NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jun 2019, 22:20

Bolje se i ugasit nego ovako dalje bez ikakvog cilja i ambicija.
A i ti si mi Spiska postao cudan lik. Do prije 3 dana si pozivao na demostracije ispred opstine, pišao po ljudima koji su bili u dosadasnjoj upravi, pricao kako su hapali kes, prodavali utakmice itd.
I danas nakon skupstine sve pet ko da se nista od navedenog nije desilo.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 jun 2019, 22:45

combe je napisao/la:Bolje se i ugasit nego ovako dalje bez ikakvog cilja i ambicija.
A i ti si mi Spiska postao cudan lik. Do prije 3 dana si pozivao na demostracije ispred opstine, pišao po ljudima koji su bili u dosadasnjoj upravi, pricao kako su hapali kes, prodavali utakmice itd.
I danas nakon skupstine sve pet ko da se nista od navedenog nije desilo.
Kani se ba mene, ja sam tu još koji dan opusti se ba... pomažem ljudima bio si danas šutio si šuti i sada pametnije ti je, nek vidi načelnik kako i šta dalje vidio si i danas da sam reko potpise ćemo naći i Napravit im ponudu, polako mislim da će načelnik pristati inače izbori mu odoše u krasni jer imamo mi i opoziciju! Samo opusteno i lagano. Zasukati rukave i radit

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 30 jun 2019, 22:49

Odyebace vas ko i prosli put il ce vam prodati loj pod bubrege. Zivi bili pa vidjeli. A protiv tebe licno nista nego samo govorim sta si govorio prije par dana a sta danas pricas.
Druge ekipe vec pocinju pripreme a mi cekamo hocel se nacelnik smilovat da krenemo sa mrtve tacke. Znaci pripreme i trener od prilike polovinom jula a mozda i kasnije.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 01 jul 2019, 00:12

Kada se usaglasi da se zna predsjednik kluba, formirat ce se upravni odbor koji ce pripremiti sportski segment kluba na osnovu budzeta ne onog u zraku nego sigurnog postavit ce se ambicija i cilj kluba na osnovu para, sportski direktor sa novim sekretarom i skauting sluzbom ce pripremiti spisak igraca i trenera i krenut ce se u realizaciju, nekom pase nekom ne pase, mijenjat ce se sistem rada i funkcionisanja u klubu promjene za 360 stepeni, mnogima ce promjene tesko pasti, ali nema druge ljudi su danas ostali toliko koliko suzdrzani ali promjene ce biti globalne

maestro04
Postovi: 77
Pridružen/a: 11 dec 2016, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la maestro04 » 01 jul 2019, 00:52

Ovdje samo slijepac ne vidi logičan slijed događaju , svako imalo normalno shvatio je da su danas zvijezdi podignuti nišani i da se samo čeka da se Zagrne jer ova radna grupa nije tog kalibra iako visokog mišljenja o sebi i velikih ambicija da nisu oni dorasli ovom izazovu.. puška sto spominješ sponzorske ugovore to je max 5h godišnje +200 od grada pa neka bude 300 , a Slaven se ove godine borio za opstanak sa 420h. Ljudi vama hvala al bolje se ne latite ovoga jer krompir je vruć a vi niste zaštićeni niti možete sakupit oko sebe 500 ljudi.. sretno zemljaci

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 01 jul 2019, 01:17

hahahahahahahahah motaj kablove, gasi klub...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 jul 2019, 03:39

Pa sta ste zapeli vise.radna grupa nije uprava
Koliki nam je budjet bio prosle godine....nista manji nego sad.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 jul 2019, 07:36

Zato i jesmo tu gdje jesmo sto ste vasim pljuvanjem sve otjerali ali sreca ima ljudi sto vole Zvijezdu... svaka cast formiranoj radnoj grupi samo naprijed, neobazirat se na sta se pise i kaze vec ko pise i kaze.

Nedozvolite da se ugasimo i Mionica na banji igra...
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 01 jul 2019, 07:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 01 jul 2019, 07:49

Kako sam skontao radna grupa nema veze sa igracima oni moraju u par dana predstavit novi upravni odbor od starog kako kazu ostaju ovi cistog obraza Begovic Halilovic Moranjak uz predstavnika grada Mustafu od novih ljudi sigurno spiska da moze ubacit jos par ljudi uz Zdravka da bude direktor a Ensar ponovo generalni sekretar

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2019, 07:52

desetkamarakane je napisao/la:Kada se usaglasi da se zna predsjednik kluba, formirat ce se upravni odbor koji ce pripremiti sportski segment kluba na osnovu budzeta ne onog u zraku nego sigurnog postavit ce se ambicija i cilj kluba na osnovu para, sportski direktor sa novim sekretarom i skauting sluzbom ce pripremiti spisak igraca i trenera i krenut ce se u realizaciju, nekom pase nekom ne pase, mijenjat ce se sistem rada i funkcionisanja u klubu promjene za 360 stepeni, mnogima ce promjene tesko pasti, ali nema druge ljudi su danas ostali toliko koliko suzdrzani ali promjene ce biti globalne
Nemas ti pred sobom 3-4 mjeseca nego mjesec i 10 dana do prve utakmice. Da si se ti ufatio kafica a ostavio ono o cemu pojma nemas.
Jedno je voljeti klub a drugo imat kapacitet za vodit isti.
Radna grupa je toliko sposobna da ih ker ne bi imo za sta ujest izuzev mozda jednog.
Tacno su juce nisani podignuti.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 01 jul 2019, 08:28

Blago se nama ovdje svi sve znaju, pustite se šuplje price sve je blago rečeno na načelniku upamtite da će i ovi ostati kad se načelnik uključi. A ako se ne uključi formirat će se uprava i igrati sezona, mislim da će možda 1 član iz radne grupe biti predložen za upravu. Ovi sadašnji toliko ste ih pljuvali sad se plačete za njima. Oni su možda sposobniji da prodaju od nas i ništa vise, ako želite klub kupi prodaj ponovo molite boga da ostanu ako želite promjene podržite ljude koje predložimo i pomozite im. Do daljnjeg se neću oglašavati jer ne vrijedi ovdje mogu vam samo reci da ljudih ima koji će financijski pomoć promjene.

Avatar
Shorty
Postovi: 83
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Shorty » 01 jul 2019, 08:38

Bio sam na jučer održanoj skupštini. Koliko sam shvatio, glavni zadatak nove uprave i prethodne koja nas je napustila je bio taj da pored opštinskih sredstava dodatno obezbijedi 15000 KM na mjesečnom nivou i to je dovoljno za normalno funkcionisanje kluba. Pa hebemu majku ako Gradačac sa ovakvom industrijom i biznismenima ne može od tih giganata da dobije mjesečno tih smiješnih 15 hiljada onda ne znam... Treba da nas je sramota!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 01 jul 2019, 09:09

Shorty je napisao/la:Bio sam na jučer održanoj skupštini. Koliko sam shvatio, glavni zadatak nove uprave i prethodne koja nas je napustila je bio taj da pored opštinskih sredstava dodatno obezbijedi 15000 KM na mjesečnom nivou i to je dovoljno za normalno funkcionisanje kluba. Pa hebemu majku ako Gradačac sa ovakvom industrijom i biznismenima ne može od tih giganata da dobije mjesečno tih smiješnih 15 hiljada onda ne znam... Treba da nas je sramota!
Izvinjavam se na upadu, ali samo da napravim poredjenje, TOŠK od opstine nema ni 65 hiljada, ljudi vi imate 200, i da se ne može funkcionisati, ja razumijem u Tešnju što ljudi neće da udju u klub jer nema podršku opštine kolika bi trebala biti, da je u nas takva situacija ovdje bi se svaki manji privrednik otimao da udje u klub. Čudno stvarno.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 jul 2019, 09:15

Trebaju dva covjeka iz radne grupe u upravu jedan clan za citav omladinski pogon tipa Esef Jasarevic plus jedan koji ce nase navijacke ambicije i ideje sprovodit. Naravno da se i navijaci ukljuce u prikupljanju sretstava. Sto navijaca po deset marki eto ti hiljada na mjesecnom nivou.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2019, 09:23

Ko ce od navijaca dat 10 KM. Pola njih kad im kazes 5 KM ulaz ode u sumu. Pa 70% ovih iz radne grupe nikad nisu platili ulaza, provuku se dzaba.
Konkretno pitanje za Spisku ili nekog drugog clana radne grupe.
Kad je planiran sastanak sa nacelnikom da bi se mogli znat dalji koraci?
Jer mi uveliko kasnimo ako se i to oduzi na 5-6 dana + trener i ekipa. Mi necemo pocet pripreme prije 15-og.

Spominju se neke legende da vode klub. Koje crne legende kad po 5 sezona ne dodu na utakmicu. Jedan od rijetkih koji gleda je Ešo. A i on sve najgore govori u klubu cim nema nikakvu funkciju dole.
To ko proslu sezonu stave Jusu prof. za s.d. a frajer se nikad ne pojavi dole. Nije krocio na stadion 7-8 g.
Nego u svakom slucaju trenutna radna grupa + legende kluba + nasa djeca zagarantovano druga liga sjever.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 01 jul 2019, 12:01

Nećemo iznositi nikakve informacije vezano za aktivnosti radne grupe. Mogu vam reci da se čeka sastanak sa načelnikom koji će odlučiti kako dalje.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2019, 12:14

Vec se izjasnio opstina nece davati pare da "klosari" vode klub igraju se menagera i njima raspolazu. Takode je rekao da on nema vremena da bude na celu kluba.
Probace nac neki kompromis kao i prethodnih godina. A sami smo vidjeli na sta je licilo.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 jul 2019, 13:36

**** majku zar si toliki usljo...nece piska i edo vodit klub maloumnice,ljudi ce pokusat nac sponzore i ljude za upravni odbor....sve te nesto zanima a jedva cekas da pljujes i blatis, daj popusti malo.ako imas bolje planove i mozes nac bolje ljude bujrum.....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jul 2019, 13:47

Pa nisam ja to reko vec nacelnik da neda klosarima opstinskih para.

Piska neki dan kaze ne moze se dovest Kolak on je prevazisao ovu ligu a frajer zavrsiu Prvoj ligi RS.

Pajo59
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 feb 2019, 20:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Pajo59 » 01 jul 2019, 14:31

Ciro,rodjak...ne pisite nista,neka ovakvi ko Combe krepaju i hlupaju po forume ko da fakultet zavrsavaju...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.