NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 11 avg 2019, 16:10

Samo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la harden » 11 avg 2019, 16:42

spiska je napisao/la:Samo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku
Cuj mi ne volimo Zvijezdu, da ne volimo ne bi vas docekali onako. Protiv Zvijezde i Gradacca nikad nista nismo imali, uvijek fini odnosi bez problema. Kako je vama setala lopta po liniji tako i nama prvo poluvrijeme kad ste jednom centar presli. Gol sto vam je ponisten cist ofsajd, vidjelo se odmah. Onaj sut kad je precka bila je cini mi se gol, to pomocni nije vidio a trebao je.

Vlado je syebo drugo poluvrijeme jucer, zato ste i dominirali onoliko. Sretno u nastavku :bih:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 16:44

spiska je napisao/la:Samo druže polako dugo je prvenstvo, a vidjet ćeš snagu toska 5 kolo u Gradaccu, shvatam ja da vi ne volite Zviiezfu al Zvijezda vas je trebala dobiti jučer poništen gol u prvom poluvremenu upitan, ne priznat gol u drugom. Hrpa šansi po gol liniji seta lopta Al hajd. I usput mi igramo mi nismo favoriti za pl. I niko nama ništa nije poklonio nego smo dominirali niste centra prešli drugo poluvrijeme al nem vam je sretno vjerujem da ne dobra ekipa Jedinstva! Sretno u nastavku
Ne volite ni vi toska. Vidiš ovog gore, tačno i jest combe, nije mu prvi put da ovako piše o nama. Što se tice kvaliteta i borbe za 1. mjesto, TOŠK to nije najavio niti mu je cilj, dok za vas to nije slucaj. A što se tice utakmice neka pobjedi bolji, 3:0 Za zvijezdu pruzimo ruku idemo dalje, isto tako obratno ako bude.. Al ne treba biti ljakse ko ovaj vas pacijent gore.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 avg 2019, 17:11

Samo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 11 avg 2019, 17:15

combe80 je napisao/la:Samo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.
Kakav si ti retard.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 17:18

combe80 je napisao/la:Samo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.
Kanta godine na sportsportba forumu odlazi u Gradačac. Čestitam seljo neotesani. Dabogda nikad ne ušli zbog takvih idiota ko što si ti. A carsija vam jeste za Premijer lige. Al takvi ko ti su samo za kaveza. :guz:

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la JohnDoe » 11 avg 2019, 17:34

HeliosIzDomzala je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Samo trpat Toska, Capljinu,Gracanicu nek se zna ko je najbolji. Sportski ih nadigrat ko svake godine.
Kanta godine na sportsportba forumu odlazi u Gradačac. Čestitam seljo neotesani. Dabogda nikad ne ušli zbog takvih idiota ko što si ti. A carsija vam jeste za Premijer lige. Al takvi ko ti su samo za kaveza. :guz:
Mojne ba Combeta.
Emancipovao se malo, naucio je pravopis. :lol:

Sto se tice Zvijezde i TOSK-a, kvalitetom su tu negdje. Sigurno da ce medju prvih 5 ekipa obe zavrsiti. Samo
FGR !

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 avg 2019, 17:35

Ma joj zezam se malo ove jaranike iz Toska se odma upecaju... te vrijedjaju... bjezi ba... nema od ovog foruma hajra...

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 avg 2019, 17:43

combe80 je napisao/la:Ma joj zezam se malo ove jaranike iz Toska se odma upecaju... te vrijedjaju... bjezi ba... nema od ovog foruma hajra...
:puke:

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tesanj1975 » 11 avg 2019, 18:36

@combe80 dodji malo u Tesanj kad bude Zvijezda dolazila pa onda pricaj o tesnjacima nesto

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 11 avg 2019, 18:49

Tesanj1975 je napisao/la:@combe80 dodji malo u Tesanj kad bude Zvijezda dolazila pa onda pricaj o tesnjacima nesto
Jel to prijetnja ili???

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tesanj1975 » 11 avg 2019, 20:22

Ma ne bolan. Poziv dobrodoslice. Nema potrebe za prijetnjama.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 avg 2019, 13:38

Smanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 12 avg 2019, 15:18

combe je napisao/la:Smanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.
Za golmana se slazem, al bi ipak Terzica prije Anisa stavio po trenutnoj formi, mali je u Bihacu odigro odlicnu utakmicu

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 12 avg 2019, 16:37

combe je napisao/la:Smanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.
Nije problem zasticeno godiste ako je cilj ostanak u lizi, samo ih rotirat dok se neuganja najbolji. Ako cemo se ganjat za prvo mjesto, odbrana mora bit ful, nemoze Djekic na klupu, dobijacemo golove i kuci i svaku utakmicu ganjat rezultat u drugom poluvremenu

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 avg 2019, 17:30

zmajevac je napisao/la:
combe je napisao/la:Smanjte malo dozivljaje svi. Trebo si combicu doc u Bihac, gledat u zivo pa komentarisat. Po meni je utakmica bila 60:40 u korist Zvijezde. Realno nase sanse su bile bolje od Jedinstva. Al kad se sve sagleda + ona vrucina podjelom bodova i jedni i drugi treba da budu zadovoljni.
Sad ono drugo niti smo Barcelona kao sto neki nasi pisu a niti smo kanta kao sto ovi drugi govore. Kad sagledas igracki kadar mi smo realno medu 3-4 ekipe u ligi uz GOSK, TOSK i Olimpik. I mi i ove 3 ekipe sigurno ce mo bit medu prvih pet. Sad kako ce to bit rasporedeno zavisi od mnogo faktora.
Ono sto smo svi vidjeli u Bihacu a sto se znalo i ranije nas najveci problem su U 21 igraci.
Ja licno bih probao sa Aljkanovicem na golu +Devedzic i onda bi ostalo samo jedna pozicija da se zrtvuje.
Mada sigurno da ce i ta zasticena godista biti puno manji problem kada budemo igrali kuci.
Nije problem zasticeno godiste ako je cilj ostanak u lizi, samo ih rotirat dok se neuganja najbolji. Ako cemo se ganjat za prvo mjesto, odbrana mora bit ful, nemoze Djekic na klupu, dobijacemo golove i kuci i svaku utakmicu ganjat rezultat u drugom poluvremenu
Ako je opstanak cilj onda je i igracki roster preskup. Jer smo mogli opstat i sa 2-3 igraca manje nego sto trenutno imamo i te pare ulozit u nesto drugo.
Tako da o opstanku ne pricamo.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 12 avg 2019, 17:49

Najbolje bi bilo da pocinju:
Aljkanovic
Terzic Jazvin Devedzic
Antic Arnautovic Ćulum Đekic
Mojovic
Jazvin Mahmutovic

Facic i Šaric sa klupe.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 12 avg 2019, 18:36

HMKAHH je napisao/la:Najbolje bi bilo da pocinju:
Aljkanovic
Terzic Jazvin Devedzic
Antic Arnautovic Ćulum Đekic
Mojovic
Jazvin Mahmutovic

Facic i Šaric sa klupe.
nebi bas rekao da ce faća ulazit stalno s klupe po mom licnom misljenju starter je sledecu al ne mora to nista znacit do trenera je

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 avg 2019, 18:59

Neka bude starter ko je najspreminiji pa makar to bio i junior ako ce da 200 % sebe na utakmici.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 12 avg 2019, 23:49

Sa jacim ekipama treba da startaju Djekic i Saric,a protiv slabijih mogu se ubacivati Aljkanovic i ovi ostali tako sa de malo rotiraju i ko se pokaze najbolje neka izbori mjesto u prvih 11,i gotovo,Djekic je pokazao puno i u duelima i sve,momak ima srce i brz je i sve,Saric je isto hrabar probija se i to,opet ne smijem blatit Terzica i ostale nisam ih vidio uzivo kako igraju,onaj prijenos iz Bihaca se nije moglo vidjeti koji je igrac i to,uglavnom samo nas zeza to sa u21 igracima,nisu oni toliko losi samo sto moras neke bitne igrace povuci na klupu da bi se ispostovalo u21 pravilo jbg

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.