NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 mar 2018, 15:06

Sloga dozvolila samo 100 navijaca gostujucih, kao iz sigurnosnih razloga ne mogu dopustiti vise.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 13 mar 2018, 15:13

Sta ce klosari dozvolit. Dosta ce svijeta svakako uc koji ne budu dosli organizovano. U svakom slucaju ce nas bit vise nego njih.
Boji se Sisoje jer ova utakmica njima puno vise znaci nego nama. Oni ako bi kojim slucajem izgubili mogu svirat ku rcu.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 mar 2018, 15:13

Tako je combe malo pozitive...

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 15:47

Vjerovatno će biti slično kao što smo mi u kupu protiv njih.Parking za navijače na pijaci kod Simin Hana,a odatle dalje pješke,ima nekih 10 ak minuta do stadiona.Jer sve oko stadiona, je potijesno.Primjera radi navodim,zamislite da imate stadion u Svircu gore,eto kako je usko sve oko stadiona,kuće i slično.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 16:51

Zaboravih napisati, to se odnosi na one najvatrenije navijače sa obilježjima.Svako ostali će moći ući kao obični građanin,bez obilježja i to je to.Bujrum u Tuzlu,dobrodošli.Imam dosta prijatelja iz Gradačca, i po kontaktu sa njima čini mi se da će biti veliki broj simpatizera iz Gradačca,što je svakako dobro za sve.

PS: Sve one klasične događaje sa stadiona,psovke i slično,nemojte generalizovati posle sa Tuzlom.Pravi Tuzlaci navijaju za Slobodu,ne za SH.

Pozdrav :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 mar 2018, 19:44

HPCompaq je napisao/la:Zaboravih napisati, to se odnosi na one najvatrenije navijače sa obilježjima.Svako ostali će moći ući kao obični građanin,bez obilježja i to je to.Bujrum u Tuzlu,dobrodošli.Imam dosta prijatelja iz Gradačca, i po kontaktu sa njima čini mi se da će biti veliki broj simpatizera iz Gradačca,što je svakako dobro za sve.

PS: Sve one klasične događaje sa stadiona,psovke i slično,nemojte generalizovati posle sa Tuzlom.Pravi Tuzlaci navijaju za Slobodu,ne za SH.

Pozdrav :bih:
:salut: :salut:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 mar 2018, 21:25

Hocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 21:56

crvenobijeli je napisao/la:Hocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..
Ja sam od nekog čuo da će biti prenos na CityTV. Mostarska ona televizija. :salut:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 13 mar 2018, 22:28

HPCompaq je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Hocel guzina bit spreman za slogu...dali ce ko prenosit utakmicu.pricalo se da bi tk mogla prenosit..
Ja sam od nekog čuo da će biti prenos na CityTV. Mostarska ona televizija. :salut:
Ma kakav city tv svi na tribinu. A vala ni tebi ne bi bilo lose, ulaz besplatan a marka i po gradski do S.H. iz Tuzle.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 13 mar 2018, 22:33

Ja sam u nedjelju svakako gore, sa ovim prijateljima što će doći iz Gradačca. :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 13 mar 2018, 22:37

HPCompaq je napisao/la:Ja sam u nedjelju svakako gore, sa ovim prijateljima što će doći iz Gradačca. :bih:
Svaka cast :thumbup:

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 13 mar 2018, 23:36

Gledam sad snimke utakmice kako je lijepo vidjeti ovoliko gledalaca :bih:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

ZvijezdaGR1
Postovi: 64
Pridružen/a: 12 jan 2016, 19:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZvijezdaGR1 » 14 mar 2018, 00:06

Da li je bio ofsajd kod onog gola?? :nene:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 14 mar 2018, 22:17

Aaaaa jesu se ovi slogasi ukakili vec....kukaju na sve strane...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

chambos
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 feb 2018, 15:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la chambos » 15 mar 2018, 14:54

Prljača
Huseinsp, Devedžić,Adžem,Delić
Pršeš,Đekić
Cvijanović, Ćivić , Ivanovski
Kapetan

Šta mislite o ovome, ako se ne oporavi Guzina ?

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 mar 2018, 14:59

Ne moze tako, fali ti jedan U21. Mora ili Kesic ili Hevesevic startat. A Sabic nije tip koji vadi igraca odma u prvoj minuti

S druge strane ne vjerujem Delicu u ovim vecim utakmicama nikako. Mozda je protiv Igmana bio jedan od boljih, ali citavu proslu polusezonu je bio medju losijim. Totalno nesiguran. Radije bi Djekica i Huseinspahica na bekovima, a Osmica u vezi npr
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

chambos
Postovi: 23
Pridružen/a: 17 feb 2018, 15:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la chambos » 15 mar 2018, 15:08

Onda bi prije Heveševića, Ivanovski nije nešto bio ovu utakmicu. Meni Djekić bolje izgleda na zadnjem veznom.
Ali tu je Šaba da odluči kojih je 11. najspremnijih da odgovore zadatku.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 mar 2018, 15:17

Ako ne bude igrao Primarius po meni bi trebalo pokusati ovako:
Prljaca
Huseinspahic Adzem Devedzic Đekic
Prses Brckalic
Civa
Cvija Himzo
Kapetan
Sad manje vise hoce li Prses ili Civa bit prednji vezni. Uglavnom uvijek jedan u paru sa Enesom.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 mar 2018, 15:25

Huseinspahic 3 zuta, manite se pisanja postava po forumu, ljudi su danas pokusali da udju u igrače da izazovu jos veci problem, igrači su prijavili sve u klubu.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 mar 2018, 16:07

spiska je napisao/la:Huseinspahic 3 zuta, manite se pisanja postava po forumu, ljudi su danas pokusali da udju u igrače da izazovu jos veci problem, igrači su prijavili sve u klubu.
Mozel u p.p sta su pokusali...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.