NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zvezdas1922
Postovi: 163
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 01 jun 2023, 02:47

GoskGabela je napisao/la:
31 maj 2023, 23:27
Nemojte na Pisku, on nam je bio čovjek kome smo davali novac za kupovanje tekmi, uvijek čisto i fino
naše preporuke :bih:
Tako ste davali da sam prosle godine u Konjicu bio na fešti mi digao samoionski pehar🤣🤣🤣
Prošle godine ste davali mom presjedniku adiju on je radio za vas, samo ste se bezveze potrošili oko 800.000 km, al ove godine ništa niste prepustili slučaju sve ste zaklopili svaka čast. Naučili ste se 😂🫢🫢🫢
Zadnja izmjena: zvezdas1922, dana/u 01 jun 2023, 08:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 01 jun 2023, 06:58

Pozdrav za istinske simpatizere naseg kluba.
Citam dugo forum i gadi mi se .pojedinci su upropastili ovu stranicu.
Imamo li imalo dobrote i duse da pomognemo klub a ne da lajemo svaki dan.
Mozemo li se sabrati pa napraviti jedan tim ljudi koji ce financijski pomoci klub u sledecoj sezoni.
Dajem prijedlog,a isto tako i zelio bih da se i vise vas oglasi kako pomoći.
Ja nudim prijedlog da se saberemo nas 20 do 50 i mjesecno izdvajamo neki novac i time budemo sponzor,prijatelj kluba koji nece izdati.napravit reklamu zvijezdini prijatelji.

Posto su sa ovog foruma otjerani svi normalni molim sve one koji procitaju da podijele ovu objavu svima onima za koje misle da bi mogli biti dio price.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zvezdas1922
Postovi: 163
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 01 jun 2023, 08:52

Samo da vam još ovo napišem, dobar prijedlog Astra al nema od tog ništa bolje ovdje palamudit i glumit pamet. A ovaj dragons, sjedi samnom klosar pije kafe i ovako pise zamisli koliko je los čovjek, mene ne uzimaj vise usta. Odalo te je mnogo toga, potvrda je ovo za mureta jer samo smo nas dvojica s njim pričali i Niko vise, a imam dokaz i ip
adresu, screenshoot od pisanja Itd. Tako da te ljudski pred svima molim da me izostaviš i neću vise ulazit u raspravu.

Pokušajes da mi ogadis al nećeš uspjet iako sam an sudu radi zvijezde, iako kući imam sranje radi nje uvjek Zvijezda može računat na mene i moje financije!

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 01 jun 2023, 17:57

Sta je ovo komsije, krim policija česlja ugovore od 2017 na ovamo ? Neko ce pokihati bogami
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 01 jun 2023, 19:05

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 17:57
Sta je ovo komsije, krim policija česlja ugovore od 2017 na ovamo ? Neko ce pokihati bogami
Jesu vala "legli" na Zvijezdu vec par godina kao da je u vecini klubova drugacija situacija. Izgleda da je neciji interes da ugasi Zvijezdu. Na sve strane se kradu milioni i milijarde a oni se dobavezali sice koja jedva prezivljava.

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 01 jun 2023, 19:58

Sad došli na red ugovori od 2017. Eto još obaveza. Nećemo samo Nurdu spominjati. Bit ce obaveza ko i kod Nurde. Šta onda?

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 01 jun 2023, 20:00

Fino, nek pogledaju Miletov ugovor za pocetak
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 01 jun 2023, 21:40

Sad bi moglo izac na vidjelo ko je volio sebe u Zvijezdi a ne Zvijezdu u sebi

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 02 jun 2023, 11:59

061-424-698 Ado Terzić

Evo broj telefona,viber, za sve koji su spremni za sledecu sezonu izdvajati mjesecno
20,50 i 100 km.
Javit se za dogovor oko udruženja prijatelji Zvijezde

Predlozite prijateljima i poznanicima.
Organizovat cemo se da imamo svoje mjesto na tribini sa transparentom.
Izradit cemo majice u kojim cemo gledati utakmice i svaki mjesec financijski pomagati klub.
Bujrum
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 05 jun 2023, 10:32

Zakuhava se napokon na pomolu nova uprava
Said,Mustafa,piskic,smoki,adi,begovic,pestalic i odredjeni iz opstine

Avatar
1921boy
Postovi: 5801
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 1921boy » 15 jun 2023, 16:22

Kad je izborna skupština?

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 jun 2023, 21:10

Mrka kapa
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Lutalica
Postovi: 14
Pridružen/a: 09 mar 2023, 18:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Lutalica » 18 jun 2023, 00:03

Čestitke našim juniorima! Bolno je bilo danas gledati kako se sudačkq **** izdrkavaju na djeci. Realno ekipa Veleža je bila bolja, i nije bilo potrebe navlačiti, jer bi manji poraz bio da nije bilo onakvo suđenje. Nadam se da će se uprava sjetiti ove djece i pokušati sačuvati okosnicu ove ekipe.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 18 jun 2023, 14:51

Lutalica je napisao/la:
18 jun 2023, 00:03
Čestitke našim juniorima! Bolno je bilo danas gledati kako se sudačkq **** izdrkavaju na djeci. Realno ekipa Veleža je bila bolja, i nije bilo potrebe navlačiti, jer bi manji poraz bio da nije bilo onakvo suđenje. Nadam se da će se uprava sjetiti ove djece i pokušati sačuvati okosnicu ove ekipe.
Rezultat 4-1 za Velez,po meni skroz pogrešan se mentalitet stvara da se slave porazi ,krivica prebacuje na druge .Mislim da ovakav odnos je i doveo klub na ivicu nestanka plasiranjem lošeg ambijenta prema ljudima koji su puno dali za klub I koji I dan danas bi mogli ulagati u klub poput Fadila ,Nurde i ostalih privrednik.Slozio bi se sa tobom u zadnjoj rečenici ako volite djecu zadržite ih sve u klubu i igraj rang koji možeš.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 jun 2023, 16:29

zmajevac je napisao/la:
18 jun 2023, 14:51
Lutalica je napisao/la:
18 jun 2023, 00:03
Čestitke našim juniorima! Bolno je bilo danas gledati kako se sudačkq **** izdrkavaju na djeci. Realno ekipa Veleža je bila bolja, i nije bilo potrebe navlačiti, jer bi manji poraz bio da nije bilo onakvo suđenje. Nadam se da će se uprava sjetiti ove djece i pokušati sačuvati okosnicu ove ekipe.
Rezultat 4-1 za Velez,po meni skroz pogrešan se mentalitet stvara da se slave porazi ,krivica prebacuje na druge .Mislim da ovakav odnos je i doveo klub na ivicu nestanka plasiranjem lošeg ambijenta prema ljudima koji su puno dali za klub I koji I dan danas bi mogli ulagati u klub poput Fadila ,Nurde i ostalih privrednik.Slozio bi se sa tobom u zadnjoj rečenici ako volite djecu zadržite ih sve u klubu i igraj rang koji možeš.
U sastavu Veleza su igrala 2 igraca iz prvog tima, daleko su oni od nasih po kvalitetu sto se i vidilo. Steta sto je sudija neznanjem ili namjernim navlacenjem za Velez poprilicno usr*o meč
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Lutalica
Postovi: 14
Pridružen/a: 09 mar 2023, 18:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Lutalica » 18 jun 2023, 20:07

SMR187 je napisao/la:
18 jun 2023, 16:29
zmajevac je napisao/la:
18 jun 2023, 14:51
Lutalica je napisao/la:
18 jun 2023, 00:03
Čestitke našim juniorima! Bolno je bilo danas gledati kako se sudačkq **** izdrkavaju na djeci. Realno ekipa Veleža je bila bolja, i nije bilo potrebe navlačiti, jer bi manji poraz bio da nije bilo onakvo suđenje. Nadam se da će se uprava sjetiti ove djece i pokušati sačuvati okosnicu ove ekipe.
Rezultat 4-1 za Velez,po meni skroz pogrešan se mentalitet stvara da se slave porazi ,krivica prebacuje na druge .Mislim da ovakav odnos je i doveo klub na ivicu nestanka plasiranjem lošeg ambijenta prema ljudima koji su puno dali za klub I koji I dan danas bi mogli ulagati u klub poput Fadila ,Nurde i ostalih privrednik.Slozio bi se sa tobom u zadnjoj rečenici ako volite djecu zadržite ih sve u klubu i igraj rang koji možeš.
U sastavu Veleza su igrala 2 igraca iz prvog tima, daleko su oni od nasih po kvalitetu sto se i vidilo. Steta sto je sudija neznanjem ili namjernim navlacenjem za Velez poprilicno usr*o meč
Pa upravo o tome i pričam. Niko nije rekao da su nasi bili bolji pa izgubili, nego je sudija usrao stvar. Realno poraz je mogao biti manji da nije bilo onako kao što je bilo. Ovako je sva borba i trud naše djece pao u vodu jer iz ove utakmice ne mogu ništa naučiti na greškama. Ovako svi vide da je sudija zajebao stvar a realno ekipa je bila jača i spremnija i neka se kale i na takvima a ne da kreten svira i ne postojeće. Nije mi jasno zašto, pobijedili bi i bez onog cirkusa. Jedan šut na go i naši dadoše gol, možda im je golman najslabija karika pa se moralo pogurati, ne znam...
Ovaj što piše rezultat 4:1 pa da si gledao utakmicu razmislio bi da li bi bilo 4:1 bez onog cirkusa. Kapacitet za premijer ligu nemamo, to stoji i da se kojim slučajem prošlo moralo bi se tu pojačati ali opet pitanje, kako. Banovići prošli prošle godine pa su tamo kanta za nabijanje, biće i Velež, zapamti. Tačno da sa ovim kapacitetom djece se tamo ne bi moglo, ali to što je jedan mali Gradačac dao, dosta je i bolje i više i nema. I dalje tvrdim da su **** od sudija usrali utakmicu. Ne treba kukati na sudije i sama djeca su komentarisali da su jača ekipa, ali onaj krkanluk treba prekinuti na utakmicama, može sudija pogriješiti jednom dva puta ali da cijelu utakmicu pravi sranje, pa nek ide u pm i on i savez i sve.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 18 jun 2023, 21:34

Lutalica je napisao/la:
18 jun 2023, 20:07
SMR187 je napisao/la:
18 jun 2023, 16:29
zmajevac je napisao/la:
18 jun 2023, 14:51


Rezultat 4-1 za Velez,po meni skroz pogrešan se mentalitet stvara da se slave porazi ,krivica prebacuje na druge .Mislim da ovakav odnos je i doveo klub na ivicu nestanka plasiranjem lošeg ambijenta prema ljudima koji su puno dali za klub I koji I dan danas bi mogli ulagati u klub poput Fadila ,Nurde i ostalih privrednik.Slozio bi se sa tobom u zadnjoj rečenici ako volite djecu zadržite ih sve u klubu i igraj rang koji možeš.
U sastavu Veleza su igrala 2 igraca iz prvog tima, daleko su oni od nasih po kvalitetu sto se i vidilo. Steta sto je sudija neznanjem ili namjernim navlacenjem za Velez poprilicno usr*o meč
Pa upravo o tome i pričam. Niko nije rekao da su nasi bili bolji pa izgubili, nego je sudija usrao stvar. Realno poraz je mogao biti manji da nije bilo onako kao što je bilo. Ovako je sva borba i trud naše djece pao u vodu jer iz ove utakmice ne mogu ništa naučiti na greškama. Ovako svi vide da je sudija zajebao stvar a realno ekipa je bila jača i spremnija i neka se kale i na takvima a ne da kreten svira i ne postojeće. Nije mi jasno zašto, pobijedili bi i bez onog cirkusa. Jedan šut na go i naši dadoše gol, možda im je golman najslabija karika pa se moralo pogurati, ne znam...
Ovaj što piše rezultat 4:1 pa da si gledao utakmicu razmislio bi da li bi bilo 4:1 bez onog cirkusa. Kapacitet za premijer ligu nemamo, to stoji i da se kojim slučajem prošlo moralo bi se tu pojačati ali opet pitanje, kako. Banovići prošli prošle godine pa su tamo kanta za nabijanje, biće i Velež, zapamti. Tačno da sa ovim kapacitetom djece se tamo ne bi moglo, ali to što je jedan mali Gradačac dao, dosta je i bolje i više i nema. I dalje tvrdim da su **** od sudija usrali utakmicu. Ne treba kukati na sudije i sama djeca su komentarisali da su jača ekipa, ali onaj krkanluk treba prekinuti na utakmicama, može sudija pogriješiti jednom dva puta ali da cijelu utakmicu pravi sranje, pa nek ide u pm i on i savez i sve.
Sad mi je jasno,hvala na info jer nisam gledo utakmicu,pišu pojedinci po fb nerealne stvari pa me zbuni

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 924
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 30 jun 2023, 16:55

Znaci ili pustit Pisku i Nurdinog da nam kolo vode ili gasenje.

Super...
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107. ⚜️

zvezdas1922
Postovi: 163
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 30 jun 2023, 19:56

Pa donesi ti 50.000 i vodi ti klub, nemaš pojma koliko dana se pregovara da se sjedne za jedan stol i da bude interes zvijezda a ne licni interesi Nurdo je i po 400.000 godišnje davao ljudi skontajte se. Niste svjedni kakav će se upravni odbor formirati ako sve bude ok, ja sam tu nebitan. Nek si jučer napravio profil, De Ajmo javnu debatu pa da vidimo ko je vise uradio za klub, pustite vise tenzija, nemamo mi 10.000 ljudi koji hoće u klub i koji mogu nešto Napravit eto vodili su pojedinci pa su sa Nurdom opet zaratili pa čovjek blokirao.
10 dana ne spavam peglam situaciju da bi došli pojedinci pametovali ovdje **** vas pisko vise, ne volite vi Zvijezdu vi ste stetovine niste ni simpatizeri niti navijači nego pacovi kojima Niko nevalja eto napišite 10 imena koje vi vi doveli.

Danas je bio sastanak kod Nurdina i čekamo odgovor dali pristaje na ponuđene uslove u ponedeljak će javiti. I ide formiranje upravnog odbora.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 924
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la VivaLaStella » 30 jun 2023, 21:28

Opusti se ljudino

A sto se tice Nurdina, mogu se samo nasmijat. Prcno ga Azmir za Slobodu, pa daj sad makar da pokupi mrve :rol: Svi znamo da je tu samo zato sto ponovo ima interes u Zvijezdi, a znamo i kako je prosli put sve zavrsilo. Mislim libo me racku, svakako cete dobit klub jer ste ocito vec izlobirali i dogovorili sve, i bukvalno zato jer nemamo druge opcije :rol: Ipak zadrzavam pravo na svoje misljenje.
Samo naprijed, niko sretniji od mene ako dokazete da grijesim, al svako ko je tu duze, zna da je ovo samo kratki šok efekt, i da dugorocno Zvijezda nista nece dobit.
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107. ⚜️

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.