NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 01 jan 2020, 13:23

Ma nije sad stvar o tim igracima nego opcenito,Hasanbasic,Zurapovic,Isanovic,Doljancic,Arapovic,Dusan i ne moze mi naumpast jos te djece gotov pa iste generacije ima isto Delic iz Slavena,u slavenu moze igrat a ne moze u Zvijezdi bit od pomoci i jos x x nase djece kad se vratis unazad generacija 95,96 sad je tim igracima 24.25 godina i vrlo kvalitetni igraci koji su moglii i mogu da igraju za Zvijezdu ako ne za prve postave mogu bit Dzokeri sa klupe.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 01 jan 2020, 17:25

combe80 je napisao/la:
01 jan 2020, 11:47
Vi stvarno mislite da nasa djeca imaju extra kvalitet??? Nazalost nemaju to se vidilo i u Sarajevu protiv Olimpika prosle godine gdje smo natrpani sa 5:0 i vidna razlika na terenu bila. Tad Mehic nije igrao i to je to. Mozemo mi ovde u ovoj slaboj u19 ligi i kadetima trpat al cim veci gradovi dodju kanal. U nas jaranike u svakoj generaciji imas maximalno dva igraca koja mogu igrat nekad u Zvijezdi ostalo bolan nema kvalitete!!! Gledatel vi utakmice?? Hajde eto nadjite jednog naseg koji je bolji od recimo Sarica, Maksimovica, Jove?? Nema jaranike NEEEMMMAAA... mozda bude kad se bude extra radilo sa njima, kad budemo u omladinskom pogonu imali sest trenera sve organizovano al sad nema. Vidis da nemamo ni prevoza nekad.Imas par dobrih potencijala ostalo balavurija nazalost...

Nemamo mi sta medit da nam je dobro... borba za opstanak je i to je to. Klub je na niskim granama.

Ustvari vidicete gdje ce mo bit ako nedodje cetri pet extra pojacanja jos. Djeca mogu nasa par njih al uz sedam top igraca sa kojim ce napredovati.
Nisi mi jasan po tebi mozes li mi objasnit il su ne talentovana djeca ta nasa il su slabi treneri sto sa njima rade nema trece

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 jan 2020, 18:48

Oboje jaro, prvo nemas dovoljno talenata na opstini a i nemas jos uslove prave ( jedan trener recimo samo za dvi generacije).

Nama ako hocemo sa djecom da igramo ko sto vi hocete treba rekonstrukcija omladinskog pogona i to najmanje 5 trenera i profesionalan rad. Jedina svijetla tacka i jest taj omladinski pogon. Ljudi se ubise od posla a uslovi nikakvi bar dosad. Uz plasticni teren i par trenera jos mogli bi pravo napredovat jer bi talenata jos sa strane doslo dosta. Ovo sad sto radimo i sto imamo omladine nemoze igrat prvu ligu federacije. Ispali bi.

Mora se promijenit klubska politika da bi sa djecom nasom mogao ovu ligu igrat za neki pet godina. Dotad moras imat jake igrace profesionalce sa strane.

I nemojte dzaba pisat da mozemo igrat sa djecom nasom kad nemozemo. Znate vi sta je jedan recimo Mahmut za bilo koje nase dijete...??? Da nepricam o Pecelju, Anticu ili nekom drugom.Realnost je nazalost takva da mi momentalno nemamo ni 5 extra nase djece a kamoli 11 da igraju.

Da nebude zablude ovo sto si doveo do sad bi mogla komotno nasa djeca poklopit.Bacanje para nazalost. Ovo nisu igraci top kalibra koji nama trebaju tako da neispane da branim sto dovodimo ove neke igrace.

Po meni nama treba ukupno u ekipi 8 top igraca PROVJERENIH (Antic, Cale,Nole, Adzem i takvi) ostalo nasa djeca i lagano. A ne neke balavurije NEPROVJERENIH kijamet sa strane....

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 01 jan 2020, 19:34

combe80 je napisao/la:
01 jan 2020, 18:48
Oboje jaro, prvo nemas dovoljno talenata na opstini a i nemas jos uslove prave ( jedan trener recimo samo za dvi generacije).

Nama ako hocemo sa djecom da igramo ko sto vi hocete treba rekonstrukcija omladinskog pogona i to najmanje 5 trenera i profesionalan rad. Jedina svijetla tacka i jest taj omladinski pogon. Ljudi se ubise od posla a uslovi nikakvi bar dosad. Uz plasticni teren i par trenera jos mogli bi pravo napredovat jer bi talenata jos sa strane doslo dosta. Ovo sad sto radimo i sto imamo omladine nemoze igrat prvu ligu federacije. Ispali bi.

Mora se promijenit klubska politika da bi sa djecom nasom mogao ovu ligu igrat za neki pet godina. Dotad moras imat jake igrace profesionalce sa strane.

I nemojte dzaba pisat da mozemo igrat sa djecom nasom kad nemozemo. Znate vi sta je jedan recimo Mahmut za bilo koje nase dijete...??? Da nepricam o Pecelju, Anticu ili nekom drugom.Realnost je nazalost takva da mi momentalno nemamo ni 5 extra nase djece a kamoli 11 da igraju.

Da nebude zablude ovo sto si doveo do sad bi mogla komotno nasa djeca poklopit.Bacanje para nazalost. Ovo nisu igraci top kalibra koji nama trebaju tako da neispane da branim sto dovodimo ove neke igrace.

Po meni nama treba ukupno u ekipi 8 top igraca PROVJERENIH (Antic, Cale,Nole, Adzem i takvi) ostalo nasa djeca i lagano. A ne neke balavurije NEPROVJERENIH kijamet sa strane....
Pa i ne kazem da nam treba svih 11 igraca da igraju sa opstine jer to je ne moguce,to ni jedan klub ne moze u prvoj ligi,ali uvijek ima 3.4.5 igraca u nas iz grada koji mogu navi mjesto medju prvih 11. Bar 3 ostalo 1.2 stranca na klupi i ostalo nasa djeca,i ja mislim da bi se s tim mogli nosit u prvoj ligi,da drzimo sredinu tabele budemo sig za opstanak i to je to,jer pucanje u prazno oko Premijer Lige to su suplje price,borimo se da ne ugasimo klub a pricamo i Pl nema logike. Nadam se da razumijes moje rijeci sta zelim da kazem

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 jan 2020, 19:43

Tako je... kakva ba premijer liga to mi budalasamo po forumu. Daje opstat u ovoj ligi.

Mozda je rijesenje paralelno imat klub Zvijezda Dragons ( ime je samo primjer, mozemo se zvat drugacije)koji pocinje iz zadnje lige. I tu nasa djeca se mogu kalit i komotno igrat. Za par godina eto te u prvoj ligu... ovu Zvijezdu onda ugasit a Zvijezda Dragons stabilan klub bez duga moze krenut ka premijer ligi.

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 01 jan 2020, 21:09

Pa evoo imamo ti mi Mionicu, koliko ja znam prijateljski su to klubovi i zasto ne bi ozivili opet kao prije par godina da djecu saljemo gore rang ispod nas neka igraju gore,kao sto je bilo prije na godinu ih posaljemo na posudbu i kad sazriju vrate se opet dole,i tako bii imali svoju djecu koja igraju i bili bi sigurni da si tu,najbezbolnije rjesenje i jedino pravo iskreno

Ili ne bitno,etoo ima sad 3 terena zasto se ne napravit neki klub 3 kantonalna koja utakmica kosta domaca ili gostujuca do 200 km,neka djeca igraju tu daleko je od kvaliteta ali zasto ne i drugu kantonalnu etoo pa djeca su too mogu se setat tim ligama kako hoce iz tih ekipa uvijek svake godine vuc 2.3 igraca,nije puno novcano a extra stvar za zvijezdu,djeca su tu i igraju imas ih kad god zatreba,bolje i to nego da ih rasipamo po,modrici,Samcu i sta ja znam gdje vise

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 02 jan 2020, 17:39

Koliko ima istine u tome da bi Jazvin i Mahmutović mogli ostati kod nas.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 02 jan 2020, 18:13

zvijezda1 je napisao/la:
02 jan 2020, 17:39
Koliko ima istine u tome da bi Jazvin i Mahmutović mogli ostati kod nas.
Nadam se da nema nimalo istine u tome
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 jan 2020, 20:54

STace ti igrac sto je na naseg dragog matorog Lazu namjerno sutao loptu???
Nema sanse da on se vrati... takvo ponasanje je krajnje neprofesionalno i takve mrake nam netrebaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2020, 08:52

Mi smo kraljevi. Dva boda bjezimo zoni ispadanja a nikakvog plana. Nit se zna ko ostaje, ko odlazi a najmanje ko dolazi. Sem onog jednog i po igraca sto su doveli. Ako i oni ne izmagle do pocetka priprema koje najvjerovatnije kako je krenulo startaju polovinom februara.
Ovi ako ostanu u upravi ako se kojim slucajem izvucemo ove, sljedece godine sigurno ispadamo.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jan 2020, 10:49

Dosli arezina malbasic.rijad.arapovic....ostali antic dzevedzic,culum arnautovic faca tu je i salko dok mada sumljam da ce ostat.djekic....i radovic je jos nas.mada sumljam da ce ostat kao i salko
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 03 jan 2020, 11:47

Salko i Mahmut ostaju, al na tribini ako ne uplate novac za ispisnicu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 04 jan 2020, 10:56

SMR187 je napisao/la:
03 jan 2020, 11:47
Salko i Mahmut ostaju, al na tribini ako ne uplate novac za ispisnicu
Tako i treba nema papira glumcima koji su samo pare dosli da uzmu

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 04 jan 2020, 11:15

Izgleda i nasa velika golmanska nada Aljkanovic blizu odlaska iz Zvijezde :plac: :zzz:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 jan 2020, 11:20

fender13 je napisao/la:
04 jan 2020, 10:56
SMR187 je napisao/la:
03 jan 2020, 11:47
Salko i Mahmut ostaju, al na tribini ako ne uplate novac za ispisnicu
Tako i treba nema papira glumcima koji su samo pare dosli da uzmu
Opustite se kakve crne tribine. Ti igracu da bi ga drzao na tribinama moras isplacivati platu. Jel mozemo mi sebi priustit taj luksuz? Nemamo sredstava da sastavimo jedanest spacnih a kamoli da placamo igrace da sjede po tribinama.
Tako da su to price za djecu do 12-13 godina.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 jan 2020, 12:21

Nemas ni luksuz da igracima dajes pare na ruke za sezonu, a da onda istii ti igraci napuste klub 2 kola prije POLUSEZONE.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 jan 2020, 12:34

I za to treba odgovarat onaj ko im je dao. Ali budi siguran da ako mu ne das papire i posaljes ga na tribine moraces mu placati sve plate do kraja.

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 04 jan 2020, 13:35

Ako mu ne das papire onda ......Combeeeee,zabrinuo si se,hajde polahko krug kroz carsiju,obraz je obraz zvanicno jos nije napustio Zvijezdu nova je prosla....salim se nego Prleta nazad ,Isana,Kadica,Doljancica I to je to nece ovo lose zavrsiti

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 04 jan 2020, 15:40

combe80 je napisao/la:
04 jan 2020, 11:15
Izgleda i nasa velika golmanska nada Aljkanovic blizu odlaska iz Zvijezde :plac: :zzz:
Gdje ide

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 jan 2020, 16:38

fakultet
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.