NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 10 jan 2019, 09:37

Ooo pozdrav jarani... nova polusezona nova nafaka.... bice to dobro.... Popovic je mlad to mu je ispad mozda bio... talentovan igrac treba snosit kaznu i naucit nesto iz svega toga... treba naucit da nacionalizam nema buducnost...

Sto se tice kluba dobro je to opet sve...Svako normalan kad sagleda situaciju vidi da para nema privrednici ko dlake neda niko nista... sva sreca pa ce plastika doci da olaksa mnogo toga omladinskom pogonu... ovo je vrhunac momentalno sto mozemo i normalno je da ce nas igraci napustat...pokazu se u nasem klubu drugi klubovi vide i odmah polete dalje... nekih igraca se moras rijesit jer nemas para da ih zadrzis...

Forsiraju se fino nasa djeca i lagano... bitno je da neispadnemo... ma da mislim da ce mo se grcevito borit za opstanak sreca uzeli smo bodova pofajn... samo su sramotni oni porazi od Mostara a posebno onaj od Rudara kod kuce zadnju tekmu gdje mi je omrzo fudbal vise taj poraz je otjero mi imalno 50 gledalaca sa tribina za ovu polusezonu...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 jan 2019, 10:08

SMR187 je napisao/la:De nam sad i ti pricaj o tome kako si ti davno znao za to da je cetnik, samo nisi nikom htio reci ;)

Svaka cast yebote, opet si bio updavu :clap:
Nije poenta jel on četnik nego se uzela kapitenska Prletu i dala prvo Jusufbasicu(koji te takode napusta) pa onda njemu.
Na kraju prosle sezone svi te odyebu ostanu samo Prle, Himzo i Enes.
-Odma na pocetku izbacis Himzu iz svih kombinacija i onda prospes pricu kako on nedolazi na treninge kako je ptica u glavi i sl.
-Prletu 3 dana nakon njegovog potpisa dovedes Ostraka a kukas nema se para a placas golmana da sjedi na klupi. Sreca taj Ostrak te brzo odyebe i pokupi samo kes koji si mu dao na ruke. I onda kad vide da nemaju kud daj da ga makar syebemo tako sto ce mo mu uzet kapitensku.
-Vrhunac na kraju kada vec znas da ce te skoro svi napustiti sutnes Enesa. Igraca kakvog ce trenutna uprava sa svojim sposobnostima tesko nac. Nije najbolji ali je sigurno najborbeniji. Igrac koji je kad zaskripi pokrivao poziciju desnog beka, krila, zadnjeg veznog a znao je zavrsiti i na stoperu.
Ovo su cinjenice i svaka cast ko god je kriv za ovo. A svi znamo ko?!?
I onda na kraju dobro dode da ih četo za piša. Jer on je četnik pa četnik. Jos onda neko pise po drustvenim mrezama i forumu ne treba ga istjerat treba ga kaznit novcano. A Enesa, Himzu mozes sutnut. Prletu mozes skinut kapitensku i dat četi. Zato dole dok se ne nade garnitura koja to moze i zna voditi treba kljuc u bravu.

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Evander » 10 jan 2019, 10:59

plavobeli je napisao/la:Ma **** klub u kome Srbin ne smije da kaze da je Srbin,zato majstore u Radnik iz Bijeljine,gdjee smijes da kazez da si i Srbin i Musliman i Hrvat,a ostavi sela iza sebe koji misle da su postali nesto vise od toga.
Biti srbin znaci negirati genocid?
Cudan je taj vas nacin izrazavanja nacionalnosti :?

Ali, presuda ima, istorija ce zapisati ko je sta i kako radio. Medjunarodni sud je krivce proglasio krivim. Za 500 godina pisat ce da je taj i taj bio ratni zlicnac i da je sudjelovao u genocidu. Dok takve ljude budete odlikovali i velicali, za cijeli civilizovan svijet bit cete genocidna tvorevina koja slavi i velica zlocine.

P.S. Bravo za upravu Zvijezde!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 10 jan 2019, 11:12

Ako nisi znao Himzo komplet polusezonu prosipa price o povredi ovoj, povredi onoj, a ne smetaju mu povrede da igra na turnirima u malom fudbalu

A s obzirom da se toliko pravis pametan, niko te nece shvatit ozbiljno dok ne odes u klub i pokazes nam svima kako se to radi.
Ovako mozes baljezgat i nasmijavat raju dokle god hoces, svi te gledaju ko maskotu i nista vise
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 jan 2019, 11:28

Problem je druze sto ljudi i Zvijezdu i trenutnu upravu gledaju kao maskotu i u nasoj carsiji pa i sire. Pogledaj samo komentare na drustvenim mrezama, portalima itd. Mi smo ove godine srusili dva klupska rekorda sest(kuci) i sedam(u gostima) komada, za 3-4 godine blizu sto igraca i desetak trenera, o terenu kako izgleda da ne pricamo. Posipanje pijeskom i sl. gluposti. Proslogodisnja prodaja i utakmice protiv Iskre, Travnika i Rudara su prica za sebe.
Sad dali sam ja maskota ili ti sto to rade i sramote klub pitanje je.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 10 jan 2019, 14:48

Pa ko je kriv? Ove budale sto se prihvate Zvijezde i spajaju kraj s krajem ili oni prvi sto su sve i zasrali ili ovi sto nas mogu izvadit iz gov.ana al nece?
Po meni su najmanje krivi ovi sto su trenutno dole jer ljudi nit imaju kapacitet nit sredstva da urade bolje. Jel bolje ovako ili da i oni odu, pa hajmo lagano kljuc u bravu, uzorat teren i posadit sljivice za rakije
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 jan 2019, 15:12

Jel ti mene yebes il se pravis lud? Ovi trenutni su tu sa malim izmjenama vec 2-3 sezonu. Ja sam ti i naveo sta su sve oni zasrali. Posipanje terena pijeskom, tjeranje igraca i trenera(svi su krivi sem njih), davanje Ostraku kesa na ruke pa covjek ode, date utakmice Travniku i Iskri,tjeranje Enesa, skidanje kapitenske Prletu, nezapamcena sestica kuci i sedmica u gostima i da dalje ne nabraja.
Jesam ja za to kriv,neko peti ili oni. Druze moj nekad moras prihvatit krivicu za ono sto si zasro.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 10 jan 2019, 18:47

I sta sad?
Vec sam te pitao, ko ce preuzeti klub ako njih istjeramo?
Vec smo ustanovili da ti neces, iako bi na tvojim ledjima sigurno izborili premijer ligu.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 jan 2019, 19:12

U pravu si, nista. Nek ga yebu dok mu definitivno ne spjevaju za dusu. Sa nasim(iz opstinskog budzeta) parama nek se igraju menagera i prave sramotu.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 10 jan 2019, 19:28

Pa eto slazemo se u necemu, a to je da se u klubu godinama ne radi dobro.
Nije problem mozemo se svi dici i protjerati ih iz Zvijezde, ali i dalje cekam da mi kazes sta onda?

Mislim, kad si toliko navalio da odu vjerovatno imas neko drugo rjesenje.. jedino ako ne ocekujes da investitor i upravni odbor padnu s neba..
Ili ti je rjesenje da se ugasi klub? Onda mislim da si fulao temu. Malo je glupo da godinama pises ovdje, a zelis da se klub ugasi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 10 jan 2019, 21:17

To sto ti opstina posalje para je crkavica da prezivis, inace bi bilo kljuc u bravu. Minimalni uslovi da prezivis u ovoj ligi je 300 000 KM. 90% klubova u ovoj ligi nema takav budzet i onda se desavaju stvari poput razlaza igraca na polusezoni(radi ustede), prodaja utakmica i slicno. Iz tog razloga ja nikog ne krivim u ovoj ligi.

Druga stvar da bi nasao ozbiljnog sponzora trebas mu ponudit nesto za uzvrat. Vecina sponzora finansira klubove radi reklame odnosno brendiranja. Mi smo mali grad imamo 40.000 stanovnika i nismo neko mjesto za reklamu u odnosu na Sarajevo, Zagreb, Beograd. Mi zasad mozemo privuc manje sponzore iz komsiluka npr. DSLON iz Modrice jer prodaju internet pakete po gradu i Metal Holand iz Samca gdje radi dosta ljudi iz Gradacca pa su oni drustveno odgovorni, nista posebno. A i nemamo u gradu puno stranih firmi da se grebemo.

E sad zamislite da se pokrene trziste u ovoj ligu npr.(bez veze lupam) da Velez proda Fajica u Kinu za milion maraka i kupi od nas Jacimovica za 200 000 KM a mi recimo Haračića za 50 000. Fakticki naslo bi se para za svakog. Al do takvih transfera nece doci narednih 3,4 godine odnosno dok ne ojaca i premijer liga u tom smislu.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 11 jan 2019, 17:39

Sta je sa Popovica, jel istjeran???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 11 jan 2019, 19:15

Bravo za upravni odbor

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 11 jan 2019, 19:45

Tako se to radi...bravo uprava :bow: :bih:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 11 jan 2019, 19:48

Pozdrav raja svi igrači ostaju 3 igrača mole da im se daju papiri danas im je rečeno da od toga nema ništa tako da su se i oni pomirili sa tim u timu su jos Osmic Đekic i Kurtalic moguce je da dođe jos jedan stoper i napadač pregovori su u zavrsnoj fazi. Pozdrav za čombeta.

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 11 jan 2019, 20:02

zvijezda1 je napisao/la:Pozdrav raja svi igrači ostaju 3 igrača mole da im se daju papiri danas im je rečeno da od toga nema ništa tako da su se i oni pomirili sa tim u timu su jos Osmic Đekic i Kurtalic moguce je da dođe jos jedan stoper i napadač pregovori su u zavrsnoj fazi. Pozdrav za čombeta.

Daj ne dezinformisi forumase...

Igrace se moli da dodju barem na prozivku i niko ne moli za papire..ne pisi gluposti!

Svi imaju klubove i najjednostavniji nacin je taj a drugi nacin ti je sa Savezom direkt i to je to!

JER SU SVI UGOVORI AMATERSKI PONAVLJAM AMATERSKI MOZES GA RASKINUTI TEK 1. Dan prijelaznog roka....


Prijelazni rok FNSBiH je 21.1.2019 do 15.2.2019...


Po zelji moze i Pravilnik o statusu i transferu igraca...


Koji klub moze igraca AMATERA zadrzati? NIJEDAN!!

Koji klub moze igraca AMATERA suspendovati?
NIJEDAN!!

Stvarno nije potrebno biti pametan samo procitati Pravilnik i to je to...

Svako dobro

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 11 jan 2019, 20:06

Pa hajd ćelo vidjet cemo hocel otic tvoji puleni ti da si toliko pametan ne bi potjernice pisali za tobom sta bi u novom pazaru

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 jan 2019, 20:11

Svima izgleda daje da u Zvijezdi nesto pokazu pa da mogu dalje u jace klubove a ko hebe Zvijezdu... e nece moci nebi ja nikom papira dao...

Uprava je dobro reagovala kod Popovica mada mi se jako svidio kao igrac ali nacionalista i takve netrebamo...


I ti Combicu brani Zvijezdu ba... vidis da sa strane hamelja imamo sto nas hebe....Zvijezda nam je jedino i rukomet od sporta ostalo pa kako je tako je...

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 11 jan 2019, 20:26

fender13 je napisao/la:Pa hajd ćelo vidjet cemo hocel otic tvoji puleni ti da si toliko pametan ne bi potjernice pisali za tobom sta bi u novom pazaru

Potjernica je bilo i bit ce .. :tokralju: ,

a eto pred nama i pulenima je da se vidi.
Jednostavno ne ide i zelja je za odlaskom svih ne samo pulena...

Netko ko ne zeli,sta ce tu..ne shvatam!

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 11 jan 2019, 20:33

Zelja ima da idu al nedaju im i mole da dobiju papire i nece ih dobit. Ja nez ko si ti ni ko su tvoji igraci ko zeli moze u pp pa cu mu ja pokazat poruke od tih igraca da mole da idu i da im je receno da nemogu ic i pomirili su se sa tim.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 25 gostiju.