NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 23 feb 2019, 17:15

citam combe80 tvoje sinoc komentare ternjava tekstilce itd, pa ljudi dobro igraju godinama, a mi nemamo spica skoro pa nikkvog citam sastav nema mehe medju 11 pa mali je napredovao i treba ga ispostovati pa makar sunovrat bio, ima i dobrih igraca mada moglo je se i bolje dovesti al hajd nadat se na trku da cemo se borit drugu polusezonu.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 23 feb 2019, 17:16

Kazu ide novi teren na ljeto kad se vrate neki ljudi valjda bude sta :opaopa:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 feb 2019, 17:32

Teren se radi u 6 mj.bit ce spreman za sledecu sezonu.ovo nam je zivotna sansa za polufinale kupa, pa onda svasta se moze desit.a nasi dovedu spica sto nije dao go 2 godine...obrana ne dobra sreda tu i tamo a napad osim sarica sve je bara bara
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 23 feb 2019, 17:34

Falio si piska kralju falio si na tribinama da se keslamo... ali tebi kao izvrsnom it strucnjaku znam da je njemacka draga...srce ti je bilo na stadionu... combe je u safu sa upravom bio mulja i on nesto izgleda...

Tekstilac je fino izgledao imali vise sansi od nas... vrlo sretna nasa pobjeda... gol iz penala Novica i Meha zabio

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 23 feb 2019, 18:40

Matori Lazo ima konce u svojim rukama ba jeftine igrace doveo ko nas sisa... izgubimol od saban
Kalaja iz Toska treba Matori Lazo da bude odgovorni krivac... nakon oni 6:1 se izvuko...

Top talenta Tarika iz juniora nema nikako ni na klupi bjezi ba.... i jos par nato juniora... bitno je da novi sabani igraju

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 23 feb 2019, 19:25

combe80 je napisao/la:Matori Lazo ima konce u svojim rukama ba jeftine igrace doveo ko nas sisa... izgubimol od saban
Kalaja iz Toska treba Matori Lazo da bude odgovorni krivac... nakon oni 6:1 se izvuko...

Top talenta Tarika iz juniora nema nikako ni na klupi bjezi ba.... i jos par nato juniora... bitno je da novi sabani igraju
Joj combe80 matori stari slabo ti to pratis danas u 11h igrali juniori protiv tramosnice pa zato nisu bili u rosteru matori lazo to slaze idu bolji dani ojhaa :opaopa:

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 23 feb 2019, 19:39

Ljudi nemojte osudjivati po prijateljskim utakmicama,tu se isprobavaju taktike rezultat je zadnje sto se trazi,zao mi sto ne mogu doci u srijedu potrefila me druga smjena,vjerujem da ce biti malo punije tribine,ali jedva cekam subotu da vidim kakvi smo,jest da valja igrat i protiv orasja i protiv sudija

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 23 feb 2019, 19:40

Normalno da idu bolji dani ba... zadnji deset godina losiju ekipu nismo imali... moraju ici bolji dani...jedva cekam da se raspusti ovo... prvi put cu se radovat sto mijenjamo ekipu svaki sest mjeseci hahaha...

Dominantni i njegovi igraci su bili mila majka sta nam je sad uvaljano...

nista niscim kanal smo protiv Toska... ako Tosk nas ovakve nedobije nek neigraju fudbal vise nego svi nek se bace u prodaju auta... mi tekstilce koji siju suknje ili sta vec jedva dobili ljudi zadnji u losijoj ligi rsa...

Tamburaju nas iz rsa bjezi ba.. evo sad cu se kladit da ce mo tri tekme izgubit sa tri i vise razlike nek samo malo jaca ekipa dodje...


Od onakve Zvijezde i extra igraca mi spali na jadite jade... iduce godine svi se dignut i plan napravit dugorocni kako se izvuc iz ovog corkosaka ili zasadi ambroziju i rahat budi

Da tribine budu pune nema sanse nazslost maximalno 400 ljudi ugusili su Zvijezdu nazalost...

Jacimovica vratit inace pet golova dat necemo...

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 23 feb 2019, 20:59

Nismo mi toliko loši koliko smo neuigrani. Pravimo previse pogrešnih dodavanja. Odbrana je po meni odlicna, Djekić i Antić su pun pogodak. Vezni red bi se trebao popravit, napadač ne može ništa ako mu nema ko odigrat pas. Vidi se koliko fali Jusufbasic. Ovo je bilo kombinovano u srijedu će to puno drugačije izgledat, nadam se puno bolje.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 23 feb 2019, 21:15

Znal neko da li je se Saric ozbiljno povrijedio??? Bio bit to veliki hendikep

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 23 feb 2019, 22:48

Jel se onaj prosle sezone igrac sa brojem 7 prezivao sabanadzovic sad i ovaj sa brojem sedam neki meni se čini i gori od njega na prvi utisak fali nama napadac jedan i u vezi al da valjaju da bi to na nesto izgledalo

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 23 feb 2019, 23:10

Zvijezda1986 je napisao/la:Jel se onaj prosle sezone igrac sa brojem 7 prezivao sabanadzovic sad i ovaj sa brojem sedam neki meni se čini i gori od njega na prvi utisak fali nama napadac jedan i u vezi al da valjaju da bi to na nesto izgledalo
šabanovic sad je kurtalic...danas nit smrdi nit mirise onako, gledajuci realno prljaca,brckalic,popovic,pecelj,kadric,ilic i ovi sto su manje igrali hevesevic,cvoro i sabanovic su zamijenjeni dobrim zamjenama ruzic,antic,jazvin,đekic,janjic,kurtalic,maksimovic,vucic i lukic dok nismo nasli zamjene za jusufbasica i jacimovica i tu cemo najvise imati problema

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 24 feb 2019, 05:15

Jacimovic i Popović su daleko ispred ove naše sadašnje ekipe ruku na srce, pop je ginuo dok je nosio dres i pravi je igrač a sto je balvan uglavi to je nešto drugo! A jacimovic također prema tome opustite se kospe imat ćemo kad prozivat pljuvat psovati samo jako idemo TOSK dobit!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 24 feb 2019, 07:30

U zadnje 4 do 5 sezona nismo davali lakse i ljepse golove nego prošle polusezone, dobru ekipu smo imali iako su sa ona dva visoka porazA sve upropastila,
Igralo se vecinom lijepo lijepih izradenih akcija bilo

Ono jucer me zabrinulo, nadam se da ce biti bolje, zadnja linije dobra Medutim u vezi osim mehica i vulica mi nemamo igraaca a napad nikako nemamo, pogotovo sad kad je sara završio svoje

Pustili su puno Lazarevića da kroji sudbinu naseg kluba i ako krene po zlu njega ce okriviti a bojim se da ce tek onda biti raspad, neka nam je sretno

Svi na banju
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 24 feb 2019, 07:47

Ma matori Lazo je top trener i covjek se trudi uporan stalno treninzi al ima zastarijele vizije i dobio je kalaja od igraca masu... kako ce to iskombinovat vidicemo... u nas u napadu bodigat... mada pljuvali smo i po sarkanu sad molimo boga da ubaci sarkana hahaha....

Sacekacemo da vidimo sta kako smo... banja mora gorit u srijedu da ovi sabani iz toska nekako se pobijede

bezbrige
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 jun 2018, 13:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bezbrige » 24 feb 2019, 09:40

Ljudi juce kombinovani sastav igro i polako jos to treba uigrat al bit ce to dobro sve mali spic momak se bori trci radi za ekipu

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 24 feb 2019, 10:50

Nije to ni nesto kombinovano. Juce je igralo najmanje 8-9 igraca koji ce cinit prvu postavu. Tako da je to odprilike to.
A sto se tice uigravanja moguce je da ce biti nekih 15-20% bolje. Ali mi dobrog spica i pravog veznjaka nemamo tako da to nemozemo uigrat.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 feb 2019, 12:22

Uhh nacuo sam u carsiji fini informacija sto se tice kluba i terena izgleda debeli novi dani idu :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Moralo je i nama ocepit vec jednom... idu bolji dani jarani ....

Plastika sa manjim tribinama okolo i trkackom stazom, nove stolice na maloj tribini, reflektori na pomocnom,nova trava na glavnom stadionu, projekat i pokretanje izgradnje krova plus novi treneri i fokusiranje na omladinski pogon....

Sve to treba lagano da se realituje cim parkinzi preuzmu sve....

Tooooooooooo ideeeemooooooo. :opaopa: :opaopa:

Dali su stranacke patkice to sve pokazat ce vrijeme

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 feb 2019, 13:22

I ja sam to cuo. Jos sam cuo da se u klub vracaju ljudi koji su tu bili dok se Premier liga igrala. I kad sam se jutros probudio spao jorgan.
I ti si combrero skroz prosvirao. Parkinzi kad preuzmu tek ce onda otic u 3 lijepe materine. Oni evo kako parkinge drze par godina nisu uspjeli asfaltirat 5 kvadrata parking prostora a da sta na stadionu urade.

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 25 feb 2019, 13:41

Patke sve!!!!!



Pitaj za snagu II.stepene komisije...

Pitaj za iznos inace nema igre 3.kolo...


Ja se pozdravljam sa teme...


Sretno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.