NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2021, 17:16

Kakvi bolan menadžeri i kakve gluposti ovdje sve nećemo
Čuti bujrum u klub kod hod misli da je tako pa neka se uvjeri pustite se rekla kazala priča.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 jun 2021, 17:30

Sta se imas uvjeravat, jesil ti normalan. Dovoljno ti je vidjet da 90% igraca nece da prica sa tobom. Najbolji pokazatelj trenutnog stanja je igracki hamelj koji dovodite. Ovo ne bi imalo mjesta u Bosni M.
Klub je u gorem stanju vec kad su bili Saldo i kompanija.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2021, 17:36

Ma ko nece da priča pa nemaš ti frende pojma, nećemo mi da vise dajemo pare silne na ruke niti velike Plate tu je najveći problem sto mi vraćamo dugove tvojih frendova. Ti se ne sikiraj Zvijezda neće biti ništa lošija nego prošle sezone. Vidi druze ja svoju Ljubav prema klubu pokazujem na drugaciji način uzmem lovu i uplatim donaciju. A ti pričaj sta hoćeš imaš pravo ne vrijedi ovdje polemisati... kad uradiš 10% onoga sto smo ja i moja uprava uradili.
Ti mozes prijatelju samo ovdje se dokazivati prosipanjem šuplje price, ja ne pametujem nego sudjelujem radim pravim poso.

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 14 jun 2021, 17:51

Ma ovaj mali iz rahica bolje mu je da je nama dosao jednu dvije sezone odigrao pa onda veci transfer, ovako mu dajem polusezonu i mozda koju minutu, jaka konkurencija u napadu, a za njemu sad je najvaznije da igra, ovo mu je po meni korak nazad al et, eto njega u federalku na polusezoni i to u gradinu husicevu sa isanom 😬

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 jun 2021, 17:53

Koji bolan poso ti pravis. Pa ti si proslu sezonu promasio i davao velike plate. Igrac sa preko 1000 plate(Salihovic) vecinu vremena proveo na klupi. Sarvan takode na tribinama.
A sto se tice ekipe vec sad ti je 70% losija vec proslu sezonu.
Odose svi, ospu se kad im tebe spomenes. Zato i dovodis ovo sto dovodis u saradnji sa seoskim menadzercicima.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2021, 18:58

Najlakse je tako kao ti pametovati niko nevalja, niko nema pojma a istina ponekad neku i potrefis iskreno i ja sam bio rahat kad je jezik u mokrom ovako valja ruke zasukati... tako da znam kako ti je..: ja sam bio to sto si ti, ali ti nikad nećeš biti oni sto sam ja. I prema tome završavam raspravu... pratite nas i dalje i pljujete!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 jun 2021, 19:13

U pravu si, prvi put se sa tobom slazem u necem.
"Ja nikad necu biti ono sto si ti", ni u kom pogledu.

Crvenobijeli95
Postovi: 31
Pridružen/a: 03 jul 2019, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Crvenobijeli95 » 14 jun 2021, 19:20

Jel Azmir jos uvijek sponzor Zvijezde. Kruze neke price da je odustao od ulaganja u klub

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 14 jun 2021, 20:16

Sto se mene tice, nije za zaljenja. Nije nam nuzda da postanemo smecarski klub kojeg posjeduje neki mesetar iz podrinja
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 14 jun 2021, 21:42

spiska je napisao/la:
14 jun 2021, 17:36
Ma ko nece da priča pa nemaš ti frende pojma, nećemo mi da vise dajemo pare silne na ruke niti velike Plate tu je najveći problem sto mi vraćamo dugove tvojih frendova. Ti se ne sikiraj Zvijezda neće biti ništa lošija nego prošle sezone. Vidi druze ja svoju Ljubav prema klubu pokazujem na drugaciji način uzmem lovu i uplatim donaciju. A ti pričaj sta hoćeš imaš pravo ne vrijedi ovdje polemisati... kad uradiš 10% onoga sto smo ja i moja uprava uradili.
Ti mozes prijatelju samo ovdje se dokazivati prosipanjem šuplje price, ja ne pametujem nego sudjelujem radim pravim poso.
Ne moze "direktor" dugo a da ne progovori. Par dana je sutio i poturio svoje botove da pljuju umjesto njega. Ali vrije krvca u junaka i eto ga ponovo u najboljem izdanju.
Pa moj "direktore"...ti licno si dogovarao te silne pare na ruke i te velike plate pa ako si dogovorio onda pokazi sad obraz pa uplati igracima. Eto, uzeli smo 2.000 km...rijesi bar dug nekom od igraca, ne brukaj ni sebe a ni klub.
P.S.Samo da te pitam, hoce li opet rodbina od nekih igraca, sa tribina, skidanjem kacketa sa glave, davati znakove o kladionicarskim poduhvatima?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2021, 21:57

Kakve silne pare bolan niko veću platu imao od 1000 km, na ruke su sve pare isplaćene, a nije direktor ništa dogovarao bez znanja uprave i mogućnosti i vidiš da lupaš ne znaš h čemu je problem pare imamo, i sve će biti isplaćeno ali radi ovakvih ne treba nikakve informacije davati oni koji znaju kakva je situacija znaju koliko i sta sam uradio svima vam sve najbolje želim mozetete samo da pljujete. Kad god zagusti direktor ili presjednik iz svog džepa ubace u klub ugase požar, tako da vi sto laprdate uradite nešto korisno makar za sebe ako ne za klub. Sutra se potpisuje posljedni sporazum sa firmom Garfild iz BN kojem se duguje 21.000 km iz perioda Cvitkusica, tako da u narednih 10 dana 100% odblokiran račun i novci će moći da liježu na taj račun.

Ovdje ovajvi pričaju od dugu kojem mi imamo 20.000 - 30.000 km, a ne pričate o milionskom dugu, o dugovima prema igračima od prije koje smo mi platili, o Šegrtu, Suki dugu, vodovod, garfild oprema Itd... svaka vam cast na tome.

I daj molim te reci ovdje o kakvim kladionicama vi pričate slobodno iznesi imena i čvrste dokaze, ma ustvari najbolje druže Prijavi sipi, policiji nek istražuju ko god je radio neke mutne radnje. Ovoliko ljubomore i zloba nigdje nisam vidio.
Doviđenja i prijatno!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 14 jun 2021, 23:36

Napadate Ćiru zbog nekog malog koji će sledeće godine u Rahić, mislite da će igrati pored Krpe i Mehanovića u Cityu.

Neosporivo je da je Eldo ekstra igrač i karakter ali loš potez za njega generalno.

Međutim Ćiro i ti pišeš svašta a i maslaš malo. Kakva hiljada maraka, možda jeste ali 5 na ruke da neko dobije.

Ako je tako, evo za Antonia 1200, plus prevoz, isplata svaki prvi trening u mjesecu, igra se druga federalna i bit će glavni u klubu.

Meni je samo žao što će to biti upravna struktura koja se najviše borila a samo će pokrpiti dugove iz prošlosti.

Lav si, boriš se iskreno i to mnogi vide, jaranski savjet, zadaj sebi cilj da zaboraviš ovaj forum i bit ćeś mnogo rahatniji, vidi kolko si jak i možeš li se ispoštovati.

I još nešto, do Premijer lige ukinite taj izraz direktor, sve dok se pojačanja dogovaraju preko poruka, po kafanama i vikendicama, poražavajuće je nekog nazvati direktorom ma koliko god to dobro radio i profesionalan bio.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 jun 2021, 07:06

Neću da ovdje iznosim detalje ugovora od igrača koga kod zanima bujrum u klub ni na ruke niko nije imao 5000 sta vam je radi te vase price dolaze nam sad igrači neki i traže po 5000-6000 na ruke i Plate 1200 km plus ostale stvari hrana i stan radi vaših kafanskih priča, drugo ja nisam vise direktor kluba tu sam vrtim se zna se ko je direktor kluba prema tome ohladite se ba. Vraćamo krpimo dugove od prije, koga ugovori i ostala politika zanima bujrum u klub, sve se može vidjeti.

Sve si upravu manijakdoplate za forum al hajd opet kontas ima istinskih navijača kojima treba Dat poneku informaciju. Ovdje pola ljudi da znaju kakvih problema je klub imao i sta smo prošli za ovu sezonu garantovano nebi ovako se pisalo.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 jun 2021, 08:02

Drago mi je sto je Rastoder produzio. dobar igrac i strasan borac na terenu. Kod njega bar mozes bit siguran da trud nece izostati
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 15 jun 2021, 11:49

Slazem se, i on je ajmo reci mlad...90% ovih mladjih trci i bori se, daju sve od sebe...zato vise volim mladje

Toxic17
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 jun 2021, 08:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Toxic17 » 15 jun 2021, 13:32

Piskicu, mislim da moraš malo bolje prihvatati kritike, savjete, činjenice koje ti ljudi govore ili iznose ovdje na forumu (pri tome mislim na normalne bez provociranja i slično.) Ti i momci oko tebe ste uradili mnogo toga za vrlo kratko vrijeme. Mene lično najviše raduje činjenica da ste u klub vratili osobe koji zaista rade za Zvijezdu a pri tome najviše mislim na trenere omladinskog pogona (osjetan je pomak i poboljšanje uslova i kvaliteta djece koja su dio naše škole.) Pokrenuli ste i reprogram duga, ide to sporije al jednostavno je tako, ko želi razumjeti ko ne želi pljuvati će odmah na prvu.

Jedino što mi smeta i što smatram da ljudi iskorištavaju tvoju iskrenost, jesu situacije u kojim ispadate naivni ti i tvoje ekipa (bez uvrede). Pustili ste u klub nekoliko menadžera koji su rijetko nekome nešto dobro donijeli, dali ste previše slobode i ovlasti Edi i njegovoj novoj sportskoj agenciji, posljednji ulazni trasnferi, dešavanja i priče koje kruže lično od igrača ne ulivaju neko povjerenje, nemojte dopustiti da Vam neko radi iza leđa a da vi to ne vidite. a očito je da ne vidite.

Nastavite raditi, stabilizujte klub, riješite dugove, napraviti dugoročni plan, budimo siguran prvoligaš na zdravim nogama i idemo na PL.

Svako dobro!

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 15 jun 2021, 18:50

Ma piski je mana sto on sve shvata lično., neko ga mozda i namjerno provocira znamo svi kakvog svijeta ima, a ovima poput combeta nikad nijedna uprava nije valjala, al nijedna.. Znaci nemoj se ni trudit da takvima ugodis, ni meni se neke stvari ne svidjaju al Bože moj, više je dobrih nego lošijih strana, tako da samo naprijed

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 16 jun 2021, 13:46

E pa Ćiro jel ti sad jasno da većina nas ovdje ne misli loše za klub a ni za tebe. Samo ti govorimo svoja mišljenja i neke stvari koje znamo a ti ih možda ne znaš kolko god mislio da znaš. I ne moramo ti baš sve vjerovat jer znaš ti prikazivati stvari i kakve nisu a sve se sazna.Eto brate ode ti dobrih igrača a boga mi uglavnom zbog tih menadjerčića koji su se uvukli u klub i guraju samo svoje.A ti kažeš neki hoče puno para.A i dovodite alasalemet nake igrače bezbeli za male pare a tako će ti igrati. Pa eto prošlu sezonu nisu iskali puno para ali ni to im niste platili. Vazda neka opravdanja sto je tako. Ocrniste klub sa tim. Od ovog malog uzeli 2000 ko da ste uzeli 20.000.Hoćes koga od ovih što um dugujete podmiriti od toga. I jes neko dobro reko,dogovarate igrače porukama i u kafanama.Ne ide to tako al eto vi znate,košta znate i za ove priče oko klađenja. Znaš ti da to ne valja al ne bi prizno. I što se bolan ne kaniš toga da ljude ovdje nazivaš glupanaima i takvim imenima. Javno je ovo sve,ljudi čitaju jadan ne bio a ti direktor. Bolje ne piši ništa ako ne znaš drukčije. Šta bi u opštini? Završil se šta? Odblokirašel račun? Ili fali još jedan papir?

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la realancojk » 16 jun 2021, 18:11

Manijakdolopate je napisao/la:
14 jun 2021, 23:36
Napadate Ćiru zbog nekog malog koji će sledeće godine u Rahić, mislite da će igrati pored Krpe i Mehanovića u Cityu.

Neosporivo je da je Eldo ekstra igrač i karakter ali loš potez za njega generalno.

Međutim Ćiro i ti pišeš svašta a i maslaš malo. Kakva hiljada maraka, možda jeste ali 5 na ruke da neko dobije.

Ako je tako, evo za Antonia 1200, plus prevoz, isplata svaki prvi trening u mjesecu, igra se druga federalna i bit će glavni u klubu.

Meni je samo žao što će to biti upravna struktura koja se najviše borila a samo će pokrpiti dugove iz prošlosti.

Lav si, boriš se iskreno i to mnogi vide, jaranski savjet, zadaj sebi cilj da zaboraviš ovaj forum i bit ćeś mnogo rahatniji, vidi kolko si jak i možeš li se ispoštovati.

I još nešto, do Premijer lige ukinite taj izraz direktor, sve dok se pojačanja dogovaraju preko poruka, po kafanama i vikendicama, poražavajuće je nekog nazvati direktorom ma koliko god to dobro radio i profesionalan bio.
Mali iz Rahica će najvjerojatnije u Gradinu na posudbu
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Osvajac2021
Postovi: 87
Pridružen/a: 06 jun 2021, 16:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Osvajac2021 » 16 jun 2021, 20:35

Ove godine Zvijezda bi trebala da napravi neki iskorak, dobit ce od Grada više novca nego drugi klubovi. RK Gradačac će tu najviše ispaštati jer od Grada će dobiti trećinu sredstava. Stanje sa privrednicima je loše, neće niko da ulaže u sport radi ranijih prevara. Ja se nadam da će Zvijezda opravdati ulogu, i da će ovu sezonu biti kandidat za ulazak.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13 i 14 gostiju.