NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

BiberBiber
Postovi: 81
Pridružen/a: 13 feb 2013, 12:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la BiberBiber » 18 jun 2013, 15:53

moranjak je napisao/la:
BiberBiber je napisao/la:Jučer na treningu gledam novi stručni štab uz trenera Gaćinovića Doro, Babura, Mehić, a nema Amira Durguta ni fizioterapeuta Adisa Smajlovića :?: šta je sa njima Amir je neki dan diplomiro na UEFA PRO i sad je jedini trener u našoj okolici koji ima ovu licencu.
Amir više nije član naseg kluba.
Muće i Doro sve otjeraše joj hoću vam se nazviždat sa tribine g.... seljačka svu našu djecu su oćerali

ludinjo22
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 mar 2013, 12:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludinjo22 » 18 jun 2013, 15:59

imal kakvih novih igraca juce nisam stigo na prozivku a nisam nista ni cuo. i zanimame koga su to Muce i Doro sve otjerali?

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la moranjak » 18 jun 2013, 16:07

ludinjo22 je napisao/la:imal kakvih novih igraca juce nisam stigo na prozivku a nisam nista ni cuo. i zanimame koga su to Muce i Doro sve otjerali?
Niko novi još nije došao,ove sto su otjerali zasluzeno su dobili nogu ...

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj_Bosne » 18 jun 2013, 16:55

BiberBiber je napisao/la:
moranjak je napisao/la:
BiberBiber je napisao/la:Jučer na treningu gledam novi stručni štab uz trenera Gaćinovića Doro, Babura, Mehić, a nema Amira Durguta ni fizioterapeuta Adisa Smajlovića :?: šta je sa njima Amir je neki dan diplomiro na UEFA PRO i sad je jedini trener u našoj okolici koji ima ovu licencu.
Amir više nije član naseg kluba.
Muće i Doro sve otjeraše joj hoću vam se nazviždat sa tribine g.... seljačka svu našu djecu su oćerali
Niko njega nije otjerao, a znaju se njegove ambicije i stoga je bilo za očekivat da ode kada ovdje ne može trenirat prvi tim.
Dragon Town

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 17:04

mislim da je bilo logicno da ce amir durgut otici .vjerovatno mu je dosadilo biti pomocnik pogotovo sada kada je dosao trener koji je samo leotar vodio u svojoj karijeri.neka mu je sa srecom nadam se da ce naci dobar klub u kojem ce pokazati sve svoje znanje.akobogda u neka buduca vremena mozda sa zvijezdom kao glavni trener bude biljezio dobre rezultate,nikad se nezna
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ludinjo22
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 mar 2013, 12:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludinjo22 » 18 jun 2013, 17:05

ma doce neka pojacanja u narednih par dana bar sam tako sad cuo a sto se tice toga otjerali nisu sigurno nijednog kvalitetnog igraca otjerali

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 18:07

e moj MUSTAFA PESTALICU dabogda pogino i ne vidio te ja u zvijezdi vise.sad posao na trening i asim zakljucava vrata kaze jarane neda direktor matere mi vise gledat treninge.pa yebem ti i mrtvo i zivo za ovaj grad su se borili nasi ocevi i rodbina i sad dode jedan padobranac i neda ti pogledat trening tvog voljenog kluba.
ma mozes zabranit gledat i utakmice al ljubav prema klubu nikad P I C K O jedna.
napisi zuro na zvacnoj da se nemoze gledat da vise ne dolazim yebemu sve
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ludinjo22
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 mar 2013, 12:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludinjo22 » 18 jun 2013, 18:15

astra1922 je napisao/la:e moj MUSTAFA PESTALICU dabogda pogino i ne vidio te ja u zvijezdi vise.sad posao na trening i asim zakljucava vrata kaze jarane neda direktor matere mi vise gledat treninge.pa yebem ti i mrtvo i zivo za ovaj grad su se borili nasi ocevi i rodbina i sad dode jedan padobranac i neda ti pogledat trening tvog voljenog kluba.
ma mozes zabranit gledat i utakmice al ljubav prema klubu nikad P I C K O jedna.
napisi zuro na zvacnoj da se nemoze gledat da vise ne dolazim yebemu sve
:o :o :o :o :o tog smrada pod hitno treba otjerat iz kluba cuj neda gledat treninge zbog cega ??? nemogu da vjerujem kakva smo mi čaršija čovjek nam uništi klub a mi ništa :cry: :cry: :cry:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 19:29

TheAlchemistRD07 je napisao/la:je*es mi sve ako taj covjek za par dana ne zavrsi na hitnoj.
Tacno trazi sebi belaja i provocira, je*em mu djecu mrtvu
eto yebemu sve umjesto da izade u javnost sa nekim informacijama koje zanimaju nas budale koji volimo zvijezdu,da nam kaze kakva nam je situacija u klubu kakve su ambicije .da privuce malo publiku koja je otisla sa stadiona on zatvara trening i to na pocetku pripreme,pa uredu je da je trening pred utakmicu pa rekao bi uredu je ovako se vidi da je on zalutao ovdje .
pa neznam koji mu je svijet ovdje voli zvijezdu nije niko dosao da ubije koga,MUSTAFA MOJ DOBRI zanima nas zvijezda volimo je i hocemo da znamo ko nam dolazi ko trenira kod nas demokratija je jadan nebio
neka te je stid ako ga uopste imas.
meni licbno zabrani i da na stadion dolazim ima suma brate odatle me nemozes otjerat.UBIO SI ZVIJEZDU
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 18 jun 2013, 22:19

astra1922 je napisao/la:
TheAlchemistRD07 je napisao/la:je*es mi sve ako taj covjek za par dana ne zavrsi na hitnoj.
Tacno trazi sebi belaja i provocira, je*em mu djecu mrtvu
eto yebemu sve umjesto da izade u javnost sa nekim informacijama koje zanimaju nas budale koji volimo zvijezdu,da nam kaze kakva nam je situacija u klubu kakve su ambicije .da privuce malo publiku koja je otisla sa stadiona on zatvara trening i to na pocetku pripreme,pa uredu je da je trening pred utakmicu pa rekao bi uredu je ovako se vidi da je on zalutao ovdje .
pa neznam koji mu je svijet ovdje voli zvijezdu nije niko dosao da ubije koga,MUSTAFA MOJ DOBRI zanima nas zvijezda volimo je i hocemo da znamo ko nam dolazi ko trenira kod nas demokratija je jadan nebio
neka te je stid ako ga uopste imas.
meni licbno zabrani i da na stadion dolazim ima suma brate odatle me nemozes otjerat.UBIO SI ZVIJEZDU
Već od starta priprema čovjek zatvorio posjete na treningu.Ima visoke ambicije u ovoj godini.Uigrava ekipu sto dalje od očiju javnosti.Pripreme studiozne,taktički razrađene kako bi iznenadio BH.fudbalsku javnost s ciljem napada na prvo mjesto i izlazak u Europu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 18 jun 2013, 22:28

vatreni je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:
TheAlchemistRD07 je napisao/la:je*es mi sve ako taj covjek za par dana ne zavrsi na hitnoj.
Tacno trazi sebi belaja i provocira, je*em mu djecu mrtvu
eto yebemu sve umjesto da izade u javnost sa nekim informacijama koje zanimaju nas budale koji volimo zvijezdu,da nam kaze kakva nam je situacija u klubu kakve su ambicije .da privuce malo publiku koja je otisla sa stadiona on zatvara trening i to na pocetku pripreme,pa uredu je da je trening pred utakmicu pa rekao bi uredu je ovako se vidi da je on zalutao ovdje .
pa neznam koji mu je svijet ovdje voli zvijezdu nije niko dosao da ubije koga,MUSTAFA MOJ DOBRI zanima nas zvijezda volimo je i hocemo da znamo ko nam dolazi ko trenira kod nas demokratija je jadan nebio
neka te je stid ako ga uopste imas.
meni licbno zabrani i da na stadion dolazim ima suma brate odatle me nemozes otjerat.UBIO SI ZVIJEZDU
Već od starta priprema čovjek zatvorio posjete na treningu.Ima visoke ambicije u ovoj godini.Uigrava ekipu sto dalje od očiju javnosti.Pripreme studiozne,taktički razrađene kako bi iznenadio BH.fudbalsku javnost s ciljem napada na prvo mjesto i izlazak u Europu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sad znao od koga je kutić učio... kad je ekipu vodo sto dalje od očiju javnosti

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 22:30

ma kuntic je bio piun ,neznam samo kako maze oci ljudima koji svoje pare daju za klub.

kao da mu je babo ostavio zvijezdu u privatno vlasnistvo
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 18 jun 2013, 22:37

da li netko od vas zna tko je ovaj igrac sa br 21
slika
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Zmajjj
Postovi: 385
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zmajjj » 18 jun 2013, 22:41

Mustafa Peštalić bio u knjižari i tražio da kupi atlas da vidi gdje je ta Evropa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e moj Mustafa fataj se ti svoje Subotice odakle si i došo i za sobom povedi te svoje male patuljke :lol: :lol: :lol:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 22:41

21 je davno igrao kod nas
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jun 2013, 22:43

Zmajjj je napisao/la:Mustafa Peštalić bio u knjižari i tražio da kupi atlas da vidi gdje je ta Evropa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e moj Mustafa fataj se ti svoje Subotice odakle si i došo i za sobom povedi te svoje male patuljke :lol: :lol: :lol:
lakse ce mu biti sa globusom :lol: :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

tombinjo
Postovi: 29
Pridružen/a: 11 jun 2013, 19:07
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la tombinjo » 18 jun 2013, 23:09

astra1922 je napisao/la:21 je davno igrao kod nas


Mozel malo vise o 21 odakle je kako se zovee

Zmajjj
Postovi: 385
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zmajjj » 18 jun 2013, 23:27

tombinjo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:21 je davno igrao kod nas


Mozel malo vise o 21 odakle je kako se zovee
Isti Buzov on je bio kod Radeta Jovičića desno krilo igro

Avatar
emir_dj
Postovi: 1009
Pridružen/a: 19 maj 2009, 12:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emir_dj » 18 jun 2013, 23:32

tombinjo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:21 je davno igrao kod nas


Mozel malo vise o 21 odakle je kako se zovee
da nije danijel buzov ???? http://www.gradacac.ba/bos/press/index. ... =3&pid=445" onclick="window.open(this.href);return false;
ovdje se spominjo jos 2007

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 18 jun 2013, 23:49

Zmajjj je napisao/la:
tombinjo je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:21 je davno igrao kod nas


Mozel malo vise o 21 odakle je kako se zovee
Isti Buzov on je bio kod Radeta Jovičića desno krilo igro
Isti samo malo drugaciji..skrozz :lol: :lol:
Ako je istina da je Buzov u svoje vrijeme bio jako brz krilni igrac, samo me zanima gdje je bio sve ove godine

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.