NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 mar 2018, 18:24

---------- Guzina
Himzo -- Kapetan -- Cvijanovic

Dokazan sastav, iako je i Himzo rinaKa opet mi djeluje bolje od Kesica. Doduse danas svakako nije mogao tako igrati zbog kartona ali eto..


-------------------- Guzina

Ivanovski ----- Pršeš / Kapetan ----- Cvijanovic

-------------- Civic --------- Osmic

Djekic --- Adzem -- Devedzic -- Huseinspahic

-------------------- Prle mačka

Eto da sam ja trener kakvu bih postavu izveo. S tim da bi Osmica zamijenio najkasnije na poluvremenu i uveo Prsesa ili Kapetana, ovisno o tome koji je na klupi, jel...

Ali ajde, nije smak svijeta.. Remi? Remi. Idemo dalje, jos jednu kuci imamo. Nek se pripremaju lagano za derbije sa orasjem i olimpikom. Tu se sezona odlucuje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 mar 2018, 18:39

Extra posjeta trebamo igrat stalno Nedjeljom...

Realana nula danas, sudija je sjecko stalno i uzemiravo i prekido nas kad smo imali slobodne udarce 45/55% u korist gosta sudjeno...

Metalege zasluzeno bod nece ispast ovakom igrom iz lige....

Idemo sledecu utakmicu dobit.... :bih: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 25 mar 2018, 19:02

Kakva posjeta grob te yebo :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Sloga je izgleda odustala od PL-a, Olimpik prezayeban. Sledece kolo navijati za Slogu 200%
Danasnja igra onoliko koliko je teren dopustio. Igraci Metalegea bukvalno poginuli za svaku loptu. Izgleda da ih je neko dobro premirao ali ko :hmmmmm: Daleko je ovo od gotovog, samo utakmicu po utakmicu, ali posjeta :o
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 25 mar 2018, 19:13

Kolko čujem od ovih svojih (vaših) iz Gradačca,da je danas iole teren bio bolji mlatnuli bi Metaleghe.Ovako ostaje žal,medjutim nista nije gotovo.Dosta kola je u igri i bodova.Sretno
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 mar 2018, 19:41

esprit24 je napisao/la:Kakva posjeta grob te yebo :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Sloga je izgleda odustala od PL-a, Olimpik prezayeban. Sledece kolo navijati za Slogu 200%
Danasnja igra onoliko koliko je teren dopustio. Igraci Metalegea bukvalno poginuli za svaku loptu. Izgleda da ih je neko dobro premirao ali ko :hmmmmm: Daleko je ovo od gotovog, samo utakmicu po utakmicu, ali posjeta :o
Slazem se stobom u potpunosti,a mogu ti rec da nikom nevjerujem u ovoj ligi pa i nama.Ako bi mogo birat ko ce uc u pl ako ne mi uvijek bi prije bio za Orasje nego Olimpik jer taj klub u pl treba samo za Sarajevo i Zelju .

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 mar 2018, 19:44

zmajevac je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Kakva posjeta grob te yebo :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Sloga je izgleda odustala od PL-a, Olimpik prezayeban. Sledece kolo navijati za Slogu 200%
Danasnja igra onoliko koliko je teren dopustio. Igraci Metalegea bukvalno poginuli za svaku loptu. Izgleda da ih je neko dobro premirao ali ko :hmmmmm: Daleko je ovo od gotovog, samo utakmicu po utakmicu, ali posjeta :o
Slazem se stobom u potpunosti,a mogu ti rec da nikom nevjerujem u ovoj ligi pa i nama.Ako bi mogo birat ko ce uc u pl ako ne mi uvijek bi prije bio za Orasje nego Olimpik jer taj klub u pl treba samo za Sarajevo i Zelju .
Poznavajuci kakva je Orasje mesarska ekipa bila u PL i kakvo je sudjenje imala svaku domacu utakmicu.. I kakva MI iskustva imamo s njima ove zadnje 3 sezone.. Mogao bi im pozeliti samo gasenje.
Ali ako bi mogao birati ko ce uci, i ja bi prije izabrao Orasje jer mi je jednostavno draze takmicit se s Olimpikom i plus bi to bio jedan kancer manje u ovoj ligi. Jedino zbog toga
PL svakako ne pratim otkako smo ispalim, pa ko ih yebe. Draze mi je da federalna bude sto kvalitetnija i zanimljivija za gledat :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 mar 2018, 19:49

Pogrijesili smo sto smo otpustili matore igrace Damjanovica/Kokot jer su mogli stati na loptu i sudiji sve reci i pritisak pravit sudiji bar kod kuce, iskusnjare koje sa svojim iskustvom utakmice mogu prelomit na nasu stranu. Nasi mladi igravi su extra ali fali iskustva koje ce falit vidicete sto vise odmice prvenstvo...

To ce nas kostat premijer lige, nazalost fale dva nato igraca sredine i jedan napadac...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 25 mar 2018, 20:42

Sta reci na ovo danas, kao sa nisu imali motivacije, kesic nikakav.guzina mora poceti utakmicu...po meni neozbiljno smo isli u utakmicu, cvija los. Mi izgleda nemamo rjesenje kad se neko zatvori.igmanu malo falilo da uzme 3 boda, ev danas isto....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 25 mar 2018, 20:57

Guzina nije mogao poceti jer se vraca poslije povrede. Malo teren, malo sudija, malo mi sami a i Metelege se jako dobro branio. Idemo dalje, svi ce gubiti bodove.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 mar 2018, 20:59

Realno nama najvise skripi u napadu. Jer tu je uprava zakazala. Ido polusezone smo bili tanki u napadu sad smo jos tanji. Kesic za 3 utakmice nije uputio spacnog udarca i na njega se ne mozes osloniti.
I jos nesto mi nemamo vode u ekipi zato mi je zao sto je Dario otisao(danas bio na utakmici). Neko ko ce imat autoritet kod sudija biti incijator nekog pritiska kad neide kao sto je danas bilo. A i mi publika ko ku rac. Stadion dobro popunjen treba malo zagalamit utakmica se lomi mi ko da gledamo dzenazu.
Ali tako je kako je sad se nemoze mijenjat. Trebamo se skupit i izvuc maksimum. Poslije Olimpika ce puno toga biti jasnije.

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 25 mar 2018, 21:46

Svakome skripi u napadu kada se protivnik brani sa 10 igraca. Da je Cvijanovic zabio u prvom poluvremenu jedan na jedan sa golmanom bilo bi drugacije. Teren onemocio igru do noge koju Zvijezda preferira. Mozda bi vise napravili da smo preskakali igru.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 26 mar 2018, 11:49

Poslije utakmice sa slavnom u subotu odma u srijedu gostujemo jedinstvo a opet za vikend kuci. Odlično ispade tri vikenda zaredom kuci
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 26 mar 2018, 20:39

Glavu gore, po onako terenu dobro smo ikako igrali, lopta i kad prodje kroz bunker stane u bari. Moramo biti jaci u presingu, prvih pola sata se mora zabit gol inace cemo do kraja gledat kako se protivnici izlezavaju na terenu. Dolazi nam Slaven njih moramo mlatnut a dobri su sa Azmirom ne bi me cudilo da dobiju i premije da zapnu protiv nas. Ne treba ni za cim zalit, puno nam se stvari poklopilo do sad a koje nismo ocekivali. Glavu gore idemo dalje jaci. Imamo veliku sansu da odemo na +5 ovo kolo.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 mar 2018, 21:08

Zove me prijatelj iz Tuzle kaze Sisoje zvao Sabu da prede u Slogu. Sad isto procita na temi Hana. Znal neko vise??
Samo bi nam to falilo.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 26 mar 2018, 21:15

combe je napisao/la:Zove me prijatelj iz Tuzle kaze Sisoje zvao Sabu da prede u Slogu. Sad isto procita na temi Hana. Znal neko vise??
Samo bi nam to falilo.
Ako bude istina da ga je sisoje zvao, nema od toga nista bez obzira o kakvim se parama radilo jer tu lahko mozes docekat da tu platu i ne zaradis...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 mar 2018, 21:33

Ljudi moji saba je institucija ljudska drugo covjek je situiran treće novi trener je Mato Neretljak.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Hitman22 » 26 mar 2018, 21:46

Momci vi samo sami sebe možete pobjediti i ne ući u PL.
Meni je draže ići u Gradačac nego na Otoku.
Ali igre se igraju. Tako da Azmira ne smijete potcijeniti
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 26 mar 2018, 21:47

:nedam:
spiska je napisao/la:Ljudi moji saba je institucija ljudska drugo covjek je situiran treće novi trener je Mato Neretljak.
Koji je smecar ovaj Husic...misli da moze neci obaraz kupit...lik mi je postao al ono pravo antipatican...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nepostenaliga » 26 mar 2018, 23:53

Orhan je napisao/la::nedam:
spiska je napisao/la:Ljudi moji saba je institucija ljudska drugo covjek je situiran treće novi trener je Mato Neretljak.
Koji je smecar ovaj Husic...misli da moze neci obaraz kupit...lik mi je postao al ono pravo antipatican...
Plan je jasan. Neretljak bi uzeo Slogu, ostavio svog pomocnika za glavnog u Orasju i radio usput i sa njim. Orasje bi igralo za Slogu, pustilo 3 boda u medjusobnom duelu, a zapelo kuci protiv vas i Olimpika. Azmir je u dilemi vise ne vjeruje nikome, a Neretljak foler se nudi.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 27 mar 2018, 00:06

Ma Orasje i ovako igra za Slogu tako da nema tu uzdaj se u se i u svoje kljuse i gazi pa sta bude.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.