NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 21 jan 2020, 21:12

DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 20:39
Upravu kao i uvijek, Grande Combe.. Aferim majstore. Pa daj makar priliku momcima nek pokažu šta znaju pa onda pljuj
Vama je data prilika pa radite ista sranja ko i ovi prije,hoce li i jedan prelazni rok proci da mi ne zamijenimo manje od 10 igraca ? Sta vi mislite da radite,kakvi su vam planovi,vi nemate pojma uopste sta radite,govorili ste o nekakvim vizijama,promjenama,vi devastirate klub,najnesposobnija uprava od kako znam za Zvijezdu,nabili mijenjate igrace ko carape,rezultati katastrofa,plus na to sve nabili jos dug u poreskoj i pricate opet nesto,koga lazete vise,sta muljate,Combe je u pravu do sada bio u 95%slucajeva sta god je u pitanju,nije nikom od nas drago govoriti svasta o klubu,ali to je su sve cinjenice i vecina je istina,a ta istina je da se neko igra menadzera u klubu dole sa tudjim(nasim gradskim)parama,koliko je uprava od pocetka sezone nasla para za klub ? Eto jedno jednostavno pitanje,moze odgovor i u pp

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 21 jan 2020, 21:24

Ma ti se meni obracas kao da sam ja član uprave sta je tebi bolan jesi dobar ti. I ja kažem da uprava treba naći pare obezbijedit jedan dio, ne kao smoki i kompanija proda jednu dvije tekme pa isplati plate il premije. Al sta misliš otkud sad pare za ove igrače sto se dovode, svi hoće na ruke otkud te pare aj mi reci.?Ne branim ja ljudi nikog nije ni meni sa ovom upravom bajno al bar je čisto pošteno sto se utakmica tice, neće se niko prihvatit kluba de budite svjesni već jednom ovi ako odu il će doc smoki mesetarit il je ključ u bravu..dok ne dodje neko poput Azmira da ima viska para za bacat nama je ovde bit do daljnjeg

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 21 jan 2020, 21:35

DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 21:24
Ma ti se meni obracas kao da sam ja član uprave sta je tebi bolan jesi dobar ti. I ja kažem da uprava treba naći pare obezbijedit jedan dio, ne kao smoki i kompanija proda jednu dvije tekme pa isplati plate il premije. Al sta misliš otkud sad pare za ove igrače sto se dovode, svi hoće na ruke otkud te pare aj mi reci.?Ne branim ja ljudi nikog nije ni meni sa ovom upravom bajno al bar je čisto pošteno sto se utakmica tice, neće se niko prihvatit kluba de budite svjesni već jednom ovi ako odu il će doc smoki mesetarit il je ključ u bravu..dok ne dodje neko poput Azmira da ima viska para za bacat nama je ovde bit do daljnjeg
Neka je Smoki prodavao,lik je ubacio 45 hiljada km,svojih samo sto svi laprdaju,ja bi najvise volio da se klub dadne Smokiju da on bira ko ce biti u upravi i to sve a ne njega postavili za predsjednika a najmanje se pitao,u klubu mora biti jedan covjek baba i on da odredjuje sta i kako,nema dvojica na jednu stranu trener i salda na drugu,ostali na trecu i tako to

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 21 jan 2020, 21:45

Et ja sam protiv tog prodavanja, ja dodjem na tekmu platim kartu oni prodali.. Pa tačno bi ubio nekog. Ti znaš gdje smoki i divljan dodju tu je haos, bili u zvijezdi pa vidio si sta bi, otisli u mionici eno gotov se ugasili.. Mora bit jedan čovjek slažem se al sa parama a ne ovako da ti klub vodi smoki alo ba, smoki

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 jan 2020, 21:50

Bas je Dzej, Šalda i kelner sta bolje od Smokija. Bas u Zvijezdi sa navedenim sad nije haos???Vama je izgovor za sva sra nja koja ste napravili "ako ko zna bolje bujrum".
De mi navedi jednu dobru stvar koju je ova uprava uradila sem tog "posteno".
A i to posteno nas je dovelo do borbe za opstanak.
Jos jednom ponavljam jednu dobru stvar a ja cu ti najmanje 10 sra nja koje su uradili i dalje rade.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 21 jan 2020, 22:20

Ti čombe si prije govorio samo pošteno kad bi ispali sad kad se igra pošteno opet ti nepaše daj ba čovječe popusti malo koji ti je više

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 21 jan 2020, 22:22

DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 21:24
Ma ti se meni obracas kao da sam ja član uprave sta je tebi bolan jesi dobar ti. I ja kažem da uprava treba naći pare obezbijedit jedan dio, ne kao smoki i kompanija proda jednu dvije tekme pa isplati plate il premije. Al sta misliš otkud sad pare za ove igrače sto se dovode, svi hoće na ruke otkud te pare aj mi reci.?Ne branim ja ljudi nikog nije ni meni sa ovom upravom bajno al bar je čisto pošteno sto se utakmica tice, neće se niko prihvatit kluba de budite svjesni već jednom ovi ako odu il će doc smoki mesetarit il je ključ u bravu..dok ne dodje neko poput Azmira da ima viska para za bacat nama je ovde bit do daljnjeg
Mislim da je bolje kljuc u bravu

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 21 jan 2020, 23:58

O kakvom kljucu u bravu vi govorite,halo ba,ti Combe ba malo ohladi,vjerujem da ce ovi napraviti bolje rezultate,treba jos pokusat vratiti:Kadica,Doljancica,Prleta i mozda ovog Popovica iz Jedinstvo slobodan Ignacio i to bi bilo dobro,sto ste zinuli za Devedjica,nista specijalno nije pokazao sada kada se vratio,momak je bio povrjedjen,a sa vasim negativnim komentarima niko nece preuzet Zvijezdu,pa svako cita ovo,haloooo ba,svi sve znate...nego ujedinjeni mozemo nesto napraviti,stadion fino izgleda malo ga pokriti,semafore i eto pa nije to milionsko ulaganje...a sutra na utakmicu sta god bude treba podrzat momke.Zvijezda Sampion!

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 22 jan 2020, 00:16

Ma nema dobre stvari, nije je nikad ni bilo nit ce bit. Jel ti sad lakše? Ja kažem svaka čast ko god se prihvati ovog posla, ljudi odvajaju svoje slobodno vrijeme svoje pare daju pa koliko god da bi klub opstao. Tako su i nurdi psovali i sta sve nisu govorili i čovjek se digao otišao, ti daješ svoje pare da ti neko psuje i prijeti. Nama niko ne valja, al niko.. Al sta drugo da ti kažem nego bujrum, očigledno niko ne zna pa pokaži im kako se vodi u upravlja klub. I sutra nemoj zaboravit popljuvat kad nas Tuzla otambura iako su rang više iako naši imaju 3 treninga i lopte vidjeli nisu, nemoj da propustia još jedno pljuvanje igrača i uprave 😉

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 22 jan 2020, 09:07

DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 20:39
Upravu kao i uvijek, Grande Combe.. Aferim majstore. Pa daj makar priliku momcima nek pokažu šta znaju pa onda pljuj
Ja niti cu ih pljuvat niti cu pravdat/podrzavat. Ako pratis moje postove na temi, uvijek sam se vodio tom tvojom logikom "daj im sansu". Ali u njima problem. Igraci se uvijek manje vise dobro pokazu, s obzirom na nacin na koji ih trazimo, skautiramo, dovodimo.. Problem je u upravi svake godine, jer igraci pocnu dobro i onda najednom raskol, ovaj hoce papire, ovaj nece da trenira, onaj hoce pare, pa prodaj utakmicu, kupi i sve u krug. Godinama jedna te ista prica, sa drugim licima. Ja nemam vise zivaca da se yebem oko toga. Icu na tekme, al jednostavno me vise boli racku sta ce bit i kako ce
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jan 2020, 11:12

Ponovo je napisao/la:
21 jan 2020, 21:35
DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 21:24
Ma ti se meni obracas kao da sam ja član uprave sta je tebi bolan jesi dobar ti. I ja kažem da uprava treba naći pare obezbijedit jedan dio, ne kao smoki i kompanija proda jednu dvije tekme pa isplati plate il premije. Al sta misliš otkud sad pare za ove igrače sto se dovode, svi hoće na ruke otkud te pare aj mi reci.?Ne branim ja ljudi nikog nije ni meni sa ovom upravom bajno al bar je čisto pošteno sto se utakmica tice, neće se niko prihvatit kluba de budite svjesni već jednom ovi ako odu il će doc smoki mesetarit il je ključ u bravu..dok ne dodje neko poput Azmira da ima viska para za bacat nama je ovde bit do daljnjeg
Neka je Smoki prodavao,lik je ubacio 45 hiljada km,svojih samo sto svi laprdaju,ja bi najvise volio da se klub dadne Smokiju da on bira ko ce biti u upravi i to sve a ne njega postavili za predsjednika a najmanje se pitao,u klubu mora biti jedan covjek baba i on da odredjuje sta i kako,nema dvojica na jednu stranu trener i salda na drugu,ostali na trecu i tako to
A prodali 70 000km utakmica na tri dijela vocar mljekar bankar

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jan 2020, 11:21

Sto covjek gore napisa ne treba se nervirat. Vi moj kelneru obraza nemate da sami odete. Tako da lagano bez srkleta sa vama sigurnije i brze nego ikad grabimo prema Drugoj sjever.
Samo me zanima koji ce vas komentar biti ako ispadnemo?

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 22 jan 2020, 12:01

combe je napisao/la:
22 jan 2020, 11:21
Sto covjek gore napisa ne treba se nervirat. Vi moj kelneru obraza nemate da sami odete. Tako da lagano bez srkleta sa vama sigurnije i brze nego ikad grabimo prema Drugoj sjever.
Samo me zanima koji ce vas komentar biti ako ispadnemo?
Ma ne sikiraj se doce novi, samo dok se pojave

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2020, 14:28

22222222222-2 matori Lazo je preporodio ekipu.. :bow: :bow: :opaopa: . svaka cast

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 22 jan 2020, 14:38

Kakav je status ovog Stefan rakic, veliki momak potencijal
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2020, 14:53

Ipak 6:2 tamburanje na kraju kad su djeca usla. I onda dodju neki i pricaju kako sve nasa djeca mogu igrat u Zvijezdi. Nema teorije jaranike.

Jedino jedno dvoje djece da se kali i to je to. Ostalo moraju profesionalci bit.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 22 jan 2020, 15:05

Pozdrav možel par inf kakvi smo kakva je igra ko je od novih najviše pokazo

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2020, 15:14

Treba jos tri extra igraca za opstanka...

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 22 jan 2020, 15:29

Po meni je danas Radovic spasioo par 100% sansi,i sta je momak jos odbranio to je cudo,mislim da za pola godine nije branio kao sto je danas,a inace da je bio drugi golman bila bi desetka u golu sigurno

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 22 jan 2020, 17:13

SMR187 je napisao/la:
22 jan 2020, 09:07
DeColo19 je napisao/la:
21 jan 2020, 20:39
Upravu kao i uvijek, Grande Combe.. Aferim majstore. Pa daj makar priliku momcima nek pokažu šta znaju pa onda pljuj
Ja niti cu ih pljuvat niti cu pravdat/podrzavat. Ako pratis moje postove na temi, uvijek sam se vodio tom tvojom logikom "daj im sansu". Ali u njima problem. Igraci se uvijek manje vise dobro pokazu, s obzirom na nacin na koji ih trazimo, skautiramo, dovodimo.. Problem je u upravi svake godine, jer igraci pocnu dobro i onda najednom raskol, ovaj hoce papire, ovaj nece da trenira, onaj hoce pare, pa prodaj utakmicu, kupi i sve u krug. Godinama jedna te ista prica, sa drugim licima. Ja nemam vise zivaca da se yebem oko toga. Icu na tekme, al jednostavno me vise boli racku sta ce bit i kako ce
Pa svi ti igrači što dodju sve su to plaćenici ba, eto ove godine si imao dobru ekipu al hoće premije hoće pare, sabotiraju trenere igraju po svom. To ti je tako i nižim rangovima svi mijenjaju sve. Oduvijek je bilo ode 10 dodje 10..sad je još i dobro ostalo je pola bar. Sto se anisa tice kažu medju plaćenijm igracima u ekipi a realno ovu polusezone i nije neka prevaga, nije to vise onaj anis od prije par god kad je protiv Simin hana ginuo na terenu.
Dobro ce ovo bit ba, matori će to dotjerati u red opstat ćemo to je najvažnije 😉

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.