NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 21 jan 2019, 22:45

SMR187 je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:
Orhan je napisao/la:Dominantan, sta mislis jesul se ovi nasi iz uprave naucili pameti??? :D :kafa:

Zvijezdasi moji pozdrav... :bih: .,


vjeruj da ne razumijem pitanje,odnosno ima drugo pitanje ali opet ce krenuti j.e.nje :rol: !


Oni neznaju gdje udaraju vjeruj...

Moj “ljetni” prijedlog je bio a i dan danas..imate dobru mozda i ponajbolju infrastrukturu 1.FBIH a sad i teren abd...
Svake godine mislim da 90% igraca iz Zvijezde krene put Premijer lige da li na polusezoni ili na kraju i nebitno.,uraditi omasovljenje i sporazum sa skolama fudbala u radijusu Gradacca i najbolje u Zvijezdu i eto ti akademije...i jedino to moze biti samoodrzavanje kluba jer u najvecem rangu BiH su SAMO profesionalni ugovori i vani u vecini slucajeva i eto ti novac od trening kompenzacije koje nisu male...ako pogledamo sta vam nekada Gradina uradi sa blokadom pa niste mogli odigrati u Sarajevu premijerligasku utakmicu! “Amer Ordagic”

To vam je spas obzirom da ne zeli nitko se prihvatiti novcanika od domacih mocnika...

Sve ostalo je prezivljavanje na nekim platama igraca koje su za Upravu visoke a za igrace prezivljavanje.

Previse puta se ustane na lijevu nogu pa trabunjaju puno :facepalm:
:thumbup:
Da se i mi slozimo. Dobra ti je ideja pod uslovom da neces pokupiti te nase igrace :D
O brat moj :damn:


A jbg...previse gledas negativno.


Izbacuje Zvijezda dobre igrace e sad poraditi na administraciji ...realno,svakih 3-6 mjeseci neke izmjene u Pravilnicima NSBiH mislis da Salung prati to????Daj ne z.****...

A ima nekih juniora vec i to je uhvatilo za udicu i neka pruze dobre partije i bogu se nadajte na ljeto za profi ugovor za barem 1.!
Tu sam ja...ha ja :wave:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 jan 2019, 23:03

Hebote repa jos ce nam dominantni jaro postat e moj combe dokle smo dogurali

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 21 jan 2019, 23:14

Kakav jaro ne pali se na par slatkih...samo realno i kako jeste...a pricuvati i jedni i drugi na zavlacenje ;

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 21 jan 2019, 23:29

Ćelu za nacelnika :njanjanja:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 jan 2019, 23:31

Dominantan je napisao/la:Kakav jaro ne pali se na par slatkih...samo realno i kako jeste...a pricuvati i jedni i drugi na zavlacenje ;
Bez zezancije sta ce bit sa pecelja i jacimovica,ako odu gdje ce nastavit igrat.zar nije logicnije da javimovic ostane do ljeta da pokaze svoj kvalitet pa nek onda ide...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jan 2019, 00:07

Da smo se mi okrenuli sklapanju ekipe. Ionako smo tanak roster imali a vec su nam trojica otisla.
A sto se tice Dominantnog on ima svoju racunicu a to je da odvede Pecelja u Celik i Jacimovica u Slobodu. Nije mu odmah uspjelo na prepotentnost uvidjeo je da je malo pogrijesio u koracima i da se preracunao. Pa sad ce pokusat na finjaka.
Mi se trebamo okrenut sebi i sto prije kompletirat ekipu i to najmanje 5 igraca. Al ne ko ovih bez imena i prezimena.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2019, 00:28

Combeta za presjednika ba... nema sanse da njega neko nadigrat moze...

Da je combe presjednik dominantni bi zajedno sa Peceljem i Jacimom gljive u Bekanovoj sumi onoj brao dok mi deremo Veleza... on bi kraj nato trenera sjedio a matori Lazo bi vodu nosio

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 00:40

combe je napisao/la:Da smo se mi okrenuli sklapanju ekipe. Ionako smo tanak roster imali a vec su nam trojica otisla.
A sto se tice Dominantnog on ima svoju racunicu a to je da odvede Pecelja u Celik i Jacimovica u Slobodu. Nije mu odmah uspjelo na prepotentnost uvidjeo je da je malo pogrijesio u koracima i da se preracunao. Pa sad ce pokusat na finjaka.
Mi se trebamo okrenut sebi i sto prije kompletirat ekipu i to najmanje 5 igraca. Al ne ko ovih bez imena i prezimena.
Nista to...Jacimovic ne nastavlja u BiH :salut: ,

a ako su zelje Zvijezde 3,4,5,6 mjesto treba da i malo vise od 5,mada ne vidim razlog zasto!Pokusati sto bolje partije doziranjem juniora/promovisanje jer koja je svrha biti 3 ili 4 ili 5???!

A ima nesto za sta Uprava ne mhuda...1/4 finalu Kupa BiH si i tu nesto pokusati ali sa ovakvim pristupom treba zaliti neke ekipe sto su ispale iz Kupa a pojacale se :D

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jan 2019, 14:39

I Prle nas napustio. Zato su i doveli onog sto ga googl nemoze naci. Koji je kod nas odron od ljudi u klubu.

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 14:46

Vidis...a da ti ne pricam ko jos ide!

Strasno ce izgledati...2.dio

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jan 2019, 14:52

I ja sam tebi drug govorio. Da ste svi ufatili yebavat klub zato sto teletabisi sa njim upravljaju.
Al kad malo bolje razmislim mozda je i bolje tako. Da se sto prije doyebe, ova bagra iz uprave mu je svakako rijesila spjevat za dusu. Onda bolje danas vec sutra.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 22 jan 2019, 15:09

Seljcka posla. Sta ste očekivali od stranačkih uhljeba i arizoninih švercera? Šakić jedino što zna je možda historija Bosne, a ovaj Smoki kako se mandarina šamara, klub vodit oni ne znaju. Najjača družina u 1.FBiH. To se više iz kluba ni lopatom ne istjera. Vidjet cete da ce poslje ovih biti katanac i pravi novu Zvijezdu 22 :tralala: .
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jan 2019, 15:23

Ode prle u mionici 3 turso trade

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2019, 15:35

Sta je ovo ba jarani i nato ljudina Prle digo ruke od nas... a jesmo bakauzi majko draga... pitaj boga dali ovaj novi golman sta valja... ovo je sok za svakog navijaca Zvijezde...

A jooj teske sezone nam jarani... pihhh...

Combe ufati se fotelje i vadi nas iz corkosaka ako za boga znas

I ti dominantni nemoj bogati srat vise po Zvijezdi...

Bice zvijezda opet sampion samo polako
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 22 jan 2019, 15:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 22 jan 2019, 15:36

Dominantan je napisao/la:Vidis...a da ti ne pricam ko jos ide!

Strasno ce izgledati...2.dio
Makar Saric ne ide, kako stvari stoje :tralala:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 15:49

SMR187 je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:Vidis...a da ti ne pricam ko jos ide!

Strasno ce izgledati...2.dio
Makar Saric ne ide, kako stvari stoje :tralala:
Znam da ide..ali nije moj

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 22 jan 2019, 15:51

combe80 je napisao/la:Sta je ovo ba jarani i nato ljudina Prle digo ruke od nas... a jesmo bakauzi majko draga... pitaj boga dali ovaj novi golman sta valja... ovo je sok za svakog navijaca Zvijezde...

A jooj teske sezone nam jarani... pihhh...

Combe ufati se fotelje i vadi nas iz corkosaka ako za boga znas

I ti dominantni nemoj bogati srat vise po Zvijezdi...

Bice zvijezda opet sampion samo polako

Nikada nisam srao..prikoci malo sa rijecima!

Radim svoje a da nisam jih zvao u vezi pozicija bilokakvih ali ..ima Mile viziju :crazy:

Neznam da li ce biti ali bi trebala :salut:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 22 jan 2019, 15:54

Izvini dominantni... nisam nista lose mislio samo svi se okrenuli protiv kluba nam...daj vadi nas ti iz corkosaka... nadji igraca ba... nemoj da nas buranija kanta...

Nesmije sebi to grad dozvoliti


Mile matori ili ce posteno zasrat ili napravit nesto od Zvijezde kako je poceo... izgleda on glavni sad

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jan 2019, 16:06

Oni po mrezama kacaju slike snijega i treninga. A kod nas rasulo u p.m. Imali dole iko normalan. Ako si uspio da ti odu Enes i Prle kako onda bilo koga ostavit i dovest. Raspad do jaja. Dabogda im biznisi i pozicije dosli na te grane na koje su oni Zvijezdu doveli.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 22 jan 2019, 16:07

fender13 je napisao/la:Ode prle u mionici 3 turso trade
Jest i nasao klub.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.