NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 13 jul 2019, 11:26

Podrzavam rad uprave pogotovo sto su ostavili dobar dio ekipe sto potpisuju nasu djecu vracaju nase pojedine igrace ali dovesti ovog lika za trenera...neeeeeeeee.pa jebote covjek radio u podrinju janji. Koja janja bog te vidio koja janja. Bio pomocnik u slogi ojjjj boze jel moguce. Pa likovi poput salke ce njemu postavljat autoritet ne obrnuto. Pa vise mi imamo trenera sa iskustvima u kklubu nego ovaj. Pa amir klopic je bio pomocnik toliko vremena kod nas pa eto Nihad kadija vodio slatinu god bio je u orvoj ekipi jedno vrijeme. Pa ja garantujem da je bolje bilo klopu i kadiju stavit nego ovog dovesti o boze. Pa da ti jedan Mitic bude u opticaju gdje bi se i raja malo digla dodje tip koji je bio pomocnik. E jebote zito...
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 13 jul 2019, 11:29

Pravi izbor trenera extra mlad puno želje za poslom :opaopa:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 jul 2019, 11:34

I za sabica su isto govorili pa im cojk zacepi usta...idemo ludo idemo jako uzet sezonske karte barem tako pomoc klubu....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 13 jul 2019, 12:03

Ne znam je li Hasanbasic produzio ugovor u Mionici bio je prvi strijelac lige ako se ne varam,dobro bi nam dosao

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 13 jul 2019, 12:35

:bow:
Ponovo je napisao/la:Ne znam je li Hasanbasic produzio ugovor u Mionici bio je prvi strijelac lige ako se ne varam,dobro bi nam dosao
Evo ti jedan primjer. Da je se otislo mersudinu vlasniku firme gdje radi hasanbasic i ponudilo mu se da udje u upravu ili da pomogne klubu. I to na nacin da hasanbasica vodi kao radnika u svojo firmi daje mu neku platu recimo i placa penziono i zdravstveno i da on dodje igrat za zvijezdu i ima neku platu u klubu. Eto ne treba ti bolja pomoc a pristao bi covjek na to 10000%...
sve za nasu zvijezdu !!!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 jul 2019, 13:24

Dobro mersudine skontali smo te da hoces u upravu :urnebes: :urnebes: :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jul 2019, 13:52

Ja ne znam kako ovaj combe sam sebi ne dosadi. Unaprijed on zna da od tog nema nista, nemoj slucajno da bi nekome dao sansu da se dokaze.

Na skupstini mirniji od bubice, ne smije nikog krivo pogledati, ali na forumu je ko Obama sa svojim govorima.
Glupane glupi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 13 jul 2019, 13:55

crvenobijeli je napisao/la:I za sabica su isto govorili pa im cojk zacepi usta...idemo ludo idemo jako uzet sezonske karte barem tako pomoc klubu....
Sa sezonskim treba napravit marketinški bum i prodat ih sto vise, naravno ako im je to u cilju. spiska je jedne godine probo ali nekom tada to nije bilo u cilju :roll:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jul 2019, 14:11

zomir je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:I za sabica su isto govorili pa im cojk zacepi usta...idemo ludo idemo jako uzet sezonske karte barem tako pomoc klubu....
Sa sezonskim treba napravit marketinški bum i prodat ih sto vise, naravno ako im je to u cilju. spiska je jedne godine probo ali nekom tada to nije bilo u cilju :roll:
Prvo treba u ljudima probuditi zelju da uopste dolaze ma utakmice. Poslije zadnjih sezone sumnjam da bi prodali vise od 10 sezonskih
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jul 2019, 14:14

Extra mladi trener jedan od najboljih mladih trenera u Bih...

Sretno HADZIJA...

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 13 jul 2019, 14:29

vijestifriske je napisao/la::bow:
Ponovo je napisao/la:Ne znam je li Hasanbasic produzio ugovor u Mionici bio je prvi strijelac lige ako se ne varam,dobro bi nam dosao
Evo ti jedan primjer. Da je se otislo mersudinu vlasniku firme gdje radi hasanbasic i ponudilo mu se da udje u upravu ili da pomogne klubu. I to na nacin da hasanbasica vodi kao radnika u svojo firmi daje mu neku platu recimo i placa penziono i zdravstveno i da on dodje igrat za zvijezdu i ima neku platu u klubu. Eto ne treba ti bolja pomoc a pristao bi covjek na to 10000%...
Hasanbasic vec radi kod njega,i igra za Mionicu,e sad ovaj dole sto se ismijava,kao prvo ne znas Mersudina,kao drugo ne znas kakve uvjete imaju njegovi radnici,i kao trece bio bi nam od velike koristi u klubu,znaci nema postenijeg privrednika u industrijskoj zoni,vec sam naveo primjer da se covjeka ponudi znaci samo da udje u upravu i neka samo placa golove i to je to,mislim da bi pristao plus Hasanbasica bi imali momak nije los ne pije ni to sve

Avatar
kupus army
Postovi: 1541
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la kupus army » 13 jul 2019, 14:36

vijestifriske je napisao/la:Podrzavam rad uprave pogotovo sto su ostavili dobar dio ekipe sto potpisuju nasu djecu vracaju nase pojedine igrace ali dovesti ovog lika za trenera...neeeeeeeee.pa jebote covjek radio u podrinju janji. Koja janja bog te vidio koja janja. Bio pomocnik u slogi ojjjj boze jel moguce. Pa likovi poput salke ce njemu postavljat autoritet ne obrnuto. Pa vise mi imamo trenera sa iskustvima u kklubu nego ovaj. Pa amir klopic je bio pomocnik toliko vremena kod nas pa eto Nihad kadija vodio slatinu god bio je u orvoj ekipi jedno vrijeme. Pa ja garantujem da je bolje bilo klopu i kadiju stavit nego ovog dovesti o boze. Pa da ti jedan Mitic bude u opticaju gdje bi se i raja malo digla dodje tip koji je bio pomocnik. E jebote zito...
Teletabisu, Podrinje i Janja su dali dva najbolja spica evrope, najboljeg strijelca svjetskog prvenstva, to Zvijezda nece dati jos za 200 godina postojanja.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 13 jul 2019, 15:02

Cuj Klopa i Kadija. A samo sto nisu zapalili forum kad su Kadiju stavili da trenira juniore
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 jul 2019, 16:08

SMR187 je napisao/la:Cuj Klopa i Kadija. A samo sto nisu zapalili forum kad su Kadiju stavili da trenira juniore
Slazem se sa tobom, Klopic uredu najbolji nas trener ostaje zal sto nije ovu generaciju juniora izveo do kraja na zavrsnicu jer vjerovatno bi on sa njima usao u juniorsku pl. Dobra bi opcija bila da i dalje kao pomoc i u prvom timu vodi i juniore

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 13 jul 2019, 21:16

Toooooooo deremmmmoooo. Sad nam ni NATO sa ovim Teletabisom nije ravan. Dernjava u najavi. Treba vidjet imal sta otpada iz Janje i Crnaljeva da dovede?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jul 2019, 21:21

Dobar HADZIJA nemudruj... samo nema licence to je malo problem tako da ce snjim na klupi bit jos jedan matori trener sa licencom. Nas HADZIJA ce polagat licencu cim stigne.

U srijedu protiv Modrice...

Imacemo dva trenera na klupi matorog i HADZIJU

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 13 jul 2019, 21:43

Cirkus u najavi, trener i matori koji mu renta licencu. Ništa od premijer lige. Ipak se niste rijesili hijena koje žive od kluba.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 13 jul 2019, 21:51

Kakvi ba derrrrreeeemmmooo. Sad dva Teletabisa imamo. Pored Tinki Vinkija imamo i Dipsija na klupi. Mnogo jak trener podero je cuvenu Prvu ligu RS. NATO trener.
Plus NATO ekipa, najbolji stoper lige koji vaga blizu stoje. Salkanaga svako tromjesece novi klub. Ma NATOOOO.
A zaboravio sam i NATO upravu. Dzeja su postavili Turci, Saldonija oni Rusi sto su dosli. A Kafanicu laganicu i ostale likove iz bajke neki drugi strani investitori.
Samo NATO znaci.
Zadnja izmjena: combe, dana/u 13 jul 2019, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 13 jul 2019, 21:53

combe je napisao/la:Kakvi ba derrrrreeeemmmooo. Sad dva Teletabisa imamo. Pored Tinki Vinkija imamo i Dipsija na klupi. Mnogo jak trener podero je cuvenu Prvu ligu RS. NATO trener.
Plus NATO ekipa, najbolji stoper lige koji vaga blizu stoje. Salkanaga svako tromjesece novi klub. Ma NATOOOO.
Nije bolest sve sto boli
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jul 2019, 21:55

Moras to Combicu gledat pozitivno sad sa matorim i HADZIJOM te Klopom imas strucni stab a ne samo trenera. Otkud znas mozda i taj matori sa licencom ima iskustva i moze pomoc... vidit ce mo

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.