NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 18 maj 2021, 11:48

Od ambicija za prvo mjesto do "obezbijeđen opstanak". Dokazao da "klub može drugačije", jesi svaka čast, dokazao si se tako što si dobio zabranu. Imidž kluba srozao. Al ti si dobar, nešto i radiš, a dugi se s tobom ismijavaju, i iza ćoška gledaju da što prije odeš.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2021, 12:07

Nemam namjeru da se i sa kime raspravljam sve dobro
I loše prihvatam. Sve kazne koje sam napravio sam i platio prema tome, Dabogda u Pl igrali bez mene sto se mene tiče, ako sam ja jedini problem Zvijezde. Zvijezdu trebaju ljudi koji će donositi novac a ne pametovati i od ovog foruma nema ništa, ko god zna nešto konkretno u klub i neka stane iza svojih objava ne može se uvjek mišljenje slagati, ambicije su bile visoko plasirati se eh sad navijači su priželjkivali PL nema Gradacac trenutnk kapacitet zbog dugova od prije, oko 8000 KM, ide na saniranje reprograma.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kraljttbvb » 18 maj 2021, 12:36

Ako bih dolazio za vikend u Gradacac, sta preporucujete da se obidje?
Bijela kula (Husein kapetana Gradascevica), cuo sam da ima onaj neki oklopni voz, sta jos... ?
Gdje ima dobro pojesti, neki restoran?
Gdje su najbolji cevapi, pizza?

Izvinite na upadu na temu, ali ako moze odgovor u pp.

Hvala :thumbup:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 18 maj 2021, 13:45

Zvijezda je klub sa tradicijom i pored svih teskoca bi se izborila ali ovo sto pokusavaju prikazati kao spasavanje kluba je strasno. Najgora stvar koja se mogla desiti je ovakav stav uprave i " direktora ", primitivca koji nas je obrukao gdje je stigao. Psovanje, pljuvanje sudija je njegovo svakodnevno ponasanje na tekmama. Cak i drugi clanovi uprave ga oponasaju ( psuju dijete kapitenu kad promasi penal ). Takvim ponasanjem nam nanose nemjerljivu stetu...mozda nesvjesno ali brukaju nas.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 18 maj 2021, 14:12

kraljttbvb je napisao/la:
18 maj 2021, 12:36
Ako bih dolazio za vikend u Gradacac, sta preporucujete da se obidje?
Bijela kula (Husein kapetana Gradascevica), cuo sam da ima onaj neki oklopni voz, sta jos... ?
Gdje ima dobro pojesti, neki restoran?
Gdje su najbolji cevapi, pizza?

Izvinite na upadu na temu, ali ako moze odgovor u pp.

Hvala :thumbup:
Ljiljan na Jasenici, ako voliš konje onda hipodrom ili ranč, Banja Ilidža kupanje ili kafica u bašti, Jezera Hazna i Vidara ( preferiram drugo)... Hrana, preporučujem El Mundo.
Ako nećeš noćit, onda ćeš morat doći još jednom jer teško da ćeš sve to za jedan dan. Lijep provod želim. ;)

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7342
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kraljttbvb » 18 maj 2021, 14:30

Kapetan je napisao/la:
18 maj 2021, 14:12
kraljttbvb je napisao/la:
18 maj 2021, 12:36
Ako bih dolazio za vikend u Gradacac, sta preporucujete da se obidje?
Bijela kula (Husein kapetana Gradascevica), cuo sam da ima onaj neki oklopni voz, sta jos... ?
Gdje ima dobro pojesti, neki restoran?
Gdje su najbolji cevapi, pizza?

Izvinite na upadu na temu, ali ako moze odgovor u pp.

Hvala :thumbup:
Ljiljan na Jasenici, ako voliš konje onda hipodrom ili ranč, Banja Ilidža kupanje ili kafica u bašti, Jezera Hazna i Vidara ( preferiram drugo)... Hrana, preporučujem El Mundo.
Ako nećeš noćit, onda ćeš morat doći još jednom jer teško da ćeš sve to za jedan dan. Lijep provod želim. ;)
Radi li Kula nedjeljom? Je li ima vodič ili neki natpisi kad je građena i slično? Dokle mogu autom?

Kakav je put do Jasenice? Nadam se da nije makadam. Je li se kod spomenika ima popiti kafa ili samo doci uslikati se i nazad?

Banja Ilidza mi je sad višak, jer se ne može kupati. A i bazena puna država, nije mi baš bazen zanimljiv.

Mislili smo noćiti, puno mi je za jedan dan otići do Gradacca i nazad...

Hvala :thumbup:
"Ne vidim ništa loše u tome što je Bayern važniji za 'Deutsche Telekom' od Borussije iz Dortmunda..., poručio je Hoeness.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 maj 2021, 14:38

kraljttbvb je napisao/la:
18 maj 2021, 14:30
Kapetan je napisao/la:
18 maj 2021, 14:12
kraljttbvb je napisao/la:
18 maj 2021, 12:36
Ako bih dolazio za vikend u Gradacac, sta preporucujete da se obidje?
Bijela kula (Husein kapetana Gradascevica), cuo sam da ima onaj neki oklopni voz, sta jos... ?
Gdje ima dobro pojesti, neki restoran?
Gdje su najbolji cevapi, pizza?

Izvinite na upadu na temu, ali ako moze odgovor u pp.

Hvala :thumbup:
Ljiljan na Jasenici, ako voliš konje onda hipodrom ili ranč, Banja Ilidža kupanje ili kafica u bašti, Jezera Hazna i Vidara ( preferiram drugo)... Hrana, preporučujem El Mundo.
Ako nećeš noćit, onda ćeš morat doći još jednom jer teško da ćeš sve to za jedan dan. Lijep provod želim. ;)
Radi li Kula nedjeljom? Je li ima vodič ili neki natpisi kad je građena i slično? Dokle mogu autom?

Kakav je put do Jasenice? Nadam se da nije makadam. Je li se kod spomenika ima popiti kafa ili samo doci uslikati se i nazad?

Banja Ilidza mi je sad višak, jer se ne može kupati. A i bazena puna država, nije mi baš bazen zanimljiv.

Mislili smo noćiti, puno mi je za jedan dan otići do Gradacca i nazad...

Hvala :thumbup:
Do spomenika je asfalt citavim putem, ali dobrim dijelom je los asfalt. Kula ima svoj parking, mozes skroz do nje s autom
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 18 maj 2021, 15:03

Kula je u centru grada, otvoren je kompleks starog grada, al restoran u kuli ne radi (promjena koncesionara, pa sad dok se ovi novi snadju). Na Kuli često bude Sena prodaje suvenire a ona je takodjer turistički vodič.
Na Jasenicu možeš s autom na par mijesta je cesta oštećena ali možeš fino proći, asfaltirano cijelim putem. Ima gore čičica naplaćuje parking, prodjaje suvenire i pravi domaću kafu.
Što se tiče prenoćišta tu smo malo slabiji od malo ozbiljnijih prenoćište "Vila San" ili ako voliš gotivu a nisi vjerski nastrojen, imaš nekih 6,7 km od Gradačca destiljeriju Monogram mjesto Skugrić (RS), odličan smještaj, priroda prelijepa i naravno rakija😁

GEC
Postovi: 619
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GEC » 18 maj 2021, 16:48

Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 13:45
Zvijezda je klub sa tradicijom i pored svih teskoca bi se izborila ali ovo sto pokusavaju prikazati kao spasavanje kluba je strasno. Najgora stvar koja se mogla desiti je ovakav stav uprave i " direktora ", primitivca koji nas je obrukao gdje je stigao. Psovanje, pljuvanje sudija je njegovo svakodnevno ponasanje na tekmama. Cak i drugi clanovi uprave ga oponasaju ( psuju dijete kapitenu kad promasi penal ). Takvim ponasanjem nam nanose nemjerljivu stetu...mozda nesvjesno ali brukaju nas.
Potpis

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 18 maj 2021, 17:02

Ne znam Ćiro upravu si i ti al su i ovi ljudi upravu, uradili ste dobar posao digli klub na noge al ti moras da kontrolišeš svoje ponasanje, ti si predstavnik kluba i grada moraš to shvatit i moras se kulturnije ponasat, ne mozes psovat galamit ne ide to uz direktora ostavi to iza sebe, razumijem ja tvoje nezadovoljstvo na sudjenje i to sve i nepravdu al se moras kontrolisat i to na drugi nacin rješavat.. Sve ostalo je ok samo tu zamjerka, a od pl svakako nema nista to nije cilj ni bio i greska je po meni to sam na početku rekao gomilanje igraca bezpotrebno, nabijanje troškova mogla se stabilizacija kluba mislim i jeftinije organizovat.. Al ajd otom potom

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 maj 2021, 17:59

Stoji to al par likova pravi profile i laze, ta culuma isto nije istina možete njega pitati sta mu je igor rekao. Ne poricem da sam ja reagovao par puta kako ne treba, samo na nepravdu koja se nanosi Zvijezdi iz kolo u koli. Kažem vam neka neko dodje i napravi ovoliko za polusezonu, uz to sad će omladinski dobiti svi novu opremu, to je posljednji moj projekat uz potpis Mehmedovica i ja sam svoje završio, ostati ću sitni sponzor i ovako ću pametovati kao par ovih lažnjaka novih. Sve najbolje vam želim i vama i zvijezdi halalite ako sam nekoga uvrijedio, sve je u žaru i borbe... jer očito da ja smetam nekima...

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 18 maj 2021, 20:55

Ma piska ti si budala ako odeš zbpg ovih par debila koji će nać bilo šta da blate pojedine i razumijem imaju svoje interese igraju se menadžera. Drug sad treba još jače a ovi miševi će ponovo u svoje rupe

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 18 maj 2021, 22:01

Svi smo mi ovdje na forumu radi zvijezde ali i zvijezda postoji i egzistira radi navijaca. Uprava je grijesila i jos uvijek grujesu...nazalost. Ljudski je priznati gresku pa makar bio i "direktor". Stalno se poziva na cifre koliko je donio u klub a ne govori koliko je ostetio isti. Koliko igraca sjedi na klupi, skoro nikako ne igra a primaju novac...doduse neredovno, stanuju u placenim stanovima...doduse neredovno, placena im je hrana...doduse neredovno. Sve njih je doveo "direktor",znaci na stetu kluba. Najbitnije je da Husara "donosi pare u klub"...a koliko husara uzima od toga? Pa covjek je usao u Zrinjski i od tada nema titule za njih...udje u Sarajevo i vidjesmo sta bi a u Zvijezdu kako udje mi od ulaska u PL spadosmo na sredinu tabele.
PS. Bio sam iza ograde i cuo sam sta je opsovano Culumu.

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 18 maj 2021, 22:44

Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 22:01
Svi smo mi ovdje na forumu radi zvijezde ali i zvijezda postoji i egzistira radi navijaca. Uprava je grijesila i jos uvijek grujesu...nazalost. Ljudski je priznati gresku pa makar bio i "direktor". Stalno se poziva na cifre koliko je donio u klub a ne govori koliko je ostetio isti. Koliko igraca sjedi na klupi, skoro nikako ne igra a primaju novac...doduse neredovno, stanuju u placenim stanovima...doduse neredovno, placena im je hrana...doduse neredovno. Sve njih je doveo "direktor",znaci na stetu kluba. Najbitnije je da Husara "donosi pare u klub"...a koliko husara uzima od toga? Pa covjek je usao u Zrinjski i od tada nema titule za njih...udje u Sarajevo i vidjesmo sta bi a u Zvijezdu kako udje mi od ulaska u PL spadosmo na sredinu tabele.
PS. Bio sam iza ograde i cuo sam sta je opsovano Culumu.
Kad to uprava shvati mozda nesto i bude od nas, hvale se kako su donijeli pare u klub, pa to ti i jest posao sportski direktore, doveo si 10 novih skupljih igraca, naravno da ces onda morati i vise trositi na stan,hranu, place...umjesto da ste na zimu ostavili 8-9 igraca sa strane koji ne kostaju previse uz nasih 7-8 domacih+ par juniora mogao se osigurati opstanak lagano, ali vam je husara udario pricu kako su njegovi igraci kvalitetni i da cete uci u pl lagano, ovo je jedinstveni slucaj u svijetu da se sa 5og mjesta najavljuje titula, zelim da uprava shvati da su napravili ogromnu glupost, al ko sam ja da sudim...

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 18 maj 2021, 23:15

Ma kod nas je generalno problem cim ukazes na nesto sto svi vidimo odmah si najveci dusman kluba, ljudski je pogriješit i pokusat sl sezone popravit to, iskusniji ste sa polusezonu prvi put si tu vidis kako sta funkcioniše na godinu to probat bolje odradit.. Situacija jest teska para se nema, opstina sad treba i rukomet da finansira.. Da se ovo privede kraju samo, al ostaje uvijek zal uvijek na kraju sezone nekako se okalja i obraz i zabrljamo pa ostaje ta gorčina da se priča o losim rezultatima kluba pred kraj.. Valjda i tome dodje kraj

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 18 maj 2021, 23:44

Bhfanatic8989 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:51
Najveci problem je trener, kako mozes dopustiti da ti neko drugi sastavlja ekipu, vjerovatno i mato ima koristi od husare, ljudi dragi mjesec dana bez pobjede, poceli su nas ismijavati okolo
zmajo je napisao/la:
18 maj 2021, 08:44
Ogledalo sadasnje Zvijezde su gore napisani statusi (debili, miševi, popuše). Direktoru zabranjen rad, Mati se duguju plate i još kome. Menadzeri istovremeno i u Upravi, gdje to ima. Svi traže neki interes. Kuda plovi ovaj brod?
Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 13:45
Zvijezda je klub sa tradicijom i pored svih teskoca bi se izborila ali ovo sto pokusavaju prikazati kao spasavanje kluba je strasno. Najgora stvar koja se mogla desiti je ovakav stav uprave i " direktora ", primitivca koji nas je obrukao gdje je stigao. Psovanje, pljuvanje sudija je njegovo svakodnevno ponasanje na tekmama. Cak i drugi clanovi uprave ga oponasaju ( psuju dijete kapitenu kad promasi penal ). Takvim ponasanjem nam nanose nemjerljivu stetu...mozda nesvjesno ali brukaju nas.
DeColo19 je napisao/la:
18 maj 2021, 17:02
Ne znam Ćiro upravu si i ti al su i ovi ljudi upravu, uradili ste dobar posao digli klub na noge al ti moras da kontrolišeš svoje ponasanje, ti si predstavnik kluba i grada moraš to shvatit i moras se kulturnije ponasat, ne mozes psovat galamit ne ide to uz direktora ostavi to iza sebe, razumijem ja tvoje nezadovoljstvo na sudjenje i to sve i nepravdu al se moras kontrolisat i to na drugi nacin rješavat.. Sve ostalo je ok samo tu zamjerka, a od pl svakako nema nista to nije cilj ni bio i greska je po meni to sam na početku rekao gomilanje igraca bezpotrebno, nabijanje troškova mogla se stabilizacija kluba mislim i jeftinije organizovat.. Al ajd otom potom
Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 22:01
Svi smo mi ovdje na forumu radi zvijezde ali i zvijezda postoji i egzistira radi navijaca. Uprava je grijesila i jos uvijek grujesu...nazalost. Ljudski je priznati gresku pa makar bio i "direktor". Stalno se poziva na cifre koliko je donio u klub a ne govori koliko je ostetio isti. Koliko igraca sjedi na klupi, skoro nikako ne igra a primaju novac...doduse neredovno, stanuju u placenim stanovima...doduse neredovno, placena im je hrana...doduse neredovno. Sve njih je doveo "direktor",znaci na stetu kluba. Najbitnije je da Husara "donosi pare u klub"...a koliko husara uzima od toga? Pa covjek je usao u Zrinjski i od tada nema titule za njih...udje u Sarajevo i vidjesmo sta bi a u Zvijezdu kako udje mi od ulaska u PL spadosmo na sredinu tabele.
PS. Bio sam iza ograde i cuo sam sta je opsovano Culumu.
E ćiro da ti reknem,ja jesam novi profil al nisam lažni.Citam dugo sve i otvorio profil da i ja nešto reknem.Znam i tebe i svu upravu i pričam i sa vama svima i sa igracima i Matom,znam više nego što ti misliš i zato pišem. Ponasas se ruzno al to na tvoju bruku iako bas sve nas pljuju zbog toga.I jest psovo Culumu svi smo čuli i zato je izašao iz igre. Ja sam na svakoj utakmici u Gradaccu I ove sto su blizu,dalje ne mogu.evo ti je gore covijek reko doveo si igraca i nisu oni tu za kikiriki a ne igraju ti. Ko je to odredio? Jel to nisu dobri? Dobri su al od kad vam Husaric koji kapu sa parama i obećani transfera svi znamo da njegovi moraju igrati.Nije to dobro nikako al on vam je sef. To sto mati dugujete 3 plate on zato valjda mora raditi sta mu se kaže da bi dobio plate. I nista dobro za Zvjezdu nije napravio od kad je doso, moze bit da bi on drukčije al nesmije.I igracima ste duzni a hvali te se uspjesima.Probajte se "udruziti"sa ovim vasim kladionicarima mozda bude bolje,kukala nam majka.A kad se svi raziđu na kraju sezone sta ce ostati od Zvijezde? Sreca pa će biti husarinih para :damn: :rol:

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 19 maj 2021, 00:00

5 profila ista priča isti čovjek, ne radi se o meni i o novci radi se o koroni gdje u koroni se ogromni novci donesu i većina novca je utrošena na vraćanje starih dugova od 75.000 nurdi 25.000 vraćeno odmah, 5000 kazne prema savezu, 5000
Kotizacija Itd. A za igrače ne sikirajte se dovest će Edo Best ako nas Husara napusti sta ste se prepali... imaju juniori, kadeti..: samo opušteno... bitno je pamet ovdje izigravati, pa bolan većih glupsti nego ovdje nema, Mato je tezak par miliona i dodje neki usljo ga proziva ovdje cccc.

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 19 maj 2021, 00:06

Psihijatar18 je napisao/la:
18 maj 2021, 23:44
Bhfanatic8989 je napisao/la:
17 maj 2021, 19:51
Najveci problem je trener, kako mozes dopustiti da ti neko drugi sastavlja ekipu, vjerovatno i mato ima koristi od husare, ljudi dragi mjesec dana bez pobjede, poceli su nas ismijavati okolo
zmajo je napisao/la:
18 maj 2021, 08:44
Ogledalo sadasnje Zvijezde su gore napisani statusi (debili, miševi, popuše). Direktoru zabranjen rad, Mati se duguju plate i još kome. Menadzeri istovremeno i u Upravi, gdje to ima. Svi traže neki interes. Kuda plovi ovaj brod?
Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 13:45
Zvijezda je klub sa tradicijom i pored svih teskoca bi se izborila ali ovo sto pokusavaju prikazati kao spasavanje kluba je strasno. Najgora stvar koja se mogla desiti je ovakav stav uprave i " direktora ", primitivca koji nas je obrukao gdje je stigao. Psovanje, pljuvanje sudija je njegovo svakodnevno ponasanje na tekmama. Cak i drugi clanovi uprave ga oponasaju ( psuju dijete kapitenu kad promasi penal ). Takvim ponasanjem nam nanose nemjerljivu stetu...mozda nesvjesno ali brukaju nas.
DeColo19 je napisao/la:
18 maj 2021, 17:02
Ne znam Ćiro upravu si i ti al su i ovi ljudi upravu, uradili ste dobar posao digli klub na noge al ti moras da kontrolišeš svoje ponasanje, ti si predstavnik kluba i grada moraš to shvatit i moras se kulturnije ponasat, ne mozes psovat galamit ne ide to uz direktora ostavi to iza sebe, razumijem ja tvoje nezadovoljstvo na sudjenje i to sve i nepravdu al se moras kontrolisat i to na drugi nacin rješavat.. Sve ostalo je ok samo tu zamjerka, a od pl svakako nema nista to nije cilj ni bio i greska je po meni to sam na početku rekao gomilanje igraca bezpotrebno, nabijanje troškova mogla se stabilizacija kluba mislim i jeftinije organizovat.. Al ajd otom potom
Azdaja21 je napisao/la:
18 maj 2021, 22:01
Svi smo mi ovdje na forumu radi zvijezde ali i zvijezda postoji i egzistira radi navijaca. Uprava je grijesila i jos uvijek grujesu...nazalost. Ljudski je priznati gresku pa makar bio i "direktor". Stalno se poziva na cifre koliko je donio u klub a ne govori koliko je ostetio isti. Koliko igraca sjedi na klupi, skoro nikako ne igra a primaju novac...doduse neredovno, stanuju u placenim stanovima...doduse neredovno, placena im je hrana...doduse neredovno. Sve njih je doveo "direktor",znaci na stetu kluba. Najbitnije je da Husara "donosi pare u klub"...a koliko husara uzima od toga? Pa covjek je usao u Zrinjski i od tada nema titule za njih...udje u Sarajevo i vidjesmo sta bi a u Zvijezdu kako udje mi od ulaska u PL spadosmo na sredinu tabele.
PS. Bio sam iza ograde i cuo sam sta je opsovano Culumu.
E ćiro da ti reknem,ja jesam novi profil al nisam lažni.Citam dugo sve i otvorio profil da i ja nešto reknem.Znam i tebe i svu upravu i pričam i sa vama svima i sa igracima i Matom,znam više nego što ti misliš i zato pišem. Ponasas se ruzno al to na tvoju bruku iako bas sve nas pljuju zbog toga.I jest psovo Culumu svi smo čuli i zato je izašao iz igre. Ja sam na svakoj utakmici u Gradaccu I ove sto su blizu,dalje ne mogu.evo ti je gore covijek reko doveo si igraca i nisu oni tu za kikiriki a ne igraju ti. Ko je to odredio? Jel to nisu dobri? Dobri su al od kad vam Husaric koji kapu sa parama i obećani transfera svi znamo da njegovi moraju igrati.Nije to dobro nikako al on vam je sef. To sto mati dugujete 3 plate on zato valjda mora raditi sta mu se kaže da bi dobio plate. I nista dobro za Zvjezdu nije napravio od kad je doso, moze bit da bi on drukčije al nesmije.I igracima ste duzni a hvali te se uspjesima.Probajte se "udruziti"sa ovim vasim kladionicarima mozda bude bolje,kukala nam majka.A kad se svi raziđu na kraju sezone sta ce ostati od Zvijezde? Sreca pa će biti husarinih para :damn: :rol:
Sve tacno da tacnije ne moze

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 19 maj 2021, 07:14

Koji ba igrači brt kome je se dužno šta ti pričaš ako iko više razgovara sa igračima od mene . Ako plata kasninpar dana to je sve molim vas neširite laži ko nevjeruje da je sve uredu sa platama igrača javite se mwni u pp poslat ću sve i jedan razgovor sa igračima a sa većinom se čujem.

Azdaja21
Postovi: 56
Pridružen/a: 15 maj 2021, 21:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Azdaja21 » 19 maj 2021, 07:17

Za dva dana treba isplatiti novu platu a nije isplacena ni stara u cjelosti...ne znam za Husarine, njima mozda.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.