NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 11 okt 2021, 12:03

zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 11:15
Bhfanatic8989 je napisao/la:
10 okt 2021, 21:45
Ceka se komentar astre da vidimo ko je danas kriv za poraz...mozda su opet suci, mozda je damjanovic, mozda navijaci ali nikako mato,vidovic i menadzerska kompanija...a jos su mi jaci oni sto su govorili da je ovo kvalitetnija ekipa od proslogodisnje...ali eto neka bude po vasem, mi navijaci nemamo oci. 👏🏼👏🏼
Ko je kriv? Krivi su oni što su nesposobni. Nije isto mislit da znas voditi klub i voditi. Nije to ulica. Nikad manje bodova a budzet je kao i predhodnih godina. Prije smo se borili za vrh a sada za dno
Malo ste nerealni. Misljenje navijaca vrijedi nesto kad je u pitanju smjena rukovodstva kluba, ali vi sve sto znate je trazit da ovi napuste klub.. A kad napuste, sta onda?

Koliko ste glasni sa tim zahtjevima reklo bi se da cekate u redu da preuzmete i napravite bolji posao. Ako ovi ljudi odu, to 99% znaci gasenje kluba, a ne znam otkud vam pravo da to trazite
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 11 okt 2021, 13:38

SMR187 je napisao/la:
11 okt 2021, 12:03
zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 11:15
Bhfanatic8989 je napisao/la:
10 okt 2021, 21:45
Ceka se komentar astre da vidimo ko je danas kriv za poraz...mozda su opet suci, mozda je damjanovic, mozda navijaci ali nikako mato,vidovic i menadzerska kompanija...a jos su mi jaci oni sto su govorili da je ovo kvalitetnija ekipa od proslogodisnje...ali eto neka bude po vasem, mi navijaci nemamo oci. 👏🏼👏🏼
Ko je kriv? Krivi su oni što su nesposobni. Nije isto mislit da znas voditi klub i voditi. Nije to ulica. Nikad manje bodova a budzet je kao i predhodnih godina. Prije smo se borili za vrh a sada za dno
Malo ste nerealni. Misljenje navijaca vrijedi nesto kad je u pitanju smjena rukovodstva kluba, ali vi sve sto znate je trazit da ovi napuste klub.. A kad napuste, sta onda?

Koliko ste glasni sa tim zahtjevima reklo bi se da cekate u redu da preuzmete i napravite bolji posao. Ako ovi ljudi odu, to 99% znaci gasenje kluba, a ne znam otkud vam pravo da to trazite
Zar uprava nije najavila gasenje. To svi mediji objavili. je li nas pripremaju za to

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 11 okt 2021, 13:41

zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 13:38
SMR187 je napisao/la:
11 okt 2021, 12:03
zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 11:15

Ko je kriv? Krivi su oni što su nesposobni. Nije isto mislit da znas voditi klub i voditi. Nije to ulica. Nikad manje bodova a budzet je kao i predhodnih godina. Prije smo se borili za vrh a sada za dno
Malo ste nerealni. Misljenje navijaca vrijedi nesto kad je u pitanju smjena rukovodstva kluba, ali vi sve sto znate je trazit da ovi napuste klub.. A kad napuste, sta onda?

Koliko ste glasni sa tim zahtjevima reklo bi se da cekate u redu da preuzmete i napravite bolji posao. Ako ovi ljudi odu, to 99% znaci gasenje kluba, a ne znam otkud vam pravo da to trazite
Zar uprava nije najavila gasenje. To svi mediji objavili. je li nas pripremaju za to
Istupanje iz lige koliko sam razumio, gasenje je nesto drugo. Nisam naravno ni za jednu opciju, ali ako drugog rjesenja nema, boze moj.. hocemol izvrsit kolektivni suicid ispred Banje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 11 okt 2021, 13:50

SMR187 je napisao/la:
11 okt 2021, 13:41
zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 13:38
SMR187 je napisao/la:
11 okt 2021, 12:03

Malo ste nerealni. Misljenje navijaca vrijedi nesto kad je u pitanju smjena rukovodstva kluba, ali vi sve sto znate je trazit da ovi napuste klub.. A kad napuste, sta onda?

Koliko ste glasni sa tim zahtjevima reklo bi se da cekate u redu da preuzmete i napravite bolji posao. Ako ovi ljudi odu, to 99% znaci gasenje kluba, a ne znam otkud vam pravo da to trazite
Zar uprava nije najavila gasenje. To svi mediji objavili. je li nas pripremaju za to
Istupanje iz lige koliko sam razumio, gasenje je nesto drugo. Nisam naravno ni za jednu opciju, ali ako drugog rjesenja nema, boze moj.. hocemol izvrsit kolektivni suicid ispred Banje
sta je istupanje, ako nije gasenje. krecemo iz zadnje lige

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 11 okt 2021, 15:46

zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 13:50
SMR187 je napisao/la:
11 okt 2021, 13:41
zmajo je napisao/la:
11 okt 2021, 13:38

Zar uprava nije najavila gasenje. To svi mediji objavili. je li nas pripremaju za to
Istupanje iz lige koliko sam razumio, gasenje je nesto drugo. Nisam naravno ni za jednu opciju, ali ako drugog rjesenja nema, boze moj.. hocemol izvrsit kolektivni suicid ispred Banje
sta je istupanje, ako nije gasenje. krecemo iz zadnje lige
Nije drug isto. Kada ugasis klub, osniva se novi koji nastaje 2021.god., i nema više nista sa starim klubom. Čelik se nije ugasio, nego je krenuo iz najnizeg ranga a ovamo vraca dugove, pokusava napraviti stabilizaciju. Gašenjem gubis historiju, trofeje ako si ih imao.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 11 okt 2021, 17:02

Nezadovoljni imaju pravo da sazovu skupštinu i nek smijene upravu isto kao što smo i mi smijenili bivsu upravu.

Mi smo na skupštini obećali da ćemo unaprijediti Omladinski pogon
Sa 50 djece sada imamo 150 djece koji melju u svim sekcijama.naslijedili smo dva trenera za sve selekcije.sada nasu djecu treniraju Amir klopic,esref jasarevic mrki mulabdic Fikret pezerovic Oliver katanic Lipovac esmir
Obećali smo domaće igrače u prvom timu
Imamo maslic,facic,mujcic,brzi,hrstic,cosic,nezic vehabovic
Obećali smo uraditi reprogram dugova zbog kojih je nas klub bio blokiran 5 godina.
I uspjeli smo vraćamo 600000 km poreskoj upravi,75000 km nurdi,50000 km suki Tours,40000 km komunalcu i jos nekim firmama.
Ugradili smo stazu prema svim terenima adaptirali teren sa plastičnom podlogom imamo u cilju jos desetak projekata od kojih je najvažniji krov.
Nismo obećali premijer ligu ali smo imali zelju da budemo u vrhu.
Nismo sve ispunili a niste brate ni vi na domaće utakmice dode 100 ljudi,pa vise vas pljuje po forumu.

Bujrum sazovite vanrednu skupštinu i riješite nas muke
Zadnja izmjena: astra1922, dana/u 11 okt 2021, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 11 okt 2021, 17:39

To vec mjesecima pokusavam objasnit ali ovi i dalje spominju neku Premijer ligu, mada u zadnje vrijeme sve imam osjecaj da im je neko medju vama trn u oku pa ovako pisu. Uglavnom, slazem se u vezi svega osim ovog oko posjete. Rezultati diktiraju posjetu i kod mnogo vecih klubova od Zvijezde, tako da ste tu sami sebi krivi. Bio je poprilicno dobar odziv kad se placao ulaz, a gledalo sa ograde ;)
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 11 okt 2021, 18:05

Brate imali smo gresaka ali više je dobrog uradeno.
Niko ne bi bio sretniji od nas da smo uvezali par pobjeda i da je sve krenulo u tom pravcu.

Javno traze pare da nam sude kuci posteno.
Jedina utakmica gdje smo imali dobro normalno sudenje je protiv Gradine ostalo sve je bilo na nasu stetu.
Poslije ovoga svega nema povratka idemo dalje a sve za dobrobit kluba.
Ako budemo igrali u Rahicu ocekujemo podršku od nasih ljudi.

Tesko je raditi posteno u ovoj ligi, gotovo nemoguće,a mi pokušavamo i na kraju izazovemo bijes grobara koji nas sada na sve načine pokušavaju uništiti


I jos najzalosnije nasi ljudi nas pljuju kako igra Gradina Bratstvo Banovići kazu deru sve kuci a mi nemozemo.
Samo da znate da je i nama nudeno igranje 3 za 3 to smo odmah odbili da ne bi hljagali klub koji slavi sto godina u koji svi volimo.
Na kraju smo izrevoltirani napravili par ispada zbog kojeg se svi kajemo.
Dabogdom hoce neko doci sa parama i odvesti nas u premijer ligu bi bih najveći navijač
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 11 okt 2021, 18:14

Niko nije ni ocekivao PL. Ali jel ovo realan broj bodova spram ekipe koju imamo? Jel moguce uvijek sudije da su nam krive i sto se ne sankcioniše onaj sto je kriv za suspenziju protiv Gorazda, znate vi sve imenom i prezimenom i sta se desilo al niko ne izlazi u javnost s tim i treba neko zbog pojedinca kaznu da vam placa bas ste simpa

Patrice77
Postovi: 13
Pridružen/a: 03 okt 2021, 15:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Patrice77 » 11 okt 2021, 18:45

Ja vas podrzavam od pocetka i znam da samo najbolje mislite Zvijezdi. Svaka cast na reprogramu. Imam primjedbe kao i vecina navijaca na vase ponasanje na utakmicama. Vi ste upravni odbor profesionalnog fudbalskog kluba. Vi morate biti gospoda. Ne pristaje vama da se svadjate sa suparnickim navijacima, fudbalerima i sudijama. Ne vodite neki seoski klub iz kantonalne lige. Ne smijete napucavati delegata loptom i fizicki nasrtati na sudce u tunelu. Vi kao upravni odbor se samo pravnim putem trebate boriti sa njima a ne dobijati kazne, suspenzije stadiona itd..
Sto se tiče igre, ja prvi vam ne bi ni rijeci prigovorio da ste sklopili neku ekipu u budzetu. Ako je cilj stabilizacija nema potrebe za ovakvim fudbalerima, i jos na to sve nepotrebna imena na klupi koji nikad ne ulaze u igru, tipa Augustinovic, Đod, oni Malezijci i jos nekoliko takvih. Posjeta je losa zbog lose igre, mi imamo posjetu kad su dobre igre tu. Sjeti se sezone 2017/18 i posjete od septembra do aprila tamo negdje dok nismo pali.
Ispravite ove stvari koje vam vecina navijaca zamjeri, popravite ponasanje na utakmicama, sankcionisite lose rezultate i sve ce biti dobro. Matu treba pustiti do kraja polusezone da vidimo koliko ce bodova uzeti, ako i dalje budemo u donjem dijelu tabele onda mu se zahvaliti i cao.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 11 okt 2021, 19:00

DeColo19 je napisao/la:
11 okt 2021, 18:14
Niko nije ni ocekivao PL. Ali jel ovo realan broj bodova spram ekipe koju imamo? Jel moguce uvijek sudije da su nam krive i sto se ne sankcioniše onaj sto je kriv za suspenziju protiv Gorazda, znate vi sve imenom i prezimenom i sta se desilo al niko ne izlazi u javnost s tim i treba neko zbog pojedinca kaznu da vam placa bas ste simpa
Sta ba niko nije ocekivao PL? Jednom kad mi bude dosadno cu izvuc stare postove, pa da vidimo kakva je prica bila prosle sezone kada smo matematicki 'ispali iz borbe' za PL. Doduse to malo ide na dusu i Piski koji je objavama podgrijavao tu pricu.
Isto tako se pisalo da ni u kom slucaju niste zadovoljni borbom za opstanak, pa kad se potrosilo na bolju ekipu koja je makar uspjela bit u vrhu, kmecali ste kako se trosi sav novac iz budzeta a ne moze izborit PL.

@astra
Sve to stoji,
al ne mozete se samo izvlacit na sudije. Protiv Gorazda nije bio kriv sudija i tacka. Ni protiv Orasja.
Yebo te ekipa ako ce dobit proliv nakon jedne "sumnjive" odluke, umjesto da nagazi 150%
Pa ako bas napravi brutalnu kradju da Real ne moze pobijedit onda mu yebi mater, ubij boga u njemu i sta bude.
A ne protiv Gorazda fulas mrtve sanse i kazes sudija te sjebo. Protiv Orasja igras s igracem vise i sudija te sjebo, a znas kakvo je sudjenje znalo bit kod njih. Kad te izvali igrac sa dvije noge u koljena i daj boze da dobije zuti. E ono je kradja jaro, a ne jedan "sumnjiv penal" na samom pocetku. Tu pricu kako sudija unese nemir u ekipu okacite macku o rep
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 11 okt 2021, 20:21

Nije se niko izvlačio samo na sudenje svjesni smo gdje sve skripi.
Zvijezda zadnjih 8 godina trosi pare zadužuje se sve više i nikom ništa.
I sad uradi se dosta i kiksa se 5 bodova i nevalja nista.akobogda vratit ćemo se mi do polusezone na mjesto koje nam pripada,onda ce vjerojatno biti nesto drugo problem.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 11 okt 2021, 20:36

Patrice77 je napisao/la:
11 okt 2021, 18:45
Ja vas podrzavam od pocetka i znam da samo najbolje mislite Zvijezdi. Svaka cast na reprogramu. Imam primjedbe kao i vecina navijaca na vase ponasanje na utakmicama. Vi ste upravni odbor profesionalnog fudbalskog kluba. Vi morate biti gospoda. Ne pristaje vama da se svadjate sa suparnickim navijacima, fudbalerima i sudijama. Ne vodite neki seoski klub iz kantonalne lige. Ne smijete napucavati delegata loptom i fizicki nasrtati na sudce u tunelu. Vi kao upravni odbor se samo pravnim putem trebate boriti sa njima a ne dobijati kazne, suspenzije stadiona itd..
Sto se tiče igre, ja prvi vam ne bi ni rijeci prigovorio da ste sklopili neku ekipu u budzetu. Ako je cilj stabilizacija nema potrebe za ovakvim fudbalerima, i jos na to sve nepotrebna imena na klupi koji nikad ne ulaze u igru, tipa Augustinovic, Đod, oni Malezijci i jos nekoliko takvih. Posjeta je losa zbog lose igre, mi imamo posjetu kad su dobre igre tu. Sjeti se sezone 2017/18 i posjete od septembra do aprila tamo negdje dok nismo pali.
Ispravite ove stvari koje vam vecina navijaca zamjeri, popravite ponasanje na utakmicama, sankcionisite lose rezultate i sve ce biti dobro. Matu treba pustiti do kraja polusezone da vidimo koliko ce bodova uzeti, ako i dalje budemo u donjem dijelu tabele onda mu se zahvaliti i cao.
Ne možeš ti nikoga promjeniti nisu oni djeca da ih netko uči kako se trebaju ponašati ako nisu do sad naučili i neće. Samo je žalosno što sramote klub takvim ponašanjem i onda očekuje da netko pomogne klub. Tko bi surađivao sa njima kad vidi njihovo primitivno ponašanje, prijetnje itd. I onda se svi čude zašto nema ljudi na tribini. Zar bi ja trebao dovesti svoju djecu na utakmicu da slušaju i gledaju takvo ponašanje ?

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 11 okt 2021, 21:04

Facebook opet pao :tralala: :tralala: :tralala:
Vise niko ozbiljan ne prati fudbal u Bosni, Reprezentaciju a kamoli da prati Zvijezdu, ufatite se ljudi posla pustite djecu nek se igraju pa valda se sta izrodi od tih 200 tinjak momcica.

Oni su vas uzeli na zub, vama pomoci nema, bolje ispast u najnizi rang i trckarat sa nasom djeco, sredjivat stadion i dugove. Bolje nego da ovi levate uzimaju pare i glume igrace.. nekad valda dodju bolja vremena za fudbal

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 11 okt 2021, 21:23

Tkanton je napisao/la:
11 okt 2021, 21:04
Facebook opet pao :tralala: :tralala: :tralala:
Vise niko ozbiljan ne prati fudbal u Bosni, Reprezentaciju a kamoli da prati Zvijezdu, ufatite se ljudi posla pustite djecu nek se igraju pa valda se sta izrodi od tih 200 tinjak momcica.

Oni su vas uzeli na zub, vama pomoci nema, bolje ispast u najnizi rang i trckarat sa nasom djeco, sredjivat stadion i dugove. Bolje nego da ovi levate uzimaju pare i glume igrace.. nekad valda dodju bolja vremena za fudbal
Slazem se sa tobom treba napravit iskorak u tome bolje igrat i nizi rang sa manje troskova sa svojom djecom koja rijese egzistenciju ili studiraju i onda igraju za sitne troskove i iz ljubavi,tad se i dugovi mogu vracat.Jer postala je ofucana vise fraza kako imamo dobre omladinske pogone sve dok neizadju iz juniora pa ti isti sto su ih hvalili kazu nema nista od nase djece

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 okt 2021, 23:03

Ko je napravio belaj protiv gorazda?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Starboy88
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 mar 2021, 16:34

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Starboy88 » 13 okt 2021, 23:09

Zvijezda je sampijon oooooo

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 14 okt 2021, 11:14

Naravno da "gašenje" kluba i istupanje iz lige nije isto. Al sta god uradili ostaju dugovi. A niko od nas ne želi ni jedno ni drugo. I ko da je važno ko je napravio belaj, svaku utakmicu se brukamo na terenu a još više sa tribina.A najgore što to sa takvim ponašanjem i nije puno navijača nego znamo ko su ti.Jeste li mislili da će to samo tako prolazit? Morala je jednom kazna stići i zato a nije da nismo ovdje upozoravali na to al eto znaju se oni ponašat. I onda ko će nam takvima bit sponzor?Mene sramota na utakmicama,bolan sve se čuje. Ko će sve to poplaćat pored plata, dugova sad i kazne. A navukli igrača ko nikad,oni od prošle sezone deset klasa bili bolji...sad Boga moli da ne ispadnemo. I ko zato kriv? Biće navijači. E moja upravo, Mato i ovi što ste se uvukli u klub ko menadzeri, jadno ćemo proći. Al pitanje je koliko je vama i stalo ako vi nemate hajra od toga.

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 16 okt 2021, 17:06

Miševi u rupe.. Valja nam se na godinu sa mionicom ganjat i po selima tuzlanskim, he tugo na sta smo spali 🤔 bitno da se dug vraca i da u omladinskom pogonu ima 150 djece. Vaznije je to nevo rezultati na terenu

Starboy88
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 mar 2021, 16:34

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Starboy88 » 16 okt 2021, 17:23

Ja mislim da je sudija opet kriv 100%... savezu zalbu poslati... savez napolje savez napolje, al vracamo dug to je bitno nebitno koja smo liga hehehehehehhe

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.