NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 jan 2018, 06:46

Cuj za tri boda ga dali.. :urnebes: Pu pizda vam materina, da bog da vam za lijeka trebalo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 23 jan 2018, 07:34

SMR187 je napisao/la:Cuj za tri boda ga dali.. :urnebes: Pu pizda vam materina, da bog da vam za lijeka trebalo
Cekaj ba, tebe sam smatro za jednog od ozbiljnih forumasa, a ti se uhvatio za post nekog forumasa kao da je upoznat kako i sta...kad ste pametni jestel upuceni kolko smo od Musica inkasirali???

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 jan 2018, 07:43

zomir je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Cuj za tri boda ga dali.. :urnebes: Pu pizda vam materina, da bog da vam za lijeka trebalo
Cekaj ba, tebe sam smatro za jednog od ozbiljnih forumasa, a ti se uhvatio za post nekog forumasa kao da je upoznat kako i sta...kad ste pametni jestel upuceni kolko smo od Musica inkasirali???
Iz razloga sto mi bas zvuci kao nesto sto bi ti genijalci prihvatili.
Mi smo klub kojem i marka znaci, i ako je istina da su dali jednog od najvecih talenata za tri boda onda je to za kamenovanja.
Nije to hvatanje za jedan post. Mi smo kroz ove godine izgubili masu talenata i dobrih igraca za kikiriki ili cak dzaba. Zvijezda je u zadnjim godinama (izuzev ove zadnje) postala sinonim za lose poslovanje.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 jan 2018, 08:50

A cuj, 1000 % sam znam da je serba ukljucen u ta 3 boda, naravno nike odmah, jer kada smo ispali trebalo je ljudima dat kess te godine, oni su htjeli serbu i facu, tako da je tu prebijeno, a imamo procenat od sledeceg transfera...vjeruj mi znam sta pisem
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 12:07

Hahah...odakle da postena Zvijezda trguje bodovima, zar vi niste posten klub...??
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 jan 2018, 12:46

Jadosao je napisao/la:Hahah...odakle da postena Zvijezda trguje bodovima, zar vi niste posten klub...??
Sto ti nije nick 'Jaotisao'. Bar bi naizgled bio manje retardiran nego sto jesi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 13:09

:wave: Ma ne sikiraj se...jos 15 kola i bit Ce ja otisao...hahah, ili ako ti je lakse ,,mi usli,, :wave:
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 jan 2018, 13:27

Jadosao je napisao/la:Hahah...odakle da postena Zvijezda trguje bodovima, zar vi niste posten klub...??
Jesmo posten al bili su ti ljudi koji nisu posteni, i sto su gledali samo korist.zato imamo ti dugova sto nas koce al evo ide na bolje..
Ovo je sad druga zvijezda sa novim ljudima i rade odlican posao, izvlace maximum iz svega, red rad i dosciplina nas moto, inace nakloni se lideru :salut:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 13:36

crvenobijeli je napisao/la:
Jadosao je napisao/la:Hahah...odakle da postena Zvijezda trguje bodovima, zar vi niste posten klub...??
Jesmo posten al bili su ti ljudi koji nisu posteni, i sto su gledali samo korist.zato imamo ti dugova sto nas koce al evo ide na bolje..
Ovo je sad druga zvijezda sa novim ljudima i rade odlican posao, izvlace maximum iz svega, red rad i dosciplina nas moto, inace nakloni se lideru :salut:
Cestitam i naklanjam se trenutnom lideru...to ti je ona prica ,,juce ste postali,, isto tako ,,juce ste kupovali,,...Evo ja se naklonio lideru..hoces li ti se nakloniti i pozdraviti prvaka na kraju ? Ja cu to uraditi ako bude Zvijezda..iskreno bolje vi nego Olimpik...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 jan 2018, 13:45

Nas su drug izbacili iz premijer lige, primali smo go sa dvije lopte u terenu, na pocetku drugog poluvremena nama 2 igraca kasne iz svlacionice sudija pocinje utakmicu..al kazem ti ovo je nova zvijezda i sve je drugacije, a naravno da cu vam cestitat na ulasku ako udjete, bolje i vi nego olimpić, ipak ste sa naseg kantona
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 13:49

crvenobijeli je napisao/la:Nas su drug izbacili iz premijer lige, primali smo go sa dvije lopte u terenu, na pocetku drugog poluvremena nama 2 igraca kasne iz svlacionice sudija pocinje utakmicu..al kazem ti ovo je nova zvijezda i sve je drugacije, a naravno da cu vam cestitat na ulasku ako udjete, bolje i vi nego olimpić, ipak ste sa naseg kantona
Normalno...znam sve kako ste ispali, sta se desavalo, takodje znam da su novi ljudi u klubu...Takodje nekako nikako da skontam, sta smo mi ovako u ,,losim,, odnosima...Neznam gdje je zapelo, da li je ova borba ucinila svoje...al u svakom slučaju bezveze i nepotrebno...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 23 jan 2018, 14:28

Jadosao je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Nas su drug izbacili iz premijer lige, primali smo go sa dvije lopte u terenu, na pocetku drugog poluvremena nama 2 igraca kasne iz svlacionice sudija pocinje utakmicu..al kazem ti ovo je nova zvijezda i sve je drugacije, a naravno da cu vam cestitat na ulasku ako udjete, bolje i vi nego olimpić, ipak ste sa naseg kantona
Normalno...znam sve kako ste ispali, sta se desavalo, takodje znam da su novi ljudi u klubu...Takodje nekako nikako da skontam, sta smo mi ovako u ,,losim,, odnosima...Neznam gdje je zapelo, da li je ova borba ucinila svoje...al u svakom slučaju bezveze i nepotrebno...
Nismo mi u lošim odnosima , samo vam se cini. Vi kao klub klasika. TK , laganica. Samo smirite one seljacine sto komentarisu po onim FB stranicama svaki NKZ post (Prva liga). Oni dizu tenzije , jos fejk profila napravili. Ono niđe vez...
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 14:38

Nah1d je napisao/la:
Jadosao je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Nas su drug izbacili iz premijer lige, primali smo go sa dvije lopte u terenu, na pocetku drugog poluvremena nama 2 igraca kasne iz svlacionice sudija pocinje utakmicu..al kazem ti ovo je nova zvijezda i sve je drugacije, a naravno da cu vam cestitat na ulasku ako udjete, bolje i vi nego olimpić, ipak ste sa naseg kantona
Normalno...znam sve kako ste ispali, sta se desavalo, takodje znam da su novi ljudi u klubu...Takodje nekako nikako da skontam, sta smo mi ovako u ,,losim,, odnosima...Neznam gdje je zapelo, da li je ova borba ucinila svoje...al u svakom slučaju bezveze i nepotrebno...
Nismo mi u lošim odnosima , samo vam se cini. Vi kao klub klasika. TK , laganica. Samo smirite one seljacine sto komentarisu po onim FB stranicama svaki NKZ post (Prva liga). Oni dizu tenzije , jos fejk profila napravili. Ono niđe vez...
Ma gledaj odgovorno ti tvrdim da je to sve sala..znam i pratim i znam ko komentarisem...,,Zvezda,, oko kule i tako, sve je sala, nema tu ni gram lose namjere...Nisam ni mislio kao klubovi, u klubu sam pa znam da klubovi ne stoje lose...
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 jan 2018, 16:11

Ne znam kako konstantno provociranje moze biti bez lose namjere, pogotovo ako vidis da ti drugi konstanto zbog toga yebu mater.

I ti si dosao ovdje da provociras sa prelosim sarkazmom, ali eto ti kazes da je bez lose namjere. U svakom slucaju, sve najbolje, osim titule ove godine :salut:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Jadosao
Postovi: 123
Pridružen/a: 15 jan 2018, 13:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Jadosao » 23 jan 2018, 16:16

Nigdje veze drug, nemam razloga , ako smatras da je provokacija nije problem, necu ostaviti vise ni jedan komentar na ovoj temi...Ma za titulu Ce mo lako, mi ove godine , a vi ako bogda sledece !
Mozda smetamo, mozda nas ne vole...Ali prihvatite činjenicu TU SMO...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 24 jan 2018, 00:20

35 000 eura od serbe plus 7000 naknada nama plus 7000 gracanici....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 24 jan 2018, 02:09

crvenobijeli je napisao/la:35 000 eura od serbe plus 7000 naknada nama plus 7000 gracanici....
Znaci da je transfer 350.000£, ukoliko je ovo sto si napisao tacno i da imamo 10% plus naknadu 2% onda i nije toliko lose s obzirom kakvi debili su pravili transfer u Radnik dobro na kraju nismo u minusu izasli..
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 jan 2018, 20:43

Prema rijecima Slavke Petrovica, Radnik dobio 1.000.000KM za Serbu.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 24 jan 2018, 21:04

SMR187 je napisao/la:Prema rijecima Slavke Petrovica, Radnik dobio 1.000.000KM za Serbu.
Jest milion sa bonusima,350 000 eura ce im uplatit,a ostalih 150 000 zavisi od njegovih nastupa....bar tako ja imam info..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 25 jan 2018, 01:54

Trener Rosenborga izjavio da je on brza verzija Nemanje Vidica u njegovim godinama, ocekivat neki trasnsfer u lige petice onda i sledecu naknadu za treniranje :tralala:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.