NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
DzananMusa11
Postovi: 570
Pridružen/a: 05 nov 2021, 07:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DzananMusa11 » 30 dec 2021, 22:23

Taj pišča je prava ljudina, složiše se svi profili sa 10ak komentara od kreiranja i svaki hvaleći Mancinijevog poltrona

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 01 jan 2022, 01:06

zvijezda1 je napisao/la:
30 dec 2021, 17:45
Drug oni pljuju pisku a nisu svjesni šta je čovjek uradio za klub treba da ih bude stid kad nesto lose pišu o njemu on će moje poštovanje uvijek imati i hvala mu . A za vas sto pljujete sve redom niste svjesni kakvi se igrači vrte oko kluba pogotovo napadač.
Ajde ljudi predjite na konkrentnu temu niste o radilu toliko pisali
Jel opstanak upitan?rad uprave ? Imal kakvih informacija staviš dešava ? Hocel dolazit igrača? Nemojte samo crnjaka i pojedinaca !

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 01 jan 2022, 11:21

Nemogu jos o imenima znat ce se sve vrlo brzo

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 01 jan 2022, 12:17

Fino, ali neka pojacanja.. Ko ce igrati u drugom dijelu je najmanji problem. Ili mozda 'najveci' ako je cilj da se publici baca prasina u oci. Uz par solidnih pojacanja opstanak ne bi trebao biti upitan.
Sta je sa dugova, sa racuna, sa krova, sa potencijalnih tuzbi Mate i Vidovica (i drugih igraca kojima se ostalo duzno), sa "transparentnog rada" o kojem ste pricali kad ste preuzimali, kad je skupstina - koje ce biti teme, sta ovaj seljakluk od tzv. "nocnog kluba" Trezor znaci za nas klub i stadion, za sta se natkriva i sprema onaj mali poslovni prostor izmedju glavnog ulaza i teretane, zasto su zvanicne stranice neaktivne i objavljuju samo gluposti umjesto bitnih informacija vezane za klub.. Hajmo malo gledati dugorocno i pricati o procesu oporavka kluba..
Ne odgovarate na mnogo bitnija pitanja, samo se zamarate trazenjem novih turista koji ce obuc dres na 6 mjeseci ili godinu i onda pakovat kofere.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 01 jan 2022, 14:38

Vidiš drug naš je problem sto samo znamo da pljujemo . Šta ti misliš jesul momci zaslužili malo podrške kako su preuzeli klub nisu primljeni dobro to samo govori o nama kakvi smo ljudi. Idemo malo podrske klub je u teškoj situaciji u trebat će vremena da stane na svoje noge.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 01 jan 2022, 15:13

zvijezda1 je napisao/la:
01 jan 2022, 14:38
Vidiš drug naš je problem sto samo znamo da pljujemo . Šta ti misliš jesul momci zaslužili malo podrške kako su preuzeli klub nisu primljeni dobro to samo govori o nama kakvi smo ljudi. Idemo malo podrske klub je u teškoj situaciji u trebat će vremena da stane na svoje noge.
Problem je sto treba stati iza svojih gresaka i bar pokazati neku zelju i plan da se to nesto popravi. A ne konstantno se busati u prsa onim pozitivnim stvarima. Bilo ih je i ima ih dosta, to ne osporavam. Ali vrijeme je da se malo okrene onome sto nije uradjeno.

Ocito ne pratis moje postove, otkako su preuzeli klub uvijek sam podrzavao sve sto su radili (vrati postove). Jednostavno vremenom vidis da to stoji u mjestu, vidis dosta neispunjenih obecanja od one skupstine pa do danas, vidis da nije to to. Uz to sve, ova ocajna igra.. Ne znam iskreno sta iko ocekuje da se kaze na ovo sve.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 01 jan 2022, 16:27

SMR187 je napisao/la:
01 jan 2022, 12:17
Fino, ali neka pojacanja.. Ko ce igrati u drugom dijelu je najmanji problem. Ili mozda 'najveci' ako je cilj da se publici baca prasina u oci. Uz par solidnih pojacanja opstanak ne bi trebao biti upitan.
Sta je sa dugova, sa racuna, sa krova, sa potencijalnih tuzbi Mate i Vidovica (i drugih igraca kojima se ostalo duzno), sa "transparentnog rada" o kojem ste pricali kad ste preuzimali, kad je skupstina - koje ce biti teme, sta ovaj seljakluk od tzv. "nocnog kluba" Trezor znaci za nas klub i stadion, za sta se natkriva i sprema onaj mali poslovni prostor izmedju glavnog ulaza i teretane, zasto su zvanicne stranice neaktivne i objavljuju samo gluposti umjesto bitnih informacija vezane za klub.. Hajmo malo gledati dugorocno i pricati o procesu oporavka kluba..
Ne odgovarate na mnogo bitnija pitanja, samo se zamarate trazenjem novih turista koji ce obuc dres na 6 mjeseci ili godinu i onda pakovat kofere.
Na koji način si ti pomogao klub ? Lijepo si to napisao ali trebao bi znatibda opstina daje prostore pod zakup a ne zvijezda
Stadion je gradski i Dat je na upravljanje klubu kao i prostorije unutar kluba koje su okrenute prema igralištu nadam se da ne griješim tako da zvijezda nema ništa sa diskotekom.
Ima stvari koje su uradjene i koje nisu i slazem se da bi trebala biti press konferencija da se iznese sve i objasni šta nine transparentno sto bi trebala publika da zna ? postavljaš ljudima pitanja a ne znaš da klub ne izdaje poslovne prostore

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 01 jan 2022, 18:05

Gdje sam napisao da je Zvijezda izdala prostor diskoteci? Pitam sta to znaci za klub i stadion, odnosno je li normalno da sljedeci put kad dodjemo na tekmu obilazimo brda smeca koja se bacaju gdje se ulaznice prodaju, staklo razbijeno itd.

Ili citaj kako treba il me zaobidji i ne smaraj glupostima
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 02 jan 2022, 09:50

SMR187 je napisao/la:
01 jan 2022, 18:05
Gdje sam napisao da je Zvijezda izdala prostor diskoteci? Pitam sta to znaci za klub i stadion, odnosno je li normalno da sljedeci put kad dodjemo na tekmu obilazimo brda smeca koja se bacaju gdje se ulaznice prodaju, staklo razbijeno itd.

Ili citaj kako treba il me zaobidji i ne smaraj glupostima
[/quo te]
Slazem se sa tobom u potpunosti i kontam sta si htio reci da li klub moze reagovati i prema gradu u sta ce se stadion pretvorit,kolko sam cuo i motoristi dolaze dole,hoceli prevladati van sportske aktivnosti

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 02 jan 2022, 17:03

zmajevac je napisao/la:
02 jan 2022, 09:50
SMR187 je napisao/la:
01 jan 2022, 18:05
Gdje sam napisao da je Zvijezda izdala prostor diskoteci? Pitam sta to znaci za klub i stadion, odnosno je li normalno da sljedeci put kad dodjemo na tekmu obilazimo brda smeca koja se bacaju gdje se ulaznice prodaju, staklo razbijeno itd.

Ili citaj kako treba il me zaobidji i ne smaraj glupostima
Slazem se sa tobom u potpunosti i kontam sta si htio reci da li klub moze reagovati i prema gradu u sta ce se stadion pretvorit,kolko sam cuo i motoristi dolaze dole,hoceli prevladati van sportske aktivnosti
Upravo tako, ali eto vidis da neki ne kontaju.. jos me kralj pun sebe nasao prozivati kao ja ne znam ko izdaje prostore na stadionu. :tokralju:

Posto neki ne kontaju, a kazu da slika govori vise od hiljadu rijeci.. evo na sta sam mislio:
slika
slika
slika
Lijepa slika, siguran sam da bi neko sa strane jedva cekao da dodje obici taj prelijepi gradski stadion u Gradaccu.

A @Dragons007, posto si valjda Dragons, djeluje mi kao da tebe ne zanima sta ce biti sa malog poslovnog kod teretane koji je, koliko se ja sjecam, bio obecan navijacima?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Agent12
Postovi: 37
Pridružen/a: 07 feb 2019, 22:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Agent12 » 03 jan 2022, 13:06

Pozdrav raja vidio sam objavu na gradacackom glasu veceras u skenderiji u pola 7 igraju legende kluba savic, doro, vasilic i ostali protiv modrice trebalo bi to ispratit

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 03 jan 2022, 14:05

Aljkanovic vise nije clan radnika, vraca se kod nas ili?

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 03 jan 2022, 14:18

Odvest ce njega Mino Husariola u Atromitos :rol: Taman je Pirica izvukao, sad ovog.. Jednog umoci, drugog izvadi :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 06 jan 2022, 22:49

SMR187 je napisao/la:
03 jan 2022, 14:18
Odvest ce njega Mino Husariola u Atromitos :rol: Taman je Pirica izvukao, sad ovog.. Jednog umoci, drugog izvadi :rol:
😂😂😂😂 samo da nam se ne uvuče opet u klub

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 1921boy » 06 jan 2022, 23:10

zvijezda1 je napisao/la:
30 dec 2021, 21:58
Po meni jako dobar napadač
Dario Blagojević

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 07 jan 2022, 21:56

1921boy je napisao/la:
06 jan 2022, 23:10
zvijezda1 je napisao/la:
30 dec 2021, 21:58
Po meni jako dobar napadač
Dario Blagojević
Jos i Dragana Ristića iz Leotara dovest pa da imamo ubitacan tandem u napadu 😁 ovo je nekad bio dobar igrač proslo je njegovo vrijeme, tanak sa zivcima malo malo crveni dobije

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 09 jan 2022, 10:05

Imal kakvih novosti za 7 dana pocinju pripreme a tema nam mrtva niko da prica o moguci dolasima i odlascima, durgut ce sigurno dovesti dobrih mladih igraca al to ce bit vecinom iz nizih liga da se dokazuju, to moze bit Mac sa dvije ostrice.. Nemamo mi bodova da riskiramo sa tim, imamo i tezak raspored... Ko je vlasnik nove diskoteke tersor?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 09 jan 2022, 16:28

crvenobijeli je napisao/la:
09 jan 2022, 10:05
Imal kakvih novosti za 7 dana pocinju pripreme a tema nam mrtva niko da prica o moguci dolasima i odlascima, durgut ce sigurno dovesti dobrih mladih igraca al to ce bit vecinom iz nizih liga da se dokazuju, to moze bit Mac sa dvije ostrice.. Nemamo mi bodova da riskiramo sa tim, imamo i tezak raspored... Ko je vlasnik nove diskoteke tersor?
Ne zna se još ništa ali vjerovatno će da bude

Diggle
Postovi: 100
Pridružen/a: 07 jan 2022, 22:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diggle » 10 jan 2022, 18:30

Dragons007 je napisao/la:
23 dec 2021, 22:15
Ljudi budite objektivniji i realniji zvijezda je klub iznad svih klubova u Prvoj Ligi a i mnogo šire sloboda je veća jer je iz većeg grada i zvijezdu svi poštuju dajte da ljudima damo malo podrške ljudi su tu iz ljubavi a pojedinci jedva dočekali da pljujemo Piskica i ostale
Ja sam realno sagledao jer sam pljuvao evo dajte da vidimo ko bi se prihvatio tog posla s ovog foruma neka se javi.Ekipa nam uopste nije losa samo je treba probuditi.Idemo u drugi dio uci i pomoći klubu dok je još u životu !
Registrovao sam se samo da se grohotom nasmijem na ove nebuloze. 😅😅😅

zmajo
Postovi: 68
Pridružen/a: 05 maj 2021, 08:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajo » 11 jan 2022, 09:40

Kad mislimo da nemože gore ovi naši nas u Zvijezdi iznenade. Vrati se Pisko. Ni pojačanja, ni informacija, pa dokle više.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.