NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 02 jan 2017, 23:41

Sramota je da Opstina placa dug 320 000 KM Zvijezdi a pusta da se rukomet ugasi, Zvijezda je trenutno i godinama unazad rupa bez dna u koju se ubacuju pare ni za sto, a za te pare Liga prvaka u rukometu bi se igrala! Nismo grad a ni drzava za fudbalske ekipe, nikad Europe u Gradaccu, meni se ne gleda ni Sarajevo ni Zeljo vise nego Velez ili Travnik, boljih utakmica nece biti sigurno... Drzite se ove lige i gotovo

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 02 jan 2017, 23:57

bgm nece valjat ako Ivica dodje! mi smo ga tjerali i necemo dozvolit da se vrati ja vam svima garantujem! piska odustani te od toga bolje vam je. pozzzzz svi na stadion 11.03.2017.g!!! Premijer liga!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 03 jan 2017, 00:10

gradacac10 je napisao/la:Sramota je da Opstina placa dug 320 000 KM Zvijezdi a pusta da se rukomet ugasi, Zvijezda je trenutno i godinama unazad rupa bez dna u koju se ubacuju pare ni za sto, a za te pare Liga prvaka u rukometu bi se igrala! Nismo grad a ni drzava za fudbalske ekipe, nikad Europe u Gradaccu, meni se ne gleda ni Sarajevo ni Zeljo vise nego Velez ili Travnik, boljih utakmica nece biti sigurno... Drzite se ove lige i gotovo
Nisi mogao izabrat gore mjesto da pricas o tome kako je rukomet vazniji od fudbala u gradaccu :lol:

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la carli22 » 03 jan 2017, 00:51

gradacac10 je napisao/la:Sramota je da Opstina placa dug 320 000 KM Zvijezdi a pusta da se rukomet ugasi, Zvijezda je trenutno i godinama unazad rupa bez dna u koju se ubacuju pare ni za sto, a za te pare Liga prvaka u rukometu bi se igrala! Nismo grad a ni drzava za fudbalske ekipe, nikad Europe u Gradaccu, meni se ne gleda ni Sarajevo ni Zeljo vise nego Velez ili Travnik, boljih utakmica nece biti sigurno... Drzite se ove lige i gotovo
Ko voli te jeb.ene uhljebaske klubove nek opali za Sarajevo ili Mostar pa neka ih gleda, ovdje se je vazda gledala Zvijezda, a ne neka prcija od tih klubova :cool: Hvala i dovidjenja, a izgleda nisi upucen dolaze bolji dani za oba kluba, a nastavi pratit te sarajevske prcije dok te ne skontamo. Pozdrav
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 03 jan 2017, 01:30

carli22 je napisao/la:
gradacac10 je napisao/la:Sramota je da Opstina placa dug 320 000 KM Zvijezdi a pusta da se rukomet ugasi, Zvijezda je trenutno i godinama unazad rupa bez dna u koju se ubacuju pare ni za sto, a za te pare Liga prvaka u rukometu bi se igrala! Nismo grad a ni drzava za fudbalske ekipe, nikad Europe u Gradaccu, meni se ne gleda ni Sarajevo ni Zeljo vise nego Velez ili Travnik, boljih utakmica nece biti sigurno... Drzite se ove lige i gotovo
Ko voli te jeb.ene uhljebaske klubove nek opali za Sarajevo ili Mostar pa neka ih gleda, ovdje se je vazda gledala Zvijezda, a ne neka prcija od tih klubova :cool: Hvala i dovidjenja, a izgleda nisi upucen dolaze bolji dani za oba kluba, a nastavi pratit te sarajevske prcije dok te ne skontamo. Pozdrav
Znam sta gledam ove sezone na banji i na strani kad pratim zvijezdu i utakmice su mi bile zanimljive sve osim sa siminim hanom, a kazem da nista bolje ne bi bilo igrat u premijer ligi nego u prvoj ligi a tolike se pare u bunar bacaju. Uzivajmo svi gledajuci zvijezdu i navijajuci a ne razbijat glavu necim o cemu uprava treba da vodi rijec. Vidim ti si upucen, a uprava rukometnog kluba se sprema da izadje u javnost sa igracima zbog ovakvog odnosa vlasti prema klubu.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 04:11

ludiloo je napisao/la:bgm nece valjat ako Ivica dodje! mi smo ga tjerali i necemo dozvolit da se vrati ja vam svima garantujem! piska odustani te od toga bolje vam je. pozzzzz svi na stadion 11.03.2017.g!!! Premijer liga!
de otjerate i ovo malo sponzora i onako sve smo rastjerali niko nam ne valja

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 07:00

Da bi usli novi sponzori ljudi hoce nova lica, sposobna uostalom nije to konacno to je jedna od opcija koja ce se razmotrit, gledajuci realno zar nije bolje Durgut ili Ivica nego neko drugi u startu s njima dvojicom si ustedio od 1500 - 2000 na odnosu na strance. Prema tome od kako je Ivica otjeran pocelo je sistemsko unistavanje Zvijezde ako sjecate.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 07:45

gradacac10 je napisao/la:Sramota je da Opstina placa dug 320 000 KM Zvijezdi a pusta da se rukomet ugasi, Zvijezda je trenutno i godinama unazad rupa bez dna u koju se ubacuju pare ni za sto, a za te pare Liga prvaka u rukometu bi se igrala! Nismo grad a ni drzava za fudbalske ekipe, nikad Europe u Gradaccu, meni se ne gleda ni Sarajevo ni Zeljo vise nego Velez ili Travnik, boljih utakmica nece biti sigurno... Drzite se ove lige i gotovo
Gdje igrat Ligu prvaka u Zenici prvo za rukomet treba moderna dvorana u koju treba uložiti dosta para jer nasa skenderija iskreno nema nikakve uslove i zna se koji sport broj jedan u svijetu a tako i u Gradaccu .

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 07:47

Cinjenica je da treba i rukomet pomoci ali treba naci isto način, mozda i kod nas treba potegnuti pitanje da kladionice povecaju komunalnu taksu koja je sada 1000-2000km barem na 10 000 godisnje i sav prihod od toga usmjerit u sport ne samo u Zvijezdu i rukomet nego svim klubovima po parce.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 08:04

reddragon001 je napisao/la:Cinjenica je da treba i rukomet pomoci ali treba naci isto način, mozda i kod nas treba potegnuti pitanje da kladionice povecaju komunalnu taksu koja je sada 1000-2000km barem na 10 000 godisnje i sav prihod od toga usmjerit u sport ne samo u Zvijezdu i rukomet nego svim klubovima po parce.
Naravno da treba ali također se mora znati koji je klub br1 na općini ovo sto općina radi za Zvijezdu je odlično ali nedovoljno za veće stvari

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 09:19

Odkud kod Spiske sad ta nagla promjena za Cvisa. Kad mu je yebavo od do. Sad je bolje Cvis vec Hamza a u Hamzu se kleo do prije 15 dana. Yebo svakako ljudstvo. Obraz=don na kvadrat. Yebo me tata kad bi mu neko reko ti ces biti neka karikatura u klubu ali propagiraj da se vrati Mustafa Pestalic onbi reko moze.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 09:59

Ti si ba covjek glup i goni se ba u tri lijepe, Hamza je covjek sportski radnik beton koji nema nijedne mrlje za vrijeme svog mandata ali jednostavno covjek ce nemoze uklopit u novi ugovor kao ni zvijezda u njegov stari i sta je tu lose ponavljam hamza je ljudina covjek koji je posteno odradio ugovor nije tuzio klub cak je spreman i oprostit platu. Drugo Ivicu su otjerali navijaci ne pisko, da me poznajes znao bi da je Ivica bio moj trener i vrlo dobro znam koliko je taj covjek sposoban mozda je ispo nekorektan prema meni i mojoj generaciji ali to je covjek koji moze nesto napraviti ima bogatu sportsku karijeru situiran tako da nemam nista protiv da nam se pridruzim, a ti ako nemas sta fino da napises za moje postove zaobidji ih molim te.
Dzaba svi ti silni pokusaji da me osporis oni koji me poznaju vrlo dobro znaju ko sam i kakav sam, i neznam dokle vise. Pustio sam te da vidim dokle ces, samo nastavi.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 10:19

Problem je jajaru sto i ja znam ko si, odnosno da nisi niko. A Cvisu si yebavo sve nemoj da trazim postove jajaro.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 10:23

Vidi fora je sto pises informacije rekla kazala, sto ti predsjednik za kafom kaze to je sve, necu nikog da prozivam niti napadam ali vjeruj da bi ti bolje bilo da ti nemoram pokazivati ko sam ja mozda za tebe nisam nista ali ako si covjek i ako su tvoje tvrdnje istinite potpisi se na post ako je iko ovdje jajara onda si ti moj smradu pusti normalne ljude da vode normalnu polemiku a ti idi vodi brigu svoju i o svojoj djeci, i gledaj da si sto vise kod kuce.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 11:25

Sto se tice mojih informacija dali su rekla kazala to nek prosude drugi. Slabo sam sta pogrijesio sto sam rekao da ce bit za razliku od tebe.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 03 jan 2017, 12:59

Kad je sastanak načelnika sa sponzorima tko su novi ljudi u upravi kada novi trener dolazi ili ostaje Vojvodic Cvitkusic je idealan za direktora da uvede reda kao nekada

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 13:09

Ovako sastanak je u ovoj sedmici uprava načelnik, zatim sljedi godisnja skupstina takoder u ovoj sedmici se ocekuje izbor novog trenera i direktora.
Ima još nekih novina al sutra kad potpisu igrači ti onda su zvanično novi igrači Zvijezde.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jan 2017, 13:16

reddragon001 je napisao/la:Ovako sastanak je u ovoj sedmici uprava načelnik, zatim sljedi godisnja skupstina takoder u ovoj sedmici se ocekuje izbor novog trenera i direktora.
Ima još nekih novina al sutra kad potpisu igrači ti onda su zvanično novi igrači Zvijezde.
Jel to zvanicno vojvodic otisao.moze u pp koji igraci dolaze...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jan 2017, 13:34

Cvis bi bio idealan za sportskog direktora. Daj nam Spiska malo igraci trener imena. Nemoj da to opet moram ja. Dosta sam te za Cvisa navuko da sam reknes ljudima.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 03 jan 2017, 13:45

Cim trener stavi potpis i direktor izacemo u javnost, za sada ništa zvanično.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.