NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 08 okt 2021, 14:33

Patrice77 je napisao/la:
08 okt 2021, 13:54
Koja je svrha istupanja iz lige? Pa i u nizim ligama je papanluk duplo veci od ovog. Eto Olimpik je istupio u najniži rang i sta je dobio?
Odluku o istupanju moze donijet gazda i vlasnik kluba ,tj.privatni klub bas tako ko Olimpik koji je imo vlasnika,a Zvijezda jos nije privatizovana

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 08 okt 2021, 14:38

Dobro je to ko nas vodi. Sta li oni misle, šta li im glavama. Napiso sam ostavke. I tako nek bude. Tako ćete spasiti klub.

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 08 okt 2021, 17:14

A sta je to bilo protiv Gorazda? Koji propust sta konkretno se desilo?

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 08 okt 2021, 18:30

Koliko sam puta upozoravao na primitivizam i seljakluk pojedinih clanova uprave na celu sa direktorom,govorio da nas brukaju i sramote po cijeloj BiH,da ce nas to kostati...pa me napadali razni botovi...i sta cemo sad???
U ovakvoj situaciji u kakvoj vec jesmo jos i ovo da nam se desi.
U pravu su,preuzeli klub u rasulu al ce ga ostaviti u tri puta gorem stanju...ne daj boze,mozda ga i ugase???

Toxic17
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 jun 2021, 08:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Toxic17 » 09 okt 2021, 08:15

Izgleda da je glavni sudija napadnut u tunelu po završetku utakmice. NN osoba je uzela redarski market, ušla u prostorije kluba i napala sudiju. Priča se da je u pitanju bivši član uprave, ovdje često spominjan. Koliko sad tu ima istine, ne znam. :( :(

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 09 okt 2021, 12:01

zmajo je napisao/la:
08 okt 2021, 14:38
Dobro je to ko nas vodi. Sta li oni misle, šta li im glavama. Napiso sam ostavke. I tako nek bude. Tako ćete spasiti klub.
Koji si ti qrac da nesto zahtijevas Boga ti? Hoces li ti preuzet klub kad podnesu ostavke?

Svi ste spremni kad treba solit pamet, a ni na utakmice ne dolazite. Svako ko je bio na utakmici, zna sta se desilo poslije utakmice
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

ssforza
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 mar 2020, 16:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ssforza » 09 okt 2021, 13:02

Niko nema konstruktivan prijedlog. Samo bezvezne rasprave. Cinjenica je da se igra slabo ali da igracki kadar je sasvim ok. Treba vise djecu iz omladinskog pogona istrpiti ali malo je trenera koji to smiju.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 09 okt 2021, 13:48

ssforza je napisao/la:
09 okt 2021, 13:02
Niko nema konstruktivan prijedlog. Samo bezvezne rasprave. Cinjenica je da se igra slabo ali da igracki kadar je sasvim ok. Treba vise djecu iz omladinskog pogona istrpiti ali malo je trenera koji to smiju.
Protiv Goražda su najlošiji bili domaći igrači, znači bukvalno su nas oni koštali 3 boda. Nemamo mi ni T od talenta u svojoj školi.
Sve budući kladioničari i polusezonski igrači/putnici po Prvoj federalnoj.

Čast izuzecima poput Besima Šerbečića, al mi nemamo nijednog igrača koji bi igrao bitnu ulogu ni u nekoj prosječnoj premijerligaškoj ekipi, a kamoli da imamo nekog ko može igrat u inostranstvu. Znači prosjek je blaga riječ
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 09 okt 2021, 14:09

SMR187 je napisao/la:
09 okt 2021, 12:01
zmajo je napisao/la:
08 okt 2021, 14:38
Dobro je to ko nas vodi. Sta li oni misle, šta li im glavama. Napiso sam ostavke. I tako nek bude. Tako ćete spasiti klub.
Koji si ti qrac da nesto zahtijevas Boga ti? Hoces li ti preuzet klub kad podnesu ostavke?

Svi ste spremni kad treba solit pamet, a ni na utakmice ne dolazite. Svako ko je bio na utakmici, zna sta se desilo poslije utakmice
Bolje da je niko ne vodi nego ovi sto se igraju i menadzera i koji veze nemaju.

ssforza
Postovi: 12
Pridružen/a: 02 mar 2020, 16:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ssforza » 09 okt 2021, 14:40

Nisi u pravu sto se tice mladih igraca. Da bi se istrpio mlad igrac mora se biti spreman i na slabije partije. Njihov kvalitet pokazuju rezultati u omladinskoj ligi. Samo sto treneri nemaju strpljenja bas radi pritiska navijaca.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 09 okt 2021, 19:22

ssforza je napisao/la:
09 okt 2021, 14:40
Nisi u pravu sto se tice mladih igraca. Da bi se istrpio mlad igrac mora se biti spreman i na slabije partije. Njihov kvalitet pokazuju rezultati u omladinskoj ligi. Samo sto treneri nemaju strpljenja bas radi pritiska navijaca.
Tako je majstore,ali nas narod ne prasta greske,nazalost ocekuju da igrac odmah iz juniora bude vrhunski igrač.
U nasoj ligi je to teško
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 09 okt 2021, 20:06

Samo vi njih branite. Vidicemo koliko cete izbacit igraca kroz pogon ili koliko cemo mi koristi imat od njih. A dovoljno je pogledat u proslost da vidimo kakvi su im prethodnici bili.
Isto ko da nikad fudbal niste gledali. Pa onom Bijelicu nije prva sezona u seniorskom fudbalu!! Znaci daleko od toga da mu fali iskustva, a talenta ocito nema.

Ista ta djeca dodju kasnije i traze plate ko da su citavu sezonu bili glavni igraci, a ne opcije s klupe.. i kad ih odbijes onda odu u Igman, Gorazde ili sl.

Manite supljaka astra i popravite igru umjesto sto branite neodbranivo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 okt 2021, 18:23

Vrijeme je da mato ode.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Patrice77
Postovi: 13
Pridružen/a: 03 okt 2021, 15:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Patrice77 » 10 okt 2021, 19:15

Ovo danas iz Orasja je jad i od igre i od navijaca. Steta za kulturne navijace Zvijezde. Ovi danas urlici i psovke upucene sudijama pogotovo pomocnom, od onog naseg patuljastog navijaca su u najmanju ruku mucne. Hebanje kcerkinog groba, mame, babe, najmilijih. Pljuvanje, Prijetnje "zapamtit ces me, slusat ces me 90 minuta, poginut ces" itd. I sve to a utakmica nije ni pocela. Psovanje majke igracima Orasja, spominju se tu i neke ustase i balije. Pa ovo da ste radili negdje u zahebanim gradovima zavrsili bi na intenzivnoj njezi. Ljudi iz Orasja iznevjerovali, ljudi ne vjeruju kakvi su im sabani dosli. Navijanje je uredu, ali onakvo psovanje, u kojem prednjači onaj patuljasti navijac (i na domacim utakmicama, isti lik je u pitanju) je neslusljivo. Ozbiljno narušava ugled kluba. Normalni navijaci Zvijezde prevrcu ocima. Ni upravni odbor nije puno bolji po tom pitanju. Direktor se upali kao najveci saban. Druze vi ste clanovi upravnog odbora, tako se i ponasajte. Ako ne znate biti kulturni kao predstavnici jednog kluba onda to prepustite nekom drugom. Sto se tiče igre jad i cemer, Vidovic ne pamtim kad je zadnji put odigrao dobru utakmicu u ligi. Nasa djeca ne mogu dvije lopte sastavit. Onaj napadac razbija sofersajbe po parkinzima. Jako tesko se dolazi do sanse i kad se dodje onda to ide preko tribina. Danas nam nisu sudije krive. Penal sumnjiv, osim toga nista vise. Nad Lugavicem start cist crveni karton i sudija je ispravno postupio. Zna li neko je li ozbiljna povreda u pitanju kod Kenana? Nadam se da je bolje.
Sve u svemu, mislim da treba pustiti ovu ekipu i upravu do polusezone da vidimo koliko ce bodova uzeti a na proljece dovesti par novih igraca, napadaca obavezno i borba za goli opstanak. Znam da piska i ekipa misle samo najbolje klubu, ali činjenica je da nikad losije nismo igrali i imali ovako malo bodova do devetog kola. Osim toga ovo ponasanje uprave na utakmicama je sramotno.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 10 okt 2021, 19:41

Patrice77 je napisao/la:
10 okt 2021, 19:15
Ovo danas iz Orasja je jad i od igre i od navijaca. Steta za kulturne navijace Zvijezde. Ovi danas urlici i psovke upucene sudijama pogotovo pomocnom, od onog naseg patuljastog navijaca su u najmanju ruku mucne. Hebanje kcerkinog groba, mame, babe, najmilijih. Pljuvanje, Prijetnje "zapamtit ces me, slusat ces me 90 minuta, poginut ces" itd. I sve to a utakmica nije ni pocela. Psovanje majke igracima Orasja, spominju se tu i neke ustase i balije. Pa ovo da ste radili negdje u zahebanim gradovima zavrsili bi na intenzivnoj njezi. Ljudi iz Orasja iznevjerovali, ljudi ne vjeruju kakvi su im sabani dosli. Navijanje je uredu, ali onakvo psovanje, u kojem prednjači onaj patuljasti navijac (i na domacim utakmicama, isti lik je u pitanju) je neslusljivo. Ozbiljno narušava ugled kluba. Normalni navijaci Zvijezde prevrcu ocima. Ni upravni odbor nije puno bolji po tom pitanju. Direktor se upali kao najveci saban. Druze vi ste clanovi upravnog odbora, tako se i ponasajte. Ako ne znate biti kulturni kao predstavnici jednog kluba onda to prepustite nekom drugom. Sto se tiče igre jad i cemer, Vidovic ne pamtim kad je zadnji put odigrao dobru utakmicu u ligi. Nasa djeca ne mogu dvije lopte sastavit. Onaj napadac razbija sofersajbe po parkinzima. Jako tesko se dolazi do sanse i kad se dodje onda to ide preko tribina. Danas nam nisu sudije krive. Penal sumnjiv, osim toga nista vise. Nad Lugavicem start cist crveni karton i sudija je ispravno postupio. Zna li neko je li ozbiljna povreda u pitanju kod Kenana? Nadam se da je bolje.
Sve u svemu, mislim da treba pustiti ovu ekipu i upravu do polusezone da vidimo koliko ce bodova uzeti a na proljece dovesti par novih igraca, napadaca obavezno i borba za goli opstanak. Znam da piska i ekipa misle samo najbolje klubu, ali činjenica je da nikad losije nismo igrali i imali ovako malo bodova do devetog kola. Osim toga ovo ponasanje uprave na utakmicama je sramotno.
Sabane, dodjes do "patuljastog" i kazes mu to sto imas, pa vidis ko ce ispast patuljast. Sudijama i treba **** od do i bez razloga, svi su oni isti! Igrac Orasja slavi gol sa uletanjem pred tribinu i povikom"**** vam mater" i da se ti sabni necem cude, e moj ti... Vidovic kakav god da je, svaku utakmicu je medju najborbenim, sta ce on pokazat kad se svaku utakmicu mora vracat na pola terena po loptu i jos razigravat. Cinjenica je da nemamo napadaca, nemamo dostojnu zamjenu za Brzog i zato je igra qarina. Za domace igrace se slazem, slabo tu moze sta iskrsnut...

Patrice77
Postovi: 13
Pridružen/a: 03 okt 2021, 15:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Patrice77 » 10 okt 2021, 20:25

Sta cu ti ja dolaziti kad policija i redari ne rade svoj posao. Ja sam dosao gledat utakmicu i navijat za Zvijezdu, nisam se dosao udarat s tobom. Ja tebi ne mogu zabranit da psujes onakve gadosti, samo ti mogu sugerisat da ispadas kao da si dosao sa neke brdusije a ne iz centra carsije. Jedno je psovat kriminalcima poput Topalovica, Kazlagica, Silica a drugo nekom pomocnom sudiji za kojeg nemas pojma je li posten ili je i on kriminalac a utakmica tek pocela. Postene sudije i dalje postoje, nisu sve kriminalci. Jako ih je malo ali postoje.
Igrac Orasja ne vjerujem da je to iz cista mira uradio nego je morao biti isprovociran od pocetka utakmice da bi to uradio, i to sam upravo gore govorio. Hebete ljudima mame a utakmica nije ni pocela. Mozda ce biti korektni, pricekajte malo. Ako krenu sran*a tek onda se mozes opravdano upalit.
Sto se tiče Vidovica on jest borben igrac, al sta vrijedi ta borbenost kad odlicne prilike za pogodak zavrsava sa nabijanjem lopte pod oblake. Protiv Gorazda je imao dva zicera koja nije zabio i kostao nas je tri boda. Možemo lagati sami sebe al za Orasje je bolje igrao nego za nas. Brzi je dobar igrac al i on se uvijek us*re u gostima i mislim da nam ni on danas u igri ne bi nesto pretjerano pomogao.

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 10 okt 2021, 20:50

Patrice77 je napisao/la:
10 okt 2021, 19:15
Ovo danas iz Orasja je jad i od igre i od navijaca. Steta za kulturne navijace Zvijezde. Ovi danas urlici i psovke upucene sudijama pogotovo pomocnom, od onog naseg patuljastog navijaca su u najmanju ruku mucne. Hebanje kcerkinog groba, mame, babe, najmilijih. Pljuvanje, Prijetnje "zapamtit ces me, slusat ces me 90 minuta, poginut ces" itd. I sve to a utakmica nije ni pocela. Psovanje majke igracima Orasja, spominju se tu i neke ustase i balije. Pa ovo da ste radili negdje u zahebanim gradovima zavrsili bi na intenzivnoj njezi. Ljudi iz Orasja iznevjerovali, ljudi ne vjeruju kakvi su im sabani dosli. Navijanje je uredu, ali onakvo psovanje, u kojem prednjači onaj patuljasti navijac (i na domacim utakmicama, isti lik je u pitanju) je neslusljivo. Ozbiljno narušava ugled kluba. Normalni navijaci Zvijezde prevrcu ocima. Ni upravni odbor nije puno bolji po tom pitanju. Direktor se upali kao najveci saban. Druze vi ste clanovi upravnog odbora, tako se i ponasajte. Ako ne znate biti kulturni kao predstavnici jednog kluba onda to prepustite nekom drugom. Sto se tiče igre jad i cemer, Vidovic ne pamtim kad je zadnji put odigrao dobru utakmicu u ligi. Nasa djeca ne mogu dvije lopte sastavit. Onaj napadac razbija sofersajbe po parkinzima. Jako tesko se dolazi do sanse i kad se dodje onda to ide preko tribina. Danas nam nisu sudije krive. Penal sumnjiv, osim toga nista vise. Nad Lugavicem start cist crveni karton i sudija je ispravno postupio. Zna li neko je li ozbiljna povreda u pitanju kod Kenana? Nadam se da je bolje.
Sve u svemu, mislim da treba pustiti ovu ekipu i upravu do polusezone da vidimo koliko ce bodova uzeti a na proljece dovesti par novih igraca, napadaca obavezno i borba za goli opstanak. Znam da piska i ekipa misle samo najbolje klubu, ali činjenica je da nikad losije nismo igrali i imali ovako malo bodova do devetog kola. Osim toga ovo ponasanje uprave na utakmicama je sramotno.
Svaka čast komentar na mjestu i sve stoji.

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 10 okt 2021, 20:54

9 utakmica 8 bodova, imal odgovornosti hocel bit sankcija kakvih, jel ovo ok, ne pamtim sezonu da smo imali ovako losu polusezonu bodovno a znali smo imat i dosta losiju ekipu prije

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 10 okt 2021, 21:45

Ceka se komentar astre da vidimo ko je danas kriv za poraz...mozda su opet suci, mozda je damjanovic, mozda navijaci ali nikako mato,vidovic i menadzerska kompanija...a jos su mi jaci oni sto su govorili da je ovo kvalitetnija ekipa od proslogodisnje...ali eto neka bude po vasem, mi navijaci nemamo oci. 👏🏼👏🏼

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 11 okt 2021, 11:15

Bhfanatic8989 je napisao/la:
10 okt 2021, 21:45
Ceka se komentar astre da vidimo ko je danas kriv za poraz...mozda su opet suci, mozda je damjanovic, mozda navijaci ali nikako mato,vidovic i menadzerska kompanija...a jos su mi jaci oni sto su govorili da je ovo kvalitetnija ekipa od proslogodisnje...ali eto neka bude po vasem, mi navijaci nemamo oci. 👏🏼👏🏼
Ko je kriv? Krivi su oni što su nesposobni. Nije isto mislit da znas voditi klub i voditi. Nije to ulica. Nikad manje bodova a budzet je kao i predhodnih godina. Prije smo se borili za vrh a sada za dno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: klasik i 10 gostiju.