NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 05 jul 2019, 11:56

combe80 je napisao/la:Joooj na izvoru imformacija ljepote....
Reko vam ja juce prije svih a vi ne vjerujete. Vidimo se iduce sezone :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 jul 2019, 12:16

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Joooj na izvoru imformacija ljepote....
Reko vam ja juce prije svih a vi ne vjerujete. Vidimo se iduce sezone :bih:
Samo nemoj da se vidimo u prvoj ligi...vi za evropu mi u premijer ligu :opaopa: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 05 jul 2019, 12:31

Cevap je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Dolazi mlad trener, nadam se da cemo uspjeti zadržati zadnju liniju, momcima treba povećati malo platu i tu bi bili konkurentni, antic djekic jazvin i nole bi se trebali zadržati zbog uigranosti ,, sarkan je tu i kurtalic, nadam se i maksimovic ostalo ce se brzo dovesti
Izgleda ti momak nista ne pratis Jazvin davno napustio klub,Nole trenira sa Rudar Prijedorom,Đekić sa Hanićem i smokijem istovara lubenice na koridoru,Maksimović i Kurtalić se vratili u Slobodu i otisli na pripreme u Livno
Kurtalić je napustio Slobodu.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MMA075 » 05 jul 2019, 12:56

Cevap je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Dolazi mlad trener, nadam se da cemo uspjeti zadržati zadnju liniju, momcima treba povećati malo platu i tu bi bili konkurentni, antic djekic jazvin i nole bi se trebali zadržati zbog uigranosti ,, sarkan je tu i kurtalic, nadam se i maksimovic ostalo ce se brzo dovesti
Izgleda ti momak nista ne pratis Jazvin davno napustio klub,Nole trenira sa Rudar Prijedorom,Đekić sa Hanićem i smokijem istovara lubenice na koridoru,Maksimović i Kurtalić se vratili u Slobodu i otisli na pripreme u Livno
Kurtalic nije na pripremama sa Slobodom, Maksimovic jeste.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 05 jul 2019, 13:07

Ma kakav Kurtalic i Sloboda bog te vidio, ono dijete nije ni za druge federalne.
Ne daj boze da ga vrate ovamo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 jul 2019, 13:17

Kurtalic masina..jazvin bi se vratio..
Ruzic bi se isto vratio
Antic jazvin devedzic sarkan
Faca kurtalic
Kalesic............. ?.............?
..............?....................
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 05 jul 2019, 14:25

astra1922 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
spiska je napisao/la:Bit će Zvijezda opet šampion! Samo polako, doce sve na svoje, samo strpljenje, Grad će se pokrenuti!
Bolje vi sela pokrenite, pošto ljudi sa sela drmaju Zvijezdom evo već 10 godina. Ako se čaršija bude pokretala, nema od te ljubavi ništa, moj Pisko...Pametnije da načelnik preusmjeri sve te pare na rukometx igrali bi evropske tekme opet, kao nekad...
Ovo je fudbalski forum **** te rukomet, idi u Skenderiju i sutaj po golu,,, ima nas koji zvijezdu volimo puno vise nego sto mozete zamisliti, i nama nije problem ni da igramo zadnji rang takmičenja, jucer sam se nacitao svakakvih gluposti ovaj bi dao pare bakiru na haznu ovaj u rukomet ma mrsss papci zvijezde ce biti do sudnjeg dana akobogda

A od sutra ce mnogi u misiju rupu kad krene borba za premijer ligu upamtite papci
Halo, pa ko je papak nego ti, vidi kako se obraćaš ljudima... Smiri malo živce i ne laprdaj bez potrebe. Imaš svoje mišljenje i drži se toga, ja imam svoje i svi drugi isto tako imaju svoje, zato i jest forum i zato se piše ko šta misli u tom trenutku. Ti mi pričaj o Zvijezdi i koliko ko voli Zvijezdu eto, meni koji sam odrastao na Banji, kad ti i takvi koji vole Zvijezdu, niste znali šta je Zvijezda... Ja ovo i pišem, jer mi je žao i jer me boli šta uradiše od kluba, a pomoći nema. I Bgt, ako ne znaš normalno pričati a ne glumiti kabadahiju, zaobidji svega ti moj post osim kad ti se lično obratim. Ha ya...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 05 jul 2019, 14:40

Kaki ugasit puno jaci nego prosle godine ce mo bit... traje sastanak idalje... nenadzire se kraj sve vise i vise privrednika vjeruje u koncept i prijedlog radne grupe

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 05 jul 2019, 14:45

combe80 je napisao/la:Kaki ugasit puno jaci nego prosle godine ce mo bit... traje sastanak idalje... nenadzire se kraj sve vise i vise privrednika vjeruje u koncept i prijedlog radne grupe
Ne traje ba combe sastanak, veceras veceras je hahahaha
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 05 jul 2019, 14:46

Kurtalic masina? Ja ga ne bi na terminu izabro da igramo. Ja nisam losijeg igraca gledo u Zvijezdi u zadnjih 5 sezona minimum. Piska ne produzujte ga bolan ako boga znate. Koju god ulogu da ste mu namijenili u ekipi, dajte je nekom junioru, pa ako ne zna bar je nas ko ga yebe
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 05 jul 2019, 17:09

Izgleda idu bolji dani definitivno svaka cast, prava je steta sto ljudi koji se spominju za novu upravu nisu prije dosli dole sada bi sigurno imali juniore u pl a prvi tim spremali za pl, dobra je stvar sto se radi da se zadrze mladi perspektivni juniori u klubu

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 05 jul 2019, 17:11

Da prosle dvi godine katastrofa sad ce to bit veoma ozbiljno

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 05 jul 2019, 17:29

Kakvo bacanje bombi, po ko zna koji put... Ko će bolan uzeti bure bez dna, ljudi Zvijezda nije brend i to je problem i mnogo većim klubovima, a ne nama. Kome je u interesu da skrši milion maraka da bi igrali jednu godinu PL i da bi opet spajali kraj sa krajem? Ja se nadam da ću biti u krivu i dao dragi Allah da budemo bolji nego ikad, u svemu, ali ljudi želje i pozdravi su četvrtkom na Valentinu...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 05 jul 2019, 17:44

shevchet je napisao/la:Kakvo bacanje bombi, po ko zna koji put... Ko će bolan uzeti bure bez dna, ljudi Zvijezda nije brend i to je problem i mnogo većim klubovima, a ne nama. Kome je u interesu da skrši milion maraka da bi igrali jednu godinu PL i da bi opet spajali kraj sa krajem? Ja se nadam da ću biti u krivu i dao dragi Allah da budemo bolji nego ikad, u svemu, ali ljudi želje i pozdravi su četvrtkom na Valentinu...
Evo combe napravio jos jedan nik
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 05 jul 2019, 17:50

Svi ce hajteri u rupu debelu.. davam je Mionica dol da se smjesti e nece moci ove noci...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 05 jul 2019, 18:04

astra1922 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Kakvo bacanje bombi, po ko zna koji put... Ko će bolan uzeti bure bez dna, ljudi Zvijezda nije brend i to je problem i mnogo većim klubovima, a ne nama. Kome je u interesu da skrši milion maraka da bi igrali jednu godinu PL i da bi opet spajali kraj sa krajem? Ja se nadam da ću biti u krivu i dao dragi Allah da budemo bolji nego ikad, u svemu, ali ljudi želje i pozdravi su četvrtkom na Valentinu...
Evo combe napravio jos jedan nik
Limaru yebo li te combe. Pravi combe ima samo jedan nick. Ovo su talasike za mene. Ja Zvijezdu druze volim. Bio bi najsretniji da sutra na prozivci bude top trener da ostanu Đeka, Antic i Jazvin i Sarkan za rotacije. Kurtalic ni za zivu glavu. Da dođu Amidza, Abid moze i
Jusic. Jedan dobar veznjak itd.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 05 jul 2019, 18:05

astra1922 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Kakvo bacanje bombi, po ko zna koji put... Ko će bolan uzeti bure bez dna, ljudi Zvijezda nije brend i to je problem i mnogo većim klubovima, a ne nama. Kome je u interesu da skrši milion maraka da bi igrali jednu godinu PL i da bi opet spajali kraj sa krajem? Ja se nadam da ću biti u krivu i dao dragi Allah da budemo bolji nego ikad, u svemu, ali ljudi želje i pozdravi su četvrtkom na Valentinu...
Evo combe napravio jos jedan nik
Evo ti opet se nakačio na moj post, da makar imaš šta normalno napisati...

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shevchet » 05 jul 2019, 18:08

combe je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:
shevchet je napisao/la:Kakvo bacanje bombi, po ko zna koji put... Ko će bolan uzeti bure bez dna, ljudi Zvijezda nije brend i to je problem i mnogo većim klubovima, a ne nama. Kome je u interesu da skrši milion maraka da bi igrali jednu godinu PL i da bi opet spajali kraj sa krajem? Ja se nadam da ću biti u krivu i dao dragi Allah da budemo bolji nego ikad, u svemu, ali ljudi želje i pozdravi su četvrtkom na Valentinu...
Evo combe napravio jos jedan nik
Limaru yebo li te combe. Pravi combe ima samo jedan nick. Ovo su talasike za mene. Ja Zvijezdu druze volim. Bio bi najsretniji da sutra na prozivci bude top trener da ostanu Đeka, Antic i Jazvin i Sarkan za rotacije. Kurtalic ni za zivu glavu. Da dođu Amidza, Abid moze i
Jusic. Jedan dobar veznjak itd.
Kome ti to Bgt da je talašika? Ja eto mrzim Zvijezdu a ti voliš jel? Pa niko sretniji od mene da imamo 2miliona maraka i da igramo Evropu, ja pišem realnost, a ne želje moje i svih navijača...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 05 jul 2019, 19:10

Cuj Combeta on pravi combe e nece moci jarane..

Ja sam pravi Combe prije tebe sam napravio profil to se moze lako provjerit...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 05 jul 2019, 19:32

Upravo se formira jarani UPRAVA...

Ima jedno veliko iznenadjenje jedan clan uprave je iz radne grupe.... toooooooo ideeeeemooooooo

Laganica tamburica....

On nas vadi jaranike....


Velika je guzva svi hoce u stolice...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.