NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Hitman22 » 31 mar 2018, 19:58

crvenobijeli je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Ja vam lijepo kažem pustite Sabica. Vi tam vam. Chuna obična od trenera pojačao bi vas. Ali eto imali ste neke snove 15 dana ali jednostavno niste zreli za toga. Vise sreće u daljem toku prvenstva
Junace koliki je minus kod vas.jos smo ispred vas.a sve dok je tako mozes nam lijepo :beba:
Prvo ja nisam navijač Sloge pa čak ni ljubitelj.
Drugo, prepoznajem kod vas da ste iznad oblaka i nerealno lijep i skup krov pravite na temelju od mema.
Vidim da niste shvatili ozbiljno ulazak i matematiku kao nauku. Nije dovoljno dobiti Slogu u gostima. Male stvari u životu čine velike doživljaje pa tako i dvije male utakmice su gubitak nesaglediv. Tu se ulazi u rang vise na malom Slavenu koji je tik na ispadanju
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la studeni » 31 mar 2018, 22:09

Izgleda da ni vaši ne idu na ulazak. Nema se uslova, šteta.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 01 apr 2018, 00:19

Ma jest kiks ali i konkurenti su kiskali pa sta. Jos smo prvi sa tri odnosno 5 bodova prednosti, znam da bi ova 4 boda znacila al treba podrzat momke i gurat dalje
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 00:24

Izgleda da hocete posteno. Pa da zelite sudije rijesiti poslije 2-0 Slaven ne bi presao centar. Ovako vi posteno i jbg. Sumnjam da ce te dobiti u Bihacu, a onda mozda brodolom pred Olimpik...

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 01 apr 2018, 00:38

nepostenaliga je napisao/la:Izgleda da hocete posteno. Pa da zelite sudije rijesiti poslije 2-0 Slaven ne bi presao centar. Ovako vi posteno i jbg. Sumnjam da ce te dobiti u Bihacu, a onda mozda brodolom pred Olimpik...
Ja bi volio da Zvijezda udje u PL,šta će nam ovi vještački klubovi bez publike.Mada ići će teško...2 domace tekme,2 kiksa,ali eto.Jedino sto ne bi zelio,jeste to da se u zadnjem kolu odlucuje ko ulazi.Kad se sjetim one utakmice u Capljini i lakrdije od sudjenja...Znaju to bolje svakako momci iz Gr...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 00:44

HPCompaq je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Izgleda da hocete posteno. Pa da zelite sudije rijesiti poslije 2-0 Slaven ne bi presao centar. Ovako vi posteno i jbg. Sumnjam da ce te dobiti u Bihacu, a onda mozda brodolom pred Olimpik...
Ja bi volio da Zvijezda udje u PL,šta će nam ovi vještački klubovi bez publike.Mada ići će teško...2 domace tekme,2 kiksa,ali eto.Jedino sto ne bi zelio,jeste to da se u zadnjem kolu odlucuje ko ulazi.Kad se sjetim one utakmice u Capljini i lakrdije od sudjenja...Znaju to bolje svakako momci iz Gr...
Nemoj zadnje kolo ubit ce neko nekog na stadionima al fkt hehe novac bi uzeli Durici, Basare, Kazlagici, Selimovici...sve je ovo zalosno, dugo sam u tome ali sport je ogledalo drustva. A drustvo je korumpirano, prevareno...

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 01 apr 2018, 01:24

Steta 2 domace dva kiksa...al vjerujem se mozemo iz bihaca vratit s pobijedom, vecinom dobar otpor pruzamo na strani jos dok smo u premijer ligi bili...vjerujem u srijedu u pobijedu kako se mi borimo za premier ligu tako se i oni bore za opstanak...malo srece i da budemo kako znamo bit ne sumnjam u pobijedu...
Naprijed zvijezdo
I jos da napisem tek sad u ovim trenucima nam nedostaje Damjanovic, pritisak je ogroman ekipa mlada al isto tako vjerujem da sabic to moze dovest u pravi red.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 01 apr 2018, 06:31

Igraci su se borili igraju za minimalne plate spram Sloge i Olimpika nemaju premija puno se priča malo radi uprava je morala zavrsit sudije u ove dvije domace utakmice ali nemaju ni oni para nema jakih ljudi tako je ovo plafon izgubili smo PL

Zmajjj
Postovi: 385
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:38
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zmajjj » 01 apr 2018, 08:41

Orhan je napisao/la:Steta 2 domace dva kiksa...al vjerujem se mozemo iz bihaca vratit s pobijedom, vecinom dobar otpor pruzamo na strani jos dok smo u premijer ligi bili...vjerujem u srijedu u pobijedu kako se mi borimo za premier ligu tako se i oni bore za opstanak...malo srece i da budemo kako znamo bit ne sumnjam u pobijedu...
Naprijed zvijezdo
I jos da napisem tek sad u ovim trenucima nam nedostaje Damjanovic, pritisak je ogroman ekipa mlada al isto tako vjerujem da sabic to moze dovest u pravi red.
Damjanovic je bio vodja al jbg zdravko se pripo da ovaj po zavrsetku karijere nece bit umjesto njega sportski direktor pa ga brzebolje potjero. Suvisno je komentarisat ko je utjecajniji u BiH fudbalu jedan zdravko ili reprezentativac Damljanovic

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 01 apr 2018, 09:08

Zmajjj je napisao/la:
Orhan je napisao/la:Steta 2 domace dva kiksa...al vjerujem se mozemo iz bihaca vratit s pobijedom, vecinom dobar otpor pruzamo na strani jos dok smo u premijer ligi bili...vjerujem u srijedu u pobijedu kako se mi borimo za premier ligu tako se i oni bore za opstanak...malo srece i da budemo kako znamo bit ne sumnjam u pobijedu...
Naprijed zvijezdo
I jos da napisem tek sad u ovim trenucima nam nedostaje Damjanovic, pritisak je ogroman ekipa mlada al isto tako vjerujem da sabic to moze dovest u pravi red.
Damjanovic je bio vodja al jbg zdravko se pripo da ovaj po zavrsetku karijere nece bit umjesto njega sportski direktor pa ga brzebolje potjero. Suvisno je komentarisat ko je utjecajniji u BiH fudbalu jedan zdravko ili reprezentativac Damljanovic
Zdravko je napravio kardinalnu gresku za Damijanovica, na zalost to ce se itekako osjetit do kraja prvenstva...covijek je znao smanjit pritisak u ekipi.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 apr 2018, 10:29

Nista nije izgubljeno, imamp prednost 3 boda, idemo utakmicu po utakmicu, mi se nismo smjeli oslonit na kesica i serdara, trebali smo dovest boljeg spica neriskirat sa ovom dvojicom, nazalost izgubili smo publiku, konacnonse publila vrati na trebine, ovi nasi sjebu...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 01 apr 2018, 10:53

Dosta komentara treba zavrsit sudije zasto ? Treba igrati i to je to nas sudije nisu ostetile, sta treba da ti oni pobjedjuju a onda nam ko krivo kad nas povale. gdje je tu fudbal? N Ja mislim da treba igrati kao i do sada pa po cilju da nebudeemo prvi,
Mogli smo napravit vecu bodovnu razliku nismo idemo se dalje borit pa sta bude.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 apr 2018, 12:40

Ljudi moji ja ne mogu doc sebi od juce. Da sam sebe izbacis iz utrke, nevjerovatno. A realno mi smo sa ovim juce zavrsili svoju borbu. Ko kod drugacije misli vara se. Najkasnije za dvije subote odnosno gostovanja u Gracanici mi vise necemo biti prvi a mozda i prije.
I daj da jednom sami sebe pogledamo u oci i da se ne lazemo. Vecina vas je ovdje pisala o teoriji zavjere i tome kako ce nas na proljece sudije povalit. A mi smo 4 kola kad se sve sabere imali sudenje na nivou LP.
Pisalo se kako ce nas sudija juce kartonirati a frajer nam je progledo bar dva zuta.
Neko je za ovo kriv a tak ko je nek se sam pronade. Pripreme i prijateljske vise i ne vrijedi spominjati a znamo kako je odradeno.
Al na Darija i Kokota se moram vratiti. Ako neko misli da su Brckalic(na zadnjem veznom) i Kesic bolja opcija od Darija i Kokota taj je jedna velika budaletina i nema blage veze o fudbalu.
Kokot je odigro 4 cijele utakmice i zabio 2 gola od toga jedan za tri boda. A kesic za 4 kola nije uputio sut na go. Serdar nije puno igrao a i kad ude ko gluho krme. Njih dvojica zajedno do kraja ako zabiju vise od 3-4 gola ja cu postat Ronaldo.
Nek nam je Bog na pomoci mada mislim da smo mi svoje zavrsili. Jedina nada je svih 6 bodova u naredna dva kola u suprotnom daj nekom ako treba. Po meni najbolje dat Travniku 3 boda a dobit Toska i tako pomoc Travniku da ostane. Ovi su svakako kod nas naradili pred pocetak sa Krsicem.

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 01 apr 2018, 14:09

Damjanovicu svaka cast ali bez njega se dobro igralo prethodnih 7-8 utakmica i tad nam nije nedostajao. Najlosija utajmica Zvijezde ive sezone. Neki grc, pogresna dodavanja, prodane ciste lopte, panika kod stopera, daleko od protivnickih igraca stojomo. Jedan napadac izmedju trojice nasih prima lopte i daje golove, ne samo na ovoj utakmici nego i na prethodnim. Na sudije se ne treba vaditi jer Zvijezda nije na nivou ali ocito da vuku na x. Ovaj je sjeckao i nije dozvolio da se razvije igra. Prethodni je isto to radio, dozvolio trosenje vremena, cak i on zadrzavao pricajuci sa igracima i sl. U par navrata Zvijezda bljesnula i pokazala akcijama da moze bolje ali ostatak jadno. Valjda ce pogledat jedni drugima u oci i rascistiti izmedju sebe jer igrati nisu zaboravili.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 apr 2018, 09:21

Svaka cast treneru i ovim mladim momcima samo dva poraza u ovako domacinskoj ligi je veliki uspjeh. Izgubili smo samo od Okimpika i Orasja, a Orasje smo nadigrali u svim segmentima. Prije pocetka sezone bili bi i sa petim mjestom zadovoljni tako da je ovo veliki uspjeh.

Ova utakmica u srijedu je teza nego ona sa Olimpikom kod davljenika... i da izgubimo nije nista strasno treba gledat bod bar uzet lako je reci jooj zadnji ovo ono a znate kako je na strani tesko igrat. Igraci i trener nesmiju pocijenit Bihac jer ako su Simin Han dobili i nama nimalo lako nece bit.

Bez nekih priprema i sa samo dva/tri nova neprovjerena igraca se startalo u proljetnu sezonu, ja sam zadovoljan sa pet bodova jer i drugi ce kiksati.

Sve iznad treceg mjesta je senzacija za ovako mladu ekipu, trebamo jos naroda na tribine dovest i da imamo po 2000 gledalaca i pritisak na sudije i bodrit ekipu i nadat se cudu.

Sretno momci u Bihacu.... :bih: :bih: :bih:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 02 apr 2018, 10:59

Poslije ove dvije lakrdije kući i ako popušimo u Bihaću(a najvjerovatnije da hoćemo), kakve dvije hiljade opet će nas ostat jednih te istih 200 budala.
Znal neko kakav je vanredan sastanak bio, uprava, igrači, trener? Kažu da su ih uprava i Šabić dobro natrljali.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 apr 2018, 12:10

Ma netreba na djecu i trenera galamit ba sto su pustili iskunjare da odu? Da je Damjanovic ili Kokot ili neka iskunjara tu bio nema sansi da bi sa 2:0 vodstva 2:2 bilo. Iskunjara bi se valjo po terenu lagano izvodio aute drzo loptu, na sudiju pritisak vrsio stace ovi mladi ba ova djeca ??? Ja se sjecam Kokota je sudija dizo da ustane sa terena nije smio pisnut sudija ova djeca nasa stace dobro su i dovde dogurala...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 02 apr 2018, 12:22

Samo ih po dzepu osinut, u naredni 2 kola 6 bodova prirorotet..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 02 apr 2018, 13:00

Na osnovu cega? Niko nije rekao da je cilj premijer liga, pa da kazes 'et vi niste svoje odradili, sad cete bit kaznjeni'.
Na kraju krajeva uopste nema potrebe za nekim kaznjavanjem kad ionako ne igraju u nekim uslovima koje bi svako pozelio. Kako god da je, dobro je
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 apr 2018, 13:08

Ovaku ekipu i trenera nismo zadugo imali extra sve samo eto sto fali iskusnjara dva tri i to je to, nije nama niko kriv sto mi nemozemo naci jos sponzora pa da udjemo u premijer. Djeca su sila igraju extra i oscilacije kod igre posebno mladih igraca su svakodnevni... Nebi me cudilo da u Bihacu 2:0 izgubimo a Olimpika 3:0 dobijemo...

Trebali smo se svi na polusezoni organizovat i naci jos love za dva tri iskusna i usli bi ovako sve preko treceg mjesta extra i nemase sta zamjerit igracima... pogledajte samo najmanje pet iz mladog pogona je tu, stace Devedzic recimo sudiji reci ili onaj novi mladi napadac??? Moze samo zuti dobit a da je tu stara mrcina osuje mater sudiji on mu nista...

:bih:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.