NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la AlemC85 » 31 jan 2018, 19:10

ASD je napisao/la:Bila je kvalitetna sezona 2003/2004, kada je bilo skracivanje i kada su se Buducnost, Jedinstvo i Velez borili za ulazak.
Za Velez tada igrali Vladavic, Velagic, Zaimovic, Obad, Asmir Dzafic.
Za Jedinstvo igrali Mirvic, Zeric, Cahtarevic, Dzemo Smjecanin.
Buducnost imala okosnicu ekipe koaj je igrala Evropu.

Te sezone je recimo Sulejman Smajic igrao za Iskru, a Senijad Ibricic za Podgrmec, Damir Hadzic za Kiseljak...
Prva liga je prije 15 -ak godina bila kudi kamo jaca i kvalitetnija, nego sto je danas.

Prvo, bilo je vise novca i drugo bila je veca koncentracija kvalitetnih igraca tada. Evo naveo si neka imena. Tada sam aktivno pratio tu prvu ligu, bas zbog Veleza i odgovorno tvrdim da je tada liga bila duplo jaca nego danas i jest bilo tako.

Danas je katastrofalno stanje u skoro svim klubovima, s tim sto ima par izuzetaka Velez, Zvijezda, Sloga... Medjutim, sve je manje publike ali i navijaca, zato sto omladina i narod bukvalno bjeze i drzave.

Jedva se okupi par stotina ljudi. Drzava je u rasulu i nije nikome do fudbala, nego samo jedan cilj: otici zauvijek iz BiH.

Ako se nastavi ovako, a sve su prilike da hoce, doci ce do nestajanja klubova jer nece imati ko da ih podrzava, a sam fudbal ce se svesti na goli amaterizam.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 31 jan 2018, 19:41

Sama drzava je manje bila neperspektivna nego danas.
Sve se to prenijelo i na fudbal.
S obzirom kakvo je stanje u drzavi, ovo par klubova sto rade Sloga, olimpik, zvijezda, belez, bosna je velika stvar.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jan 2018, 19:58

Ljudi nemate se cega bojati onaj fudbal koji gaji Ninkovic je ne izvodljiv na onom korida terenu zato nemojte se bezveze brinuti. Drugo Ninkovic je imao roster igrača po zelji, ovdje je ostao bez bar kvalitetnih pojedinaca.

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 31 jan 2018, 20:22

spiska je napisao/la:Ljudi nemate se cega bojati onaj fudbal koji gaji Ninkovic je ne izvodljiv na onom korida terenu zato nemojte se bezveze brinuti. Drugo Ninkovic je imao roster igrača po zelji, ovdje je ostao bez bar kvalitetnih pojedinaca.
Evo ja ti sad garantujem da Ce vam Sloga na kraju pobjec 5 bodova razlike...zapamti ovaj post dobro. A ako hoces objasnjenje nije ni to problem...!
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 31 jan 2018, 20:40

Jadosao je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi nemate se cega bojati onaj fudbal koji gaji Ninkovic je ne izvodljiv na onom korida terenu zato nemojte se bezveze brinuti. Drugo Ninkovic je imao roster igrača po zelji, ovdje je ostao bez bar kvalitetnih pojedinaca.
Evo ja ti sad garantujem da Ce vam Sloga na kraju pobjec 5 bodova razlike...zapamti ovaj post dobro. A ako hoces objasnjenje nije ni to problem...!
Sta imas objasnjavat, kupit ce tatica Azmir i savez i sudije, mi nismo nerealni i svijesni smo toga, mi samo želimo da igramo lijep fudbal i da nasa djeca imaju svoje mjesto u ekipi sto smo dobili lp
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jan 2018, 21:43

Jadosao je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi nemate se cega bojati onaj fudbal koji gaji Ninkovic je ne izvodljiv na onom korida terenu zato nemojte se bezveze brinuti. Drugo Ninkovic je imao roster igrača po zelji, ovdje je ostao bez bar kvalitetnih pojedinaca.
Evo ja ti sad garantujem da Ce vam Sloga na kraju pobjec 5 bodova razlike...zapamti ovaj post dobro. A ako hoces objasnjenje nije ni to problem...!
Druze zaboravljas da ne igraju novci nego sinovci sljedece pitanje je samo dokle ce drzava dopustit toliki hasinluk valjda neko se nadje da pročita **** i tolike pare iz neke drzavne institucije pa uleti malo da vidi poslovanje tog famoznog izbjeglickog sela i njegovog glavnog kauboja?? Treće nemoj misliti da će pola lige kleknuti da bi prvi kroz cilj prosao sokak jedan, pa više potok mahala ima stanovnika nego citav simin han, da dalje ne nabrajam znaci upamti da ako nastavite ovako provocirati da na kraju necete biti ni treci jer ste od jucer u fudbalu nikad jedan covjek nije bio jači od države niti su svatovi bili jači od sela valjda to nekad skontate vi od goram ili ste pak od dolam...

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 31 jan 2018, 21:47

spiska je napisao/la:
Jadosao je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi nemate se cega bojati onaj fudbal koji gaji Ninkovic je ne izvodljiv na onom korida terenu zato nemojte se bezveze brinuti. Drugo Ninkovic je imao roster igrača po zelji, ovdje je ostao bez bar kvalitetnih pojedinaca.
Evo ja ti sad garantujem da Ce vam Sloga na kraju pobjec 5 bodova razlike...zapamti ovaj post dobro. A ako hoces objasnjenje nije ni to problem...!
Druze zaboravljas da ne igraju novci nego sinovci sljedece pitanje je samo dokle ce drzava dopustit toliki hasinluk valjda neko se nadje da pročita **** i tolike pare iz neke drzavne institucije pa uleti malo da vidi poslovanje tog famoznog izbjeglickog sela i njegovog glavnog kauboja?? Treće nemoj misliti da će pola lige kleknuti da bi prvi kroz cilj prosao sokak jedan, pa više potok mahala ima stanovnika nego citav simin han, da dalje ne nabrajam znaci upamti da ako nastavite ovako provocirati da na kraju necete biti ni treci jer ste od jucer u fudbalu nikad jedan covjek nije bio jači od države niti su svatovi bili jači od sela valjda to nekad skontate vi od goram ili ste pak od dolam...
:clap:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 31 jan 2018, 21:54

Neznam zasto si shvatio ovo kao provokaciju, poslovanje je naj manji problem, bujrum ko god hoce...Nemora se niko saginjati Slogi, evo sad cu ti reci tri utakmice gdje Ce te izgubiti...Simin Han, Orasje i Capljina....eto ti razlike.
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 31 jan 2018, 21:59

A to sto ti navodis ,,ponasanje,, presednika Sloge , aludiras ne neke stvari, kojih necu reci da nema, je nesto sto ste radili vi i mnogi drugi...pa sad se kao perete nismo mi bili tu. Evo i mi ćemo ove godine, sledece necemo.
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jan 2018, 22:03

Evo da ti nešto kazem niti cemo izgubiti drugo kolo to ti garantujem na onom korida terenu, niti u Orašju a zadnje kolo vjeruj da ce se capljina prije nakloniti nama nego vama to ti garantujem mada do zadnjeg kola ce biti rijeseno, nego brinite se vi kako cete izaci na kraj sa Mettalegheom prvo kolo jer dolaze vam sudije iz Sarajeva druze odmah prvo kolo pa valja se okliznuti malo sam ja duze u ovom sportu i od tebe i od vas novopecenih navijača FK Sokak. Metalleghe Kukrika, Smajić, Kovač, Fejzić bogami jedva vas čekaju ;D Drugo kolo igrate kuci tu je puštanje, pa valja ići u Visoko, u Kakanj, pa valja docekat Travnik, Iskru gdje ste nečasno igrali, pa ima tu jedan Olipic itd... Da ti ne nabrajam znam napamet raspored.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 31 jan 2018, 22:12

Jadosao je napisao/la:A to sto ti navodis ,,ponasanje,, presednika Sloge , aludiras ne neke stvari, kojih necu reci da nema, je nesto sto ste radili vi i mnogi drugi...pa sad se kao perete nismo mi bili tu. Evo i mi ćemo ove godine, sledece necemo.
Posije 5 kola cemo cam bjezat min.6 bodova
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HPCompaq » 31 jan 2018, 22:24

Šta ste se prepali Sloge.Vidili ste da osciliraju,skroz druga ekipa na strani.Igrajte tekmu do tekme, skupljajte bodove, na kraju cemo viditi za sta ce to biti dovoljno.Pozdrav za raju iz Gradačca.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 31 jan 2018, 23:10

Ma nije se niko prepao sloge , meni i pojedinim realnim navijacima zvijezde je cilj nemal ostvaren ako bude vise naravno bolje s obzirom na stanje u klubu.
Smatram da je SHS dovela extra igrace i da sad imaju trenera koji ce ukonponovati tu ekipu koja ce biti makar 40% jaca neko do sad i zato smatram da su glavni favoriti.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 31 jan 2018, 23:38

Druze vidi se da pratis samo kuci tekme jesil bio ti u Hanu na stadionu na onom korida stadionu pa ni Rajska 12. decemabar ne moze igrati.

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 01 feb 2018, 06:37

Jel vas Orasje dobi u Gradaccu, nesto se ne sjećam, neznam sto su ono bas zapeli onako, a isto i u Sarajevu, hahah, al eto pred nama je pa Ce mo vidjet... Usput Sloga je daleko jaca nego prosle polusezone..
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 01 feb 2018, 07:32

Jadosao je napisao/la:Jel vas Orasje dobi u Gradaccu, nesto se ne sjećam, neznam sto su ono bas zapeli onako, a isto i u Sarajevu, hahah, al eto pred nama je pa Ce mo vidjet... Usput Sloga je daleko jaca nego prosle polusezone..
Mi smo Orasju na zubu otkako smo ih izbacili. U zadnje tri sezone, u pet utakmica, cetiri puta su nam doveli sudije. I gle cuda, onu jednu smo pobijedili kuci 3:1.
Pretprosle 0:0 u Gradaccu, Karacic sudio, navijaci uletili u teren, zamalo prekid bio. Sad izgubili 0:1 ne sjecam se koji je as sudio. Ja mislim Sabrija.
Sudija je tu odradio dosta posla, mada ne treba ni nase pravdat, svakako su i oni odigrali ocajnu utakmicu tu. Mozda najlosija u ovih 15 kola.

Uglavnom, izgleda da je sad situacija izmedju klubova malo bolja. Igrace se i prijateljska do pocetka sezone
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 01 feb 2018, 07:52

Vi ćete potrošiti 2 miliona a Niko vam ne garantuje prvo mjesto sada ste potrošili preko 500 000 sto na igrače sto na sudije. Al tek će sad da vas uzimaju i opet na kraju nećete ući vidjet ćeš.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 01 feb 2018, 21:30

Hocel bit u skorije vrijeme kakvih radova na stadionu???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 01 feb 2018, 21:32

Spiska hocemo potrosit para i uci, ima se moze se, ali vi Ce te potrosit - bacit djaba...evo zapamti sta sam ti rekao.
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 01 feb 2018, 21:57

Jadosao je napisao/la:Spiska hocemo potrosit para i uci, ima se moze se, ali vi Ce te potrosit - bacit djaba...evo zapamti sta sam ti rekao.
Ovako majstore da imate kes to stoji, kao i kvalitet igraca ...ali mnogi klubovi iz razno raznih liga su ispadali iz sina, to jest ne ostvare ono sto su zacrtali. Sve imas i na kraju sve to skupa bude corak..
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.