NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

durgut
Postovi: 43
Pridružen/a: 16 feb 2013, 22:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la durgut » 16 avg 2013, 12:12

Bosanski zmaj je napisao/la:
durgut je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Pojedinci ce biti zadovoljni, gledace propale domace igrace pred 100-tinjak gledalaca, iz nadaleko poznate Zvijezdine skole fudbala, a iole kvalitetniji domaci igraci oticice igrati za sitnu lovu u obliznjim klubovima poput Radnickog Lukavca,Bratstva,Gradine ili jos gore u nekim seoskim klubovima.[/b]
Koja ti je ta "nadaleko poznate Zvijezdine skole fudbala" matere ti, de nemoj se udarat u grudi kad pises koliko da se pise nesto izmedju ostalog, djeca treniraju oko drveca pored puta a ti mi pricas o nekoj "nadaleko cuvenoj Zvijezdinoj skoli fudbala", ako pricas onda pricaj kako jeste.
HAHAHAHA nisi me dobro razumio, namjerno sam tako ironicno pisao o Zvijezdinoj skoli fudbala koja 25 godina, jos od Ismeta Mulavdica - Mrkog nije izbacila igraca.
To je vec nesto drugo, tako moze :D

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 16 avg 2013, 15:01

:oops: djeste zvijezdaši nema vas. Hoćemo dobit od slavije šta god? imal kakvih novosti ? Niko ništa ne priča .Jel nam se Nurdo odljutio?
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 16 avg 2013, 15:40

FK.Sladna-NK.Zvijezda.STADION U SLADNOJ 20.08.2013. U 18.00 sati :lol: :lol: :lol:
Idealna prilika da nekom zabijemo koji gol :lol: :lol: :lol:

Zmajjj
Postovi: 385
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zmajjj » 16 avg 2013, 15:41

Jel Ordagić operisan kad bi on mogo da zaigra

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 16 avg 2013, 16:09

Slavija Zvijezda 1-2!

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 16 avg 2013, 19:11

Evo jede radosne informacije od danas i zvanična stranica je ponovo u funkciji. Zadnji dana je rađeno na njoj a na tome se neće stati. Kako stvari stoje od sad ćemo imati ažuriranu stranicu sa pravim i provjerenim informacijama.

http://nkzvijezda.ba/index.php/cijesti/ ... a-zvijezda

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 16 avg 2013, 19:13

Zmajjj je napisao/la:Jel Ordagić operisan kad bi on mogo da zaigra
Ordagić je bio na pregledu u Srbiji neki dan, ne mora ići na operaciju još uvijek, probati će bez nje ;)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 avg 2013, 19:17

Benjo_AFC86 je napisao/la:
Zmajjj je napisao/la:Jel Ordagić operisan kad bi on mogo da zaigra
Ordagić je bio na pregledu u Srbiji neki dan, ne mora ići na operaciju još uvijek, probati će bez nje ;)
da allah bude na pomoci ,pa kada bi mogao poceti trenirati znas li
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 avg 2013, 19:20

emir_dj je napisao/la:Evo jede radosne informacije od danas i zvanična stranica je ponovo u funkciji. Zadnji dana je rađeno na njoj a na tome se neće stati. Kako stvari stoje od sad ćemo imati ažuriranu stranicu sa pravim i provjerenim informacijama.

http://nkzvijezda.ba/index.php/cijesti/ ... a-zvijezda

nikad losije pripreme nisu bili.dovedeno je bar 5 igraca koji nisu imali vise od polusezone utakmice u nogama,lose fizicki spremljena ekipa,zato cemo sada dugo ispastati.jedino da sta kupimo a imamo sansu u lukavici
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 16 avg 2013, 19:21

POVREDE..... :?: :?: :?: Osnovni razlog povreda je neadekvatna priprema igrača.Mogu se povrijediti jedan,pa i dva igrača za par utakmica....ali toliko igrača da se povrijedi u mlakim utakmicama,bez žustrine neke ,je potpuno apsurd. :( :( :(

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 avg 2013, 19:25

mislim da je vrijeme da vec neko pruzme odgovornost za ove sramotne rezultate i zalaganja.ako je mustafa dovodio ove istrosene polovnjake red bi bio da se prije njih ispali i ucini nas sretnim.nije mi jasno zasto nece nase bosanske igrace a placa nikolice radivojevice novakovice i neznak kakve sve stare i vec propale fudbalere
garantujem da i onaj simeunovic dosao za radivojevicevu platu u nas klub
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ludinjo22
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 mar 2013, 12:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludinjo22 » 16 avg 2013, 20:09

emir_dj je napisao/la:Evo jede radosne informacije od danas i zvanična stranica je ponovo u funkciji. Zadnji dana je rađeno na njoj a na tome se neće stati. Kako stvari stoje od sad ćemo imati ažuriranu stranicu sa pravim i provjerenim informacijama.

http://nkzvijezda.ba/index.php/cijesti/ ... a-zvijezda
E vala svaka čast nadam se samo da nece bit ko prije objave po 2-3 vijesti i opet nista. Nemoj te dzabe pricat kupili utakmicu u Lukavici pa tako je bilo i prošle godine pa izgubi smo ja se iskreno nadam da necemo izgubit al kako je krenulo mi boda necemo imat do 10-tog kola.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 16 avg 2013, 22:00

Danas pratim snimak prijateljske Švicarska-Brazil....napadač Švicarske rep.Mario Gavranović rođen u Mariboru roditelji iz Gradačca....lijepo čuti od komentatora porijeklo ovog igrača :) .Ratnom sudbinom roditelji napustili nas grad.Da su i ostali mislim da bi njegov talenat propao u nasoj skoli fudbala. :( Bez obzira na sve ovo je jedan od dokaza da ima među i nasom djecom potencijala.Koliko je Maria neotkriveno i propalo :cry:

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 16 avg 2013, 22:30

ludinjo22 je napisao/la:
emir_dj je napisao/la:Evo jede radosne informacije od danas i zvanična stranica je ponovo u funkciji. Zadnji dana je rađeno na njoj a na tome se neće stati. Kako stvari stoje od sad ćemo imati ažuriranu stranicu sa pravim i provjerenim informacijama.

http://nkzvijezda.ba/index.php/cijesti/ ... a-zvijezda
E vala svaka čast nadam se samo da nece bit ko prije objave po 2-3 vijesti i opet nista.
Ne bi trebalo ovaj put, jedino ne daj Bože kave više sile.

Avatar
Shorty
Postovi: 83
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Shorty » 17 avg 2013, 10:13

Ajde da čujem prognoze za danas :D S obzirom da su se Novaković i Sušić pridružili listi povrijeđenih igrača ja mislim da ćemo pretpjeti još jedan težak poraz :S uvijek sam bio optimista al sad...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 17 avg 2013, 10:20

Sretno Zvijezdi i nadam se da ce ova utakmica biti prekretnica za izlazak iz krize. Nikad vam necemo zaboravit onu tekmu prije par godina kad ste odigrali posteno. Uvijek dobrodosli u Mostar. Sretno
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 17 avg 2013, 10:29

Shorty je napisao/la:Ajde da čujem prognoze za danas :D S obzirom da su se Novaković i Sušić pridružili listi povrijeđenih igrača ja mislim da ćemo pretpjeti još jedan težak poraz :S uvijek sam bio optimista al sad...
Utakmica je na programu sutra.Ne znam,Novakovića je na toj poziciji adekvatno zamijenio Sušić...sutra ni on ne igra.Ne znam šta je sa Jaskom,je li otišao iz kluba ili ne.Da on igra mogao bi biti na beku.Morat će vjerovatno Crnogorca na bek,ako i on nije povrijeđen.Prilika eto za golobradog Bijelića da debituje :D Ako budu igrali kao protiv Želje nadat je se remiju.Ako budu kaO u Bijeljini i protiv Zrinjskog,a sve su prilike,biće golijada u I.Sarajevu :cry:

Avatar
Shorty
Postovi: 83
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Shorty » 17 avg 2013, 10:43

vatreni je napisao/la:
Shorty je napisao/la:Ajde da čujem prognoze za danas :D S obzirom da su se Novaković i Sušić pridružili listi povrijeđenih igrača ja mislim da ćemo pretpjeti još jedan težak poraz :S uvijek sam bio optimista al sad...
Utakmica je na programu sutra.Ne znam,Novakovića je na toj poziciji adekvatno zamijenio Sušić...sutra ni on ne igra.Ne znam šta je sa Jaskom,je li otišao iz kluba ili ne.Da on igra mogao bi biti na beku.Morat će vjerovatno Crnogorca na bek,ako i on nije povrijeđen.Prilika eto za golobradog Bijelića da debituje :D Ako budu igrali kao protiv Želje nadat je se remiju.Ako budu kaO u Bijeljini i protiv Zrinjskog,a sve su prilike,biće golijada u I.Sarajevu :cry:
Ne bi me iznenadilo da igra s tri igrača u zadnjoj liniji, bolje je igrati s deset igrača nego s Crnogorcem na beku :D izgleda da je i Kuduzović povrijeđen :S ništa nam ne ide kako treba :S

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 17 avg 2013, 11:15

Hahah evo ni Mornjkic nece da ide..... ocigledno dole treba cvrsta ruka

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 17 avg 2013, 11:26

astra1922 je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:
Zmajjj je napisao/la:Jel Ordagić operisan kad bi on mogo da zaigra
Ordagić je bio na pregledu u Srbiji neki dan, ne mora ići na operaciju još uvijek, probati će bez nje ;)
da allah bude na pomoci ,pa kada bi mogao poceti trenirati znas li
Ne zna se još ništa, za početak treba vježbe snage, kako sam skontao, da malo ojača i tako, pa ćemo vidjeti šta dalje :)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.