NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

corleone10
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 feb 2021, 20:40

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la corleone10 » 03 apr 2021, 13:48

uprava radi svoj posao super ali jucer sam cuo neke igrace u kaficu kako pricaju da su tek sada dobili drugu platu, i da im je odbijeno 100 200 300 KM od te plate .... je li istina ?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 apr 2021, 13:58

Uprava se trudi ali bez kesa to slabo ide. I ovo sto se radi je neki paravan. Potpisuju se reprogrami ali nista se ne placa.
Istina je da igracima vec duze kasne plate i da su nezadovoljni.
U klubu nema feninga jer opstina vec dugo nece da prebaci dinara.
Pare se prose na razne nacine. Vrhunac je da se pare traze da bi bio redar.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 apr 2021, 15:41

Odbijebo im je za orasje po 200 km ali za gosk i gracanicu ce dobit premije tako da ce sledeca bit uvecana za 200 km.bar ja tako imam info.. a prosijacenje nije nalazak novih sponzora mada to nisu neke cifre ali ns godisnjem nivou dat ce finih parica...idemo danas do pobjede
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 03 apr 2021, 16:23

Zvijezda ima individualni kvalitet, mora se priznati.
Ovo od Rastoke možda i jesu kupljenje otpadaka. Ali se vidi da je lik premotivisan i da je prestartan.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 apr 2021, 17:50

Igru brisi bodove pisi.....dobra buducnost

Szdija mamu ti karam gdje kaki...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 03 apr 2021, 19:21

crvenobijeli je napisao/la:
03 apr 2021, 17:50
Igru brisi bodove pisi.....dobra buducnost

Szdija mamu ti karam gdje kaki...
Sta je sudija kriv? Lik ne svira prekrsaj za Buducnost na ivici 16, a nama kasnije svira slobodni, sto je na odnosu na ovaj faul nista
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 apr 2021, 20:43

SMR187 je napisao/la:
03 apr 2021, 19:21
crvenobijeli je napisao/la:
03 apr 2021, 17:50
Igru brisi bodove pisi.....dobra buducnost

Szdija mamu ti karam gdje kaki...
Sta je sudija kriv? Lik ne svira prekrsaj za Buducnost na ivici 16, a nama kasnije svira slobodni, sto je na odnosu na ovaj faul nista
Ko je reko da je kriv.bas mu to nesmijem karat mamu i zenu.haa
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Wanderson
Postovi: 2657
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Wanderson » 03 apr 2021, 20:46

Utorak potpisujete ugovor sa Azmirom, 200 hiljada KM po sezoni.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 03 apr 2021, 20:57

Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 20:46
Utorak potpisujete ugovor sa Azmirom, 200 hiljada KM po sezoni.
Ako je to istina. Moram priznati da mi Azmir nije jasan i njegova politika.
Neki govore da prelazi iz PDA u SDA, a vidim da je i dalje zamjenik u klubu PDA u parlamentu, vidim da je i dalje dobar sa SDP-om.
Nejasan lik skroz,

Wanderson
Postovi: 2657
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Wanderson » 03 apr 2021, 21:03

ASD je napisao/la:
03 apr 2021, 20:57
Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 20:46
Utorak potpisujete ugovor sa Azmirom, 200 hiljada KM po sezoni.
Ako je to istina. Moram priznati da mi Azmir nije jasan i njegova politika.
Neki govore da prelazi iz PDA u SDA, a vidim da je i dalje zamjenik u klubu PDA u parlamentu, vidim da je i dalje dobar sa SDP-om.
Nejasan lik skroz,
U savezu je opozicija, Hrvati i Srbi sa pudlicom Duricem mu srusili mjesto potpredsjednika, sada ce on napraviti cirkus sa svojih 5 ekipa u Premijer ligi u narednih 5 godina.

Pored Zvijezde uzeo je i Mramor i Slogu Tojsice, pomagat ce i Slavenu i Radnickom, kao i Bosni Kalesiji, uz Gradinu, Slobodu, TC i sada Zvijezdu.

Sto se tice politike jos od vremena Slobode, Bakir njega vrbuje, ali mu je Kuko uletio sa ponudom da njegovi kamioni voze za rudnike Banovici i Šikulje i tu mu napunio kamione + jos iznajmljuje tuđe da stigne zavrsiti posao. Sa Jasminom mora biti dobar radi Heez Gradnje.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legenda reala » 03 apr 2021, 21:21

Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 21:03
:bih:
Ko ulazi u PL ove godine
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 03 apr 2021, 21:42

Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 21:03
ASD je napisao/la:
03 apr 2021, 20:57
Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 20:46
Utorak potpisujete ugovor sa Azmirom, 200 hiljada KM po sezoni.
Ako je to istina. Moram priznati da mi Azmir nije jasan i njegova politika.
Neki govore da prelazi iz PDA u SDA, a vidim da je i dalje zamjenik u klubu PDA u parlamentu, vidim da je i dalje dobar sa SDP-om.
Nejasan lik skroz,
U savezu je opozicija, Hrvati i Srbi sa pudlicom Duricem mu srusili mjesto potpredsjednika, sada ce on napraviti cirkus sa svojih 5 ekipa u Premijer ligi u narednih 5 godina.

Pored Zvijezde uzeo je i Mramor i Slogu Tojsice, pomagat ce i Slavenu i Radnickom, kao i Bosni Kalesiji, uz Gradinu, Slobodu, TC i sada Zvijezdu.

Sto se tice politike jos od vremena Slobode, Bakir njega vrbuje, ali mu je Kuko uletio sa ponudom da njegovi kamioni voze za rudnike Banovici i Šikulje i tu mu napunio kamione + jos iznajmljuje tuđe da stigne zavrsiti posao. Sa Jasminom mora biti dobar radi Heez Gradnje.
Meni SDA-ovci pričaju kako je on prešao iz PDA u SDA. Jer su ga ovi podržali u Savezu. Ono, govore, sto posto je njihov, neupitno.
Meni baš ne djeluje da je baš njihov. Sigurno ne bi ulagao u Gradinu, a evo sad i Zvijezdu da je njihov. Veoma moguće da će u NiP ili nešto slično.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 03 apr 2021, 21:54

Combe po običajnom sve zna nema Plate gasi mjesalicu motaj kablove tako je kako smo preuzeli klub a mi smo na 4 mjestu stabilnom.... kakav jadnik moras biti da čekaš info, nije tajna da je manje isplaćeno za 100-200 km jer nismo dobili obećanu transu od grada... al i dalje se pitamo i glavni smo dok ti ovdje pišeš nebuloze, reprogram potpisan, sa nurdom potpisano, sa suki Turs potpisao komunalac potpisavenje narednih dana, azmir husic uskoro ulazi u klub mozel bolje???? KK može Bujrum mi dajemo ostavke samo pljujete naša priča tek počinje!!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 03 apr 2021, 22:09

spiska je napisao/la:
03 apr 2021, 21:54
Combe po običajnom sve zna nema Plate gasi mjesalicu motaj kablove tako je kako smo preuzeli klub a mi smo na 4 mjestu stabilnom.... kakav jadnik moras biti da čekaš info, nije tajna da je manje isplaćeno za 100-200 km jer nismo dobili obećanu transu od grada... al i dalje se pitamo i glavni smo dok ti ovdje pišeš nebuloze, reprogram potpisan, sa nurdom potpisano, sa suki Turs potpisao komunalac potpisavenje narednih dana, azmir husic uskoro ulazi u klub mozel bolje???? KK može Bujrum mi dajemo ostavke samo pljujete naša priča tek počinje!!!!
:bow: :bow:
:bow: :bow:
Samo radi i suti uvljek ce biti negativaca....super stvar je i prijenos utakmica uzivo. Prije je to bio san.
Sad smo ozbiljan klub.
Jos kad bi ugovor potpisali sa b1 tv...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 04 apr 2021, 08:42

spiska je napisao/la:
03 apr 2021, 21:54
Combe po običajnom sve zna nema Plate gasi mjesalicu motaj kablove tako je kako smo preuzeli klub a mi smo na 4 mjestu stabilnom.... kakav jadnik moras biti da čekaš info, nije tajna da je manje isplaćeno za 100-200 km jer nismo dobili obećanu transu od grada... al i dalje se pitamo i glavni smo dok ti ovdje pišeš nebuloze, reprogram potpisan, sa nurdom potpisano, sa suki Turs potpisao komunalac potpisavenje narednih dana, azmir husic uskoro ulazi u klub mozel bolje???? KK može Bujrum mi dajemo ostavke samo pljujete naša priča tek počinje!!!!
Kad vec sere s da ti kazem. Nista protiv vas nisam rekao neego naprotiv da se maksimalno borite. A sad da te pitam nesto?
-Jel istina da od opstine kasne transe vec par mjeseci? Tacnije od poslije izbora.
-Zasto se teaze pare da bi neko bio redar tj.da bi gledao utakmicu na stadionu sto je za svaku osudu?
-Sta je uplaceno od tih silnih reprograma koje ste potpisali? Jer to je ono nsjbitnije. Ne potpis vec uplate.
-I na kraju ono najbitnije ekipa. Neproporcionalna za mjesto koje vas zadovoljava. Kazes cetvrti smo. Pa jel bitno dali si 4 ili 6 ako vec ne uđes? A skupo je bit cetvrti da ti igraci sa platom od preko 1000 KM sjede na klupi(Mazic i Salihovic).
To bi mozda i imalo opravdanost da se pravi ekipa i za narednu sezonu. Ali sa tim igracima sa preko 33 g. se ne gleda u buducnost. A pouzdano znam i od ostalih clanova uprave jer moj Spiskicu nisi samo ti dole da nije bilo plana za iducu sezonu.
Tako da dovodenje svih ovih igraca pravdajuci to da ces biti medu 3 je ostrenje ku rca.
Uradili ste neke dobre stvari ali bilo je i dosta propusta tako da ne se ri puno. Uletio si sa menadzerima(a ti sam znas sa kojim) i to bi te na kraju moglo kostat.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 04 apr 2021, 09:53

Istina je da je natezanje uvjek sa gradom al ispoštuju sve dogovoreno, drugo ekipu smo napravili da ne budem 8-9 jer tim ekipama niko novac ne da kad sam bio J tuzlanskoj pivari prvo sto me je čovjek pitao koje ste mjesto, do zime imali smo 6,5 ozbiljnoj igrača sada imaš 15 i to je već ozbiljna ekipa, Imao si igrače koji su bili pretplaćeni da igraju sada niko vise nije siguran jaka konkurencija dodji na trening malo pa vidi kako se radi, istina ja sam doveo igrača od Husare ja sam ga spojio za Azurom, i ako je to propust ostavku ću odmah dati sto smo malog do reprezentacije doveli i sto će mali Napravit transfer i trening kompenzaciju ću donjeti još jednu u nizu za Zvijezdu...
pare se traže jel svaka suša hoće da dodje da gleda utakmicu da bude redar pa bujrjm može vise ja volim pustit 20 sponzora nego 20 nekih ljudi takvi poput tebe dodju i opet onda pljuju, od reprograma je uplaćeno sljedeće.
1 rata uplaćeno poreskoj, troškovi postupka prema suki, a nurdi se uplaćuje do srijede 25.000 km ako te već zanima.

Ako ima još nešto da te zanima slobodno pitaj dole nema tajni ako zelis bit član uprave brujrum.... ako već nisi posto vidim misliš da sve znaš!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 04 apr 2021, 10:22

E moj combe, pa jesil toliko plitak, sam vidis da nema publike to je mjesecno preko 5000 KM. Sa tih 5000 KM bi se lakse funkcionisalo smeta ti sto Miro halilovic Smoki braca Pasalic mujka dadnu po 50 KM ili po trideset KM da pomognu u organizaciji utakmice. Pljujes nas zato sto svake sedmice stvorimo 3000 KM na razne nacine.

Ali akobogda svojim radom voljom i zemljom sledece sezone ce stadion biti pun i izborit cemo premijer ligu.
Dobro zapamti
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 04 apr 2021, 12:55

Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 21:03
ASD je napisao/la:
03 apr 2021, 20:57
Wanderson je napisao/la:
03 apr 2021, 20:46
Utorak potpisujete ugovor sa Azmirom, 200 hiljada KM po sezoni.
Ako je to istina. Moram priznati da mi Azmir nije jasan i njegova politika.
Neki govore da prelazi iz PDA u SDA, a vidim da je i dalje zamjenik u klubu PDA u parlamentu, vidim da je i dalje dobar sa SDP-om.
Nejasan lik skroz,
U savezu je opozicija, Hrvati i Srbi sa pudlicom Duricem mu srusili mjesto potpredsjednika, sada ce on napraviti cirkus sa svojih 5 ekipa u Premijer ligi u narednih 5 godina.

Pored Zvijezde uzeo je i Mramor i Slogu Tojsice, pomagat ce i Slavenu i Radnickom, kao i Bosni Kalesiji, uz Gradinu, Slobodu, TC i sada Zvijezdu.

Sto se tice politike jos od vremena Slobode, Bakir njega vrbuje, ali mu je Kuko uletio sa ponudom da njegovi kamioni voze za rudnike Banovici i Šikulje i tu mu napunio kamione + jos iznajmljuje tuđe da stigne zavrsiti posao. Sa Jasminom mora biti dobar radi Heez Gradnje.
Ma to sve vodi totalnom krahu BH fudbala,stimaljkama,menadzerima sto mi je najsmjesnije sta ce uopste menadzeri u Bosni kao siromasnoj drzavi.Zato su nam katostrofalni rezultati u svim reprezentativnim selekcijama,nemamo nikakve prestave o kvalitetu

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 apr 2021, 14:36

spiska je napisao/la:
04 apr 2021, 09:53
Istina je da je natezanje uvjek sa gradom al ispoštuju sve dogovoreno, drugo ekipu smo napravili da ne budem 8-9 jer tim ekipama niko novac ne da kad sam bio J tuzlanskoj pivari prvo sto me je čovjek pitao koje ste mjesto, do zime imali smo 6,5 ozbiljnoj igrača sada imaš 15 i to je već ozbiljna ekipa, Imao si igrače koji su bili pretplaćeni da igraju sada niko vise nije siguran jaka konkurencija dodji na trening malo pa vidi kako se radi, istina ja sam doveo igrača od Husare ja sam ga spojio za Azurom, i ako je to propust ostavku ću odmah dati sto smo malog do reprezentacije doveli i sto će mali Napravit transfer i trening kompenzaciju ću donjeti još jednu u nizu za Zvijezdu...
pare se traže jel svaka suša hoće da dodje da gleda utakmicu da bude redar pa bujrjm može vise ja volim pustit 20 sponzora nego 20 nekih ljudi takvi poput tebe dodju i opet onda pljuju, od reprograma je uplaćeno sljedeće.
1 rata uplaćeno poreskoj, troškovi postupka prema suki, a nurdi se uplaćuje do srijede 25.000 km ako te već zanima.

Ako ima još nešto da te zanima slobodno pitaj dole nema tajni ako zelis bit član uprave brujrum.... ako već nisi posto vidim misliš da sve znaš!
To je istina. Daleko od toga da je 3, 4 mjesto isto kao 6, 7, itd.
Svi pricaju da podrzavaju klub, a vraga bi ga podrzavali da se borimo za opstanak. Nit bi mogao nafatat sponzora, em bi bilo 30tak ljudi iza ograde i to je to
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 04 apr 2021, 16:48

I borba za opstanak je bolja od sredine tabele. Predosadno. Niti gledaoca niti sponzora.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.