NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 21 jan 2018, 00:03

Pozivam moderatora da malo pocisti ovu temu. Ja ne znam zasto ste vas dvojica iz Tesnja dosli ovdje provocirat. Apsolutno niste bili predmet raspravi, a niti koga ovdje zanima TOSK.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 21 jan 2018, 00:08

Hajd @kapetan razguli pusti ljude....vidis da se bore za svoj klub da uzme 2019 jos jednu titulu
druge lige centar :tralala:

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 21 jan 2018, 07:42

Keno123 je napisao/la:
combe je napisao/la:E moji Tesnjaci malo ste se prebrojali. Vi treba da aminate da smo mi sto duze u utrci jer ako ispadnemo iz nje nakon ovog sto ste uradili budite sigurni da ce mo pogurat da ispadnete. A pogledajte malo raspored dolazite nam i vi i Travnik, Iskra i Slaven. Znaci mozemo dosta napravit da vas poguramo tamo gdje i pripadate.
A ti pogledaj naš, dolaze nam i Igman, Iskra, Slaven, Travnik, Jedinstvo, Metaleghehehe, :salut: Tako da mi o odlučujemo o svojoj sudbini, a ne vi.. i naši sponzori koji su u savezu, prije ćemo mi osvojiti PL nego vi ući, vjeruj mi...
E moj Keno , vi ste jos prezeleni za ove lige. Upamti da ce vam ovaj potez da se odbije od glavu. Niste vi jos svjesni svoje nesvjeanosti i ove lige. To sto vam je Zdravko nudio e za to cete se ujedati za guzicu a neke enormne cifre ni vi nemate , tako da... Pusti mlaćenja uprazno , sackaj da krene realnost ove lige. Da vidis malo sta su smiješne scene na utakmici i na kraju sve korektno zaobiljezio delegat. Travnik i Jedinstvo su sezona i sezona ovakvih odigrali , vi ste bara , bara. Samo se drzite sarajlija , naslađujte se našoj muci. Za mene su Ensar , Zdravko i ekipa ta heroji. Mi osim opstine nemamo nikoga. Sta ako prodaju? Pa nek prodaju , boli nas q urac ionako smo startali sezonu sa ciljem da ostanemo u ligi a ne da se ganjamo sa Azmirom i Olimpikom...
Niko im nema sta reci , naš cilj je bio opstanak pa smo kroz cilj prosli prvi. Igrački kadar zadrzali, kostur ekipe isti , par pojačanja i full , idemo se nadigravat a ja ti garantujem da ovaj tim i timski duh tesko ko moze bez sudija dobit. A i ako ispadnemo iz trke za prvaka necemo zaliti jer cete onda vi u ligu u kojoj po mentalitetu i pripadate. Pozdrav plavci , vaši derbiji su u jelahu a ne na stadionila 1. fedralne. Sta je travnik i jedinstvo , to cete da saznate , a i da saznate sta znaci tri boda na banji za travnik i jedinstvo. . :nene:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 21 jan 2018, 08:11

@combe nije do mene , vidiš da si ti papak. Glavna si atrakcija u gradu :urnebes:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jan 2018, 09:51

Olimpić im ponudio pare, pa doveo Acu dzaba :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 21 jan 2018, 10:17

Nemamo mi para za krisica :urnebes:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 jan 2018, 10:54

SMR187 je napisao/la:Olimpić im ponudio pare, pa doveo Acu dzaba :rol:
Platio im olimpić da acu dovedu na posudbu :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

dugalija
Postovi: 12
Pridružen/a: 19 jun 2017, 16:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dugalija » 21 jan 2018, 10:57

Ljudi danas spic dolazi mozda malo nepoznat ali kazu da je dobar,a krsic je potpisao sa nama tako da ne moze on za opimpik igrat

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jan 2018, 11:05

dugalija je napisao/la:Ljudi danas spic dolazi mozda malo nepoznat ali kazu da je dobar,a krsic je potpisao sa nama tako da ne moze on za opimpik igrat
Kasno si se haman ukljucio :D
Nije vazeci potpis ugovora zato sto nije raskinut onaj koji ima sa TOSKom
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 jan 2018, 12:04

Kazu zdravko ima poslo brzom postom legitimaciju koliko se prepao olimpiča
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 21 jan 2018, 12:42

danas bi trebao doci neki spic iz Partizana???

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 jan 2018, 12:53

Ponovo Zdravko u akciji sa krsem iz Srbije. Vecinu koji su njegovom linijom dolazili ne moze nac ni googl a kamoli transfmarket.
Zivi bili pa vidjeli čovjek ce nas yebat gore vec Musto Peštalić.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 21 jan 2018, 13:00

combe je napisao/la:Ponovo Zdravko u akciji sa krsem iz Srbije. Vecinu koji su njegovom linijom dolazili ne moze nac ni googl a kamoli transfmarket.
Zivi bili pa vidjeli čovjek ce nas yebat gore vec Musto Peštalić.
Ajde molim te reci mi,koga bi ti doveo od napadača? Ko je to slobodan na trzistu a mi ovakvi kakvi jesmo bez para da bi htio potpisati za nas?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 jan 2018, 13:22

Ko koga ovdje vise pravi budalom. Ides na Zvezdinu tekmu da ostvaris neku saradnju a dovodis spica iz Partizana. Znaci na tekmu si isao o klupskom trosku a fol neki razgovori su samo pokrice za budale.
Drugo raskidas sa Kokotom jer ima veliku platu a nije nista pokazao. Pa sto za te ili manje pare ne dovedes drugog boljeg napadaca. Jer Kokot sigurno nije igro za kikiriki.
Evo nekih slobodnih koji su se vrtili oko ove lige i sigurno bi se mogli dovesti: U.Stojanov, DŽ.Beganovic, Diatta to su neki koji su mi na brzinu pali na pamet a ima ih jos.
Ali ne nasi su pustili da ih Krsic navlaci i da se sad sa njima ljudi iz Tesnja sprdaju.
Jesam li i za to ja kriv sto ljudi koji su sa njima pregovarali prave budale od njih?

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 21 jan 2018, 13:28

zmaj348 je napisao/la:danas bi trebao doci neki spic iz Partizana???
Veca si ti budala sto to objavi. Kad niko nista ne pise, onda combe pise kako se raspadamo a kad neko napise da stize novo pojacanje onda ga combe popljuje. I onda se cudi sto niko iz uprave nece da objavi informacije.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jan 2018, 13:54

combe je napisao/la:Ponovo Zdravko u akciji sa krsem iz Srbije. Vecinu koji su njegovom linijom dolazili ne moze nac ni googl a kamoli transfmarket.
Zivi bili pa vidjeli čovjek ce nas yebat gore vec Musto Peštalić.
Ajde ne seri vise yebo te on. Nije ni cudo sto te niko organski ne moze. Svaki potez radne grupe spremno popljujes ko iz puske.
Jesi ti normalan? Odakle ti pare za takve igrace? Prije svega da li bi Stojanov i Diatta pristali da igraju u federalnoj koja je u odnosu na necije trece lige isto seoska. Cak i kad bi pristali bil ti iko od njih pristao na primanja manja od 3-4 hiljade?

Najlakse je sjedit za kompjuterom i pravit se pametan. Daj ideje, prijedloge. Sta bi ti? Koga bi ti?
Ali daj nesto realno, ne igramo se menadzera
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 jan 2018, 14:06

Evo cinjenice. Diatta igrao za Bratstvo u prvoj federalnoj a Stojanov nama dosao iz Jedinstva iz prve federalne. Toliko o tome da li bi igrali.
Poteze iz prvog djela radne grupe ja sam hvalio kada su ih mnogi osporavali. Medutim ovo je sada druga prica.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 jan 2018, 14:07

I Dzeko je nekad igrao za Zelju, mislis da bi se danas tamo vratio? Logika ti nije za 10, nego za 15
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 21 jan 2018, 14:17

Tvoja je logika super poredit igraca koji je napredovao za 500% i njih dvojicu. Dzeko vrijedio 50 milja a sad milione. A njih dvojica se krecu izmedu 100-200 milja godinama. Znaci nisu ostvarili nikakav napredak a samo su stariji. Pa Buba ti je iz Zelje koji je sigurno jaci od grckih drugoligasa dosao igrati u federalnu.

dugalija
Postovi: 12
Pridružen/a: 19 jun 2017, 16:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dugalija » 21 jan 2018, 14:26

Lako je govorit a pitanje je dali bi se oni htjeli vratit nama i sigurno ne bi igrali za one pare sto su igrali nego bi trazili vise.Combe moj ti ako si toliko pametan hajde samnom u klub da te postavio za skauta

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.