NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 13 nov 2018, 17:06

crvenobijeli je napisao/la:Bm pravi krov tako sam barem cuo
Ko je bm :)

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 13 nov 2018, 17:14

Jel neko zna da je bio neki sastanak u restoranu aut sa fadilom nurdom uprava da se ide zavrsit stadion pa PL znal ko sta

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 13 nov 2018, 17:19

Ja kad sam pričo za BM vi ste se sprdali samnom ja nikad nisam nista napiso a da nije provjerena informacija

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 13 nov 2018, 18:48

zvijezda1 je napisao/la:Ja kad sam pričo za BM vi ste se sprdali samnom ja nikad nisam nista napiso a da nije provjerena informacija
Nisu ga izgradili, tek kad se vide majstori na stadionu i pripremq tribine za krov onda cu da povjerujem u price. Cudno mi to sad odjednom prave tribine i pomocni a sedam dana prije toga mole za 6 milja da se trava sredi. Hebo lud zbunjenog. A i prosle godine na kraju polusezone se najavljivalo puno toga. Na kraju smo dobili samo ukaljan obraz prodajom utakmica.

Aman je Nurdo namirisao povratak preko BM, brzo smo zaboravili namjestanje protiv nas, cupanje peći, svake polusezone novi tim, zaborqvi gradačac ko je ostavio more dugova, samo od mustafe slavnog je ostalo 10ak k km duga za telefon. Gdje su suki i ostali dugovi koje jos imamo... BM= belamionix
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 13 nov 2018, 19:39

Nah1d je napisao/la:
zvijezda1 je napisao/la:Ja kad sam pričo za BM vi ste se sprdali samnom ja nikad nisam nista napiso a da nije provjerena informacija
Nisu ga izgradili, tek kad se vide majstori na stadionu i pripremq tribine za krov onda cu da povjerujem u price. Cudno mi to sad odjednom prave tribine i pomocni a sedam dana prije toga mole za 6 milja da se trava sredi. Hebo lud zbunjenog. A i prosle godine na kraju polusezone se najavljivalo puno toga. Na kraju smo dobili samo ukaljan obraz prodajom utakmica.

Aman je Nurdo namirisao povratak preko BM, brzo smo zaboravili namjestanje protiv nas, cupanje peći, svake polusezone novi tim, zaborqvi gradačac ko je ostavio more dugova, samo od mustafe slavnog je ostalo 10ak k km duga za telefon. Gdje su suki i ostali dugovi koje jos imamo... BM= belamionix
Pomocni pravi opcina uz pomoc saveza ,krov je u proceduri koji gura fadil uz pomoc tike razvojne agencije tako se bar priča a ovo za bele je dobra vijest

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 13 nov 2018, 19:59

fender13 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:
zvijezda1 je napisao/la:Ja kad sam pričo za BM vi ste se sprdali samnom ja nikad nisam nista napiso a da nije provjerena informacija
Nisu ga izgradili, tek kad se vide majstori na stadionu i pripremq tribine za krov onda cu da povjerujem u price. Cudno mi to sad odjednom prave tribine i pomocni a sedam dana prije toga mole za 6 milja da se trava sredi. Hebo lud zbunjenog. A i prosle godine na kraju polusezone se najavljivalo puno toga. Na kraju smo dobili samo ukaljan obraz prodajom utakmica.

Aman je Nurdo namirisao povratak preko BM, brzo smo zaboravili namjestanje protiv nas, cupanje peći, svake polusezone novi tim, zaborqvi gradačac ko je ostavio more dugova, samo od mustafe slavnog je ostalo 10ak k km duga za telefon. Gdje su suki i ostali dugovi koje jos imamo... BM= belamionix
Pomocni pravi opcina uz pomoc saveza ,krov je u proceduri koji gura fadil uz pomoc tike razvojne agencije tako se bar priča a ovo za bele je dobra vijest
Odlicna vijest za bele, uuu kako bi to sve dole Nadir uveo u red musica ne bi prosla dole a da on ne zna, takav njegov mentalitet ga je i doveo do svega sto je stekao...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 nov 2018, 20:28

Pomocni je donacija od UEFE, preko nekog projekta. Da li je to izganjao Nurdo ili ko vec, ne znam. Bele su kako sam cuo donirali 2-3 hiljade KM, ne 5 kao sto je neko pisao.
U te price krov, teren iz vedra neba ne mogu da povjerujem samo tako, ali lijepo je se nadati.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 15 nov 2018, 12:32

@Orhan (posljednji post)

Kako mu samo proleti oko 1 milion duga sto je ostalo iza njega, od kojeg se ni danas ne mozemo oporavit. Nurdo ti je majstor za obezbjedit ljude koji će izvući svaki ulozen dinar. Koliko smo zaboravni, glupaniiii smo najveci, podrzao bih Nurdin povratak iskljucivo u paketu sa Fadilom, sam gubičar bi nas ugasio.Umalo da jest prije 2 sezone.Izgleda da ih je gospin pripovjedač iz Medugorija nafurao sve u savezu, pa su uočili da su ove dvije generacije juniora i kadeta respektabilne. Pa bi da se igraju menadzera. A od posljednjeg Nurdinog solo projekta u NKZ imamo ove muke danas... Al bolje i Nurdo u klubu jer ima para za razliku od politickih pulena Mustafe, Smokija, Dzej Dzej Kočeee itd..
Smoki ce vam biti najveci pljuvator kluba ako nesto pode po zlu i ne bude po njegovoj zamisli na relaciji NKZ-njegov mali., jer je usao u cjeli taj projekat radi malog, da bi malom obezbjedio neku bolju sredinu.Upamtite ovaj post.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 nov 2018, 14:07

Nah1d je napisao/la:@Orhan (posljednji post)

Kako mu samo proleti oko 1 milion duga sto je ostalo iza njega, od kojeg se ni danas ne mozemo oporavit. Nurdo ti je majstor za obezbjedit ljude koji će izvući svaki ulozen dinar. Koliko smo zaboravni, glupaniiii smo najveci, podrzao bih Nurdin povratak iskljucivo u paketu sa Fadilom, sam gubičar bi nas ugasio.Umalo da jest prije 2 sezone.Izgleda da ih je gospin pripovjedač iz Medugorija nafurao sve u savezu, pa su uočili da su ove dvije generacije juniora i kadeta respektabilne. Pa bi da se igraju menadzera. A od posljednjeg Nurdinog solo projekta u NKZ imamo ove muke danas... Al bolje i Nurdo u klubu jer ima para za razliku od politickih pulena Mustafe, Smokija, Dzej Dzej Kočeee itd..
Smoki ce vam biti najveci pljuvator kluba ako nesto pode po zlu i ne bude po njegovoj zamisli na relaciji NKZ-njegov mali., jer je usao u cjeli taj projekat radi malog, da bi malom obezbjedio neku bolju sredinu.Upamtite ovaj post.
:lol:

Druze, ako ne znas, nemoj. Da nije bilo Smokija Zvijezda bi sada bila u rukama jednog žnj menadzera koji je imao plan da dovede svoj strucni stab, svoje igrace.. Drugim rijecima Zvijezda bi postala masina za pranje para nekom kriminalcu iz menadzerskih voda. I to sve za jednu simbolicnu sumu od 150.000KM.

Ako nista upravu si za Mustafu i starog grebatora Saida Kikica, jer su oni bili za ulazak tog lika u klub. Prvi ti je Smoki otisao kod gradonacelnika i molio ga da zakoci to sve.

A sto se tice Smokijevog malog, ne krivim ga. I ja bi isto za svoje dijete uradio, pa i vise ako bi mogao
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 15 nov 2018, 15:26

Pa niko nam nije dobar eto otjerali ste sve jos ove budale dole sto su ostali mozemo kljuc u bravu

bezbrige
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 jun 2018, 13:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bezbrige » 15 nov 2018, 15:50

Smokijev mali mozda vise nece ni igrat fudbal jer je ledja nesto zeznuo a mali je nase dijete kako god da bilo 8 bela je dao 2000 pred gracanicu i to je to za ovu polusezonu

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 16 nov 2018, 10:04

SMR187 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:@Orhan (posljednji post)

Kako mu samo proleti oko 1 milion duga sto je ostalo iza njega, od kojeg se ni danas ne mozemo oporavit. Nurdo ti je majstor za obezbjedit ljude koji će izvući svaki ulozen dinar. Koliko smo zaboravni, glupaniiii smo najveci, podrzao bih Nurdin povratak iskljucivo u paketu sa Fadilom, sam gubičar bi nas ugasio.Umalo da jest prije 2 sezone.Izgleda da ih je gospin pripovjedač iz Medugorija nafurao sve u savezu, pa su uočili da su ove dvije generacije juniora i kadeta respektabilne. Pa bi da se igraju menadzera. A od posljednjeg Nurdinog solo projekta u NKZ imamo ove muke danas... Al bolje i Nurdo u klubu jer ima para za razliku od politickih pulena Mustafe, Smokija, Dzej Dzej Kočeee itd..
Smoki ce vam biti najveci pljuvator kluba ako nesto pode po zlu i ne bude po njegovoj zamisli na relaciji NKZ-njegov mali., jer je usao u cjeli taj projekat radi malog, da bi malom obezbjedio neku bolju sredinu.Upamtite ovaj post.
:lol:

Druze, ako ne znas, nemoj. Da nije bilo Smokija Zvijezda bi sada bila u rukama jednog žnj menadzera koji je imao plan da dovede svoj strucni stab, svoje igrace.. Drugim rijecima Zvijezda bi postala masina za pranje para nekom kriminalcu iz menadzerskih voda. I to sve za jednu simbolicnu sumu od 150.000KM.

Ako nista upravu si za Mustafu i starog grebatora Saida Kikica, jer su oni bili za ulazak tog lika u klub. Prvi ti je Smoki otisao kod gradonacelnika i molio ga da zakoci to sve.

A sto se tice Smokijevog malog, ne krivim ga. I ja bi isto za svoje dijete uradio, pa i vise ako bi mogao
E bas mu hvala, sad necemo prodavati utakmice i prati pare. Nisu oni takvi, nije njih Azmir kupio ma jokkkkk :tokralju: :tokralju: :tokralju: :ljepota: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Dajte malom Unkicu kapitensku traku, babo mu je spasio klub!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 nov 2018, 15:56

Da navijas za ovaj klub, znao bi bolje. Dzaba objasnjavat nekome ko zadnje 2 godine stadion samo u prolazu vidi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 16 nov 2018, 20:18

SMR187 je napisao/la:Da navijas za ovaj klub, znao bi bolje. Dzaba objasnjavat nekome ko zadnje 2 godine stadion samo u prolazu vidi
Nemas ti meni sta objasnjavati, nisam ja zaboravan, prvo te Nurdo uvali u dugove iscupa ti pec u januaru, ostavi duga milion, zabrani nelegalno ulaz na stadion navijacima, salje specijalce na navijace, djecu iz carsije , namjesti utakmicu protiv tebe, pa sad dobar.

Ova gospoda rasprodaju titulu, azmir ih kupi za kiflu, prodaju iskiri koja nema ozbiljnog fudbalera, povuku se ko pizde i misevi sa broda koji tone, ostave kljuceve kluba piski, kasnije se vrate i sve oke.Opet smo u top tri, dobra trgovina na proljece i obecavanje mora i planina. Isti receprt, samo je bolje azmir plaćao. Sad kao spasili klub od kriminalaca i menadzera koji je trebao biti klub za pranje para, a ovi vec preko kluba dvije godine isto rade. Jedini + su djeca nasa. Ostalo bafff, branis mi ljude koji za cijelo ljeto nisu uspjeli oko stadiona pokosit? Na proljece mustafa de prosetaj tu u komsiluku i dodi dat cu vam ja trimer da pokosite. Uhljebi gladni a avione kqmione spominjete...


I za kraj, 20 godina na banji je dovoljno da zamrzim cijeli balkanski fudbal.A vi skupljajte za travu i cekajte stadion, jer perfektnim radom uprave nekad vas se uspije skupit i 200 dole.


Mno
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 nov 2018, 20:30

A nema sta, stvarno je citav kolektiv Zvijezde mnogo izgubio tvojim 'bojkotom' utakmica.
Nema vise ko kenjat o politici i time dizat tenzije medju navijacima, nema vise ko uc dzaba s navijacima i onda sutit u zadnjim redovima..
Mislim da je tvoj odlazak glavni razlog zasto protiv TOSKa nije bilo navijanja. Nije to to :think: :rol:

I na koncu, fakat ne razumijem o cemu mi pricas. Ja nurdu nisam spomenuo. Isto kao i mustafu i ostale za koje me iskreno zaboli rac.
Odgovorio sam ti iskljucivo za onaj dio vezan za Smokija, jer ne razumijem kako toliko nebuloza moze stat u 2 recenice.
Jer sam licno svjedocio tim nekim stvarima. Nisu mi izvor informacija niti trač partije po pozarikama, niti bambi, niti divan.
Toliko od mene na tu temu. Ajmo dalje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 16 nov 2018, 21:51

Ma pusti pametnjakovica, vidis da isfrustriran ne moze fakultet da zavrsi, mora se negdje iskalit.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 17 nov 2018, 06:36

Vi pametni "navijači" ste sve otjerali vi ste grobari kluba vama su svi lopovi svi seljaci doveli ste klub na ivicu gašenja,sta mislis sto nece bele u klub zato sto bi vi za mjesec ganjali ljude po gradu sta će seljaci u klubu

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 nov 2018, 09:55

Brzo se zaboravi proljece, sta je doticna uprava kluba radila, i sta uradise od imena zvijezde....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 nov 2018, 15:14

:guz: :guz: :guz: :guz: :guz: :guz:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 17 nov 2018, 15:32

:lol: :lol:
Kakav raspad. Svaka cast rudaru, ubili su brasno u nama.

Za prljacin nastup reci da je amaterski, je uvreda za sve amatere.
Onaj turbic ispada ko iz kamiona, definitivno nije dovoljno kvalitetan igrac za ove ekipe. Mozda u drugoj federalnoj moze bit prosjecan igrac. 3 gola minimalno smo na njegovu stranu primili.

Jusufbasic je ovim nastupom potvrdio da je na izlaznim vratima

Jedini koji se iole trudio je bio Saric. Ostali cista nula

Izgleda da nas opet ceka komplet nova ekipa na proljece

Prije toga oplesti po plati, pa nek se puse manekeni
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.