NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 jul 2018, 23:19

Tankosava jaro moj... Prljaca skino par finih, Ilic najbolji od nasih dobro pojacanje. Prvo poluvrijeme igrao top sastav drugo mladja generacija... slatina dobra uigrana ekipa...

Tesko ce mo prve utakmice igrati... nema uigranosti...Matori Lazo trazi jos formaciju...Slatinu tarabu trebas oderat deset razlike mi jedva tri gola razlike... svaka im cast borili se dobro...dva gola mi primili od treceligasa...daj ba...

Nadat se nekom cudu u prvim kolima... bio je combic upravu za mnoge stvari....

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 26 jul 2018, 08:53

combe80 je napisao/la:Tankosava jaro moj... Prljaca skino par finih, Ilic najbolji od nasih dobro pojacanje. Prvo poluvrijeme igrao top sastav drugo mladja generacija... slatina dobra uigrana ekipa...

Tesko ce mo prve utakmice igrati... nema uigranosti...Matori Lazo trazi jos formaciju...Slatinu tarabu trebas oderat deset razlike mi jedva tri gola razlike... svaka im cast borili se dobro...dva gola mi primili od treceligasa...daj ba...

Nadat se nekom cudu u prvim kolima... bio je combic upravu za mnoge stvari....
Slazem se sa tobom ,takvim seoskim ekipama juniori ozbiljnog kluba treba da dadnu pet komada,a prva ekipa netreba uopste igrat sa takvim saban ekipama.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jul 2018, 09:45

Ajd neserite majke ti, prosle godine skime smo sve igrali slatina je real za njih.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 jul 2018, 11:12

crvenobijeli je napisao/la:Ajd neserite majke ti, prosle godine skime smo sve igrali slatina je real za njih.
Ako se ne varam, cak smo i gubili protiv istih :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jul 2018, 11:41

Eto nek Combe i Piska reknu svoje bili su juce oboje na tekmi... Combe tam medju upravom a piska vamo... Neblatim ja nas vec kazem realno sta ssm vidio. 1:0 smo poveli a prije toga bio bio cist faul za Slatinu i igraci Slatine stali igrat i gol kofol. Nakon toga igra samo Slatina dvadeset minuta i iz par sansi zabijaju za 1:1. Imali su ljudi sansu i da povedu. Nakon toga dolazi nasih deset minuta i uz sjajno krilo Ilica mi dajemo tri gola totalno nerealno. Drugo poluvrijeme 60:40 za Slatinu kad su nasa djeca usla. Bore se dobro Slatina prijeti par puta al Prljaca brani... ima tu dobrih igraca 6 mali u sredini pa kadija pa napadac jedan koji i zabija iz slobodnjaka za 2:4. Kasnije mi zabijamo jos jedan.

Djeca nasa su fino odigrala posebno mali Mehic koji je imao dvi tri extra lopte u dubinu...piragic koji se borio ...odbrana fino stoji...ali ono od prve momcadi u prvih 45 minuta je lose, nema koncepcije igre nema protoka lopte nema nista...ako tako u Orasju budemo igrali gubimo 2:0. od Orasja sto nema ni 11 igraca na treningu.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2018, 12:09

Nema se sta pametovat. Od tri treceligasa iz RS u tri utakmice smo primili 4 gola i od mogucih 9 osvojili 3 boda. Onda ocjenite koji je nas kvalitet.
I dalje sam misljenja da nam trebaju jos 3 igraca za prve postave ili smo yebali jeza.
Sa ovim trenutnim mi mozda i mozemo ostati ali to bi bila patnja i za oci i za zeuldac a najvise za zivce.
Trenutna ekipa je limitirana i losija od proslosezonske najmanje za 50%. Nema se sta ni Lazo krivit pita od gova na se ne pravi.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jul 2018, 12:18

Combe pravi istinski Zvijezdasu, ja ti se izvinjavam zato sto si stariji sve si bio upravu htjeo sam da ne vjerujem u tvoje analize al jarane svaka ti čast!

Kalounho
Postovi: 84
Pridružen/a: 16 okt 2013, 11:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kalounho » 26 jul 2018, 13:12

Komšije moram vas malo ohrabrit, od 3 ekipe iz Prve lige Federacije koje su gostovale u Modriči, a to su TOŠK, Zvijezda i Bratstvo vi ste najviše pokazali. Ne znam kakve su vam ambicije ali mislim da imate ekipu za prvih 5.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2018, 15:30

spiska je napisao/la:Combe pravi istinski Zvijezdasu, ja ti se izvinjavam zato sto si stariji sve si bio upravu htjeo sam da ne vjerujem u tvoje analize al jarane svaka ti čast!
Nemas se ti meni sta izvinjavat jer si ti sto se tice Zvijezde uvijek isao srcem a ne mozgom. A to u zivotu moras nauciti mozak je najbitniji i njega vise moras koristiti. Ali jos si ti mlad doce to sa godinama.
A sad da predemo na drugu stvar to sto hoce da ti zabrane ulazak na stadion, mogu se nap usit ku rca i tebi i svima nama koji smo dole godinama. Nije im ono privatna prcija a niti im je caca ostavio u amanet.
Kad se moglo otjerat i nazivat seljakom Salgiju covjeka koji je na Banju doveo A i mladu reprezentaciju, Susica, Begica(a svi oni su dosli samo radi Salgije) moze se rastjerat i ove seljacine i kokosare koji su klub za 3-4 godine doveki na marginu gasenja, osramotili obraz da vecina igraca nece da cuje za Zvijezdu. I sto je najgore to i dalje rade, nabijeju nas treceligasi iz RS.
Sto je najgore od svega opstina daje kes a nacelnik sa svojim pulenima to nijemo posmatra.
Mi bolje upuceni najbolje znamo zasto je to rako, jer meni ne mogu prodati pricu u sponzorima, nato igracima, krovu i dr. sranji ma. To su price za liliputance.
Zato se moramo sabrat jer ima ona jedna dobra narodna "mozete kako hocete ali necete dokle hocete" ili sto bi Meho Mumi reko "mozete kako hocete ali necete jos dugo".

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jul 2018, 15:59

Cuj hoce Piski zabranit ulazak na stadion hahahaha.... ma de ba salio se neko sa njim... gdje ces legendi Zvijezde covjeku koji se borio i bori za Zvijezdu zabranit ulazak??? Covjeku koji je na sebe racun otvorio da bi spasio klub...gdje moze jos nadrljat ko niko...Covjeku koji nas zabavlja na tribinama kad je dosadna utakmica i kad nasi slabo igraju... liku koji bi sve dao siromasnima i svojoj Zvijezdi....

Nedaj se Piska svi mi pa i legendarni Combe je uz tebe...

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 jul 2018, 16:36

Sve je to isto, govorio sam i ja. Na kraju se ispostavilo da je u posljednjih 3 godine najviše za NKZ radio piska, najviše para donio, jer ovi dole nemaju nikoga osim gradonacalnika, 200 km ne bi mogli naći. A vi ocekivali nešto od ljudi kojima je najveći derbi u životu prije dolaska u NKZ bio mladost sibovac protiv oštre luke. Upamtite da je u ovo itekako umjesan i gradonačalnik, gospoda ima jedan zadatak, do kraja sezone vratit pare prodajom i kupovinom utakmica. I ne paničarite zbog prijateljskih, one i sluze za isprobavanje svih taktika, kombinacija, zadataka igrača. Rezultat je nebitan.

Piska se ne uklapa u politiku kupi prodaj, muljaj, ne treba im do izbora za 2 godine. Ja sam rekao da bi maljutkini do banovića nasli vise para od ovih uhljupa. I kada me pitaju zasto ne gledam NKZ vec godinu, eto vam odgovora. Glasajmo za sdp, po uzoru na brkatog iz gračanice!!!! Hoćemo klub koji igra za druge timove, bez obraza. Samo dvije pobjede za gospodu iz uprave i grad miran!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jul 2018, 16:41

Jučer na utakmici ako je neko bio huremu žele da zabrane ulaz je navodno psovao mater igračima jučer ja to nisam čuo sto sam ustao i rekao, kao pa bez obzira zabranit ćemo nećete vi vise tu silu provodit na taj fazon kao tebi sam jednom reko obrati se meni smoki poslije toga i Divljan nešto ustane ja kažem šta vi ba hoćete ko će kome zabranit da govori i psuje ?! Oni ustadose kao mi ćemo reko de hajd meni odmah sad zabranite reko kome trebam opsovati da vidim reko tu vasu silu! Smoki kaže onda ja i on ćemo kao riješit ja kažem hajte odmah reko i ti i Divljan da riješimo sta se kurcit niste u Manchesteru u upravi uostalom nebi ni bili da smo mi htjeli drugačije i na tome ostane oni nešto prijete al mogu se napustit kurca ne financira me ni SDP ni neko od njih! Da bi na sve to navijate za slatinu zašto nebi navijao za kadiju frenda svog dzafera malo radi atmosfere!! Sreća pa oni ne navijaju za Bosnu Mionicu, Sibovac itd Reci ću ti jedno da smo igrali fer a da smo htjeli to dole razjebat mogli smo Husu dovest na skupštinu sto su mi ljudi i govorili ali nisam htjeo da im život ogradim! Ali reci ću im jedno na glavu ćemo se popeti al sljedeći načelnik je iz PDA-SDA!!!!
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 26 jul 2018, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jul 2018, 16:53

Evo lijepa prica. Se pokrece oko rk gradacac, omladinu postavili u upravu.edin zrnic predajednik,
A ove komunjare su ubile i ovo malo sporta u gradaccu, iskreno vise bi volio da je kadija preuzeo zvijezdu, lijepu ekiipu je slozio u mladosti.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jul 2018, 17:08

Edo Zrnic je meni o tome pričao još prošle godine da će reorganizirati klub, jer smo i njima bili sponzori, i dosta su zahvalniji nego Zvjezdasi!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 26 jul 2018, 17:19

Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 26 jul 2018, 18:13

Komunjare odradjuju posao za svoj licni, privatni interes...svi ce oni imat koji eur vise...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 jul 2018, 18:30

Klub koji vode Smoki, Divljan, Said, Sefik M., Sakic itd. je automatski osuden na propast. To su ljudi koji do prije par godina ne bi mogli prismrdit klubu. To ti ga dode ko da Spiski, meni i ostalim sa foruma das avion da vozimo.
Ruzno je ovdje neke stvari iznositi ali da vidite ssmo kako oni pregovarsju i dovode igrace ne treba nista drugo.
Sve ti bude jasno. Pa klubovi koji su losiji od nas i u finansijskom i svakom drugom smislu su u ovom prijelaznom roku dovodili bolje igrace nego mi.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jul 2018, 19:34

Halo ba combe odkud ti znas da ja neznam vozit avion??? Vozo se prije rata na pustarama sa helikopterom...

De mi reci sta ono juce igraci dosli na tekmu sa autima?? Gdje je autobus? Zar jedan tako renomirani klub kao sto smo mi nema jos svoj bus???

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 jul 2018, 20:19

Nah1d je napisao/la:Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Ma Nahide mani drug politike više dosadan si liku

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jul 2018, 21:14

zvijezda1 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Ma Nahide mani drug politike više dosadan si liku
Evo komunjara se javila pu pu pu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.