NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 03 mar 2018, 20:46

Zvijezda1986 je napisao/la:Sutra ce bit da li oko pet tako sam cuo pa moze doci ko hoce
Jel bio sastanak i ako je bio mozel koja inf???
Imal kakvog napredka sto se tice sponzora?
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 05 mar 2018, 13:22

Imal sta novo???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 mar 2018, 21:27

Imal sta od tih sastanaka. Ugledajte se na fb stranicu toska.ljudi svaki dan pisu, privlace publiku daju nagradene ulaznice.imamo 2 radia, poklonite po 10 ulaznica ti 10, 20 ljudi ce povest jos toliko...sta nasi radi to je sramota za klub, hocemo u pl a stranica nam se azurira svaki pola godine..ko vodi tu stranicu? Nek preda nekom ko ima vise vremena....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 07 mar 2018, 21:22

Sad stranicu ažurira predsjednik kluba i gradacacki glas ali glas nema dovoljno informacija jer iz kluba ne izlaze! Ne mogu momci pisati iz glave.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 07 mar 2018, 21:41

Bas imamo mi predsjednika? Zar kod nas i dalje nije radna grupa. Il ljudi sami sebe postave i za predsjednika i sportskog direktora.
Ovo bruke sto su uradili na polusezoni ponisti sve dobra sto je bilo u prvom djelu.
Presto sam se sikirat, samo opusteno. Nemam nikakvih ocekivanja. Ispast nemozemo tako da u ovom cirkusu prva federalna nasa uprava moze biti glavni klaun.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 07 mar 2018, 22:33

spiska je napisao/la:Sad stranicu ažurira predsjednik kluba i gradacacki glas ali glas nema dovoljno informacija jer iz kluba ne izlaze! Ne mogu momci pisati iz glave.
Ti mozes urgirat na to da se malo marketnog odradi pred utakmicu, danas u gradu pitam ko ce na tekmu, ljudi pitaju kad igra...daj malo reklame na betu, na gradaccu, podijelte koju polusezonsku ulaznicu, ili utakmicu ovu sad, napravite neki kviz, najbroj 5 igraca zvijezde, najbolji strijelac i ta sranja, da se malo narod privuce na trebine, za kog igrate u pm.kad ste jos u kamenom dobu...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 08 mar 2018, 05:14

Mante se pametovanja uzmite se posla ...nego u subotu svi putevi vode na BANJU 15H

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 08 mar 2018, 07:20

crvenobijeli je napisao/la:
spiska je napisao/la:Sad stranicu ažurira predsjednik kluba i gradacacki glas ali glas nema dovoljno informacija jer iz kluba ne izlaze! Ne mogu momci pisati iz glave.
Ti mozes urgirat na to da se malo marketnog odradi pred utakmicu, danas u gradu pitam ko ce na tekmu, ljudi pitaju kad igra...daj malo reklame na betu, na gradaccu, podijelte koju polusezonsku ulaznicu, ili utakmicu ovu sad, napravite neki kviz, najbroj 5 igraca zvijezde, najbolji strijelac i ta sranja, da se malo narod privuce na trebine, za kog igrate u pm.kad ste jos u kamenom dobu...
Sve ja to znam i isto kao i ti predlazem al jednostavno ljudi tako funkcionisu, moranjci koji vode gradacacki glas isto se trude al brzo ce odustati kao sto sam to i ja uradio. Trebaju samo da informacije podjele, trener je spreman da svaki dan da neku informaciju. Nego idemo mi u subotu na banju da upisemo s bozijom pomoci prvu tricu.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 08 mar 2018, 09:44

Kakvi ce bit uslovi za igru u subotu,kakav je teren,kisa non stop pada.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 08 mar 2018, 09:48

Kako ce mo napunit bez ovog sto se navodi, promocije, marketinga.
Nas 200-300 budala koji pratimo ce uvijek doc. Ali mi ne mozemo napunit Banju. Dosta svijeta ima koji nema pojma kad je utakmica a dosli bi. Njih treba pokrenuti ali sa ovakvim odnosom tesko.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 08 mar 2018, 10:46

Treba pokrenuti nesto, red dragonsi mogu dosta toga da hoce, napravi na poluvremenu sutanje penala, red dragonsi izaberu 5 navijaca o sutaju penale rez.golmanu i na ispadanje pobjednik osvaja sal, majicu ulaznicu bilo sta, imate bele ako nedaju kesa daj kupone od 50 km pa napravi tombolu, podijelite bonove, kupone za gorivo, ako nece dat to, ajmo po gradu lijepit bilborde da se u belu neide, nepodrzaju sport itd.... Treba izvuci nesto od svakog pravit nagradne igre,tombole itd.da nedodje samo nas 200 300...da se narod privice.sta fali sutra par cura nac organizovat da se podijeli par ulaznica... Da se stavi stand za polusezonske ulaznice itd..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 08 mar 2018, 22:38

combe je napisao/la:Bas imamo mi predsjednika? Zar kod nas i dalje nije radna grupa. Il ljudi sami sebe postave i za predsjednika i sportskog direktora.
Ovo bruke sto su uradili na polusezoni ponisti sve dobra sto je bilo u prvom djelu.
Presto sam se sikirat, samo opusteno. Nemam nikakvih ocekivanja. Ispast nemozemo tako da u ovom cirkusu prva federalna nasa uprava moze biti glavni klaun.
Super. Ajd sad prestani nas ostale smarat i pusti nas da uzivamo.
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 08 mar 2018, 23:05

Nek si se vala presto sikirat. Jos da prestanes prosipat svoju neinteligenciju pred ocima citavog foruma, tad bi bio pravi...
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 08 mar 2018, 23:20

crvenobijeli je napisao/la:Treba pokrenuti nesto, red dragonsi mogu dosta toga da hoce, napravi na poluvremenu sutanje penala, red dragonsi izaberu 5 navijaca o sutaju penale rez.golmanu i na ispadanje pobjednik osvaja sal, majicu ulaznicu bilo sta, imate bele ako nedaju kesa daj kupone od 50 km pa napravi tombolu, podijelite bonove, kupone za gorivo, ako nece dat to, ajmo po gradu lijepit bilborde da se u belu neide, nepodrzaju sport itd.... Treba izvuci nesto od svakog pravit nagradne igre,tombole itd.da nedodje samo nas 200 300...da se narod privice.sta fali sutra par cura nac organizovat da se podijeli par ulaznica... Da se stavi stand za polusezonske ulaznice itd..

Nista specijalno, prije utakmice na 2/3 dana napravit dobru reklamu al da bude sazeta i neka pustaju radio gradacac/bet kao i plakate po svim mjesnim zajednicama, trece da sedmicno trener i bar 1 igrac gostuju na radiju da se bolje pokrene ta prica o zvijezdi..S TIM POTEZOM 1000% BI DOBILI NOVU DIMENZIJU POSJETE NA BANJI...
Radna grupo, upravo kako god hocete na vama je!!
Ocekujem pobijedu u subotu kao uvod za utakmicu protiv sloge.. :cool:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 09 mar 2018, 08:09

crvenobijeli je napisao/la:Treba pokrenuti nesto, red dragonsi mogu dosta toga da hoce, napravi na poluvremenu sutanje penala, red dragonsi izaberu 5 navijaca o sutaju penale rez.golmanu i na ispadanje pobjednik osvaja sal, majicu ulaznicu bilo sta, imate bele ako nedaju kesa daj kupone od 50 km pa napravi tombolu, podijelite bonove, kupone za gorivo, ako nece dat to, ajmo po gradu lijepit bilborde da se u belu neide, nepodrzaju sport itd.... Treba izvuci nesto od svakog pravit nagradne igre,tombole itd.da nedodje samo nas 200 300...da se narod privice.sta fali sutra par cura nac organizovat da se podijeli par ulaznica... Da se stavi stand za polusezonske ulaznice itd..
To je prava priča podržajem i potpisujem 100%

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 09 mar 2018, 14:12

Gledam slike stadiona, i svaka čast za svaku pohvalu.Još jedan od razloga zašto Zvijezda treba nazad u elitu.Bolji tereni nisu u PL. :bih: :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Bela
Postovi: 153
Pridružen/a: 10 maj 2015, 17:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bela » 09 mar 2018, 15:02

I od mene pohvale, zaista sjajno izgleda teren
Igrac ekipe Pivopije | SportSport.ba liga

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 09 mar 2018, 21:14

Eto nas skoro smo dočekali :bih: :bih: :bih: Posmatrao sam prosle sedmice trening i atmosfera je bila odlična. Kesic ubija na treninzima očekujm ga u prvoj postavi, mog'o bi igrat poluspica, vidjet cemo kakvi su planovi. Uglavnom sad imamo duplo jači vezni red, imamo Prsesa a otvara se i lijeva strana za Ivanovskog. Bice zanimljivo vidjet sutra prvu postavu. I ne treba podcjenjivat protivnika, Igman je odlično odradio pripreme i sigurno da neće biti lako, al mozemo mi to. Dobar teren, lijepo vrijeme, idemoooo :bih: :bih: :bih: Pa s obrazom u SH :D


Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 09 mar 2018, 23:16

Volim te Zvijezdoooo
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 mar 2018, 08:08

Idemo momci danas po 3 boda ,vrijeme odlicno da se napuni banja...vamos zvijezda :opaopa: :opaopa: :bih: :bih:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.