NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

nebeskasila
Kontakt:

PostPostao/la nebeskasila » 07 avg 2019, 20:43

U Bihacu je zadnjih godina uvijek sudjenje fer. Vise puta nas ostete nego koga drugog. Bice sigurno dobra utakmica nadsm se i dobroj posjeti pa za boljeg 3 boda :D

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 avg 2019, 23:23

nebeskasila WroteColonU Bihacu je zadnjih godina uvijek sudjenje fer. Vise puta nas ostete nego koga drugog. Bice sigurno dobra utakmica nadsm se i dobroj posjeti pa za boljeg 3 boda :D

Nisi prijatelju realan. Evo sjetiti ću se prve toskove sezone u Prvoj ligi, to je znači pretprošla sezona. Pa vas gore Barca nije mogla dobiti, a imali ste ekipu sastavljenu od domacih i loših igrača, bila je neka frka kod vas u klubu pa loša ekipa bila. Svaku drugu vam utakmicu sudio nas Ibrahimkadic iz Tešnja, tada više vaš nego naš. Neka se javi Harden on je realan otkako ga čitam na forumu, mislim da će potvrditi ovo.

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 07 avg 2019, 23:40

HeliosIzDomzala WroteColon
nebeskasila WroteColonU Bihacu je zadnjih godina uvijek sudjenje fer. Vise puta nas ostete nego koga drugog. Bice sigurno dobra utakmica nadsm se i dobroj posjeti pa za boljeg 3 boda :D

Nisi prijatelju realan. Evo sjetiti ću se prve toskove sezone u Prvoj ligi, to je znači pretprošla sezona. Pa vas gore Barca nije mogla dobiti, a imali ste ekipu sastavljenu od domacih i loših igrača, bila je neka frka kod vas u klubu pa loša ekipa bila. Svaku drugu vam utakmicu sudio nas Ibrahimkadic iz Tešnja, tada više vaš nego naš. Neka se javi Harden on je realan otkako ga čitam na forumu, mislim da će potvrditi ovo.

Ipe dok je tako sudio i valjao im je, eno sad ga sutnuli kad vise nije htio/mogao. Zaboravljaju te stvari ovi Biscani.
TŽV!

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 avg 2019, 23:41

atomac123 WroteColon

Ipe dok je tako sudio i valjao im je, eno sad ga sutnuli kad vise nije htio/mogao. Zaboravljaju te stvari ovi Biscani.

Sto posto si upravu.

bihacusrcu1
Kontakt:

PostPostao/la bihacusrcu1 » 08 avg 2019, 01:16

Sa zvijezdom je uvijek nadigravanje bilo..prve sezone kad ste se borili sa jajcem Mujo dao golcinu sa 25 metara one sezone sa Simon hanom dule dao iz slobodnjaka sa 40 metara najmanje..utakmice uvijek borbene u subotu ko bude bolji neka pobjedi ionako je liga za neku stvar..sretno i lijep pozdrav
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

tropic
Kontakt:

PostPostao/la tropic » 08 avg 2019, 01:42

atomac123 WroteColon

Sabrija, Varupa, Poprzenovic i Ibrahimkadic 90% domacih utakmica Jedinstva sude. Bas sam jednom gledao koliko nam je ko puta sudio i ova 4 lika se uvijek vrte.

Kako god bilo, bujrum u Bihac. Trenutno imate daleko najjacu ekipu po imenima i po meni ste glavni favorit za ulazak, ako sta drugo vam ne pokvari planove. :salut:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 08 avg 2019, 08:38

Ako Sabrija bude sudio protiv nas onda smo ga popusili da valja
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥
♥️ Звезда Градацак футбольный клуб ♥️

nebeskasila
Kontakt:

PostPostao/la nebeskasila » 08 avg 2019, 12:59

Znam da je.bilo svega. Bila je sezona kad smo trebali ispasti pa se dogovaralo i sa sudijama i sa klubovima. Ali sas tu ima novih ljudi tako da nece biti toliko tih stvari. A u ovoj ligi o postenju ne moze niko.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 08 avg 2019, 13:29

Kad smo se boril sa siminim hanim za ulazak jedinstvo doslo sa nekom djecom na poluvrennu 4-0 sabic kaze dosta je poslije vam platili rucak...mi dosli u proljece u bihac...od je-banja mame do djeda i nene...u tad smo izgubili 2-0...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 08 avg 2019, 13:48

Sudija odlican idemo se nadigravat....ilija sudi gosku

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 08 avg 2019, 15:07

Neka nam je sa srecom,srce na teren,i da se vratimo sa obje gostujuce bez poraza

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 08 avg 2019, 16:48

Nakon dugo godina trener Zvijezde najavljuje borbu za prvo mjesto, zvanicno :bih:

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 08 avg 2019, 17:50

Samo da nedobijemo po usima jer kad god smo rekli idemo ba ulazak ili na pobjedu dobijemo dusu i to dobru

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 09 avg 2019, 16:08

Gledam juce odozgo sa Vidare jest dobro pokosen kompleks stadiona. Kako ih nije sramota dobit stadion na koristenje a drzat ga ko dzunglu. Opet ambrozija dobro napreduje.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 09 avg 2019, 20:01

Sad je ambrozija na redu. Nadam se da necemo pobijediti u Bihacu, jer valja onda do narednog poraza citati o rastu ambrozije oko stadiona

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 09 avg 2019, 20:22

Bitno je da ti mene prstis i komentarises. Znaci bitan sam ti jer bi u suprotnom zaobilazio moje pistove.
A sto se tice ambrozije i ostale haluge, bode oci. To se bar da sa malo para dovesti u red. Jer tu se ne moze kukat da za to nema finsnsija. Znaci bitna je samo volja da bar odrzajes nesto sto je neko drugi napravio.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 09 avg 2019, 20:30

Da, stvarno, upalio sam notifikacije na tvoje postove da mogu iste sekunde odgovoriti :lol:
Isto kao sto si i ti na moj post odgovorio i to u roku 20 minuta.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 09 avg 2019, 21:11

Upravu je Combe sto se tice stadiona pozivam novu Upravu da nadju modus ili da parkinzi sve fino ociste oko stadiona. Da se ofarbaju golovi na pomocnom stadionu te da se ofarba ograda isto na pomocnom. Nove mreze da se stave na glavni stadiona na golove a ove da se postave na pomocni. Tu se sa malo para moze napravit cudo ako nista nek naprave akciju sakupljanja prvi sam sto cu dat nesto da se to fino sredi.

Izgledalo bi extra... ovako ce ambrozije bit ko zemlje i po starom ko i prije.

Napravit sve cakum pakum pa kad gosti dodju da imaju gdje doci i divit se...

Sretno nam sutra...

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 09 avg 2019, 21:58

combe80 WroteColonUpravu je Combe sto se tice stadiona pozivam novu Upravu da nadju modus ili da parkinzi sve fino ociste oko stadiona. Da se ofarbaju golovi na pomocnom stadionu te da se ofarba ograda isto na pomocnom. Nove mreze da se stave na glavni stadiona na golove a ove da se postave na pomocni. Tu se sa malo para moze napravit cudo ako nista nek naprave akciju sakupljanja prvi sam sto cu dat nesto da se to fino sredi.

Izgledalo bi extra... ovako ce ambrozije bit ko zemlje i po starom ko i prije.

Napravit sve cakum pakum pa kad gosti dodju da imaju gdje doci i divit se...

Sretno nam sutra...

Nije stadion nama dat na koristenje i odrzavanje nego firmi Parkinzi,neka ga gospoda sada odrzava,dobijaju oni pare za to

Pajo59
Kontakt:

PostPostao/la Pajo59 » 09 avg 2019, 23:47

Eh da te ambrozija hoce uhakat,pa da malo usutis sa tim negativnostima...nemas drugo sta pa ambrozija,idi kosi bolan mozda te i uhaka....Sutra pobjeda ako bogda ili cemo slusat Combetova naklapanja...ma salim se za uhakanje,zivio ti nama a sutra da stavis dobar komentar,poslije pobjede...

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.