NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 29 jan 2018, 17:14

Ne svidja mi se otkaz Vojvodicu. Ako dovedu iole normalnog trenera, to ce bit najbolje pojacanje za Slogu u ovom prelaznom roku.
Pored bespotrebnog gomilanja igraca, Vojvodic je bio najveci razlog zasto nisu pregazili proslu polusezonu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jan 2018, 17:22

Polovnjak je zabio Omladincu. Da Edu Halilkana sad skines i on bi zabio.
Ja nista neunam al zato ste vi puni informacija. Ni jednog igraca kojeg ste spominjali nisu uspjeli dovest. Toliko o vasem znanju.
A ako je to u sta ja nisam upucen i dalje bude dres sa one strane Drine a ne neko spacno pojacanje. Onda je bolje da i dalje nista neznam. A vibudite upuceni.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 29 jan 2018, 17:38

combe je napisao/la:Polovnjak je zabio Omladincu. Da Edu Halilkana sad skines i on bi zabio.
Ja nista neunam al zato ste vi puni informacija. Ni jednog igraca kojeg ste spominjali nisu uspjeli dovest. Toliko o vasem znanju.
A ako je to u sta ja nisam upucen i dalje bude dres sa one strane Drine a ne neko spacno pojacanje. Onda je bolje da i dalje nista neznam. A vibudite upuceni.
Imas spica gedeon guzinu, njemu treba zamjena. Znaci niko od prve postave nije otiso sem darija, a dosao je prses iz olimpika... Znaci citava ekipa na okupu sta ce ti npr neko kao kokot, nama trebaju borci ratnici na terenu a ne barbike i manekni, evo da vidimo sad dal ce mato u slogu?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 29 jan 2018, 17:58

combe je napisao/la:Polovnjak je zabio Omladincu. Da Edu Halilkana sad skines i on bi zabio.
Ja nista neunam al zato ste vi puni informacija. Ni jednog igraca kojeg ste spominjali nisu uspjeli dovest. Toliko o vasem znanju.
A ako je to u sta ja nisam upucen i dalje bude dres sa one strane Drine a ne neko spacno pojacanje. Onda je bolje da i dalje nista neznam. A vibudite upuceni.
To mu je prva utakmica u crvenobijelom dresu. Kome god da je zabio, zabio je! Sta bi tek pisao da nije dao nijedan gol?
Igrao je prvi put u novom okruzenju, sa novim saigracima i to na onakvom krompiristu i opet zabio dva gola.
To ne mora znacit da na kraju u ligi nece ispast polovnjak, ali u ovom trenutku nemas pravo tako da za njega pricas!

Nije ni cudo sto niko nece s tobom nikakva posla da ima kad si takav. Sad mi je krivo sto sam ti i ja ista govorio. Reko ajd da ispanem covjek, ti uzmes sve te informacije i spremno cekas da popljujes. Za Culuma ti rekao 5 dana prije nego sto je iko ista spomenuo, nisi nista reko. A kad je izbacen status na "prva liga" ti odma docekao da seres o njemu.
Sto se tice propalih pregovora... Pa niko od nas nema da radi u klubu. Ja i kad sam ti pisao za imena rekao sam da su to spekulacije, price i pokusaji, te da nista nije sigurno.
Ali ako nista sad mi je jasno zasto ti niko nista ne govori, pa necu ni ja vise. Onda ces opet doc na ovu temu i plakat da ti makar neko prenese koju pricu sa kafe koja veze s vezom nema.
Svi igraci koji su se spominjali, s njima je se pregovaralo. Nije nijedno ime bezveze uletilo. E to sto su neki pregovori propali nisu krivi ljudi u upravi. Ima tu nekih koji su trazili previse, pa vidis da su pregovori s Krsicem i Culumom propali zbog TOSKa, odnosno Drine. Nece ljudi da puste igrace i gotovo, ne mozes nekom pistolj na celo stavit i trazit da raskine ugovor sa svojim igracem. Para za placanje obestecenja nemamo i valjda su svi toga svjesni, znam da i ti to znas samo se pravis lud.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 29 jan 2018, 18:21

Za Culuma sto si pisao. Vrati se pred pocetak sezone da sam pisao da bi trebao doc. Takode sam sad na polusezoni pitao kad su isli gledat Drinu- Derventu jel idu gledat za tog momka iz Dervente ili ovog iz Drine.
Prica o Culumu je stara 7-8 mjeseci. Tako da sam za tog igraca odavno znao.
Imam i ja svoje izvore samo sto neke informacije poredim sa vasim da vidim koliko ima istine.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 29 jan 2018, 19:13

combe je napisao/la:Za Culuma sto si pisao. Vrati se pred pocetak sezone da sam pisao da bi trebao doc. Takode sam sad na polusezoni pitao kad su isli gledat Drinu- Derventu jel idu gledat za tog momka iz Dervente ili ovog iz Drine.
Prica o Culumu je stara 7-8 mjeseci. Tako da sam za tog igraca odavno znao.
Imam i ja svoje izvore samo sto neke informacije poredim sa vasim da vidim koliko ima istine.
Zato si kad je navodno 'potpisao' cmizdrio 3 dana kako je to "celavi djed", poredio ga Dariom iako je ovaj 10 godina mladji.
Toliko o tvom poznavanju, tvojim informacijama i tvojim poredjenjem.

Nek si napisao, gori sam ja sto uopste pokusavam ispast insan prema hajvanu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 29 jan 2018, 20:36

Idi uhljupe jadni, sta mislis da ce neko doci Za kikiriki. Nas klub trenutno nema para za bacanje. Ja bih licno bio prezadovoljan da ostane serdar i onaj pazarac koji je zasticeno godište. Sa prsesom i Hajrovicem lakse bi zrtvovali civu na stopera kad zafali.

Bas se vidi koliko su momci uigraniji i kako je atmosfera na visokom nivou. Idu sada jace utakmice i sve cemo vidjeti. Momcima samo treba podrška a ne baljezganje ovakvih likova kao combe.

Odes u mostar budes blizu tri boda doneses puno bodova sa strane orasje ti otme zavrsis na prvom mjestu zadrzis ekipu i lik pljuje.. Bolest
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Nah1d
Postovi: 503
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 30 jan 2018, 02:20

SMR187 je napisao/la:Ne svidja mi se otkaz Vojvodicu. Ako dovedu iole normalnog trenera, to ce bit najbolje pojacanje za Slogu u ovom prelaznom roku.
Pored bespotrebnog gomilanja igraca, Vojvodic je bio najveci razlog zasto nisu pregazili proslu polusezonu
Potpisujem i apsolutno se slazem. Ali svakako mislim da bi dobio otkaz poslje par kola. Poznavajuci vojvodu iz NKZ , ne bi on mogao sa Sabicem po taktici. Realno azmiru nije bitna sloga , on slogom hoce da tjera inat slobodi i pticica na grani zna da ce doc dan kada ce se tusanj prepiaat slobodi a sloboda vecinski Azmiru , sam dug Slobode prema njemu iskljucuje druge investitore i tako je pitanje dana kada ce ga faraon iz tuzle zvati na pregovarački stol..Ali kazu ljudi , gledaj u'se i u svoje kljuse...
Neka bude sa njima šta hoće , apsolutno me ne zanimaju , meni je jedino bitno da imamo jedinstvo , lijep ambijent , da se postuju , trče , ginu jedan za drugog a ostalo šta bude... Tu Zvijezdu ja nisam gledao godinama , vazda na polusezoni po 15 odlazaka. Meni je srce puno ovako , ja zadovoljan , ma prezadovoljan.


Sad bih pokrenuo diakusiju (osim s combetom) i postavio nekoliko pitanja svima , realno.
Da li smo mi za PL? Sta cemo mi i da uđemo? Gledajuci sad dosta investitora je stiglo u klubove , skracena liga i odma je mnogo jaca. Poceli su transferi između klubova sa obeštećenjem. Da li smo mi dorasli financijski da se namcemo s njima? Mi i ako uđemo sa opatinskih 200k(koje su sigurne) nemamo nekoga drugog. Onda pitanje infrastrukture? Da li je nama bolje da se po bosanskom , proda utrka za PL i kupi npr. umjetna trava ili krene natkrivat tribina. Ljudi mi trebamo tribinu rijesit. Jos kad sam ja trenirao dole ona je prokisnjavala , krpljena. Mislim da ulogom u infrastrulturu , sa dugorocnim planom i dosli bi neki investitori. Jest da je PL bolja , plaćenija , primamljivija , puno vise sponzorstava ali da li smo dorasli?Ne bih volio da uđemo u PL i budemo kanta Zrinjskom i Zelji. Pogledajte samo Gabelu? PL je dosta jača od sezona prije i to mi je i skakljivo. A Velez po meni radi jaku stvar , doduse Velez je gigant sa navijacima u svakom ćošku svijeta i drago mi je. Ja bih volio tako nešto u Gr , neki dugorocan plan. Neke investicije na banji , pa makar bilo prodajom nekakvih utakmica za opstanak. Al pare nisu problem jer ih nemamo.

Volio bih da vas se sto vise izjasni , narocito @piska , ostali forumaši i iznesu svoj stav.

Da se razumijemo od srca zelim svome klubu PL , nisam combe niti sumnjicav , niti hocu da sumnjam u bilo koga. Barem piska zna , benjo , tuli isto da u klubu vrijeme pokaze sve. Oni dobro znaju sta ispliva kada kad tad , ne moze se sakrit nista. Tako će u sa Zdravkom i ovim. Samo sto zdravko nema mogucnosti koje su imali neki predhodni a i trudi se , putuje , njuska , gleda sto mi je pohvalno a nisu to radili predhodnici. I zamolio bih Vas da ne pravimo oko toga frku , da se ne prozivamo. Dovoljan nam je combe. Otisao je Dario , hvala mu , dosao je kvalitetniji (trenutno) , malo mlađi. I ajmo svi budite realni. U ovoj trcu sa Slogom , Olimpikom nemamo financijske sanse a znamo kako para vrti i sudija , ma i Begic(kao u capljini) dode da kaze da je regularno sve...

Jel im bolje uzet pare , ovi sto dolaze za opstanak isto i odma krenut praviti plasticni teren ili nesto. Ili je se bolje nadmetat sa njima i kud koji mili moji? Ne pozivam ni na prodaju utakmica , gluho bilo , ali znamo svi kako funkcionise ovo sve , znamo kako smo minostali bez PL.Naravno nisam upućen u desavanja u klubu. Iznosim misljenje. Moje je to da se fokusiramo na infrastrukturu , tesko jeste bez para al brate moj hodaj , trazi , gledaj , pisi peojekte. Zovi belamionixa nek izgradi stadion i sve unutra trzne centre hahaha.. Jer stadion je velka stvar , mi u gradaccu smo siromasni sa sportskog aspekta , nemamo sirok obim sportiva za nasu djecu , sa stadionom moze se oformit jos nekoliko Zvijezda (atletski , gimnasticki , itd. ) a imamo obrazovanih sportskih radnika na tone...

Hvala. Kao što bih čombe reko , inžinjer ničega s požarika. hahaha
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jan 2018, 11:25

https://sportsport.ba/fudbal/husic-povu ... ogom/26665
I nek sad neko kaze mi smo uvijek ispred Olimpika i Sloge i svako ce izabrat nas.
Ili onu poznatu gradacacku Ninkovic vise nikad u BH fudbal.

12DECRA
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 jul 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 12DECRA » 30 jan 2018, 12:25

:zzz: :zzz: :zzz:
combe je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/husic-povu ... ogom/26665
I nek sad neko kaze mi smo uvijek ispred Olimpika i Sloge i svako ce izabrat nas.
Ili onu poznatu gradacacku Ninkovic vise nikad u BH fudbal.
Naporan si....

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 30 jan 2018, 13:23

Combe popusti malo...ides iz krajnosti u krajnost
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 30 jan 2018, 13:36

E moj combe ja bi se iskreno zapitao da su bukvalno svi protiv mene. To svi glupi samo ti pametan? Ljudi koji veze s forumom nemaju pisu da te se banuje s foruma jer smaras. Da meni 15 ljudi pise da sam glup, a niko da sam u pravu ja bi se zamislio pa reko yebo majku mozda stvarno pretjerujem.

Sto se tice Ninkovica, mogu rec da sam razocaran. Upamtio sam ga kao veliku ljudinu iz perioda kad nas je trenirao, kao nekog ko je spreman za izazov. A qrac izazov, nas odbijao dok smo bili u teskoj situaciji sa opravdanjem kako nikad vise nece trenirat klub u Bosni. Na kraju prihvati poziv u Slogu gdje ima sve na tanjiru, brutalne igrace, nenormalna sredstva, para za sagorit...
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jan 2018, 14:11

Nek mi neko konkretno navede sta sam slagao i nisam bio u pravu. Evo ovo za Ratka zadnje sto sam napisao.
A to sto vama istina smeta boli me racku.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jan 2018, 14:45

Kad se argumenata nema najlakse je krkan bit i yebavat.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 30 jan 2018, 14:55

Pa kakve veze ima sto ninkovic nije nama dosao, sabic je za njega ferguson. Nece niko za dzabe radit, svaki koji dodje hoce svoje igrace dovest itd.po mom misljenju sabic je za sad trener no1 u prvoj ligi... Jer mi imamo 11 ratnka na terenu, nama netrebaju pizde stoga nevidim razlog sto se raspravljate sa ovim debilom, nama kad bi nejmar doso on bi reko sto messi nije itd..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 30 jan 2018, 15:07

combe je napisao/la:Kad se argumenata nema najlakse je krkan bit i yebavat.
Kakvi mi argumenti trebaju ? Za Ninkovica? Sve sam napisao u svom postu. On je sam izjavio da nece u BiH trenirati, to nije nikakva gradacacka. Ne znam kakve to veze ima s nama sad?
Prije ce izabrat Slogu nego Zvijezdu logicno, kad ima sve na tanjiru. Igracki kadar, pare, uslove, ako zaglavi gdje koja utakmica ima i dzoker zovi azmira da sredi sudiju i gotovo. Bog zna koliku platu ima i ne znam sto ovo ikoga cudi?

Yebe mi se za Ninkovicem... Kad je Vojvodic dobio otkaz, iako je to bilo skoro pa nemoguce, dio mene je strahovao da Azmir nece obrlatit Sabica da preuzme. Neka njega kod nas, nek oni igraju kako znaju. Ako mognu izborit titulu pored Sloge dobro i jest, ako ne mogu nema veze. Nije smak svijeta.

Ti se potrudi pa u drugom kolu dodji podrzi Zvijezdu, ili ces kenjat preko foruma i tad?
Zadnja izmjena: SMR187, dana/u 30 jan 2018, 17:57, ukupno mijenjano 1 put.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 30 jan 2018, 17:53

Combe misli da zvijezda mora uzeti titulu pod svaku cijenu i da bi bio smak svijeta ako ne udemo. Sta je tebi bolan uzivaj da nam je neko ponudio ovo stanje prije početka svi bi prihvatili. Ovako prvi smo jaci za prsesA i par mladih igrača svi ostali na okupu zdravi nabrijani sta vise treba. Idemo ih podržati pa sta bude. Azmir ima pare a ajmo mi puniti stadion i na taj na način pomoći ekipi... Ninkovic je dobio ekstra uslove sigurno mi toliko ne mozemo dati jer namamo. Zato imamo srce i idemo do kraja
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 30 jan 2018, 18:27

Poslije svega sto je Ninkovic uradio za Zvijedu mislim da se covjeku nema sta zamjerit i da ga treba docekat dostojanstveno bez psovki i zvizduka, jos je realitvno mlad trener i nakon neuspjelih pokusaja u Sesvetama i HASK-u odlucio da ponovo ozivi trenersku karijeru sa obecavajucim projektom Sloge SH, on je profesionalac i sigurno da bi svako na njegovom mejstu prihvatio uslove koje ti da Azmir Husic, mi u ovom trenutku imamo boljeg trenera, mozda nemamo bolje igrace individualno ali imamo jedan borben tim koji igra srcem za Zvijezdu sa jako puno nase djece i sa time sam zadovoljan, Prses pojacanje samo tako nemam niti jedne zamejrke za prelazni rok osim sto nemamo rezervnog napadaca ali vjerujem da ce to doc u ovih mjesec dana
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jan 2018, 20:17

Poenta svega je vase kurc enje i pametovanje po forumu a kad vam ja to odma u startu kazem. Odma je sta ti znas, ne seri i sl.
Evo par primjera na brzinu:
-Sve ce se uraditi da se ude u premier ligu. Dolaze pojacanja, pripreme Antalija itd. Mi dovedemo Prsesa i jedno dva parmaka iz Srbije. Na pripreme ne mozemo ni do Stanisica a kamoli Antalija. Odjednom premier liga vise nije prioritet.
-Svaki igrac bi prije izabro Zvijezdu vec Olimpik il Slogu. Nasa prva dva pika odose upravo u Slogu i Olimpik. Onda pisete to je normalno.
-Kad se pokusavao Ninkovic vratit prica je bila nece vise u BiH da radi. Covjek se vratio raditi ovdje. Sad je opet opravdanje. Da nebi bilo zabune mi imamo dobrog trenera i Ratko nam trenutno ne treba.
I ovako se vase gluposti mogu nabrajat do sutra. Jedno tvrdite dok se nesto ne desi a poslije mijenjate plocu kako vam stima.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 jan 2018, 20:38

Combe stvarno kenjas i pretjerujes jer nisi normalan, druze mi smo prvi i svako ce se morat napatit da nas dobije na proljece drugo. Imamo zdravu atmosferu u svlaćionicu pa cak zdraviju nego u gradu toi ne pamtim da je ekipa disala kao jedno, bio sam clan sampionske generacije na pripremama taj duh se osjetio timski kao ova ekipa sta ima nama daje to optimizam da budemo do kraja na celu jer mi smo bez pritiska a svi drugi pod pritiskom od prvog kola. Drugo Zvijeda ide u anataliju na pripreme to ti garantujem, treće jarane uhvati se za dzep pa dovedi koga hoces u klub...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.