NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 22 jul 2019, 10:40

Vjerujem da nemas podatak koliko je utroseno do danas para tako da razumijem, biti kriv ako se protezes koliko si dug, gledati da ne ostanes duzan, gledati da ti ljudi ne daju pozajmicu, platit ono sto mozes, sta trebamo biti krivi ako nema para za jednog igraca, ili dati tom igracu pa ne isplatit juniorima njihovo Jel to treba, ne treba i gledat ce se sto moze moze, sto nemoze nece ni biti

GradacacC
Postovi: 131
Pridružen/a: 14 jul 2012, 11:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GradacacC » 22 jul 2019, 10:48

desetkamarakane je napisao/la:Vjerujem da nemas podatak koliko je utroseno do danas para tako da razumijem, biti kriv ako se protezes koliko si dug, gledati da ne ostanes duzan, gledati da ti ljudi ne daju pozajmicu, platit ono sto mozes, sta trebamo biti krivi ako nema para za jednog igraca, ili dati tom igracu pa ne isplatit juniorima njihovo Jel to treba, ne treba i gledat ce se sto moze moze, sto nemoze nece ni biti
Puna podrska Edi i Piski. Pustite sta dzabahljebarosi i internet pametnjakovici pisu. Svi su iza tastature pametni i svi znaju kako treba. Ko god misli da je pametan, direkt dole u klub i iskoriste to svoje "znanje"!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2019, 10:51

desetkamarakane je napisao/la:Vjerujem da nemas podatak koliko je utroseno do danas para tako da razumijem, biti kriv ako se protezes koliko si dug, gledati da ne ostanes duzan, gledati da ti ljudi ne daju pozajmicu, platit ono sto mozes, sta trebamo biti krivi ako nema para za jednog igraca, ili dati tom igracu pa ne isplatit juniorima njihovo Jel to treba, ne treba i gledat ce se sto moze moze, sto nemoze nece ni biti
Kontradiktorni ste sami sebi. Jedan kaze cekamo pare od Mehe i Osmica da se dovede Osmanagic. Drugi pise nece se dovodit igrac ako nema para. A taj isti igrac tu trenira 10-15 dana i vi i on nesto cekate.
Pa ti si prvi govorio za Osmanagica da ce doc. Da najvece pojacanje(golman) dolazi na kraju. To su tvoje rjeci. Bas tad nisi znao koliki je budzet i imal para?
Zadnja izmjena: combe, dana/u 22 jul 2019, 11:00, ukupno mijenjano 2 puta.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jul 2019, 10:51

Moju svu podrsku imaju ali samo ako nesto urade za omladinski pogon..!!! Ako neurade za mene nisu nista napravili!!!

Treba trenera ,lopti, golova, nema sta netreba... nema od forsiranja prve ekipe nista a da djeca tarabaju...

Jer situacija je alarmantna djeca nam bjeze gdje je bolje naravno... tako ako se nastavi ovako radit nece para vise bit od Mehe i ostalih jer neces koga vise ni proizvest

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 22 jul 2019, 11:42

combe80 je napisao/la:Moju svu podrsku imaju ali samo ako nesto urade za omladinski pogon..!!! Ako neurade za mene nisu nista napravili!!!

Treba trenera ,lopti, golova, nema sta netreba... nema od forsiranja prve ekipe nista a da djeca tarabaju...

Jer situacija je alarmantna djeca nam bjeze gdje je bolje naravno... tako ako se nastavi ovako radit nece para vise bit od Mehe i ostalih jer neces koga vise ni proizvest
Slazem se sa tobom, otezavajuca okolnost je i to sto je Bosna Mionica prijavila kadete i juniore u ligu i sad djeca imaju izbor, druga stvar kolko sam cuo da je i Modrica postavila plan i prioritete ambicije da im juniori naredne sezone idu u juniorsku Pl, a naredne prvi tim

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 22 jul 2019, 11:59

combe je napisao/la:
desetkamarakane je napisao/la:Vjerujem da nemas podatak koliko je utroseno do danas para tako da razumijem, biti kriv ako se protezes koliko si dug, gledati da ne ostanes duzan, gledati da ti ljudi ne daju pozajmicu, platit ono sto mozes, sta trebamo biti krivi ako nema para za jednog igraca, ili dati tom igracu pa ne isplatit juniorima njihovo Jel to treba, ne treba i gledat ce se sto moze moze, sto nemoze nece ni biti
Kontradiktorni ste sami sebi. Jedan kaze cekamo pare od Mehe i Osmica da se dovede Osmanagic. Drugi pise nece se dovodit igrac ako nema para. A taj isti igrac tu trenira 10-15 dana i vi i on nesto cekate.
Pa ti si prvi govorio za Osmanagica da ce doc. Da najvece pojacanje(golman) dolazi na kraju. To su tvoje rjeci. Bas tad nisi znao koliki je budzet i imal para?
Gospodine ukupna vrijednost za ta dva igraca je oko 35-40 hiljada KM, moze se malo spustit ako zeljo i velez Zele odmah da uplate kao sto su i rekli, ali svako malo oni bi spusta li jos i jos i jos i uslovljavali nemamo pravo ostetit klub da ti igraci odu za mizeriju da bi mi zakrpili rupu u budzetu i mozda platili od tog jednog ili dva igraca, jer tu smo da napravimo nesto pozitivno a to nije ta prica, od tih para treba i omladinski pogon da vidi Hajra a ne eto doveli mi golmana i Osmanagica da zadovoljimo par forumasa, ako za boljitak treba vremena mi ga imamo tko nema sta mozes, kritikuj

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2019, 12:17

Vidis li ti sta pises? Ovaj prije tebe rece ceka te te pare za Osmanagica. De se izmedu dogovorite pa onda prosipajte supljake po forumu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jul 2019, 12:59

Joj jesi naporan u pm.imas li ti privatni zivot..idi drkaj kurcu kera maloumnice... Sve te zanima a feninga nisi dao.uzmi 4000 km na ruke daj osmanagicu i nek potpise j3bbo te on
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

serim
Postovi: 166
Pridružen/a: 04 apr 2013, 19:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la serim » 22 jul 2019, 14:00

combe je napisao/la:Vidis li ti sta pises? Ovaj prije tebe rece ceka te te pare za Osmanagica. De se izmedu dogovorite pa onda prosipajte supljake po forumu.
slika

A što si naporan više :o :o

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jul 2019, 14:10

desetkamarakane je napisao/la:
combe je napisao/la:
desetkamarakane je napisao/la:Vjerujem da nemas podatak koliko je utroseno do danas para tako da razumijem, biti kriv ako se protezes koliko si dug, gledati da ne ostanes duzan, gledati da ti ljudi ne daju pozajmicu, platit ono sto mozes, sta trebamo biti krivi ako nema para za jednog igraca, ili dati tom igracu pa ne isplatit juniorima njihovo Jel to treba, ne treba i gledat ce se sto moze moze, sto nemoze nece ni biti
Kontradiktorni ste sami sebi. Jedan kaze cekamo pare od Mehe i Osmica da se dovede Osmanagic. Drugi pise nece se dovodit igrac ako nema para. A taj isti igrac tu trenira 10-15 dana i vi i on nesto cekate.
Pa ti si prvi govorio za Osmanagica da ce doc. Da najvece pojacanje(golman) dolazi na kraju. To su tvoje rjeci. Bas tad nisi znao koliki je budzet i imal para?
Gospodine ukupna vrijednost za ta dva igraca je oko 35-40 hiljada KM, moze se malo spustit ako zeljo i velez Zele odmah da uplate kao sto su i rekli, ali svako malo oni bi spusta li jos i jos i jos i uslovljavali nemamo pravo ostetit klub da ti igraci odu za mizeriju da bi mi zakrpili rupu u budzetu i mozda platili od tog jednog ili dva igraca, jer tu smo da napravimo nesto pozitivno a to nije ta prica, od tih para treba i omladinski pogon da vidi Hajra a ne eto doveli mi golmana i Osmanagica da zadovoljimo par forumasa, ako za boljitak treba vremena mi ga imamo tko nema sta mozes, kritikuj

Ovo zvuci vrlo pametno Edo. Nedajte da vas levate vec trazite to sto nas sleduje a i ovo sto pises za omladinski pogon da ce vidit hajra od toga podrzajem svim srcem.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 22 jul 2019, 16:03

Ti si frajer izgleda po glup, uprava trenutna je uplatila nešto para svaki član na račun i načelnik je uplatio dio, drugi dio Ide za obaveze savezu. Svi igrači su isplaćeni i dugovanja u hodu je se pojavio Osmanagic, klub trenutno nema pare da isplati sve njemu. Zato pretpostavljam da se čeka uplata od pomenjtih igrača kako bi se i Osmanagic ispoštovao i još neke stvari. Uprava kluba ne želi da se zadužuje niti da obećaje ono ato ne mogu ispoštovati! Ne znam sta je tu teško za shvatit. Čekaj i prati kako se odvija situacija, omladinskom pogonu trba reorganizacija djelovanja skroz treba par trenera još.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2019, 16:09

To da li sam poglup ja ili vi vrijeme ce pokazati. A ako Osmanagic bude cekao pare od te djece onda sam i ja pogrijesio nece razmisljat do petka vec do polusezone.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 22 jul 2019, 16:19

Po glupanovoj logici, ako propadne Osmanagic, propala je cijela sezona.
Samo mi da je znat sto nisi bio tako pametan na skupstini yebem te usta lajava
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jul 2019, 16:22

Nek se lagano pakuje Osmanagic ako ce mo nastavit tamo gdje smo stali sprosle sezone... Hebes to ba hajmo stat na zdrave noge i lagano. Ako se nadju pare nek ostane ako ce mo dugovat drugim i budzet prekoracivat nek ide.

To Piska za omladinski pogon bi bilo vrh...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2019, 16:45

SMR187 je napisao/la:Po glupanovoj logici, ako propadne Osmanagic, propala je cijela sezona.
Samo mi da je znat sto nisi bio tako pametan na skupstini yebem te usta lajava
Koje gluposti pisete za ne povjerovat. Evo da ti pokusam objasnit. Licno me boli racku hocel Amer ostati ili ne.
Stvar je u principima i nacelima koje jedan ozbiljan klub mora imati.
U ovom slucaju mi ne drzimo igraca na probi nego on nas proba. I ceka drugo jer ovo ima sigurno.
Evo ono manje bolno on ovdje trenira, jede, pije, spava i mi te troskove placamo. U neku ruku manje bitno jer nisu neki ogromni troskovi. Ali ako se udaras u prsa da razmisljas da pare trosis racionalno onda to moras imat na umu.
Puno bitnija cinjenica je kako ostali igraci na to gledaju. Oni se trebaju trudit a on ce im mozda uzet mjesto ako mu se digne da ostane. Onda tebe drzi pod rucnom da ne trazis igraca na toj poziciji. A trenutno ga nemas. On ode koga dovest?

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 22 jul 2019, 22:22

Je bo ti usta svoja prosijace, jadan je onaj ko sa takvom budalom zivi, idi prati rukomet ziv bio ionako nikad nisi fudbal igro
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2019, 23:10

Opusti se debeli limaru. Utakmica imam odigranih koliko ti odgledanih. Vi kad nemate argumenata samo znate vrijeđat.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jul 2019, 23:37

A ti imas argumente majke ti
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 22 jul 2019, 23:41

De ba covjece **** malo haloooo lik,pa jebote sto si negativan,cuj naigro se utakmica pa sto onda seres po ljudima koji se bore za Zvijezdu...idi bolan sa foruma koji ces nam ****,pogotovo negativan...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 23 jul 2019, 06:12

combe je napisao/la:Opusti se debeli limaru. Utakmica imam odigranih koliko ti odgledanih. Vi kad nemate argumenata samo znate vrijeđat.
Jedini si ti konju jedan koji nije opusten i koji nije normalan na ovom forumu. Glumis pamet ovdje kao da ljudi u upravi ne bi znali sastaviti ekipu da ima para.
I bolje biti debeo nego poremećen kao ti :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.