NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 26 jul 2018, 22:46

Najbolje da se klub ugasi tako bi svi bili zadovoljni. Huremu i treba zabraniti ulaz davno je to trebalo uraditi jer ponasa se neadekvatno na javnom mjestu. :rol:
Ka sam odlucio bas me briga mislim da vise necu ni dolazit na utakmice.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 jul 2018, 23:25

crvenobijeli je napisao/la:
zvijezda1 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Ma Nahide mani drug politike više dosadan si liku
Evo komunjara se javila pu pu pu

Ja samo kažem da ovde nije potrebno pisat o politici

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 27 jul 2018, 08:55

Ako se ne smire i ne bude uskoro nekog sastanka klub neće moći bez navijača i publike još ako se mi dignemo pa krenemo pozivati na bojkot i krenemo sa iznošenjem prljavog vesa koji se talozi dole neće valjat

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 27 jul 2018, 08:59

zvijezda1 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Ma Nahide mani drug politike više dosadan si liku
U pravu si, ovo je sport a ne politika, politika uopste nije umješana u naš sport, mi uopste u klubu nemamo dodir sa politikom, ja vas propalih titinih pionira... Mogao bi mi smoki zabranit ulaz ako nastavim pisati. Necu halalite mi! A brate čokosmoki nisu ti piska i hurem krivi za propali šleper paradajza. Biće bolje kad svog prekomanduješ u prebirače i odustaneš od ocekivanja od djece. Znamo svi da si sponzor sve dok ti dijete igra. Hahahhahagaga evo ti jos hahahahahahhahahahabahhahagagaga hocea jos?
Hahahahhahahahahah
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 27 jul 2018, 09:20

Mante se ba prepucavanja de da vidimo da nam Zvijezda se vrati na stare dane slave... Sta imamo od toga da tavorimo i sve se raspadne???

Ti combe treba da pises samo pozitivne stvari o Zvijezdi negativne ostavi sa strane...fino na svakoj si tekmi pravo uzorno...

Ti Piska treba da navijace smiris da malo to sve oko Zvijezde u carsiji pokrenes... nadji te svoje sponzore i nadjite pare da pomognete Zvijezdi i nek imate covjeka u upravi.

Navijaci treba da dolaze u sto vecem broju na tekme i treba da imaju obzira i na nove igrace i trenera. Necemo odmah pocet pljuvat prozivat igrace trenera upravu.Nisu ljudi tek tako eto dosli... doslu su hoce igrat za nas i borit se...

Uprava treba da radi svoj posao sto jest jest... treba pokosit oko stadiona i sredit sve zar je tesko nekom platit da to bude cakum pakum? Pa guje pitoni hodaju oko pomocnog!!!Jel tesko naci nekog i tribine ocistit? Trebaju naci jos igraca dva tri... trebaju naci jos trenera za omladinski pogon barem jos jednog...

Sta imamo mi svi od prepucavanja galame na tribinama psovanja i nerada uprave??? Nemamo nista bice jos malo koga god pitas za Zvijezdu kaze fujj... hebote Zvijezda...

Zasto je to tako??? Svi smo krivi svi od combeta pa nadalje absolutno svi....

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 27 jul 2018, 09:42

Nah1d je napisao/la:
zvijezda1 je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:Rukomet treba podrzati, ma seljacka posla ba. I da ne bude da sam ja za sda i pda, samo sam usporedio i rekao. Ista je to bagra, samo sto su zastupljeniji imaju vise firmi iza leđa i jakih ljudi. Ovim crvenim umro tito davno, a iza njih ne stoji ni mati njihova, kao što se vidi!
Ma Nahide mani drug politike više dosadan si liku
U pravu si, ovo je sport a ne politika, politika uopste nije umješana u naš sport, mi uopste u klubu nemamo dodir sa politikom, ja vas propalih titinih pionira... Mogao bi mi smoki zabranit ulaz ako nastavim pisati. Necu halalite mi! A brate čokosmoki nisu ti piska i hurem krivi za propali šleper paradajza. Biće bolje kad svog prekomanduješ u prebirače i odustaneš od ocekivanja od djece. Znamo svi da si sponzor sve dok ti dijete igra. Hahahhahagaga evo ti jos hahahahahahhahahahabahhahagagaga hocea jos?
Hahahahhahahahahah
To forsiranje antitalenata ugasice i omladinski pogon,nema pravedne selekcije,cudimo se onda sto nemamo domacih kvalitetnih igraca,poderu nas juniori Gradine.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 27 jul 2018, 10:06

Ma poderali nas jaro moj sto su bili godinu starija genegacija to znaci mnogo... sto im je svaka lopta usla... sto im je sudjeno tri penala...Uz to sudija za njih bio. Nek ove godine probaju poderat...

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 27 jul 2018, 10:17

combe80 je napisao/la:Ma poderali nas jaro moj sto su bili godinu starija genegacija to znaci mnogo... sto im je svaka lopta usla... sto im je sudjeno tri penala...Uz to sudija za njih bio. Nek ove godine probaju poderat...
Treba malo poznavat fudbalsku igru,to se u dvije rijeci kaze losa generacija,to sto ti pises je da ih jos vise umazis,gledo sam ja to nedostatak kvaliteta,trazit alibi u sudijama nije dobro za taj uzrast, za formiranje buducih generacija koje pristizu.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 jul 2018, 10:32

spiska je napisao/la:Ako se ne smire i ne bude uskoro nekog sastanka klub neće moći bez navijača i publike još ako se mi dignemo pa krenemo pozivati na bojkot i krenemo sa iznošenjem prljavog vesa koji se talozi dole neće valjat
Kako mislis "ako krenemo sa iznosenjem prljavog vesa"? Kao pravi navijaci, to ste trebali uraditi odmah, a ne "AKO".
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 jul 2018, 10:40

Ja im nisam zaboravio proslu sezonu. Da ih podrzavmo pa da opet krene aukcija u proljece, nepada mi napamet, to je to sto se tice dolazaka, eventualno jos 1 da dodje.al nebrinu oni imaju njima duzni od prosle sezone, tako da ce opet zvijezda bit medju prva 3, a na proljece valja vratit ulozeno.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 27 jul 2018, 11:21

Mi kao navijači trebamo dat podršku jer Zvijezda nije uprava to prvo trebamo da svatimo a ti Nahide nisi bio na utakmic jos od Rudara prije par godina ima nas koji smo svake subote na istoku i bodrimo svoj klub ko god bio u upravi a i na terenu

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 27 jul 2018, 12:01

crvenobijeli je napisao/la:Ja im nisam zaboravio proslu sezonu. Da ih podrzavmo pa da opet krene aukcija u proljece, nepada mi napamet, to je to sto se tice dolazaka, eventualno jos 1 da dodje.al nebrinu oni imaju njima duzni od prosle sezone, tako da ce opet zvijezda bit medju prva 3, a na proljece valja vratit ulozeno.
Ako nedodje najmanje jos troje i to igraca kao onaj Ilic a ne teletabisa fino ce mo tavorit oko desetog mjesta... ko ce bolan combeta jaru onda slusat kako kuka i pljuje :)

bezbrige
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 jun 2018, 13:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bezbrige » 27 jul 2018, 12:06

Juce mi govori covjek iz uprave da se pregovara sa tri igraca iz Slobode sad ne znam hocel na posudbu ili ugovor

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 27 jul 2018, 12:20

sta vam bi sa suradnjom sa Crvenom Zvezdom ?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 27 jul 2018, 12:38

Otiso Zdavko i sa njim i saradnja haha... mozda matori Lazo izganja kakvu saradnju vidicemo....

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 27 jul 2018, 13:18

josipmusa je napisao/la:sta vam bi sa suradnjom sa Crvenom Zvezdom ?
Ma pusti ovog sto baljezga. Nije tu nikad ni bilo suradnje. Vec je bivsi kapiten Zvijezde, Igor Mitic , skaut Zvezde. Pa su se nadali da covjek moze lobirat za posudbu nekog od igraca.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 jul 2018, 13:55

Neko ovdje spomenu igrace iz Slobode. Sta to nama Sloboda moze dat a da kod njih nema mjesta a nama bi bio pojacanje.
A da ne bude tipa ovog Sabanovica sto smo vec doveli iz Celika. Zivi bili pa vidjeli da on nece kod nas nista pokazati i dzaba je doveden.
Po meni iz Slobode pojacanje bi bio jedino Civa jer na njega izgleda previse ne racunaju i eventualno onaj stoper sto je bio u Slavenu ne znam jel jos njihov igrac.
Ali dovoljno su oni dobrih igraca koje su mogli dovest propustili ovaj prelazni rok. Sad nek ganjaju buraniju.
Bolje 4 spacna vec 10 liliputanaca a sa platom ti dode na isto.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 27 jul 2018, 14:15

Kapetan je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:sta vam bi sa suradnjom sa Crvenom Zvezdom ?
Ma pusti ovog sto baljezga. Nije tu nikad ni bilo suradnje. Vec je bivsi kapiten Zvijezde, Igor Mitic , skaut Zvezde. Pa su se nadali da covjek moze lobirat za posudbu nekog od igraca.
Aha, hvala, vidim pominju omladince slobode na posudbi pa rekoh što ne bi nekog iz Beograda ako već postoji suradnja

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 27 jul 2018, 14:52

Kakva crna Zvezda i saradnja. Pa Zvezda ima svojih filijala po Srbiji koliko hoces. Koji ce mo im mi ku rac.
Vec ja tad kad sam pisao da su to.price za malu djecu na mene su svi napali kako nemam pojma.
Tad je par nasih uhljebasa islo na Marakanu gledat mislim Zvezda-Keln na racun kluba/normalno, iskoristili priliku da se slikaju i puste pricu o nekoj saradnji.
Mi smo trenutno sa ovim ljudima filijala Rudar Prijedora i sl. klubova.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 27 jul 2018, 19:46

Sutra svi na pomocni stadion igramo protiv Jedinstva Brcko! Tu ce mo vidit gdje i sta smo... Sve ispod 4 razlike nevalja protiv treceligasa, mada su treninzi intenzivni...

U srijedu protiv sabana i tinkivinkija iz Janje..

Danas je Sinanovic mladi kadet trenirao sa prvim timom i fino se nosio.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.