NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 feb 2019, 18:30

Netreba ga ocjenjivat dok nevidimo. Al imam neki osjecaj da ce ovaj bit ko Hadzija.
Sve u svemu opstanak nebi trebao doc u pitanje al da ce igra bit patnja za oci to sigurno.

bezbrige
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 jun 2018, 13:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bezbrige » 20 feb 2019, 18:45

Kod nas svi spicevi prorade od Glisica pa do Guzine i Jacimovica pa treba se nadat i ovaj mali da krene ko i oni

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 feb 2019, 19:11

Nemozes ovog racunat sa njima trojicom. Glisa kad nam je dosao iz Radnika sezonu prije toga je bio prvi ili drugi strijelac 1 lige RS u dresu Dervente. Guzina takode imao par golova u ekipi Borca koja je izborila povratak u PL. A Jacimovic prosle sezond u dresu Rudara 10-ak golova.
Ovaj go nije zabio godinu i po a to je za napadaca najgore.
On moze bit samo u rangu Hadzije ili Kesica.
Imamo sad dva spica koja su zajedno dali 2 gola u posljednju godinu dana.
Zadnja izmjena: combe, dana/u 20 feb 2019, 19:26, ukupno mijenjano 1 put.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 20 feb 2019, 19:21

Daj nemoj zezat combe a joooj kalaja u pm... teska patnjava onda stari moj bjezi ba

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 20 feb 2019, 19:36

Znal neko koji sve igraci nesmiju nastupiti u kup utakmici protiv Toska???

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 20 feb 2019, 20:15

combe80 je napisao/la:Znal neko koji sve igraci nesmiju nastupiti u kup utakmici protiv Toska???
4-5 medju kojim i novi golman.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 20 feb 2019, 20:20

Pihhh teska patnjava onda moracu zvat sudije sto jest jest...

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 20 feb 2019, 22:02

po ovom sto sam pogledao kod nas nema u kupu ruzica,djekica,maksimovica i lukica a kod toska dacica,mujagica i ne znam sta je sa sehica posto je bio u zapisniku jednu utakmicu

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 21 feb 2019, 07:31

Teska utakmica nas ocekuje, bitno je pobijediti jedan razlike bar a vjerujem da u tesnju mozemo odigrati tvrdu utakmicu na nulu
mene sto se tice podbacili smo kod napadača morali smo dovesti jednog malo iskusnijeg, iako nisam bog zna ni pratio momke u prijateljskim.

Po meni ekipa slabija nego prošle polusezone ali do opstanka se moze
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 21 feb 2019, 07:57

astra1922 je napisao/la:Teska utakmica nas ocekuje, bitno je pobijediti jedan razlike bar a vjerujem da u tesnju mozemo odigrati tvrdu utakmicu na nulu
mene sto se tice podbacili smo kod napadača morali smo dovesti jednog malo iskusnijeg, iako nisam bog zna ni pratio momke u prijateljskim.

Po meni ekipa slabija nego prošle polusezone ali do opstanka se moze
Po meni isto slabija ekipa a nagomilano igraca koji nisu za kantonalne lige, treba pokusat isforsirat kojeg juniora kvalitetnog, a ne na klupu trpat propale igrace.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 feb 2019, 08:56

Bravo Zmajevac... al od toga nema nista daj boze iMeha da igra... polovnjara smo izgleda nafatali finih opet a imamo takvi juniora kolko hoces.... zivi bili pa vidili da ce nasa djeca zavrsit u wagneru ili cimosu a ne na stadionima nekih jakih klubova i necudi cinjenica da odu jos u kao kadeti u drugi klub... nebudul djeca nasa igrala koja su iznijela teret prosle polusezone a njih je par treba matorog Lazu izzvizdat... budel nas sramotio sa polovnjarama i velikim sramnim porazima ko prosle polusezone nek se pakuje

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 feb 2019, 09:08

Pa i prvi dio sezone se pokazalo da samo dva juniora nesto mogu Meha i Hasuka. Ostali koji su dobijali priliku nista sem golmana Aljkanovica al realno jedino na golu smo i dobili pravu opciju.
A mi moramo bit svjesni da ce mo sve vise dobijati ovakve igrace kao sad. Jer vecina igraca nece vise ni da cuje za Zvijezdu. De da budemo posteni bili ko od nas otisao raditi u firmu koja stalno mjenja 20-30 radnika?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 feb 2019, 09:25

Jeste ta tri (dva) ( meha aljkanovic) su igrala i treba da igraju i dalje sada u ovom dijelu prvenstva a ne neke polovnjare koje se placaju debelo a nisu nista bolje. Stace ti cetri golmana kad si imo Aljkanovica koji je svaku kup tekmu branio i to vrlo uspjesno a u napadu polovnjare? Ocekujem Aljkanovica na golu protiv Toska u slucaju da Ruzic nemoze igrati i Mehu u sredini jer nemas boljeg a dijete extra igra... ostale juniore ocekujem da lagano ulaze svako malo znam i ja da nema kvaliteta da igraju od pocetka... nemas ambicija u ligi i dpvedes polovnjare umjesto svoje da isforsiras sto imas to nekontam nikako... dovedi brate nato igaraca koji kosta kao tri i uz nase juniore fino privedi sezonu kraju... eto sad od prvih jedanest protiv Orasja samo Saric i Novica ce bit... zivi bili pa vidili da ce nakon dva mjeseca nas pet igraca napustit otkaz ili sta vec tako to ide tako je bilo i prosle godine...

Hebes nas fudbal ba i ovu ligu kad najbolji golman lige Prle mora radit u firmi da bi sebi osigurao opstanak

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 21 feb 2019, 09:42

combe je napisao/la:Pa i prvi dio sezone se pokazalo da samo dva juniora nesto mogu Meha i Hasuka. Ostali koji su dobijali priliku nista sem golmana Aljkanovica al realno jedino na golu smo i dobili pravu opciju.
A mi moramo bit svjesni da ce mo sve vise dobijati ovakve igrace kao sad. Jer vecina igraca nece vise ni da cuje za Zvijezdu. De da budemo posteni bili ko od nas otisao raditi u firmu koja stalno mjenja 20-30 radnika?
Treba svim juniorima davat sansu, jer imaju 17 ili 18 godina i moze se od njih nesto odradit, a ne gurat na klupu polovnjaka od 27,25 godina koji nema mjesta u Kamberima

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 21 feb 2019, 10:28

Svi na kup idemo :opaopa: :bih:

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 21 feb 2019, 10:52

combe80 je napisao/la:Jeste ta tri (dva) ( meha aljkanovic) su igrala i treba da igraju i dalje sada u ovom dijelu prvenstva a ne neke polovnjare koje se placaju debelo a nisu nista bolje. Stace ti cetri golmana kad si imo Aljkanovica koji je svaku kup tekmu branio i to vrlo uspjesno a u napadu polovnjare? Ocekujem Aljkanovica na golu protiv Toska u slucaju da Ruzic nemoze igrati i Mehu u sredini jer nemas boljeg a dijete extra igra... ostale juniore ocekujem da lagano ulaze svako malo znam i ja da nema kvaliteta da igraju od pocetka... nemas ambicija u ligi i dpvedes polovnjare umjesto svoje da isforsiras sto imas to nekontam nikako... dovedi brate nato igaraca koji kosta kao tri i uz nase juniore fino privedi sezonu kraju... eto sad od prvih jedanest protiv Orasja samo Saric i Novica ce bit... zivi bili pa vidili da ce nakon dva mjeseca nas pet igraca napustit otkaz ili sta vec tako to ide tako je bilo i prosle godine...

Hebes nas fudbal ba i ovu ligu kad najbolji golman lige Prle mora radit u firmi da bi sebi osigurao opstanak
Slazem se sa tobom u potpunosti, umjesto da sad imamo dva juniora u prvoj postavi i ostali na klupi i da im se daje sansa, mi dovodimo u pitanje da nemamo ni jednog, a imamo bolje juniore od Orasja, Bratstva, Slavena, Toska a svi ti klubovi stabilniji od nas finansiski.
Zadnja izmjena: zmajevac, dana/u 21 feb 2019, 10:59, ukupno mijenjano 1 put.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 feb 2019, 10:58

Aljkanovic mora bit prva rezerva Ruzicu i po potrebi na go. Ostale golmane razduzit smanjit troskove. Mehic takode mora imat punu minutazu. Hasuka po poluvrijeme zavisno od rezultata, nekad manje nekad vise. I eventualno jos jednog juniora po malo gurat u vatru. I to je to. Realno njih i nema vise.
Ali ste isto upravu da ih je sad dovedeno koji nisu ni za racku.
I realno je bilo da umjesto ovih 12-13 sto su doveli, bolje da je doslo 6 spacnih. Od prosle godine sa Mehom i Aljkanovicem ti je ostalo 6. Mogla se sezona izgurat.
Ovako se dovelo dosta hamelja a opet nit imas spica nit spacnog veznog igraca.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 feb 2019, 11:13

Nekonatam tu ni jaru Smokija mogo je svoje dijete isto isforsirat po poluvrijeme ili dvadeset minuta ovako ce morat tavorit u juniorima... izgleda matori Lazo upravlja dole ba ko sto Combe rece... sve mora bit kako on kaze

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 21 feb 2019, 11:22

combe80 je napisao/la:Nekonatam tu ni jaru Smokija mogo je svoje dijete isto isforsirat po poluvrijeme ili dvadeset minuta ovako ce morat tavorit u juniorima... izgleda matori Lazo upravlja dole ba ko sto Combe rece... sve mora bit kako on kaze
Sto se tice omladinskog pogona napravljene su milje unazad u posljednje vrijeme tri trenera smjenjena u omladinskog pogonu dok je ova garnitura ljudi, jos Klopic pliva dokle ce i on i onda mozes raspustit djecu. Juniori u svojoj ligi sve pobjede imaju a dovode se sumnjivi igraci poput nekog Drakula a ima ih jos u prvoj postavi. Golman nekakav na nivou skole fudbala

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 feb 2019, 11:33

U jb repa nisam ja jos nista vidio od ovi novi igraca nisam imo kad bas me zanima kako ce mo izgledat.... Otjero se Denis on je nato za omladinu bio pedagog plus znao sve o fudbalu bio jaci dosta i od Laze matorog... Klopa je nato lik mogo bi daleko dogurat sa juniorima al i tu ce Lazo naci ba rijesenje da ga otjera ha ja... u skoli fudbala su treneri za svaku pohvalu...

vadi nas novi koordinator Kadija on bi mogao donijeti neke pozitivne promjene

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.