NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 04 avg 2019, 13:22

Nepametujte po forumu vec u Hrvatsku. Eto vas za sat na utakmici. Igramo finale protiv jake ekipe koja je usla u drugu ligu Hrvatske i bit ce solidan klub tamo.

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 04 avg 2019, 13:26

Ponovo WroteColonJa nisam pljuvao nikog,uvijek cu reci svaka cast za Pisku,Edu i ostale,samo kazem ako je neko napustio klub trebalo bi da stranica kluba objavi razlog,nece zemlja propasti,vise su uradili dobrog za Zvijezdu od vecine guzicara iz grada

Bit ce objava naravno nema razlog da ne bude

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 04 avg 2019, 13:28

combe80 WroteColonNepametujte po forumu vec u Hrvatsku. Eto vas za sat na utakmici. Igramo finale protiv jake ekipe koja je usla u drugu ligu Hrvatske i bit ce solidan klub tamo.

IDEMO po prvi pehar

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 04 avg 2019, 14:24

Vrati posto pa vidi ko ne koga počeo vrijedjati sa glavicima Itd ja sam samo usmjerio te glavice! Ja sam bio na moru 10 tak dana i nisam u toku ono sto znam kaže mu licno trener ili neko iz kluba, kadija je prilično velike uslove imao naspram naše djece posto INA viska igrača on je taj prvi koji je otišao, otiče sigurno još 2-3 igrača koja nebudu zadovoljila! Takve ja informacije imam iz klhba

vijestifriske
Kontakt:

PostPostao/la vijestifriske » 04 avg 2019, 14:41

Kakav sukob sa igracima. Ne pricajte gluposti. Kadija je potpisao ugovor medjutim kako se divelo dosta igraca i na tim pozicijama ponudjeno mu je da mu smanje platu koju je dog prije mjesec dana za nekih 20-30 % i nije htjeo na to pristati i napustio klub. To je pravi razlog. A kadija je kad je prwlazio u zvijezdu iz slatine dao 2000 za papire iz svog dzepa jer mu je bila zelja da tu bude u zvijezdi i opet su mu ostali duzni nesto od prosle polusezone tako da je proslu polisezonu igrao skoro dzaba,a to moze ptvrditi i piska jer sam ovo cuo od izvora bliskog njemu.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 04 avg 2019, 14:53

vijestifriske WroteColonKakav sukob sa igracima. Ne pricajte gluposti. Kadija je potpisao ugovor medjutim kako se divelo dosta igraca i na tim pozicijama ponudjeno mu je da mu smanje platu koju je dog prije mjesec dana za nekih 20-30 % i nije htjeo na to pristati i napustio klub. To je pravi razlog. A kadija je kad je prwlazio u zvijezdu iz slatine dao 2000 za papire iz svog dzepa jer mu je bila zelja da tu bude u zvijezdi i opet su mu ostali duzni nesto od prosle polusezone tako da je proslu polisezonu igrao skoro dzaba,a to moze ptvrditi i piska jer sam ovo cuo od izvora bliskog njemu.

Il si mu roditelj il neki drugi rod samo se fatate za pare, a kvalitet gurate u drugu stranu. Masu talentovane djece su unistili roditelji, a pitanje jesul i bili talenti.Uvijek sam govorio problem je prave procjene igraca kod nas pogotovu nase djece fula se tu, nesmije se dozvolit pristup roditeljima jer u tim okolnostima nema objektivnosti. Treba se svima dat sansa i dobro izvagat ko vrijedi ko ne, a pare su na zadnjem mjestu.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 04 avg 2019, 17:03

spiska WroteColonVrati posto pa vidi ko ne koga počeo vrijedjati sa glavicima Itd ja sam samo usmjerio te glavice! Ja sam bio na moru 10 tak dana i nisam u toku ono sto znam kaže mu licno trener ili neko iz kluba, kadija je prilično velike uslove imao naspram naše djece posto INA viska igrača on je taj prvi koji je otišao, otiče sigurno još 2-3 igrača koja nebudu zadovoljila! Takve ja informacije imam iz klhba

Nemam sta vracat porodicu ti nisam spomenuo. A sto se tice glavića i dalje stojim pri tom.

GradacacC
Kontakt:

PostPostao/la GradacacC » 04 avg 2019, 19:57

Drago mi je da nam je FB stranica postala malo aktivnija i nadam se da ces jos aktivnija biti, jer to je jedan od nacina da se reklamise klub i privuce publika. A ti combe jaro, sjasi ba malo. Ja se zoliko obradujem kad napises da se neces neko vrijeme javljat, kad ono ti opet....

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 04 avg 2019, 22:09

Koji pacenici. Kad puse ne objavljuju. Juce cim zabiju go odma objava. Danas pusa pa nista.

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 04 avg 2019, 22:29

Kaze se gol,combic,eh da ti je saznati rezultat....prc

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 04 avg 2019, 22:34

Pusa sincino 2-1. Sta cu saznat kad dole imam covjeka koji sve pravovremeno javi.
A sto se tice go/gol lapsus lektore, oprosti.

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 04 avg 2019, 22:46

Jaooooj,imas i svoga covjeka,pa ti si Ferguson,steta onda sto nisi u upravi,ili nesmijes tamo da te ne otkriju combic,toliko si zasrao sa vecinom..a tu pusu prisloni na svoju staru guzu,a stariji sam od tebe i sada i mislim da znam koji si mamlaze...sada **** od Zvijezde stranacki glupsone..oprosti mislio sam Fergusone

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 04 avg 2019, 22:51

Opusti se Cutura, nije ti to dobro za pritisak. Ako vec kazes da si mator.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 04 avg 2019, 23:48

Extra smo igrali 70 minuta svaka cast kasnije smo pali radi umora i pustili ljude da nas pobjede da ranije kuci idemo. Sa igrom od prvih 60 minuta Bihac nema nikakve sanse protiv nas.

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 05 avg 2019, 00:06

combe80 WroteColonExtra smo igrali 70 minuta svaka cast kasnije smo pali radi umora i pustili ljude da nas pobjede da ranije kuci idemo. Sa igrom od prvih 60 minuta Bihac nema nikakve sanse protiv nas.

Sta pustili,o cemu pricas,neka smo izgubili nije kraj svijeta,ne trebaju nam izgovori tipa pustili i to,normalno da nisu dali maksimum jer prvenstvo pocinje u subotu,j..es turnir,i to ti je vrsta prijateljske utakmice samo sto ne mozes mijenjat koliko ti hoces i tako to,poraz poraz kakve veze ima,glavu gore i idemo u Bihac po tri boda ako Bog da :twisted:

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 05 avg 2019, 00:21

Pa sto se ti juce ne javi,kada smo pobjedili,nisi juce imao svog covjeka...hmmm ,sikiraj se ti za svoj pritisak majmune,moj je u redu...izvinjavam se majmunima na uvredi nisu zasluzili sa uporetbom...a popusis Cuturi nako iz nehata a pametan si kao to sto ces popusiti,haj sad uzivaj

astra1922
Kontakt:

PostPostao/la astra1922 » 05 avg 2019, 00:32

Opet dva različita poluvremena. Prvo vrhunski a u drugom smo pali fizički gdje nas je vrlo dobra ekipa Dubrave kaznila,.

Ekipa nam je odlicna ali kratko na okupu da se uigra.
Danas i jucer je bilo puno dobrih poteza a greske su svedene na minimum.
Ohrabruje pas igra i zalaganje.

Ako je i po cemu ovaj poraz dobar to je zbog vlade jagodica koji je dosao i skautirao nasu ekipu cak iz Bihaća
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 05 avg 2019, 07:35

To ti je limaru znak da ce svi nas stjet natrpat u ligi i da nas smatraju najvecim konkurentom za prvo mjesto.

Imamo jos jedan problem a to je klupa tu nemamo igraca koji mogu neku prevagu napraviti. Juce se vidilo to extremno gdje nas je protivnik dobio sa svjezim igracima sa klupe. Obavezno probat naci dva jaca pojacanja jos a neku nasu djecu poslat na pozajmicu da se kale.

Nek u Bihacu dobijes pet zutih i u kaknju tri cetri eto ti problema... mi imamo samo Djekica i kad se vrati Jazvin imas jos Facu na klupi ostalo sto jest jest tesko moze napravit neku prevagu. Music ce nadoc ali za dvi tri godine juce u sredi napravi gresku doda pogresno Mahmutu i ljudi zabise za 2:1.Mogu djeca nasa ulazit kad vodimo po 3:0 pomalo i to je to kad budemo gubili i trebadne nesto napravit necemo moci sa ovom klupom.

Ako hocemo u prve tri ekipe i borbu za ulazak u premijer ligu trebaju jos dvojica. Sa ovom ekipom top 5.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 05 avg 2019, 08:37

Pajo59 WroteColonPa sto se ti juce ne javi,kada smo pobjedili,nisi juce imao svog covjeka...hmmm ,sikiraj se ti za svoj pritisak majmune,moj je u redu...izvinjavam se majmunima na uvredi nisu zasluzili sa uporetbom...a popusis Cuturi nako iz nehata a pametan si kao to sto ces popusiti,haj sad uzivaj

Kakve veze ja imam Cutura. Ja mogu bit subjektivan ali stranica ne. Oni moraju biti objektivni. Moras izvjestavat i kad se gubi i dobije. I kada igraci dolaze ali kada i idu i zasto idu.
Ne dolikuje starom konju da vrijeda moras to naucit.

A kod tebe moj combicu opet pali apetiti, sad je ponovo top 5 a prekuce bilo borba za prvaka. Gori si od nase uprave, ko vrijeme si.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 05 avg 2019, 10:23

Ma drat ce mo ovu balavuriju tipa Capljina, Gracanica, Slaven... problemi ce bit sa sudijama koji ce nas tamanit na strani i sa kratkom nekvalitetnom klupom. Prvih jedanest sigurno imamo daleko najjacu ekipu lige.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.