NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 19 apr 2009, 03:53

Cestitke na bodu, ja bi im dao i tri jer nikad u zivotu nisam gledao sezonu sa tako ocajnim pristupom i manjkom volje igraca Širokog, ne zasluzuju ni ono malo publike sto ih gleda.
Kako ih nije stid pogledati jednog Silica kojeg nema gdje nema, ubija se, doslovno, Wagnera koji se poigrava sa momcadi Zvijezde, a nema kome dodati, ili Bandovica koji ostaje sjediti ispred gola poslije utakmice deset minuta placuci... Idioti.
...Život za Široki...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la el-fighter » 19 apr 2009, 09:09

Svaka čast igračima Zvijezde. Jučer su zaslužili sva tri boda, ali nema veze. Oni su najprijatnije iznenađenje sezone. Na početku im je cilj bio ostanak u ligi ali igrama su dogurali dosta dalje i sada se bore za izlaz u Evropu. Samno nastavite tako.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la FK Sarajevo » 19 apr 2009, 11:09

cestitke zvijezdi priblizili ste nas evropi
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
stele
Postovi: 75
Pridružen/a: 05 apr 2009, 21:34
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la stele » 19 apr 2009, 13:03

cestitke Zvijezdi....veoma losa igra Siroki Brijega(tacnije bezvoljna).....nadam se da cete izgubiti koji bod na domacem terenu u srijedu :) :) :)
Ustani i bori se,neka pjesma ori se,za svoj klub i grad,uvjek bicu tu SLAVIJU do smrti voljecu

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 20 apr 2009, 15:46

stele je napisao/la:cestitke Zvijezdi....veoma losa igra Siroki Brijega(tacnije bezvoljna).....nadam se da cete izgubiti koji bod na domacem terenu u srijedu :) :) :)
Bas si gledao utakmicu??

Cestitke Zvijezdi, samo tako Zmajevi ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la el-fighter » 20 apr 2009, 17:03

Čestitke na bodu u Širokom Brijegu. Iako nisam fan Zvijezde, ali bih volio da igraju u Evropi. Sviđa mi se njihov stil igre kakav odavno nisam vidio na domaćim terenima. SAMO NAPRIJED.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

emchoz
Postovi: 391
Pridružen/a: 23 nov 2008, 23:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emchoz » 20 apr 2009, 17:07

Podružnica nam je bolja od prvog tima... šjoooooooooooooo

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la insider » 27 apr 2009, 04:05

el-fighter je napisao/la:Čestitke na bodu u Širokom Brijegu. Iako nisam fan Zvijezde, ali bih volio da igraju u Evropi. Sviđa mi se njihov stil igre kakav odavno nisam vidio na domaćim terenima. SAMO NAPRIJED.
Hvala na lijepim riječima, Zvijezda ima tu fudbalsku čar, želju za nadigravanjem, kako kući tako i na strani. Svaka ekipa koja može igrom u Gradačcu nadjačati Zvijezdu, odnijet će najmanje bod, ako ne i tri. Jednostavno, ovdje je takav mentalitet, bez da se prijeti sudijama, protivničkim igračima, navijačima itd...

U Travniku smo izgubili, samo oni koji su tamo bili znaju kako, no nema se šta osvrtat na prošlost, sad u srijedu dolazi Čelik i treba uknjižit nova tri boda. Mada, nebih mi bilo krivo da jedan Čelik uzme bod/tri, dobra su ekipa i volim ih, inače.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 27 apr 2009, 13:41

Ja sam cuo od ljudi koji su bili u Travniku da je to bila kradja nevidjena. Al ne ona uobicajena kradja nego bas kradja. Ako kontate :mrgreen:
Oba gola nastimao sudija. Nisu Zvijezdi dali preci centra, ubili ih. Povrijedjen jedan igrac Zvijezde.

Ti isti ljudi kazu da je Zvijezda trenutno najbolja ekipa u PL, a vjerujem da jest. Da nije bilo kikseva kod kuce ko zna gdje bi sad bili...

Celik je puno losija ekipa od Zvijezde i nece bit problema da se uknjize novi bodovi sljedece kolo ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kad_kako » 27 apr 2009, 13:43

RK Gradacac je napisao/la: Celik je puno losija ekipa od Zvijezde i nece bit problema da se uknjize novi bodovi sljedece kolo ;)
prvo skoci, pa reci HOP!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 27 apr 2009, 15:26

Drug, nemam nista protiv Celika, samo govorim sta su ljudi meni rekli a svi znamo da je to istina ;)
Pogledaj koliko je Zvijezda bodova osvojila na strani i koliko pobjeda joj je oteto na tim gostovanjima.. Laktasi, Trebinje, Travnik, ispustili vodstvo protiv Zrinjskog u Mostaru u zadnjim minutama (doduse ovdje nije sudija kriv)...
Koliko ste vi bodova donijeli sa strane ove godine??
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la travnik » 27 apr 2009, 16:19

RK Gradacac je napisao/la:Ja sam cuo od ljudi koji su bili u Travniku da je to bila kradja nevidjena. Al ne ona uobicajena kradja nego bas kradja. Ako kontate :mrgreen:
Oba gola nastimao sudija. Nisu Zvijezdi dali preci centra, ubili ih. Povrijedjen jedan igrac Zvijezde.

Ti isti ljudi kazu da je Zvijezda trenutno najbolja ekipa u PL, a vjerujem da jest. Da nije bilo kikseva kod kuce ko zna gdje bi sad bili...

Celik je puno losija ekipa od Zvijezde i nece bit problema da se uknjize novi bodovi sljedece kolo ;)
Koja kradja sta pricas bolan, pa Travnik je debelo ostecen 2 puta za penal u ovoj utakmici.
Kod rezultata 0-0 Dudica rusi sledja zadnji igrac zvijezde u sesnestercu sudija ne sudi penal i ne daje crveni.
Kod rezultata 1-0 opet sudija ne vidi igranje rukom u sesnestercu zvijezde i ponovo nesudi penal za Travnik.
Travnik je oba gola dao regularno to se vidilo na pregledu i zasluzeno dobio zvijezdu koja se 90% susreta branila u svom sesnestercu. A onaj igrac je za onaj start "nogom u glavu" zasluzio direktno crveni karton a dobio je drugi zuti pa crveni.

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la insider » 27 apr 2009, 16:40

travnik je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Ja sam cuo od ljudi koji su bili u Travniku da je to bila kradja nevidjena. Al ne ona uobicajena kradja nego bas kradja. Ako kontate :mrgreen:
Oba gola nastimao sudija. Nisu Zvijezdi dali preci centra, ubili ih. Povrijedjen jedan igrac Zvijezde.

Ti isti ljudi kazu da je Zvijezda trenutno najbolja ekipa u PL, a vjerujem da jest. Da nije bilo kikseva kod kuce ko zna gdje bi sad bili...

Celik je puno losija ekipa od Zvijezde i nece bit problema da se uknjize novi bodovi sljedece kolo ;)
Koja kradja sta pricas bolan, pa Travnik je debelo ostecen 2 puta za penal u ovoj utakmici.
Kod rezultata 0-0 Dudica rusi sledja zadnji igrac zvijezde u sesnestercu sudija ne sudi penal i ne daje crveni.
Kod rezultata 1-0 opet sudija ne vidi igranje rukom u sesnestercu zvijezde i ponovo nesudi penal za Travnik.
Travnik je oba gola dao regularno to se vidilo na pregledu i zasluzeno dobio zvijezdu koja se 90% susreta branila u svom sesnestercu. A onaj igrac je za onaj start "nogom u glavu" zasluzio direktno crveni karton a dobio je drugi zuti pa crveni.
Da nisam bio u Travniku, ko što jesam, sad bih ovo sve POTVRDIO, ovako te moram razočarati i reći (mada to rijetko govorim) LAŽEŠ!

Travnik nas je, blago rečeno, satrao. Evo danas na treningu Ninković prepada svoje igrače, kaže im "Eto Varupe, brzo loptu na drugu stranu"...

To dovoljno govori kako su "blagi" bili igrači Travnika, sudija nas je, bez daljnjeg, dobro oštetio i pokrao. Nismo mogli pola centra proći. No, nema veze, čestitke Travniku na "zasluženoj" pobjedi, mi sad u srijedu čekamo Čelik i želimo nova tri boda. Zvijezda je, po svemu sudeći, jedna od rijetkih ekipa koje igrjau otvoreno i žele se nadigravati, a ne "osakatit" protivnika za **** bodove.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 28 apr 2009, 09:05

travnik je napisao/la:
Koja kradja sta pricas bolan, pa Travnik je debelo ostecen 2 puta za penal u ovoj utakmici.
Kod rezultata 0-0 Dudica rusi sledja zadnji igrac zvijezde u sesnestercu sudija ne sudi penal i ne daje crveni.
Kod rezultata 1-0 opet sudija ne vidi igranje rukom u sesnestercu zvijezde i ponovo nesudi penal za Travnik.
Travnik je oba gola dao regularno to se vidilo na pregledu i zasluzeno dobio zvijezdu koja se 90% susreta branila u svom sesnestercu. A onaj igrac je za onaj start "nogom u glavu" zasluzio direktno crveni karton a dobio je drugi zuti pa crveni.
Ne boj se ba nece bit prituzbi savezu, a i da bude nece vam uzet bodove sta si se prepao. Nema Zvijezda uticaj u savezu koliki vi imate, stoga nema razloga da lazes. Bodovi su sigurni ;)

PS. Travnik nadigrao Zvijezdu :lol: :lol: :lol:
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stone Island » 28 apr 2009, 15:19

Igrali ste lijepo i pošteno čitavu sezonu,nemojte sad na kraju zasrati ;)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 28 apr 2009, 15:41

O cemu ti?
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Stone Island » 28 apr 2009, 15:44

RK Gradacac je napisao/la:O cemu ti?
Pogledaj raspored pa ćeš vidjeti !

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 28 apr 2009, 16:11

Ma ne interesuje me to, ja sam samo komentirao ovu utakmicu u Travniku...
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la travnik » 28 apr 2009, 16:42

NK Zvijezda se ni u jednim medijima nije zvanicno izjasnila da je pokradena u Travniku to samo Knele i RK Gradacac izmisljaju na ovom forumu, al hajd nek im bude ja ih kontam upotpunosti, njihov mali tim Zvijezda je tek unisla u PL pa bi njih dvojica nasilu da Zvijezda bude odjednom veliki tim.
I za kraj cu samo reci kad ste bolji sto nas niste pobjedili na svom terenu

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RK Gradacac » 28 apr 2009, 17:19

Hajd uredu je ba ;)
010 ISN'T JUST A CODE

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.