NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 16 maj 2021, 16:41

4 utakmice bez pobjede (mislim da je to najduzi niz u ovoj sezoni) a sad se ide u Konjic kojima gori pod nogama, ako se to ne pobjedi mislim da bi neko trebao odgovarati za ovo

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 16 maj 2021, 17:22

Ispasce na kraju najvece razocarenje lige Sim Bau i Zvijezda

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 16 maj 2021, 17:39

Trenutno je zvijezda bliza zoni ispadanja vec prvom mjestu, jos ako sad izgubis u Konjicu...

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 16 maj 2021, 19:15

Sramna igra! Skup skupih igrača, koji će uzeti novac, otići kući. Ko je kriv? Direktor, Uprava, politika. Lošija igra dugo nije bila na Banji.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 16 maj 2021, 22:44

Slazem se, igra nikad losija a podrska treneru nikad veca, bespotrebno dovodjenje nekih igraca i trosenje budzeta, bolje da su ustedili malo pa na pocetku sljedece sezone odma krenuli ostro...spiska oglasi se, nemoj mi pisati privatne poruke

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legenda reala » 16 maj 2021, 22:50

Platili onom s Prve Lige lik hvalio onog Neretljaka kao da je Pep lično

Ili kad dizu Vojvodica u nebo uvodio ekipe u PL, a frajer uvede Olimpik koji poklopi sudije i utakmice protivnika svako kolo, tako bi svak uveo
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 16 maj 2021, 23:24

legenda reala je napisao/la:
16 maj 2021, 22:50
Platili onom s Prve Lige lik hvalio onog Neretljaka kao da je Pep lično

Ili kad dizu Vojvodica u nebo uvodio ekipe u PL, a frajer uvede Olimpik koji poklopi sudije i utakmice protivnika svako kolo, tako bi svak uveo
Hvali li ga kao da je Zidan, nekadasnja legenda Reala :D

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 17 maj 2021, 07:23

Na kraju završtit ćemo loše na tablici. Direktor nam je već otišao. Igrači i trener će otići. Ostat će samo lajanje u prazno. Šta li će nam biti alibi, sudije, igrači, svi samo ne oni.

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 17 maj 2021, 10:19

Ostao nam je Husara,on će sve srediti :oops: A i kladara radi ko sat.Sjedim, slusam po restoranima i kafićima ne samo igrače nego i vas iz uprave i sve se zna bolan.SVE.Bolji od pola ovih na terenu vam sjede na klupi al jok,Husarini moraju igrati,babo reko,obećao vam pare i transfere.J.ebe se njemu za Zvijezdu. A i vama isto,sve pišete Zvijezda u srcu,jest al qurcu.I Igman je završena priča,njima 3 boda.A Mato sve po naređenju zna se koga. Samo posteno :silent: :roll:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 maj 2021, 10:52

Sta serete dzaba igramo dobar fudbal ekipa se slozila za vrh tabele gdje cemo i bit.da ne posusje gdje kiksalo drugacije bi bilo.nikad vise nasih igraca nije igralo.kudite hasuku kako igra pa nas je.treba ga istrpit nadoce on.vec sledece sezone ce bit nosliac ekipe uz facu malog vehabovica kadica mehica.cilj je da igramo sa sto vise domaci igraca.sad nas napustaju culum antic aljkankvic vidovic, salihovic.milakovic ce u orasje 99 %.. tako da moramo se pouzdat u nase igrace pa kakvi god da su nadoce...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 17 maj 2021, 11:43

Pa sta je onda smetalo da oni budu nosioci i ove sezone? A ne dovest Salihovica koji je sigurno jedan od skupljih igraca, a bio mozda jednu ili dvije utakmice u prvoj postavi, Deni Sarvan mozda jedan nastup upisao..

Jbg ne mozes ciljeve i ambicije mijenjat kako vjetar puhne. A ne znam, ako je tebi ovo sto pokazujemo u zadnja 3, 4 kola dobar fudbal onda.. Uzasni smo. Protiv Radnika nismo kako treba prilike napravili.

Ako vam je primarni cilj stabilizacija kluba onda odmah rasprodajte ove manekene, ostavite nasu djecu da igra i par jeftinijih igraca sa strane, najavite borbu za opstanak i ja vam prvi necu rijec prigovorit, pa makar ispali u Drugu FBiH. Ali ako pucate na PL, dovedete zvucna imena i borite se do kraja za svoj cilj, pa nemojte onda u po sezone kad krene nizbrdo rec eto nama cilj nije bila PL nego da ne pravimo dug itd itd
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 maj 2021, 13:14

Slazem se ali mirnes je imao platu manju nego recimo kosts bajic. Ekipa se pravi od nase djece itd. Trebali bi nam doc kadijin sin i eldo iz rahica... a nije se odustalo od pl.nego je posusje igralo fenomenalno i nisu dopustili da im iko pomrsi racune.gledaj sim bau imaju igrace i plate boli glava a bore se za opstansk
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 17 maj 2021, 14:45

Ma sta se brinete ljudi sto ce otici ovi igraci, dovest ce husara jos 9-10 svojih, husara ce reci upravi da ako budu igrali da ce ih prodati u maleziju i da zvijezdi ide 70% transfera, ovi iz uprave ce to prihvatiti i onda ce opet biti raspad sistema kao i sad...zivi bili pa vidjeli

corleone10
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 feb 2021, 20:40

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la corleone10 » 17 maj 2021, 15:10

od svih husarinih igraca , samo berbic valja . ostali svi jedna velika nula . . zasto igraju hasulic vehabovic ? mehic mali iz zelje hodat ne moze, dugo goreg igraca nije bilo . facic vidovic taj mali mehic i jos neki ocigledno kila viska imaju ... da je ne znam ko , ne smije igrati s kilama koliko imaju mehic vidovic facic .... ruzno izgleda .... kakavje ovo izbor igraca ... ili je los izbor trenera ili mu govore ko mora igrati .

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 17 maj 2021, 16:07

corleone10 je napisao/la:
17 maj 2021, 15:10
od svih husarinih igraca , samo berbic valja . ostali svi jedna velika nula . . zasto igraju hasulic vehabovic ? mehic mali iz zelje hodat ne moze, dugo goreg igraca nije bilo . facic vidovic taj mali mehic i jos neki ocigledno kila viska imaju ... da je ne znam ko , ne smije igrati s kilama koliko imaju mehic vidovic facic .... ruzno izgleda .... kakavje ovo izbor igraca ... ili je los izbor trenera ili mu govore ko mora igrati .
Bhfanatic8989 je napisao/la:
17 maj 2021, 14:45
Ma sta se brinete ljudi sto ce otici ovi igraci, dovest ce husara jos 9-10 svojih, husara ce reci upravi da ako budu igrali da ce ih prodati u maleziju i da zvijezdi ide 70% transfera, ovi iz uprave ce to prihvatiti i onda ce opet biti raspad sistema kao i sad...zivi bili pa vidjeli
SMR187 je napisao/la:
17 maj 2021, 11:43
Pa sta je onda smetalo da oni budu nosioci i ove sezone? A ne dovest Salihovica koji je sigurno jedan od skupljih igraca, a bio mozda jednu ili dvije utakmice u prvoj postavi, Deni Sarvan mozda jedan nastup upisao..

Jbg ne mozes ciljeve i ambicije mijenjat kako vjetar puhne. A ne znam, ako je tebi ovo sto pokazujemo u zadnja 3, 4 kola dobar fudbal onda.. Uzasni smo. Protiv Radnika nismo kako treba prilike napravili.

Ako vam je primarni cilj stabilizacija kluba onda odmah rasprodajte ove manekene, ostavite nasu djecu da igra i par jeftinijih igraca sa strane, najavite borbu za opstanak i ja vam prvi necu rijec prigovorit, pa makar ispali u Drugu FBiH. Ali ako pucate na PL, dovedete zvucna imena i borite se do kraja za svoj cilj, pa nemojte onda u po sezone kad krene nizbrdo rec eto nama cilj nije bila PL nego da ne pravimo dug itd itd
E to i govorim, Mato mora kako mu se kaže a zna se ko se pita,onaj ko daje para, husara svasta naobecavao i zato njegovi moraju igrati.Ne znam koliko su Salihivic,Hasukic,Vehabovic plaćeni al znam da ne vrijede ni pola od toga. A sto je Salihovic bio samo jednu ili dvije utakmice u prvoj postavi a Sarvan mozda jedan nastup upisao?I gdje su u igri ovi sa klupe ponekad da mozda okrenu malo igru? Pa nisu Husarini eto zato.Uzas od igre zadnjih kola,pogotovo protiv Radnika.Ne da se gledat.Vidi se da i nije bio cilj pl,samo se bacila prašina u oči.Eto se opisuju dugovi. Haj i to je nešto ali raspasce se sve iduce sezone.Pusta obećanja.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 17 maj 2021, 19:51

Najveci problem je trener, kako mozes dopustiti da ti neko drugi sastavlja ekipu, vjerovatno i mato ima koristi od husare, ljudi dragi mjesec dana bez pobjede, poceli su nas ismijavati okolo

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 17 maj 2021, 20:16

Profili stari par dana komentarisu hvala vam... 100.000 km sam donio u klub sa upravom, svojih licno oko 20.000 km, imamo još naplatiti oko 70.000 km = 20.000 km od Husare za Vehabovica trening kompenzacija i 50.000 km od Azmira Husica. Morao sam odgovoriti! A te price za Husaru sto izmišljate hvala vam on diriguje i meni i mati tako je!
Sezona vise nego uspješna, 5 igrača nam povredjeno i istina ne igramo kako svi očekujemo, al sta je tu je. I o igraćima možemo do ujutro dodjite na trening la vidite sto ne igra Salihovic možda zato sto je čovjek povredjen, Itd al nema veze pljujete me ja sam dokazao radom a vi samo možete pljuvati mene... vidjet ćemo se uskoro na većem levelu... ima ljudi koji cijene ovaj rad i kakvo takvo moje znanje. Bili sko zadnji na tabeli, agdje smo sada! Price da mati neko sastavlja ekipu su smjesne znateli koje je Mato ime i koliko novca čovjek je zaradio u nogometu na kojem je levelu igrao! Drugo čovjeku dugujemo 3 Plate, mislite da bi on slušao nekog pored svega, a nema nikakvog ugovora nego je na moju rijec angazovan debili jedni!!!! Zaboravi vam napisati Vehabovic nas je kostao 1200 km za 6 mjeseci a ide za 30.000 km od anonimusa do Zvijezde, to je zahvaljujući meni i Husari...
Miševi dodjite u klub.
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 18 maj 2021, 00:13, ukupno mijenjano 3 puta.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 17 maj 2021, 20:47

Opa vidim miševa sve više ima ih i iz sadašnje uprave alo menadžeri imal nekinigrač da bi vi doveli u klub. Ajd ti daj kolko si donio para u klub kao član uprave. Ćiro druže mogu da ti ga popuše svi ovi što pljuju ajde ako već pljujete dajte ime i prezime. Pustite čovjeka neka radi debili jedni ako mislite da može bolje bujrum u klub svaka pomoć je dobro došla

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 18 maj 2021, 08:44

Ogledalo sadasnje Zvijezde su gore napisani statusi (debili, miševi, popuše). Direktoru zabranjen rad, Mati se duguju plate i još kome. Menadzeri istovremeno i u Upravi, gdje to ima. Svi traže neki interes. Kuda plovi ovaj brod?

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2021, 10:25

Kakav je tvoj interes da sve to pljuješ??? Da te pitam jel bolje sto je obezbjedjen opstanak ili da strahujemo do zadnjeg kola?!
Pa da nas nema trebalo bi nas izmislit, kažem ti argumentovano dodji u klub poglrdaj dokumentaciju pa nešto pričaj, al ne sikirajte se ba završit će sezona pa ćete imati priliku svi da udjete u klub, ja sam svoje završio radi ovakvih kao sto su ovi od prije par dana, ja sam prije ljude prozivao, i dokazao sam da klub može drugačije a ovdje sa lažnih profila navalili se na mene jesam li ja problem eto smtstrajte riješenim neću ni na stadion vise ići nakon Posušja!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.