...gostuje: Jedinstvo,Rudar Kakanj,Buducnost,Bratstvo,GOŠK,Radnik H.,Travnik i Čapljina :hmmmmm: a kući: Metalleghe,TOŠK,Olimpik,Orašje,Slaven,Igman i Goražde.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 09 jul 2019, 20:46

HMKAHH WroteColonNe znam jel Zvijezda nekad imala teži raspored...gostuje: Jedinstvo,Rudar Kakanj,Buducnost,Bratstvo,GOŠK,Radnik H.,Travnik i Čapljina :hmmmmm: a kući: Metalleghe,TOŠK,Olimpik,Orašje,Slaven,Igman i Goražde.

Al zato na proljece 3 kuci od 5
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 20:49

Davno je prica kruzila da Ce matori Lazo dvi tri godine ostat kod nas... Gdje ima dima ima i vatre

shevchet

PostPostao/la shevchet » 09 jul 2019, 20:59

spiska WroteColonTrener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!

Ako je Mile trener, onda se opet posralo i po Zvijezdi, po navijačima i po svemu... Bravo Pisko majstore, odstupi lagano, ne kaljaj svoj obraz. Mi treba da igramo 2. Federalnu, jer smo postali ekipa za kupovinu i prodaju, razna mešetarenja, lopovluke nadrimenadžera i sl. Žalosno, još ljudi ovdje pričaju o nekoj PL. Pa ako udjemo u PL, evo ja ću se go skinuti i prošetati čaršijom, javno obećajem. Šta nam rade debili od kluba, pa ima li ovom više kraja?! Cirkus se nastavlja, samo se neke uloge mijenjaju...

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 09 jul 2019, 21:16

Pa **** mamu i saldi i miletu ja vise nikad na stadion necu. Piska svaka cast brate

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 21:20

Extra lijepu smo pricu poceli pricat o Zvijezdi i ispade jaro Combe upravu sve... okrenu se sve...

Hvala ti Piska sto si uletio opet kad je najgore bilo da spasis sto se spasit da... Neda se izgleda ti njemacka sudjena... neko iz sjene radi...

Vadi nas matori Lazo...

shevchet

PostPostao/la shevchet » 09 jul 2019, 21:26

shevchet WroteColonSvake godine ista priča, doći će ovaj, pa onaj, pa na kraju će se opet krpiti ekipa par dana pred početak... Jedan potpiše, drugi uzme papire i ode, trećeg menadžer odvede, četvrtog klub predstavi na stranici, a lik ode bez ijednog treninga i sve tako u krug. Mislim ko još vjeruje u ove "informacije" taj ili je lud, ili je prespavao otkad smo ispali u Federalku...
Kad i ako dodje taj famozni trener i ta famozna pojačanja, onda možemo sjesti i kontati šta dalje, a ne da lupetamo o PL a 70% stvari nije riješeno... Svašta!

@combe80

Ja ovo napisao, a ti odgovori vi jaranike napravili profile neki dan, pa pričate budalaštine i sl.
Moj čombiću, imam ja malo više godina nego što ti misliš i prošao sam davno svakakve marifetluke, da bi mi neki čobani iz kluba mogu prodavati istu maglu evo godinama!

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 09 jul 2019, 21:44

Edis je umijesan u to sve...treba ic glasat
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 21:50

Polako ba u svemu ima fine pozitive nista jos zvanicno nije lijepa je prica pocela tako treba dalje da ide..

Pa sta i ako matori dodje ako uprava nece da mulja nemoze ni on. Ostaj tu Piska ba i nadgledaj lagano ima i Eso i on je sila moze nadgledat... budel Lazo namjesto napolje i cao... nemoze sam namjestat sigurno.

Fin trening danas, travnjak sila... fina prica krece samo polako
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 09 jul 2019, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 09 jul 2019, 21:50

Nemam rijeci stvarno,posrali se na sve ovo dobro sto se pricalo zadnjih par dana,posljednje nade,ne mogu da vjerujem da se prodaje magla drugu godinu za redom ili trecu ne znam ni sam vise,na pocetku price o premijer ligi i onda k.rac,al procitani su,prosle dvije sezone su nam mazali oci oko pola sezone,al sad su otkriveni nije prvenstvo ni pocelo

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 09 jul 2019, 22:05

Hebo vas Mile...ne bi vise dosao dole na stadion nema tih para...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Cevap
Kontakt:

PostPostao/la Cevap » 09 jul 2019, 22:14

Koliko god volim Zvijezdu ovo je prevršilo svaku mjeru
Ako Mile bude trener nikad više neću na utakmicu otići

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 09 jul 2019, 22:18

Cevap WroteColonKoliko god volim Zvijezdu ovo je prevršilo svaku mjeru
Ako Mile bude trener nikad više neću na utakmicu otići

Takodje,ne samo ako Mile dodje,posto Piska nije mogao sa njima izaci u kraj,a Zvijezdi ako iko misli sve najbolje to je Piska,odvajat svoje vrijeme i ici na sastanke sa onim budalama,stvarno,svaka cast,treba bojkotovati ovog trenera,a ako bude trebalo i upravu,bolje da nas nema nego da nas ismijavaju

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 09 jul 2019, 22:20

:nene: mile Lazarević nece biti trener

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 09 jul 2019, 22:29

desetkamarakane WroteColon:nene: mile Lazarević nece biti trener

Zasto se Piska povukao ?

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 jul 2019, 22:30

Vadi nas Edo ako za boga znas

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 09 jul 2019, 22:31

spiska WroteColonTrener je Mile kad bude zvanično ja ću se oglasit! Večerašnjim sastankom moj angažman oko Zvijezde je završen ja nisam pcka ja volim Zvijezda je moj klub! Ja ga ne želim uništavati svojim odlukama odnosno šutnjom! Protiv sam kupovine i prodaje i to će biti moj stav, svi koji šute odobravaju trgovinu hvala!

Ja ti moj Piskicu govorio da vas ljudi meze. Pa pojedinci iz radne grupe su sastancili sa Šaldom i Kemom samostalno. Ja ih svojim ocima gledo na nekim mjestima. Samo mi nisi htio vjerovat.
Ali ovom se mora stati u kraj ako Mileta vrate treba im yebati sve po spisku i preorat ono dole. Ako treba i prekide utakmica pravit. Bolje se ugasit nego ovu sramotu prezivljavat.
Hajd sto je covjek namjesto zajedno sa njima. Vec te frajer ispalio i otiso u Slobodu a imo sa tobom produzen ugovor. I nakon svega toga da ga vrate. Ako mi ljubitelji Zvijezde budemo to dozvolili treba nas yebat.
Oni njega mogu postavit ali isto ga tako mi mozemo natjerati da sam odstupi.
MILE SMECE LJUDSKO MA RŠ OD ZVIJEZDE I TI I POJEDINA GO VNA IZ UPRAVE.

shevchet

PostPostao/la shevchet » 09 jul 2019, 22:44

Samo bolestan um može reći da bi htio Mileta za trenera, nakon svega što se desilo...
Eno mu Sloboda, pa neka proba mafijati i mešetariti, ispaljivati ljude oko ugovora, pa ćeš vidjeti kako Fukare odbijaju bubrege, nisu oni mi ovce, pa da puste ljudi da ih guzi jedan čoban...
Davno ja rekao, daj pare u rukomet našoj djeci koja ginu na terenu i napravit će sigurno nešto od tih para i Dragonsi će svakako biti uz njih, a Banju preori, napravi krompirište i odyebi više ove lešinare i grobare oko kluba, koji nisu znali šta je Zvijezda kad nije bilo para dole... Nego čim su malo parica namirisali, svi vole Zvijezdu. Ma mrš pichka vam materina uhljebovska, mrš nam iz kluba!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 09 jul 2019, 22:52, ukupno mijenjano 1 put.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.