NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 jun 2021, 11:21

Al ja ne mogu da shvatim kako sebi uzimate za pravo da govorite ljudima koga ce i kako platit. To je njihov posao i ako zelis da ucestvujes u tim odlukama, onda bujrum u upravu. Njihova je odluka da zele jeftinije igrace i njihova je procjena da neki igraci koji su trenutno tu, ne vrijede tih para koje traze. A ako se tebi to ne svidja, onda boze moj..
Forum jeste tu da se dijele misljenja, ali nije isto dijeliti misljenje i nekoga prozivati. Odnosno nabijati na nos sto nije produzio ugovor s igracem, jer TI mislis da je trebalo bit produzeno. Mislim da ne postoji klub na svijetu koji ce dovest igraca ili produzit s nekim igracem samo zato jer je par likova na forumu reklo da treba.

Gresaka je bilo i bit ce. Neki komentari su na mjestu, ali u velikoj vecini postova niste fer, gurate nos gdje mu nije mjesto, imate nerealna ocekivanja i prohtjeve, pricate o stvarima u koje se kao navijaci i ne razumijete najbolje.

Na skupstini su svi digli ruku i rekli ovim momcima dati sansu. Onog trenutka kad vecina navijaca Zvijezde bude mislila da Pisko i kompanija rade na stetu Zvijezdi, opet ces imat skupstinu gdje ce ljudi dici ruku i trazit ostavke. Dotad bi red bio da prestanete zajebavat ljude i bacat im kamenje po putu.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 25 jun 2021, 13:54

Vi niste Mirnesa znali iskoristiti i to treba javno priznati a on te pare vrijedi.
Čovjek koji ispadne s klubom i bude najbolji strijelac lige ne može da nevalja.
Igrao s Mirnesom, ustvari trenirao, nije bilo mjesta u konkurenciji i znam ko je Mirnes.
Vi takvog igrača trenutno nemate i posle Glišića sumnjam da ste imali i da ćete imati, od igračkih kvaliteta do karaktera.
-znači nađi ljude koji će znati ubaciti loptu u 16 za izglednu priliku i gledaj kako posprema u gol.
I to je tako zadnjih 10 godina a vama kao nije mogao pomoći, a treba priznati, to nije greška uprave, nego struke,vi do šestog kola niste znali koga imate i kako bi se moglo posložiti.
Mirnes mora biti lider i ekipa radi s njim, jedino je šteta što se nije odabralo između njega i Vidovića, to je igrač koji nema ni lože, ni prepone, niti da ga stomak boli, nema bezveze kartona, on i kad boli nekako stegne i tad je najopasniji.

Vaš je problem što previše veličate igrače, Milaković se moli, Amidžu najavljujete, pa hoće li neko produžiti, pa neće.
To se uvijek drži u autu ispisnica i raskid ovjerena i odma dadneš na kapiji, ko je zadovoljan i radi za klub on ostaje, sve ostall je qurcobolja i dizanje cijene.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 25 jun 2021, 14:29

Mirnes isto imao posao.
On može stići igrati samo na potezu Živinice-Lukavac-Banovići.
Što se tiče Zvijezde, po meni bespotreban transfer,

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 jun 2021, 14:43

Imam osjecaj da je to vise bio transfer 'za navijace' jer je Mirnes bio vjecita zelja kluba, a tek su ga ovi uspjeli dovest. prije toga su ga brat bratu jedno 3 sezone molili da dodje ali bezuspjesno
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 jun 2021, 15:42

:problem:
ASD je napisao/la:
25 jun 2021, 14:29
Mirnes isto imao posao.
On može stići igrati samo na potezu Živinice-Lukavac-Banovići.
Što se tiče Zvijezde, po meni bespotreban transfer,
Buducnos federalne lige i jest u tome da ce igrat igraci koji imaju poso i igrat za manje plate, ja sam licno ubjedjen da ce klubovi na taj nacin opstat jer drugog izlaza nema i u pl ce prevladavat amaterski ugovori

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 25 jun 2021, 15:48

SMR187 je napisao/la:
25 jun 2021, 14:43
Imam osjecaj da je to vise bio transfer 'za navijace' jer je Mirnes bio vjecita zelja kluba, a tek su ga ovi uspjeli dovest. prije toga su ga brat bratu jedno 3 sezone molili da dodje ali bezuspjesno
Moguće. Samo će ti teško neko ko ima posao svaki dan dolaziti na trening iz relativno udaljenih mjesta.

On da živi u Gradačcu, to ne bi bio problem. Ali on živi i radi u Živinicama.
U Banovićima je mogao igrati jer mu je 15 minuta iz Živinica do Banovića.

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 25 jun 2021, 20:23

spiska je napisao/la:
25 jun 2021, 06:27
Ovako to sto se duguje ova uprava nikakve veze nema nego je problem sto GRAD ne može vise prebacivati novce na neka druga udružena izuzev NK Zvijezda koji će tek biti za par dana odblokiran. A drugovi sto sve znate da nismo nurdi platili 25.000, jusugbasic Kadric ilic 10.500 km i 5000 savezu kaznu za olimpik kllub bi završio u debelom plusu. Ali nema veze sta je tu je bitno je ovu upravu linčovati sto vraća dugove, ali samo derite, sta ćemo sada sto nećemo vise igrače plaćati previše opet ne valja prozivke Trpimo sto hoćemo jeftiniju ekipu.
Npr. Jedan igrač koji je imao platu 900 km, nije imao na ruke u novoj sezoni traži sljedeće 1200 km platu i 4000 km na ruke.
Jel treba možda na to pristati?!
Samo vas pitam posto znate dosta toga pomozite nam 🤣

PS. Sve će se rijesiti i isplatiti novca ima dovoljno, slijede i neki transferi al otom potom...

Ovdje vama niko ne može ugoditi, ko god da dodje! Barem znajte da ovi momci kafu nisu popili na Zvijezdin račun čak se auta svoja koriste u svrhu kluba sve do jedne utakmice sam gledao i ja i presjednik sve sa privatnim vozilima smo isli, prema tome spustite tenzije pomozite nam budite nam podrska, vjerujte da radimo ispravno.
Pa je li ti palo na pamet "matematicaru" da igracima ne pada na pamet da ponovo prolaze sva sranja sa neplacanjem plata,hrane i stanova pa hoce na fin nacin da te otkace. Jednostavno ne zele vise da trpe tvoja petljanja i lazi. :kuknjava:
Igraci to tako rade a ti to ne shvatas.
I nisi se dovoljno "odmakeo"!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 jun 2021, 20:42

Nas Fahrica nikad ne laze. Njegova borba tek pocinje. Sad sto ni jedan igrac nece da produzi i potpise nije do njega. Da se razumijemo tu ne ukljucujemo potpis migranata, Macanovih, onih iz Kelnerove agencije, zupanijska druga/treca i na kraju Matinih koji u sustini i jedini imaju nekog kvaliteta. Na stranu sve doveli smo crem de la crem BH loptanja, mogu nam pozavidjeti i najveci.
A najinteresantnije je kad Fahrica kaze ako moze neko bolje bujrum. A puskom ga sad ne bi mogao otjerati koliko se uzivio u ulogu. Ovo je njemu zivotni vrhunac.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 25 jun 2021, 21:43

combe je napisao/la:
25 jun 2021, 20:42
Nas Fahrica nikad ne laze. Njegova borba tek pocinje. Sad sto ni jedan igrac nece da produzi i potpise nije do njega. Da se razumijemo tu ne ukljucujemo potpis migranata, Macanovih, onih iz Kelnerove agencije, zupanijska druga/treca i na kraju Matinih koji u sustini i jedini imaju nekog kvaliteta. Na stranu sve doveli smo crem de la crem BH loptanja, mogu nam pozavidjeti i najveci.
A najinteresantnije je kad Fahrica kaze ako moze neko bolje bujrum. A puskom ga sad ne bi mogao otjerati koliko se uzivio u ulogu. Ovo je njemu zivotni vrhunac.
Možeš ti šta bolje od piske uradit za klub???
Samo kratko DA-NE
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 25 jun 2021, 22:33

Kraljevi vi piski lagano možete popušit ti čombe kako ja znam ti pljuješ liku ako si toliko sposoban bujrum u upravu da te vidiž kako nesvataš da nije do uprave za plate da opština nećw da daje pare ako nije sve uredu sa računom ja sam se lično uvjerio da su pare tu za 2plate

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 jun 2021, 22:38

Ja sam i reko da nije do Fahre vec do mene. Evo tebi Orhan protupitanje jel mislis ti da ovo moze bolje.
Desilo nam se ono cemu se i sam Fahrica u prijasnjem periodu najvise protivio a to je da nas je napustilo 80% ekipe.
A ono sto je do sad dovedeno je ubjedljivo najgore i najsmjesnije u zadnjih 10-ak godina.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 25 jun 2021, 22:44

Pa i meni malo cudno...u ovom gostovanju kaze pokusat cemo ostavit okosnicu ekipe a od "okosnice" ostali samo vidovic i facic ostali svi napustili(djekic,antic,mazic,culum,mehic,milakovic...)ko tu koga ****?

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 25 jun 2021, 23:15

Bhfanatic8989 je napisao/la:
25 jun 2021, 22:44
Pa i meni malo cudno...u ovom gostovanju kaze pokusat cemo ostavit okosnicu ekipe a od "okosnice" ostali samo vidovic i facic ostali svi napustili(djekic,antic,mazic,culum,mehic,milakovic...)ko tu koga ****?
Ostao Aljkanovic, Maslic, Facic, Berbic, Hasukic, Bijelic, Vidovic, Rastoder. Doći će još par provjerenih igrača ovo što je otišlo vjerujte tražili su nemoguće

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 jun 2021, 13:15

combe je napisao/la:
25 jun 2021, 22:38
Ja sam i reko da nije do Fahre vec do mene. Evo tebi Orhan protupitanje jel mislis ti da ovo moze bolje.
Desilo nam se ono cemu se i sam Fahrica u prijasnjem periodu najvise protivio a to je da nas je napustilo 80% ekipe.
A ono sto je do sad dovedeno je ubjedljivo najgore i najsmjesnije u zadnjih 10-ak godina.
Kakvo protupitanje bolan? Covjek te pito jel mozes bolje il ne mozes. Tako ti inace znas, kad te nego utjera u cosak, onda postavljas protupitanja :rol: Jedno je 10 godina pametovat po forumu, a drugo je preuzet odgovornost na sebe i nesto pokusat.
Kad si toliko glasan u isticanju necijih gresaka, onda pretpostavljam da znas kako treba da se radi. Ali od tebe nikakva ideja, nikakav prijedlog, samo znas pokazivat prstom i ismijavat ljude koji nesto pokusavaju.

Ako je covjek rekao "POKUSAT cemo ostavit okosnicu ekipe", jel mislis da nije pokusao? Jel se sa svima pricalo i pregovaralo? Ljudi nece i sta sad, a tebi je prvo na pameti "eto piska debil je kriv, ljudi zbog njega nece da ostanu". Ko nece bez njega se moze i uvijek je moglo.
Kroz Zvijezdu prosla milijarda igraca, nikad se ni za kim nije plakalo, a ti sad ovdje drecis za nekakvim Mehicem, Salihovicem, Djekicem il sta ja znam.

Ali znam ja da tebi ti igraci nisu bitni, nego bitno je da voda ide na tvoj mlin i da imas kakav takav argument da seres ovima sto su klubu. Kako te nije stid spomenut Culuma, kada je tek trebao potpisat za Zvijezdu pisao si da je **** od igraca
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 26 jun 2021, 13:41

Sta sve covjek procita ovdje. Zalosno koliko ima mrzitelja kluba i ljudi u klubu

Pokusava se smanjiti Ekipa maksimalno novcano da bi se mogli dugovi vracati prosijace combe

Ocekujemo dosta presuda i hocemo da sve ispostujemo.
Jedan od onih koji traze pare je i Petar segrt.

Tesko je voditi klub u ovakvom stanju ali ima nade Medutim nasi nas ljudi pljuju.
Ljudi za kratko vrijeme cemo biti deblikirani i klub ce moci funkcionisati normalno. Naravno uz redovno vracanje rata.

Bujrum akobogda na utakmice sad na pripremama i pomozite klubu. Ne treba nas puno bar 1000 po utakmici 😁
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 26 jun 2021, 14:14

astra1922 je napisao/la:
26 jun 2021, 13:41
Sta sve covjek procita ovdje. Zalosno koliko ima mrzitelja kluba i ljudi u klubu

Pokusava se smanjiti Ekipa maksimalno novcano da bi se mogli dugovi vracati prosijace combe

Ocekujemo dosta presuda i hocemo da sve ispostujemo.
Jedan od onih koji traze pare je i Petar segrt.

Tesko je voditi klub u ovakvom stanju ali ima nade Medutim nasi nas ljudi pljuju.
Ljudi za kratko vrijeme cemo biti deblikirani i klub ce moci funkcionisati normalno. Naravno uz redovno vracanje rata.

Bujrum akobogda na utakmice sad na pripremama i pomozite klubu. Ne treba nas puno bar 1000 po utakmici 😁
Moje licno misljenje da ce se tesko vracat dug i igrat ova preskupa nedefinisana liga federacije nit je profesionalna nit amaterska. Troskovi u klubu bi se morali srezat maksimalno da ne kazem da 90% igracki kadar bi morao bit domaci koji bi igrali za minimalne plate, povecat broj volontera u klubu pa i ti treneri koji rade sa djecom da daju svoj doprinos kroz volonterski rad jer se nema ni kapaciteta ni finansija za nesto vise sa omladinskim pogonima pa tek na kraju to sto ti kazes pozivat sto vise navijaca i gledalaca na utakmice da daju dobrovoljne priloge

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 26 jun 2021, 17:20

Ako sam dobro propratio otprilike trenutno stanje je ovako otisli: antic, mazic, culum, djekic, m.mehic, sarvan, a.mehic, milakovic, rastoka, samardzic, jolovic, m. salihovic. Ostali: aljkanovic, berbic, bijelic, facic, vidovic, vehabovic, hasukic, maslic, rastoder, nezic, avdic, behram, kadic, cosic, mustafagic, mujcinovic. Dosli: zivanovic, augustinovic, zivkovic, mahmutovic, piragic, a. muratovic, hamid, hukara ?

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 jun 2021, 17:38

Otkud ti to da su Behram i Berbic ostali? Jel bila zvanicna potvrda?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jun 2021, 18:34

SMR187 je napisao/la:
26 jun 2021, 13:15
combe je napisao/la:
25 jun 2021, 22:38
Ja sam i reko da nije do Fahre vec do mene. Evo tebi Orhan protupitanje jel mislis ti da ovo moze bolje.
Desilo nam se ono cemu se i sam Fahrica u prijasnjem periodu najvise protivio a to je da nas je napustilo 80% ekipe.
A ono sto je do sad dovedeno je ubjedljivo najgore i najsmjesnije u zadnjih 10-ak godina.
Kakvo protupitanje bolan? Covjek te pito jel mozes bolje il ne mozes. Tako ti inace znas, kad te nego utjera u cosak, onda postavljas protupitanja :rol: Jedno je 10 godina pametovat po forumu, a drugo je preuzet odgovornost na sebe i nesto pokusat.
Kad si toliko glasan u isticanju necijih gresaka, onda pretpostavljam da znas kako treba da se radi. Ali od tebe nikakva ideja, nikakav prijedlog, samo znas pokazivat prstom i ismijavat ljude koji nesto pokusavaju.

Ako je covjek rekao "POKUSAT cemo ostavit okosnicu ekipe", jel mislis da nije pokusao? Jel se sa svima pricalo i pregovaralo? Ljudi nece i sta sad, a tebi je prvo na pameti "eto piska debil je kriv, ljudi zbog njega nece da ostanu". Ko nece bez njega se moze i uvijek je moglo.
Kroz Zvijezdu prosla milijarda igraca, nikad se ni za kim nije plakalo, a ti sad ovdje drecis za nekakvim Mehicem, Salihovicem, Djekicem il sta ja znam.

Ali znam ja da tebi ti igraci nisu bitni, nego bitno je da voda ide na tvoj mlin i da imas kakav takav argument da seres ovima sto su klubu. Kako te nije stid spomenut Culuma, kada je tek trebao potpisat za Zvijezdu pisao si da je **** od igraca
Od ovog mogu bolje jel problem. Eto direktan odgovor. Jer tesko da od ovog moze gore. Kad pogledas samo koji su igraci ostali sve ti bude jasno. Nismo vise NK Zvijezda nego NK Menadzerski. Nije moguce da se nije moglo dogovorit ni sa jednim igracem osim Profinih i Kelnerovih.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 26 jun 2021, 18:55

SMR187 je napisao/la:
26 jun 2021, 17:38
Otkud ti to da su Behram i Berbic ostali? Jel bila zvanicna potvrda?
Mislim da je behram takoder otisao a sto se tice berbica mozda ga profa nagovori da ostane...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.