NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 21:33

spiska je napisao/la:Gledam danima prepucavanje, Dominantog i ostalih istako tako combe pametuje ništa novo, čombe pravac u klub i pokazi im kako se vodi klub **** ti si najpametiji tvoje prognoze su ovakve evo ja vam garantujem i prognoziram da ce narod iselit se sav u Njemacku, tako si ti prognozirao propast kluba otiso Fadil i poceo si pisat nema nista nema nista i sad kao pametan. Drugo Denise spusti malo loptu na zemlju ti i tvoji igrači prvo uzeli ste pare na ruke i red je da se ispostuje ugovor do kraja drugo oblijetao si oko kluba kao ker oko nogu dok nisi doveo dole igrače, drugo Jacimović nije bio tvoj igrač ljetos nego je bio od Halila Hajtica pa smo mi napravili pritisak on je raskinuo sa tom budalom ugovor pa postpisao s tobom prema tome nemoj bit bezobrazn nisam htjeo prije da se ukljucujem u konverzaciju al sam morao.

Decko...od mojih nijedan nije uzeo na ruke vec sve uplate preko racuna i samim tim transparentost u vezi potrazivanja!

Drugo...Jacimovic se fino obratio o maltretiranju nekog lika sa kojim sa spremio raskid i poslao i sa jednim pozivom ustavio prijetnje i bilokakve pozive...Ognjen da nije zelio potpisati i ne bi vec poznaje dosta njih koje zastupam i u 2 minuta smo dogovorili...da je zelio za Raiolu potpisati valjda bi i za njega mogao :facepalm: .,ja ga znam iz Rudara i igre sa Jakupovicem i Caticem tako da sve korektno sa moje strane...a prelazni rok se radi a ne obljece ko ker...

Tako da treba vidjeti i da autobus igraca dovezem da igraju...nazalost znas me malo i ja tebe ali dovoljno da se jedan drugom kulturno obratimo a ima nekih koji se kriju a laju na mjesec jbg...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2019, 21:35

Dominatni jesil raskino ugovore...sta cekas, vodi ih :lol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2019, 21:40

Evo prljaca suspendovan kao i jusufbasic i kadric znaci svu cetvoricu na trebine i kokice da prodaju
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2019, 21:46

Bas i ti Piska pravac Njemacka??? O majko moja mila samo ja i Combe i onaj sto lakira kola ce mo na tribinama za dvi godine bit...


Nije dobro jarislavi al izdrzala je Zvijezda i gore... Ako nas i ovi napuste uz dominantne ovi pitaj boga sta ce sa nas bit...

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 21:52

crvenobijeli je napisao/la:Evo prljaca suspendovan kao i jusufbasic i kadric znaci svu cetvoricu na trebine i kokice da prodaju


Mene se ne dotice vjeruj...ali sa ovim suspenzijama pod amaterskim ugovorima vjeruj LIGA vam se smije!!!

Treba se zapitati pored svih maltretiranja igraca i nagovaranja na sve i svasta i sta sam i ko sam da li to “pije vode”...NE PIJE..i idu sad svi oni zbog mene ili ...?

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jan 2019, 21:58

Bravo samo po dzepu nece se niko zezat sa svetinjom :salut:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2019, 22:04

Dominantan je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Evo prljaca suspendovan kao i jusufbasic i kadric znaci svu cetvoricu na trebine i kokice da prodaju


Mene se ne dotice vjeruj...ali sa ovim suspenzijama pod amaterskim ugovorima vjeruj LIGA vam se smije!!!

Treba se zapitati pored svih maltretiranja igraca i nagovaranja na sve i svasta i sta sam i ko sam da li to “pije vode”...NE PIJE..i idu sad svi oni zbog mene ili ...?
Ugovor se mora postovat kakav takav je vazi do 30.06. Moze se prekinut ako su obadvije strane slozne.znaci zvijezda se neslaze i to je to
Ev tosk suspendovo dinu, i jel se i njima smiju a ljudi imaju najjacu upravu i bosni u svakom smislu te rijeci..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 22:18

Magarecje usi nabij i na setaliste odmah idi ili se informisi!

Dizd..ima profi ugovor i vecina igraca ako ne cak svi da imaju profi!!!

I za to postoje osnove!

Ne da mi se...

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 22 jan 2019, 22:21

Sve ima razlog sto je ovaj a sto onaj otisao, ima nesto i iza toga, prijavio se da napise da, dolaze bolji igraci od ovih koji odlaze, slab termin ko je slobodan, odakle pare to me ne pitajte jer nisam ni ja, a prenosim samo

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 22 jan 2019, 22:26

Svijet nam se smije na sta smo spali, stid me, dabogda se ugasili i krenuli od nule zivim za taj dan, klub je srozan na najnize grane mozda i u historiji...........nemam snage posta napisat deset dana iz dana u dan sve gore stanje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 22 jan 2019, 22:32

Dominantan je napisao/la:Magarecje usi nabij i na setaliste odmah idi ili se informisi!

Dizd..ima profi ugovor i vecina igraca ako ne cak svi da imaju profi!!!

I za to postoje osnove!

Ne da mi se...

Dizdarević nema ni P od profesionalnog ugovora, ima amaterski ugovor pod brojem 06-1198 zaključen dana 23.07.2018 u prostorijama NS ZDK, broj službene legitimacije 121746 i traje do
30.06.2019.

Zvanične informacije

Tzv987
Postovi: 296
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tzv987 » 22 jan 2019, 22:42

Auu jest se u vas zakuhalo. Citam ovu vasu raspravu i nek vam je dragi Bog napomoci. Pozdrav iz snjeznog Tesnja.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2019, 22:45

Manijakdolopate je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:Magarecje usi nabij i na setaliste odmah idi ili se informisi!

Dizd..ima profi ugovor i vecina igraca ako ne cak svi da imaju profi!!!

I za to postoje osnove!

Ne da mi se...

Dizdarević nema ni P od profesionalnog ugovora, ima amaterski ugovor pod brojem 06-1198 zaključen dana 23.07.2018 u prostorijama NS ZDK, broj službene legitimacije 121746 i traje do
30.06.2019.

Zvanične informacije
Nevrijedi se s ovim celom raspravljat..on je najpametniji..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 23:02

Jeste,jbg pogrijesio sam ali upucen sam o profi ugovorima Tosk i Metaleghe..ali to ne umanjuje desavanja...

Znaci da dodje Jacim nazad :crazy:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jan 2019, 23:30

Dominantan je napisao/la:Jeste,jbg pogrijesio sam ali upucen sam o profi ugovorima Tosk i Metaleghe..ali to ne umanjuje desavanja...

Znaci da dodje Jacim nazad :crazy:
Ne nego ce i on u Bosnu Mionica :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 22 jan 2019, 23:44

Bezveze se sikirate bilo je i gorih situacija, sve je to dobro ne treba niko da se boji ovoga glumci koji su suspendovani ima razlog radi sramotnih poraza kaznjeni su pojedinci sa 50% od plate sto ja licno podrzavam, cak je uprava bilo napravila novi pravilnik placanju gdje bi igraci sa pobjedama mogli da zarade i duple plate ali bas ovaj Jusufbasic I kadric prvi su bili protiv toga, osim toga uprava je ponudila trenutnu platu pod uslovom da u jednom ciklusu od 4 utakmice osvojimo makar 6 bodova sto je realno zastitili bi se od eventualne prodaje i svega sto nam je se desavalo proteklih sezona,

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 23 jan 2019, 08:53

spiska je napisao/la:Bezveze se sikirate bilo je i gorih situacija, sve je to dobro ne treba niko da se boji ovoga glumci koji su suspendovani ima razlog radi sramotnih poraza kaznjeni su pojedinci sa 50% od plate sto ja licno podrzavam, cak je uprava bilo napravila novi pravilnik placanju gdje bi igraci sa pobjedama mogli da zarade i duple plate ali bas ovaj Jusufbasic I kadric prvi su bili protiv toga, osim toga uprava je ponudila trenutnu platu pod uslovom da u jednom ciklusu od 4 utakmice osvojimo makar 6 bodova sto je realno zastitili bi se od eventualne prodaje i svega sto nam je se desavalo proteklih sezona,
Samo po učinku pa se nece desit novo visoko

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 23 jan 2019, 09:33

Vece bagre od igrača nije otkad bilo, kad se samo sjetim visokog ljudi nam sve uslove dali da pobijedimo oni setaju po terenu, samo sto sam prvo ja bio glup pa vjerovao da je umor razlog poraza a oni klan imaju i kurce se, steta i zao mi samo sto vise nema fatke i tulija pa da po koju sljagu opali jusufagi i kadricu glumcu,
Jedini igrac koji se borio cijelu polusezonu je jacimovic a ovi ostali su svi trgovali
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 23 jan 2019, 10:33

Jusufbasic na treningu daje 40% bolji je Meha od njega triput i takoav nam placenik netreba dok Zvijezda neskonta da od placenika nema nista od igraca sto igraju kako menadzer kaze i dok ae neokrenemo pomlatku nema bolje sutra za Zvijezdu...

Nasa djeca nemaju kvalitet ali se bore za grb i kad bi se sa njima intenzivno radilo mogla bi Zvijezda nesto napravit... hebote placenici vise ba

Eto vam cist primjer Prljace nato golman mora ici radit da bi prezivio... jer od fudbala u gradu nema vise nista... pofajn smo propali... sace doci placenici novi iz nizih liga vjerovatno i tako ce mo tavorit i lagano propadat


Zvijezda mora imat plan za buducnost a to je oslonit se na omladinski pogon tu sve investirati... dovest trenera jos i da se radi... Svake godine igraci iz Zvijezde idu u premijer ligu i poznati smo po tome... zamislite sad da se jos kvalitetnije radi sa djecom pa da privuces djece sa cijele posavine i lagano ih proizvodis... jedina neka sansa za Zvijezdin opstanak je akademija fudbala

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 23 jan 2019, 12:27

combe80 je napisao/la:Jusufbasic na treningu daje 40% bolji je Meha od njega triput i takoav nam placenik netreba dok Zvijezda neskonta da od placenika nema nista od igraca sto igraju kako menadzer kaze i dok ae neokrenemo pomlatku nema bolje sutra za Zvijezdu...

Nasa djeca nemaju kvalitet ali se bore za grb i kad bi se sa njima intenzivno radilo mogla bi Zvijezda nesto napravit... hebote placenici vise ba

Eto vam cist primjer Prljace nato golman mora ici radit da bi prezivio... jer od fudbala u gradu nema vise nista... pofajn smo propali... sace doci placenici novi iz nizih liga vjerovatno i tako ce mo tavorit i lagano propadat


Zvijezda mora imat plan za buducnost a to je oslonit se na omladinski pogon tu sve investirati... dovest trenera jos i da se radi... Svake godine igraci iz Zvijezde idu u premijer ligu i poznati smo po tome... zamislite sad da se jos kvalitetnije radi sa djecom pa da privuces djece sa cijele posavine i lagano ih proizvodis... jedina neka sansa za Zvijezdin opstanak je akademija fudbala
Gledao sam par puta juniore u njihovoj ligi oskacu puno, mozda i najjaca generacija do sada, kazu da imaju sve pobjede. Ne znam ih sve po imenima ali sto kazes Mehic pa golman dobar, dva bocna, zadnji vezni plavi momak dobro gradjen jak bas oskacu. Treba ih isforsirat da udju u juniorsku pl, pa da neki od njih napravi neku fudbalsku karijeru.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.