NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 sep 2021, 20:43

Limaru sta ste digli 4 boda imamo iz 4 utakmice. Mani se tog, doneste bodove iz kaknja da vas vidimo....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 05 sep 2021, 20:46

Ponovo je napisao/la:
05 sep 2021, 20:16
HeliosIzDomzala je napisao/la:
05 sep 2021, 20:00
Ponovo je napisao/la:
05 sep 2021, 19:21
Gdje je onaj sto govori radi Brzija da cemo ispast :rol:
Ovo je tek pocetak :opaopa:
Ma Huseinbašić je među vaša 3 top igrača.
Ne treba trosit rijeci na momka,daje svoj maksimum,a sta radi van terena to je njegov privatni zivot i nemamo pravo uticat na to,na terenu je odlican i to je najbitnije
Tako je. Lik kad je igrao Premijer ligu živio kako je živio. Bog mu je dao talenat, da se jos profesionalno ponaša i van terena bio bi u ligi petice ne kod nas. Sve je ovo amaterizam u BiH.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 05 sep 2021, 20:50

crvenobijeli je napisao/la:
05 sep 2021, 20:43
Limaru sta ste digli 4 boda imamo iz 4 utakmice. Mani se tog, doneste bodove iz kaknja da vas vidimo....
Hajd ne riSe i ti, lose smo krenuli u sezonu, al sad vec imamo neku realizaciju... cuj 3 za 3 dobri ste, dobri trazite dalje alibije. da smo htjeli igrat 3 za 3 ne bi nas sudije guzile svako kolo, jos smjesnije je da je komisija za sudjenje procjenila da ono spadalo u Maglaju nije imo gresaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 sep 2021, 20:57

zomir je napisao/la:
05 sep 2021, 20:50
crvenobijeli je napisao/la:
05 sep 2021, 20:43
Limaru sta ste digli 4 boda imamo iz 4 utakmice. Mani se tog, doneste bodove iz kaknja da vas vidimo....
Hajd ne riSe i ti, lose smo krenuli u sezonu, al sad vec imamo neku realizaciju... cuj 3 za 3 dobri ste, dobri trazite dalje alibije. da smo htjeli igrat 3 za 3 ne bi nas sudije guzile svako kolo, jos smjesnije je da je komisija za sudjenje procjenila da ono spadalo u Maglaju nije imo gresaka
Ok lose krenuli. Idemo dalje a ne prva pobjeda i odmah letimo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

denimb
Postovi: 756
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la denimb » 05 sep 2021, 21:13

Ma uzeli ste ih na iskustvo, oni nesto zuje okolo imaju kao posjed ali sve jalovo. Neko je ovdje spominjao golmana vaseg, ako je to ovaj momak sto je branio kod vas danas, meni se cini da nema konstituciju za golmana nikako, daj Boze da grijesim, ali tesko da bude od njega nesto.

I na kraju da je bar vise ovakvih prijenosa prve lige, bas je ono fino za vidjeti.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 05 sep 2021, 21:26

Tvrdo danas bez neke bog zna igre, Gradina se prepala pozadi su tanki posve, Živanović i mali Ćosić danas dobar, Fačić se mora prije lopte rješavati, Vidović većinu duela dobio, Brzi i Živković na nivou, malo Maslić brine danas svaka lopta koja je išla prema golu belaj neg sva sreća nije ništa puno u gol išlo, u Kakanj sledeće kolo bez Lugavića i Brzog (kartoni) teško gostovanje bod ko kuća.

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 05 sep 2021, 22:11

Menadzeri nam danas dobru ekipu sastavise i pobjedismo. Iz utakmice u utakmicu sve bolje izgledamo, tako je i logicno. Drago mi je sto jos jedan nas mladi igrac izrasta, svaka cast Cosicu. Znam da danasnja pobjeda boli neke "navijace" Zvijezda a nadam se da ce ih sve cesce boliti. Ovo danas vrijedu puno vise od 3 boda za samopouzdanje, bit ce puno lakse u nastavku. Dusebriznici treba da znaju da je placena rata poreznoj upeavi tokom prosle sedmuce a i plata je bila

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 sep 2021, 22:45

HMKAHH je napisao/la:
05 sep 2021, 21:26
Tvrdo danas bez neke bog zna igre, Gradina se prepala pozadi su tanki posve, Živanović i mali Ćosić danas dobar, Fačić se mora prije lopte rješavati, Vidović većinu duela dobio, Brzi i Živković na nivou, malo Maslić brine danas svaka lopta koja je išla prema golu belaj neg sva sreća nije ništa puno u gol išlo, u Kakanj sledeće kolo bez Lugavića i Brzog (kartoni) teško gostovanje bod ko kuća.
Dosao je kurbasa nadam se da ce imat pravo nastupa u kaknju. Dobar je masla al treba mu jos koja godina iskustva da bi bio sigurniji
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

corleone10
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 feb 2021, 20:40

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la corleone10 » 05 sep 2021, 23:44

Danas brzi odlican
lugavic top . nismo imali neku igru ali onako domacinski atmosfera i na iskustvo jer smo stariji pobjeda . oni su jos mladi . vrlo vazna pobjeda . samo ne treba sada zaletiti se odmah . i sada obavezno 3 boda ili barem bod u gostima da ne bi bilo da nakon 5 utakmica imamo 4 boda . naprjed zvijezdo

corleone10
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 feb 2021, 20:40

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la corleone10 » 06 sep 2021, 15:18

sklanjajte husarica iz kluba momentalno i javno ga se odreknite . prevarant obicni . sto se ovdje pricalo nisam sve vjerovao ali sad kad je ovaj skandal izasao gadi mi se sve vezano za njega . fuj .

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 06 sep 2021, 19:15

Husaric nema nikakve veze sa klubom, a sto smo mi privatno dobri sa njime i sto čovjek s vremena nw vrijeme počasti igrače premijama, ručkom mi to ne možemo zabraniti, jer i vi možete ra hoćete umjesto sto ovdje pisete gluposti uzeti godišnje VIP karte po cijeni od 100 km koje će bit u prodaji ove sedmice

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomcici » 06 sep 2021, 21:55

Kako nema pola njegovih igrača igra. Kao on premije daje sto voli Zvijezdu. Smijesno. Rijesite se tih prevara uzet ce vam dusu.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 06 sep 2021, 23:31

Šta je sa malezijaca Hamida i Al Amzara jesul još kod nas i onaj vezni iz hrvatske Đođ ?

Orden44
Postovi: 116
Pridružen/a: 06 jul 2021, 07:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orden44 » 07 sep 2021, 10:05

HMKAHH je napisao/la:
06 sep 2021, 23:31
Šta je sa malezijaca Hamida i Al Amzara jesul još kod nas i onaj vezni iz hrvatske Đođ ?
Mato je na press govorio da moraju sredit papire za strance, valjda je na njih trojicu mislio

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 07 sep 2021, 10:08

atomcici je napisao/la:
06 sep 2021, 21:55
Kako nema pola njegovih igrača igra. Kao on premije daje sto voli Zvijezdu. Smijesno. Rijesite se tih prevara uzet ce vam dusu.
Daj imena bolan, osim Berbica???

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 07 sep 2021, 12:20

Zar mislite da je husara glup pa da pise preko vibera ili cega vec takve poruke. Vidi se da je sve nastimano i montirano da se poremeti mir u repki.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
NBK7
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 apr 2021, 10:43
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NBK7 » 07 sep 2021, 12:41

Hukara i Berbic. Nema vise Husarinih

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 08 sep 2021, 12:57

Neke ekipe u ovoj ligi imaju ekipu od 10000 km mjesečno mozda cak i manje.a zvijezda ima ratu za reprograme 7000 km svaki mjesec

Možete zamisliti kako je teško sve to ispostovati nego bujrum kupiti clanske karte i dodite bar na utakmicu i pomozite rad kluba.

Avdo konobar kupio 20 karti za dvije domaće utakmice a nije mogao doci gledati ,koliko nas ima da moze pomoći a nece bitnije je pamet prosipati po forumu i kafama
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 10 sep 2021, 14:49

Čitam danima i obećajem sebi da se neću oglašavate al moram. Bio na utakmici i eto posteno da reknem ništa posebno, nismo vala bili puno bolji,oni izgubljeni naki ali eto 3 boda su 3 boda. Kaki su nam ciljevi dobro je. Našem golmanu treba puno još da bude golman. A sad da napišem nešto o ovoj sramoti sa Orionom. Odma da se zna ja gore ne idem al je toliko ruzno od direktora nako pisati.Ne žive svi za nogomet u ovom gradu. Ne možeš pljuvati nekoga što ti nije dao donaciju i nagovarat ljude onako da ne idu gore. Ima pravo da radi sa svojim parama šta hoče i da daje kome hoče ko što svi imaju pravo da svoje pare troše gdje hoće. Direktor opet pokazao najniži primitivizam posebno u komentarima na svom profilu. U redu je njegov je al svi mogu čitati. Sramota brate sramota. Umijeli imalo se ponašati ko neko ko predstavlja klub i grad? Kaže gore neko plaćeno poreznoj i bile plate, a niste bivšim igračima riješili dugove. A što se tiče Husare i ostalih menađera u klubu,ima ih al ništa klub neće hajrovati,samo će oni kupit nove mercedese,dohakaće nam.Jes eto vala vole Zvijezdu dušu dadoše za nju. Eto ja napisa šta mislim. Ako Bogda da uzmemo Rudara i da ne bude zabune ja redovno kupujem karte i idem kad mogu u druga mjesta i sad ću ići u Kakanj.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 10 sep 2021, 14:54

Jado jedan sa lažnog profila ti da si dao 1% onoga sto sam ja dao sigurno bi pisao i valjao gluposti eto nadjite ljude koji žele u klub uci mi ćemo odmah svi ostavke dati, pa bolan bezbeze me prozivaš hoćeš bezevze da uzmem istrazivat ko si i ovako imam dovoljno problema kani nas se kolektivno. Jer ja ako se tebi popne na ledja vjeruj da neće valjati **** vas Zvijezda vise ima mehanizam za smjenu pokrenite ga. Mira nemam od ovakvih budala!!!

Mozes da me ne voliš al nas doprinos ne mozes ds osporis..
Nas da nije bilo klub bi se davno ugasio i svi hoće to al vjeruj da vam nećemo dozvoliti, a doći će vrijeme kad će novca biti tražimo način i sponzore samo sa budala poput tebe je teško bilo sta

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.