NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 10 mar 2018, 08:15

Kapetan je napisao/la:Eto nas skoro smo dočekali :bih: :bih: :bih: Posmatrao sam prosle sedmice trening i atmosfera je bila odlična. Kesic ubija na treninzima očekujm ga u prvoj postavi, mog'o bi igrat poluspica, vidjet cemo kakvi su planovi. Uglavnom sad imamo duplo jači vezni red, imamo Prsesa a otvara se i lijeva strana za Ivanovskog. Bice zanimljivo vidjet sutra prvu postavu. I ne treba podcjenjivat protivnika, Igman je odlično odradio pripreme i sigurno da neće biti lako, al mozemo mi to. Dobar teren, lijepo vrijeme, idemoooo :bih: :bih: :bih: Pa s obrazom u SH :D

Tačno i mene zanima koga ce Saba izvesti, često sjedimo pijemo kafu mnogo hvali ivanovskog kako je napredovao ali generalno zadovoljan je sa igracima. Za Kesica kaze da nam je dosao ko kec na 10tku.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 mar 2018, 08:33

Pocece najspremniji, kod sabe neigra ime vec igrac...samo se treba pazit kartona, da sisoju odemo u naj jacem sastavu.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 10 mar 2018, 17:09

Combeeeeeeeeeeeeeee, pobjeda za tebe specijalno,,

Idemoooooooo
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 10 mar 2018, 17:40

Sreca prati hrabre a mozda je ovako bolje.
A ti mi se druze skini sa combeta i sagledaj realno situaciju kao sto je danas uradilo 90% raje.
Mi sa ovakvom igrom nemamo realno sta traziti u borbi za vrh. Danas nismo spacne akcije sastavili citavu utakmicu.
Tek se sad vidjela sva indolentnost od polusezone. Ekipa totalno ne uigrana jer nije imala pripremnih utakmica. Dzaba tebi trening bez tekmi.
Kesic katastrofa Guzi je za njega primarius. A izgleda da se opet povrijedio, steta.
Ivanovski ko gluho krme, Himzo je trenutno ispred njega.
Sto se tice Sajmon Hana da sam na Sabinom mjestu ako Guzi ne moze gurno bi Kapetana u napad umjesto Kesica, Himzu mjesto Ivanovskog. U vezu gurnut Dekica a Delica na beka. Danas kad je usao solidan. Ostalo mi nemamo sta puno mijenjat.
Molit Boga da sutra Hancic kiksa. I josnesto ako se ikako moze probat napravit da iz Hana bude prijenos radi sudenja pa sta nam Bog da.
Doduse moze i Brcko u vezu a Dzenis na beka.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mokroguz » 10 mar 2018, 17:49

Bice zanimljivo pratiti razvoj situacije gdje se jedna ekipa bori "srcem" protiv ekipa koji se bore parama, rijetko se takve stvari bajno zavrse, pa je zato zanimljivo da vas i dalje to nosi. Naravno, ja prije svega zelim da mi pobjedimo ligu, inace da nismo u ovom polozaju, Zvijezda bi mi bila simpaticna ove sezone.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 10 mar 2018, 18:47

Igru brisi bodove pisi
Igman dosao po bod mogo sva tri da su imali srece..
Adzem igrac utakmice definitivno treba momka zadrzat na duze. Cvija se mije oznojio, dres cist ko suza, al dade go nekako...ako ovaka bude igra u s.hanu nepise se dobro...ivanovski debil stalno ulazi u 16 lijeva strana prazna, kad je uso himzo odmah razvuko obranu i prostor se otvorio u sredini, delic i dzenis prevagu pravili na terenu.bekovi ljudi...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 10 mar 2018, 19:05

Tačno bez Guzine smo dosta lošiji samo mogu vam reci da je igman kvalitetna ekipa i da može otkinuti svakome bod na strani mi smo vise sreće nego znanja imali tačno trebalo je vise utakmica al nema veze nećemo se na ti vaditi! Mi idemo u Simin Han rasterećeno! A treba istaći da je igman uvijek sa 10 igrača iza lopte!! Danas fina posjeta

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 10 mar 2018, 19:42

Idemo dalje, vjerujem protiv sloge ima da grizemo ko nikad do sada...dobro bi bilo kada bi neko od radne grupe skokno do jajca pa i sam Sabic...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 11 mar 2018, 17:24

Metallghe sekunde djelile od pobjede, suđenje solidno. Meteleghe bolja ekipa danas od Sloge! Koja bez sudija ne može nikog dobit

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 mar 2018, 20:21

Kao i igmana protiv nas, al naaasa igra neobecava puno, ako se zatvorimo kao igman mozda nesto i napravimo...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 mar 2018, 22:03

Ponovo pocinjete prepucavanje preko faceboka sa Hancicima sto nikako ne valja. Radili ste to one godine protiv Radnickog kada nismo uspjeli uci i znate kako je zavrsilo.
Treba stvari sagledat realno. Na sav glas urlamo kako je Sloga losa. Bas smo mi juce nesto vise pokazali.
Oni u 96 u gostima za bod mi kuci u 93 za tri.
A sad jedna bitna cinjenica njima je danas falilo 5 igraca od kojih ce 4 najvjerovatnije u prvu postavu.
A nama juce nedostajao samo primarius. Znaci mi nesto puno bolje od onog juce nemamo.
Trebamo spustit loptu i nadat se cudu i danas sreca pomazi. Jer sami smo sebi krivi. Pripreme smo katastrofalno odradili, prelazni rok takode. Mjesta koja su skripala nisu adekvatno popunjena. Nismo uspjeli iskoristiti poziciju na tabeli da se napravi veca euforija, da se ukluce sponzori itd.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 11 mar 2018, 22:37

combe je napisao/la:Ponovo pocinjete prepucavanje preko faceboka sa Hancicima sto nikako ne valja. Radili ste to one godine protiv Radnickog kada nismo uspjeli uci i znate kako je zavrsilo.
Treba stvari sagledat realno. Na sav glas urlamo kako je Sloga losa. Bas smo mi juce nesto vise pokazali.
Oni u 96 u gostima za bod mi kuci u 93 za tri.
A sad jedna bitna cinjenica njima je danas falilo 5 igraca od kojih ce 4 najvjerovatnije u prvu postavu.
A nama juce nedostajao samo primarius. Znaci mi nesto puno bolje od onog juce nemamo.
Trebamo spustit loptu i nadat se cudu i danas sreca pomazi. Jer sami smo sebi krivi. Pripreme smo katastrofalno odradili, prelazni rok takode. Mjesta koja su skripala nisu adekvatno popunjena. Nismo uspjeli iskoristiti poziciju na tabeli da se napravi veca euforija, da se ukluce sponzori itd.
Jucerasnja utakmica nije nikakav pokazatelj. Los dan samljet cemo plave

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 11 mar 2018, 23:22

Bojim se otimacine u Simin Hanu, trebao bi biti prenos na City tv jer je derbi sezone. Druga stvar Zvijezda ako dobije prvenstvo je rijeseno a cisto sumnjam da se to dopada melecima iz saveza. Sve u svemu sve ce biti malo jasnije posle delegiranja, moja zelja je Elvis Mujic sudija sa premier lige :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 mar 2018, 00:07

esprit24 je napisao/la:Bojim se otimacine u Simin Hanu, trebao bi biti prenos na City tv jer je derbi sezone. Druga stvar Zvijezda ako dobije prvenstvo je rijeseno a cisto sumnjam da se to dopada melecima iz saveza. Sve u svemu sve ce biti malo jasnije posle delegiranja, moja zelja je Elvis Mujic sudija sa premier lige :kafa:
Ma prenos tu ne znaci nista. Imali smo prenos i u Capljini pa nam yebase sve.

Ovako ce samo vise ljudi svjedocit otimacini, vise ce se hampe dici, a poslije toga opet ko da se nista nije desilo.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 12 mar 2018, 07:52

Combe naporan si idi navijaj za Slogu kakvih 5 igrača ja bil u jajcu igraju gore od Zvijezse 10 puta subotnja Zvojezsa 5 klasa bolja drugo i ako nas pobjede a neće nije riješeno prvenstvo ne znam kako možeš biti takav zvaljo pa ništa ti Novalja shvati da momci igraju srecem i ne pobjeđuje uvijek lova jučer kad ih je ekipa djece Metalleghe pritiska pa ne znaju jesul posli ili došli!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 mar 2018, 08:18

Ona igra zvijezde neobecava puno.al ajmozda samo los dan.hocel bit organizovan prevoz...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 12 mar 2018, 08:25

spiska je napisao/la:Combe naporan si idi navijaj za Slogu kakvih 5 igrača ja bil u jajcu igraju gore od Zvijezse 10 puta subotnja Zvojezsa 5 klasa bolja drugo i ako nas pobjede a neće nije riješeno prvenstvo ne znam kako možeš biti takav zvaljo pa ništa ti Novalja shvati da momci igraju srecem i ne pobjeđuje uvijek lova jučer kad ih je ekipa djece Metalleghe pritiska pa ne znaju jesul posli ili došli!!!
Spiska ne seri kuce veci zvaljo od tebe. Akp je subotnja bolja zasto si im u subotu yebavao sve i govorio crveni hajd da vidim ko ce veceras od vas izaci u carsiju. Zasto ako si bio zadovoljan igrom?
I opet ser es a bio si juce u Jajcu i znas da nisu igrali Kostic, Efendic, Stjepanovic, Bosnjak. Hrelju necemo racunati. A kod nas su igrali svi sem primariusa.

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 12 mar 2018, 09:35

Mene sloga podsjeca na ekipu sa PES-a. Saberes sebi najbolje igrace i gazis sve redom, samo sto je ovo realnost al ne igrica. Za ozbiljan fudbal potrebna je uigranost a oni je nemaju. Igraci su klase al na bajnim terenim orve lige ne mogu doci do izrazaja :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 12 mar 2018, 19:45

Ja nisam zadovoljan igro nasih ali isto tako ovi su gori od nas tri puta bez idejni, kakvi bolan igrači sta je to Efendic, kostic svejedno nece igrati protiv nas njima je jucer falio od bitnih igrača Bosnjak i niko vise nemoj bezveze laprdati... Ja jesam galamio i govorio da vidim ko ce izaci u grad jer nisam bio zadovoljan zalaganjem ali smo dobili sto je najbitnije.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 12 mar 2018, 20:43

esprit24 je napisao/la:Mene sloga podsjeca na ekipu sa PES-a. Saberes sebi najbolje igrace i gazis sve redom, samo sto je ovo realnost al ne igrica. Za ozbiljan fudbal potrebna je uigranost a oni je nemaju. Igraci su klase al na bajnim terenim orve lige ne mogu doci do izrazaja :lol:
Znaci master liga druye, skines sebi hack dovedes Ronaldinha i Adriana u Patagoniu :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.