NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 nov 2019, 10:13

Drzi se ti druze tacne. Ja sam mislio da si ti malo inteligentniji a ti blage veze nemas.
Bas sad marka u plusu ima? Rezultati kakvi su??? Dug prema poreznoj stoji, mozda nije sav vas ali dobrim djelom jest. Najveci budzet do sada sigurno ste dobili i za to imaju podatci. Jel djeca nisu otisla na utakmicu radi autobusa koji nije placen? Jesmo li najlosiji na tabeli zadnjih 5-6 sezona? Pa jedan clan vase uprave otvoreno prica da nece vise. Jer niste bili u stanju 10 000 sabrat za cijeli period, nego ste samo trosili povecanu opstinsku transu.
De mi ti navedi samo jedno dobro i pozitivno sto ste uradili za ovih par mjeseci?

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 nov 2019, 10:50

combe je napisao/la:
26 nov 2019, 10:13
Drzi se ti druze tacne. Ja sam mislio da si ti malo inteligentniji a ti blage veze nemas.
Bas sad marka u plusu ima? Rezultati kakvi su??? Dug prema poreznoj stoji, mozda nije sav vas ali dobrim djelom jest. Najveci budzet do sada sigurno ste dobili i za to imaju podatci. Jel djeca nisu otisla na utakmicu radi autobusa koji nije placen? Jesmo li najlosiji na tabeli zadnjih 5-6 sezona? Pa jedan clan vase uprave otvoreno prica da nece vise. Jer niste bili u stanju 10 000 sabrat za cijeli period, nego ste samo trosili povecanu opstinsku transu.
De mi ti navedi samo jedno dobro i pozitivno sto ste uradili za ovih par mjeseci?
Kod tebe vlada totalna negativa, ako si nezadovoljan radi na promjenama, naravno za boljitak, nemoj se bavit prozivkama nego pripremi ljude koje mogu dati vise i pokazati vise, dat Cu ti i ja podrsku

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 26 nov 2019, 11:12

Problem su nerealne ambicije. Imamo dugove, nezavrsenu infrastrukturu, nemamo tim...a svake godine dovodimo skupe igrace i borimo se za Premijer ligu, otvoreno ili iz prikrajka. Ekipa se pravi bar dvije do tri godine. Zato prvo rijesiti osnovne stvari pa tek onda vece ambicije.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 nov 2019, 11:15

desetkamarakane je napisao/la:
26 nov 2019, 10:50
combe je napisao/la:
26 nov 2019, 10:13
Drzi se ti druze tacne. Ja sam mislio da si ti malo inteligentniji a ti blage veze nemas.
Bas sad marka u plusu ima? Rezultati kakvi su??? Dug prema poreznoj stoji, mozda nije sav vas ali dobrim djelom jest. Najveci budzet do sada sigurno ste dobili i za to imaju podatci. Jel djeca nisu otisla na utakmicu radi autobusa koji nije placen? Jesmo li najlosiji na tabeli zadnjih 5-6 sezona? Pa jedan clan vase uprave otvoreno prica da nece vise. Jer niste bili u stanju 10 000 sabrat za cijeli period, nego ste samo trosili povecanu opstinsku transu.
De mi ti navedi samo jedno dobro i pozitivno sto ste uradili za ovih par mjeseci?
Kod tebe vlada totalna negativa, ako si nezadovoljan radi na promjenama, naravno za boljitak, nemoj se bavit prozivkama nego pripremi ljude koje mogu dati vise i pokazati vise, dat Cu ti i ja podrsku
Nije vise stvar u promjenama nego u odgovornosti. Vi ce te sad otic a za sva sranja sto ste napravili necete odgovarati. Tako i oni prije vas. Zato smo sada tu gdje jesmo.
Vi dodete proyebete nase/opstinske pare igrate se menagera, usere te i odete.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 nov 2019, 11:53

Dzaba je Combe prebacivat krivicu sa jednog na drugog. Upravi zamjerim samo sto nemaju muda da kazu kako je i sta je.Ljudi su dali svoje vrijeme I novac (Kolko tolko) klubu. Ambicije su previsoke i gleda se samo prvi tiM i to nemozes ispostovati.Novi clanovi uprave moraju reci kako stvari stoje i tako se ponasat. Znaci reci da smo propali i da je borba za opstanak sto se tice prvog tima. Treba reci da je omladinski pogon uspjesan a niko brigu o njemu nevodi. Igrace treba placat iz onih para koje ostanu nakon sto se odbije novac za trenere, autobuse, sudije,telefon i slicno. Nemozes djecu i roditelje zvat u sest ujutru da dodju a nisi bus obezbijedio i onda ocekivat da ljudi placaju clanarine. Nemozes igracima nesto obecat a neispostovat.
Sta vi mislite da ce neki igrac tek tako pljuvat da se nije nesto desilo??? Pa nije niko budala ba da pljuje tako. Taj Saric i Mojovic sto su recimo izjavljivali svasta su odlicni ljudi i igraci.Ljudi traze svoje bolan sto im je obecano.Nemozes ganjat premijer ligu a nemas hljeba da jedes. Jednostavno taj novac sto se dobije od opstine i sto se sabere nemoze bit za ikakvu borbu za premijer ligu. Komplet promjene nam trebaju!!! Mora ovoj lakrdiji napokon doci kraj. Dzaba bolan i borba za premijer ligu a djecu recimo ko sisa. Nemoze jaranike ni tako.

SVi se moramo promijeniti Od navijaca uprave i igraci ako treba I ispast iz lige al bar si se borio i nisi nikom nista duzan.

Pogledajte bolan omladinski pogon extra uspjesan svaka generacija je u vrhu na to treba fokus stavit. Uz par iskunjara koje placas skuplje pokusat par godina drzat prvu ligu. Nemas para ni za sta vise i to je to.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 nov 2019, 12:18

combe je napisao/la:
26 nov 2019, 11:15
desetkamarakane je napisao/la:
26 nov 2019, 10:50
combe je napisao/la:
26 nov 2019, 10:13
Drzi se ti druze tacne. Ja sam mislio da si ti malo inteligentniji a ti blage veze nemas.
Bas sad marka u plusu ima? Rezultati kakvi su??? Dug prema poreznoj stoji, mozda nije sav vas ali dobrim djelom jest. Najveci budzet do sada sigurno ste dobili i za to imaju podatci. Jel djeca nisu otisla na utakmicu radi autobusa koji nije placen? Jesmo li najlosiji na tabeli zadnjih 5-6 sezona? Pa jedan clan vase uprave otvoreno prica da nece vise. Jer niste bili u stanju 10 000 sabrat za cijeli period, nego ste samo trosili povecanu opstinsku transu.
De mi ti navedi samo jedno dobro i pozitivno sto ste uradili za ovih par mjeseci?
Kod tebe vlada totalna negativa, ako si ne žalidovoljan radi na promjenama, naravno za boljitak, nemoj se bavit prozivkama nego pripremi ljude koje mogu dati vise i pokazati vise, dat Cu ti i ja podrsku
Nije vise stvar u promjenama nego u odgovornosti. Vi ce te sad otic a za sva sranja sto ste napravili necete odgovarati. Tako i oni prije vas. Zato smo sada tu gdje jesmo.
Vi dodete proyebete nase/opstinske pare igrate se menagera, usere te i odete.
koje odgovornosti ovdje na forumu, tebi, imate skupstinu Jel je mozete makar sazvati, pa da se izvještaj tu podnese jer vidim da imate puno pitanja

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 nov 2019, 12:35

daj opet skupstinu, pa nek ensar opet pripremi govor od 5 listova da nam moze akademski lagat u oci i bacat lafinu kako bolje nije moglo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 nov 2019, 12:39

SMR187 je napisao/la:
26 nov 2019, 12:35
daj opet skupstinu, pa nek ensar opet pripremi govor od 5 listova da nam moze akademski lagat u oci i bacat lafinu kako bolje nije moglo
Sad netreba ni skupstina, ovdje cemo vodit klub na forumu

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 nov 2019, 12:48

Pa aj sta sam izmislio dosad?
Jel ko od navijaca trazio sastanak sa upravom? Ensar je sam trazio sastanak, da pokusa vratiti navijace na tribinu, lafinao sat vremena ispred AUTa i na kraju se sve sto je rekao ispostavilo kao velika laz. Bio sam i na onoj skupstini kada je sadan bio predsjednik. I tu je pripremio neke papire i lupao po sata u prazno, bez da iznese ijedan konkretan podatak o uradjenom poslu te sezone. Akademski obilazi postavljena pitanja i okrece ih na svoj mlin.
Jebote, pa od vas niko ne zahtijeva nikakvu magiju, nego samo istinu i transparentan rad. To dok ne shvatis/shvatite, uprava i navijaci nikada nece biti na istoj talasnoj duzini.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 26 nov 2019, 12:53

combe80 je napisao/la:
26 nov 2019, 11:53
Dzaba je Combe prebacivat krivicu sa jednog na drugog. Upravi zamjerim samo sto nemaju muda da kazu kako je i sta je.Ljudi su dali svoje vrijeme I novac (Kolko tolko) klubu. Ambicije su previsoke i gleda se samo prvi tiM i to nemozes ispostovati.Novi clanovi uprave moraju reci kako stvari stoje i tako se ponasat. Znaci reci da smo propali i da je borba za opstanak sto se tice prvog tima. Treba reci da je omladinski pogon uspjesan a niko brigu o njemu nevodi. Igrace treba placat iz onih para koje ostanu nakon sto se odbije novac za trenere, autobuse, sudije,telefon i slicno. Nemozes djecu i roditelje zvat u sest ujutru da dodju a nisi bus obezbijedio i onda ocekivat da ljudi placaju clanarine. Nemozes igracima nesto obecat a neispostovat.
Sta vi mislite da ce neki igrac tek tako pljuvat da se nije nesto desilo??? Pa nije niko budala ba da pljuje tako. Taj Saric i Mojovic sto su recimo izjavljivali svasta su odlicni ljudi i igraci.Ljudi traze svoje bolan sto im je obecano.Nemozes ganjat premijer ligu a nemas hljeba da jedes. Jednostavno taj novac sto se dobije od opstine i sto se sabere nemoze bit za ikakvu borbu za premijer ligu. Komplet promjene nam trebaju!!! Mora ovoj lakrdiji napokon doci kraj. Dzaba bolan i borba za premijer ligu a djecu recimo ko sisa. Nemoze jaranike ni tako.

SVi se moramo promijeniti Od navijaca uprave i igraci ako treba I ispast iz lige al bar si se borio i nisi nikom nista duzan.

Pogledajte bolan omladinski pogon extra uspjesan svaka generacija je u vrhu na to treba fokus stavit. Uz par iskunjara koje placas skuplje pokusat par godina drzat prvu ligu. Nemas para ni za sta vise i to je to.
Jos nikad klub se nije izjasnio zasto su juniori neslavno zavrsili na zavrsnici ulaska u pl, zasto su nastupili u totalno oslabljenom sastavu, ako je to bilo maslo Olimpika i NSF evo sad prilike da im se uz VAR prikači i to jer je ogroman ulog bio finansiranje omladinskom pogona od strane UEFE

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 nov 2019, 13:09

combe je napisao/la:
26 nov 2019, 11:15
desetkamarakane je napisao/la:
26 nov 2019, 10:50

Kod tebe vlada totalna negativa, ako si ne žalidovoljan radi na promjenama, naravno za boljitak, nemoj se bavit prozivkama nego pripremi ljude koje mogu dati vise i pokazati vise, dat Cu ti i ja podrsku
Nije vise stvar u promjenama nego u odgovornosti. Vi ce te sad otic a za sva sranja sto ste napravili necete odgovarati. Tako i oni prije vas. Zato smo sada tu gdje jesmo.
Vi dodete proyebete nase/opstinske pare igrate se menagera, usere te i odete.
koje odgovornosti ovdje na forumu, tebi, imate skupstinu Jel je mozete makar sazvati, pa da se izvještaj tu podnese jer vidim da imate puno pitanja
[/quote]

Obilazis konobar ko kisa oko Kragujevca. Znao si laprdat ovdje na pocetku kako je sve bajno. Nemas sta meni polagat nego svim gradanima i simpatizerima Zvijezde. Samo konkretno daj jednu dobru stvar. Ja sam nabrojao 4-5 pa opet a ti me demantuj ako lazem:
- 9 mjesto, 2 boda vise od zone opstanka
- 3 trenera promijenili za 15 kola(u 5 kola tri, tesko da je kome poslo za rukom)
- omladinski pogon nije otisao na utakmicu zbog ne dolaska busa
- 1000% najveci budzet opstine u zadnjih par godina/srazmjerno tome rezultati goli racku
- dug prema poreznoj, evo da uzmemo da je samo 1/3 vasa to je znaci novih 30-40 hiljada.
Koliko me sve ovo nervira toliko nisam iznenaden. Jer moja prva reakcija kada ste izabrani je bila da takve licnosti kao Vi(uz cast 1-2 izuzetka niste u stanju voditi klub). Nit imate pare, nit stav, nit poznanstva. Ukratko vi ste KURA C NA BICIKLU.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 nov 2019, 13:12

combe je napisao/la:
26 nov 2019, 13:09
combe je napisao/la:
26 nov 2019, 11:15
desetkamarakane je napisao/la:
26 nov 2019, 10:50

Kod tebe vlada totalna negativa, ako si ne žalidovoljan radi na promjenama, naravno za boljitak, nemoj se bavit prozivkama nego pripremi ljude koje mogu dati vise i pokazati vise, dat Cu ti i ja podrsku
Nije vise stvar u promjenama nego u odgovornosti. Vi ce te sad otic a za sva sranja sto ste napravili necete odgovarati. Tako i oni prije vas. Zato smo sada tu gdje jesmo.
Vi dodete proyebete nase/opstinske pare igrate se menagera, usere te i odete.
koje odgovornosti ovdje na forumu, tebi, imate skupstinu Jel je mozete makar sazvati, pa da se izvještaj tu podnese jer vidim da imate puno pitanja
Obilazis konobar ko kisa oko Kragujevca. Znao si laprdat ovdje na pocetku kako je sve bajno. Nemas sta meni polagat nego svim gradanima i simpatizerima Zvijezde. Samo konkretno daj jednu dobru stvar. Ja sam nabrojao 4-5 pa opet a ti me demantuj ako lazem:
- 9 mjesto, 2 boda vise od zone opstanka
- 3 trenera promijenili za 15 kola(u 5 kola tri, tesko da je kome poslo za rukom)
- omladinski pogon nije otisao na utakmicu zbog ne dolaska busa
- 1000% najveci budzet opstine u zadnjih par godina/srazmjerno tome rezultati goli racku
- dug prema poreznoj, evo da uzmemo da je samo 1/3 vasa to je znaci novih 30-40 hiljada.
Koliko me sve ovo nervira toliko nisam iznenaden. Jer moja prva reakcija kada ste izabrani je bila da takve licnosti kao Vi(uz cast 1-2 izuzetka niste u stanju voditi klub). Nit imate pare, nit stav, nit poznanstva. Ukratko vi ste KURA C NA BICIKLU.
[/quote]hocu hocu odgovorit Cu na skupstini, ti si ovdje druze nista, ovo je forum to je mlacenje slame forum, grad i GRADJANI su na skupstini, udostoji se pa je sa zovi kao gradjanin preko predsjednika skupstine to je tvoje pravo i svih ljubitelja zvijezde

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 26 nov 2019, 13:28

Nakupilo vam je se svega svakakvi pitanja, nema ta potrebnu informaciju na stranici, nemate odgovore prave, zakljucijete kako kome odgovara, TRAZITE SKUPSTINU

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 nov 2019, 13:57

Pa nije Combe edo budala da saziva skupstinu i da se oda ko je on zapravo. Matori Combe je iznio cinjenice koje su nazalost realne i stvarne.Ovo sto psuje i blati mu nevalja i nebi trebo radit ali cinjenice koje je iznio imaju smisla.

Radite transparentno po cijenu da ispanemo ako treba sa djecom igrat ali obecano i ove normalne obaveze placati. Kad se tako bude radilo bice sve ok.

Daj matorom Lazi odrijesene ruke u nabavljanju igraca i stavi mu za cilj opstanak. Izracunaj koliko otprilike novca treba i isplati sve te ljude od trenera preko igraca i djece. Ako neuspije ispali smo ali nismo duzni imamo obraz. Mi navijaci netrebamo da sujemo trenera ili igrace il upravu i to je to.

Izadjite u javnost ako treba i na stranicu i kazi borba za opstanak ali posteno i drzi se toga. Kakva skupstina i bakraci.

Uprava mora imat muda!!! Ja ih nemam i nebi se nikad ufatio te fotelje

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 26 nov 2019, 14:17

Combe izdominirao, na kraju krajeva cemo se svi sloziti sa combetom.

Ako nacelnik ne obecao vracanje duga, pokrivanje tribine i borbu za premijer ligu sledece sezone najbolje je ljudi hajmo ugasit klub.. Tite mi to bi bilo najbolje rješenje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 nov 2019, 14:26

Svega se ovde može pročitat svi napadaju i svi sve znaju ja vam kažem da će bit promjena. Napadate Edu a čovjek je među rijetkim koji je radio za dobro kluba.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 nov 2019, 14:51

Ma Edo je tito sto se tice ljudstva ( kafanica laganica ovo ono)al nemoze sam nista promijenit jer nema uticaja a ni financija za to. Ima jedna smijesna stvar koja se nece nikad vise ponovit a to je da smo iz sume pod kaznom tri utakmice imali i na sve tri nas je vodio drugi trener :kralj:

Bar ce to ostat u smijesnom sjecanju...

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 nov 2019, 15:31

Edo ako može informacija za igrače koji bi trebali ostat u klubu jesul obavljeni razgovori snjima kako je planirano lijepo bi bilo kad bi i mi navijači znali kakva je situacija. Lp

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 26 nov 2019, 16:01

astra1922 je napisao/la:
26 nov 2019, 14:17
Combe izdominirao, na kraju krajeva cemo se svi sloziti sa combetom.

Ako nacelnik ne obecao vracanje duga, pokrivanje tribine i borbu za premijer ligu sledece sezone najbolje je ljudi hajmo ugasit klub.. Tite mi to bi bilo najbolje rješenje
**** te grom ja ne mogu vjerovat da ti to pises i da jos to forsiras. Kakvo bolan gasenje kluba ???? Pa to vise ne bi bila Zvijezda nego plastika poput olimpiCa :crazy:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bazinga12345 » 26 nov 2019, 16:23

Pozdrav, kakav je igrač Kenan Šarić? :)
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.