NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jun 2018, 22:25

crvenobijeli je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Znal neko ko je preuzeo klub nakon skupstine?? Hvala
Edo best, smoki. Piska, skoro
Delic solidan igrac za 1lige.za pl trenutno nije..
Samo reci da se salis. Ako su oni da se oporezujemo uzmemo Totala pospricamo ono dole i da zavrsimo vec jednom. Zalosno je da se vise sramotimo.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jun 2018, 22:32

combe je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Znal neko ko je preuzeo klub nakon skupstine?? Hvala
Edo best, smoki. Piska, skoro
Delic solidan igrac za 1lige.za pl trenutno nije..
Samo reci da se salis. Ako su oni da se oporezujemo uzmemo Totala pospricamo ono dole i da zavrsimo vec jednom. Zalosno je da se vise sramotimo.
I zdravko je snjima ne nesalim se spisko glavni skaut pregovara sa igracima vec :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 03 jun 2018, 23:03

Jel zafrkancija?
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jun 2018, 23:30

Nah1d je napisao/la:Jel zafrkancija?
Ne nije zafrkancija, navijaci oformili radnu grupu..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 jun 2018, 23:36

Znao sam da cu i to bit u pravu, da ce i Spiska docekat svojih 5 minuta. E sad je bas gasi mjesalicu, motaj kablove. Yebem ti sudija majku.
Nema se tu sta vise trazit. Opstina da je pametna jos moze uraditi pravu stvar a to je da bar pola stedstava koja su namijenjena Zvijezdi prebace na rukomet da bar tu imamo premierligasa. Tu se za relativno malo para moze napravit solidna ekipa.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 jun 2018, 23:52

combe je napisao/la:Znao sam da cu i to bit u pravu, da ce i Spiska docekat svojih 5 minuta. E sad je bas gasi mjesalicu, motaj kablove. Yebem ti sudija majku.
Nema se tu sta vise trazit. Opstina da je pametna jos moze uraditi pravu stvar a to je da bar pola stedstava koja su namijenjena Zvijezdi prebace na rukomet da bar tu imamo premierligasa. Tu se za relativno malo para moze napravit solidna ekipa.
Sapina je otisao. Covjek napunio kasu kluba tj.dzepove lesinara sto su dali novac svoj vratili sebi.pa im malo pa novac od serbe uzeli.. Al ajd pustimo pustimo da vidimo sta ce bit za mj.dana.ujedno sapina je bio placen sa 1000 km pobjeda, 500 km za remi, poraz mislim da mu se odbija od ovih sto je skupio.a on je dog.prodaju utakmica sa ovima iz radne grupe.pa je dobio vise nego sto je zasluzio...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 04 jun 2018, 00:17

ko jos vas s foruma shvaca ozbiljno. od combeta ljudi zafrkancije prave nedo Bog da kad procuri ko je zapravo lik, sam bi se sebe odreko :lol: radna grupa prodala, a Sabica cijela Zenica zna ko lopovcinu.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 jun 2018, 00:41

ASD je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:@combe
Ti samo ukazujes, laprdas, a nista ne radis. Nisi ti nista bolji od njih. Ako mislis da jesi onda si na nekim halucinogenima jarane moj

Nahide za taj dug se zna vec godinama. Klub je nakon prosle skupstine trebao bit ugasen i ovi ljudi su preuzeli sve u svoje ruke iako su znali kakva je situacija. Ja nikad nisam prigovarao za premijer ligu. Nadao sam se ko i svi ostali, ali mi nije zao sto nismo usli. Ko god hoce nek premota moje postove pa nek vidi. I prije skupstine se znalo za nerealne Sabiceve zahtjeve + uopste u drugoj polusezoni nije imao rezultate koji bi opravdali taj novac.
Citirat cu ti Ensarove rijeci sa skupstine vezane za Sabica: Imao je u ugovoru klauzulu da ce dobiti 10.000KM ako izbori PL, on je trazio tih 10.000 unaprijed iako je 90% ispao iz utrke u PL. Pa ti vidi

Ali nebitno to, nije imao rezultate i nemoj da se lazemo, ima tu njegove krivice. Prses jedan od najboljih pojedinaca u Simin Hanu starta na klupi protiv Metalleghea itd itd
Po meni je otkaz Sabicu opravdan.

JEDINO sto im ja zamjerim ove sezone je otkaz Zdravku i utakmice protiv Travnika i Iskre gdje je prodan obraz kluba.
Ostalo je po meni sve ok s obzirom na sredstva
Da li se spominjalo koliko se potrosilo para ove sezone, moze i na pp?
Izlistali su sve pojedinacno za koga i koliko. Ali ne znam ko je sve u pitanju, previse za upamtit :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 04 jun 2018, 09:39

"Pa ima istine u tome, ali ništa još nisam odlučio. Dobio sam priliku da odem na Maldive, imam i nekoliko ponuda iz Premijer lige, ali ne žurim, vjerujem da ću na kraju izabrati najbolje. Maldivi su privlačna destinacija, ponuđeni su mi odlični uslovi, ali opet kažem, sačekat ću još malo. Ukoliko se ništa ne desi, obećao sam Zvijezdi da ću im biti na raspolaganju", rekao je Prljača za SportSport.ba.

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 04 jun 2018, 09:52

Samo ozbiljna je ova stranica na fb nema šta , o svemu izvještavaju

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 jun 2018, 10:05

Evo molim sve forumaše sa Zvijezdine teme al da budu iskreni bar prema sebi. I da ne obraćaju pažnju na moje mišljenje jer kao ja eto nekog gotivim a nekog ne - yebeš mene.
Pitanje je sljedeće, da li stvarno vjerujete da Spiska, Edo Best i sl. imaju kapacitet da upravljaju klubom kakav je Zvijezda. A oni će ostat cijelu sezonu jer i ona radna grupa kad je bila je ostala čitavu godinu.
Sa njima na čelu budite sigurni grčevita borba za opstanak do zadnjeg kola. Ako je stvarno opštini u cilju da doyebu i to malo sporta u Gradačcu što je ostalo onda hajmo im i mi pomoć i nek se to već jednom ugasi za sva vremena.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 jun 2018, 10:14

Vidi, pisko voli zvijezdu, sad sto on nema kapacitet za nesto vise nije on kriv, on se trudi i sigurno je bolji i vise ce pomoc od dzeja, smoki je tu bio i prosle god zdravko dobar moze on skrojit ekipu dobru a jeftinu kad kazem dobro mislim dobru za opstanak, a edo best. Moze dosta dobro donijet zvijezdi ( kafansko vece nedeljom :rol: ) skoric -a neznam pa necu komentarisat.ali ja sam za mladje ljude u upravi i ajmo ih podrzat mi druge omladine nemamo da vole zvijezdu. Al da ce bit borba za opstanak hoce, al bolhe ispast pa krenut derbije sa ingramom, gradinom, bosnim, seonom, makar cemo moc rostiljat na banji :lolno: :damn:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 jun 2018, 10:21

To da Spisko voli Zvijezdu nisam nikad osporio, jer sam siguran da je voli više od 90% njih koji su dole prošli. Ali isto tako i ja volim avione al ne znam bit pilot yebi ga. :crazy: :crazy: :facepalm: :facepalm:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 jun 2018, 10:28

combe je napisao/la:To da Spisko voli Zvijezdu nisam nikad osporio, jer sam siguran da je voli više od 90% njih koji su dole prošli. Ali isto tako i ja volim avione al ne znam bit pilot yebi ga. :crazy: :crazy: :facepalm: :facepalm:
Pa to i ja kazem nema taj kapacitet.al bolje njega nego saida ili dzeja.ha ya
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 04 jun 2018, 11:16

Jel Spiska jos tu na forumu, da mu preporucim mjesto gdje ce naci potencijalna pojacanja za Zvijezde.
Dobri, a nisu skupi, a za par dana vec ce biti kasno.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 jun 2018, 11:22

@combe
U svakom slucaju zasluzuju sansu, sto da ne? Vjerujem da imaju najbolje namjere jer znam koliko i jedan i drugi vole Zvijezdu i to im je plus odmah. Iako sam ja bio vise za da ostane proslogodisnja garnitura uz mozda par izmjena.

Combe ti si vec par puta bio u pravu sto se tice nekih situacija, to ti niko ne prigovara. Glupo je sto se odmah krenes pljuvat u startu prije nego sto das priliku da se neko dokaze. I ja kad bi pljuvao sve sto stignem redom bez razmisljanja pogodio bi u 8 od 10 situacija.

Dzaba ti kapacitet ako je covjek go.vno i ako samo gleda da usere. Dobro je imat ljude u klubu koji nisu tu iskljucivo iz vlastitog interesa, pa pusti nek se probaju dokazati.

Kad se tek sastavila ovosezonska ekipa, po imenima niko nije mogao ni sanjat da cemo bit jesenji prvaci
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 jun 2018, 12:29

SMR187 je napisao/la:@combe
U svakom slucaju zasluzuju sansu, sto da ne? Vjerujem da imaju najbolje namjere jer znam koliko i jedan i drugi vole Zvijezdu i to im je plus odmah. Iako sam ja bio vise za da ostane proslogodisnja garnitura uz mozda par izmjena.

Combe ti si vec par puta bio u pravu sto se tice nekih situacija, to ti niko ne prigovara. Glupo je sto se odmah krenes pljuvat u startu prije nego sto das priliku da se neko dokaze. I ja kad bi pljuvao sve sto stignem redom bez razmisljanja pogodio bi u 8 od 10 situacija.

Dzaba ti kapacitet ako je covjek go.vno i ako samo gleda da usere. Dobro je imat ljude u klubu koji nisu tu iskljucivo iz vlastitog interesa, pa pusti nek se probaju dokazati.

Kad se tek sastavila ovosezonska ekipa, po imenima niko nije mogao ni sanjat da cemo bit jesenji prvaci
Nije istina, vrati moje postove pred pocetak sezone gdje sam govorio da smo po kvalitetu odmah iza Sloge i Olimpika dok je taj isti Spiska govorio da smo rinaka od ekipe.
Nek oni sad sklope i pribliznu ekipu proslogodisnjoj a imaju vecu finansijsku podrsku od opstine nego prosle godine.
Prosle godine je sastavljena extra ekipa samo sto su se u meduvremenu zalijepili odredeni paraziti pa syebali sve dobro sto se napravilo.
A evo pred nama je sta ce napravit Spiska&CO samo da opet ne bide Combe bio si u pravu.
Koji je vama racku vise ovo je drugi po jacini rang takmicenja u jednoj drzavi u fudbalu i ti pustas kojekakvim oyebinama da se igraju menadzera.
Pa jace ljude trenutno u upravi imaju M.Mahala, Sibovac itd.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 04 jun 2018, 12:45

ASD je napisao/la:Jel Spiska jos tu na forumu, da mu preporucim mjesto gdje ce naci potencijalna pojacanja za Zvijezde.
Dobri, a nisu skupi, a za par dana vec ce biti kasno.
Pisi u p.p
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 04 jun 2018, 13:14

SMR187 je napisao/la:@combe
U svakom slucaju zasluzuju sansu, sto da ne? Vjerujem da imaju najbolje namjere jer znam koliko i jedan i drugi vole Zvijezdu i to im je plus odmah. Iako sam ja bio vise za da ostane proslogodisnja garnitura uz mozda par izmjena.

Combe ti si vec par puta bio u pravu sto se tice nekih situacija, to ti niko ne prigovara. Glupo je sto se odmah krenes pljuvat u startu prije nego sto das priliku da se neko dokaze. I ja kad bi pljuvao sve sto stignem redom bez razmisljanja pogodio bi u 8 od 10 situacija.

Dzaba ti kapacitet ako je covjek go.vno i ako samo gleda da usere. Dobro je imat ljude u klubu koji nisu tu iskljucivo iz vlastitog interesa, pa pusti nek se probaju dokazati.

Kad se tek sastavila ovosezonska ekipa, po imenima niko nije mogao ni sanjat da cemo bit jesenji prvaci
pa i ti bi bio upravu da 5 godina trubis jedno te isto, **** je Baketa. zato se ljudi i sprdaju s njim. jedino jos ovih par na forumu se s njim jedu. kud ces dalje spiska ga vise ne ferma ni 1% :lolno: spiska je valjda naucio lekciju, nece valjda vise pisat po forumu i iznosit inf. jer to nedostoji nekom ko je u klubu. sve najbolje u daljnem radu

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 04 jun 2018, 13:27

Ko ce sad **** upravi majku, nema vise piske....

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.