NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 feb 2019, 10:26

Nema BODEVA za tosk u Gradaccu... nije nikad bilo i cao... kakvi dugovi ba... radi se na tome da se Zvijezdi svi dugovi oproste i da put ka boljem sutra i premijer ligi bude cist....

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 feb 2019, 10:29

combe80 je napisao/la:Nema BODEVA za tosk u Gradaccu... nije nikad bilo i cao... kakvi dugovi ba... radi se na tome da se Zvijezdi svi dugovi oproste i da put ka boljem sutra i premijer ligi bude cist....
:zzz:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 feb 2019, 10:34

Budel nas matori Lazo sramotio i nebudel forsiro nasu provjerenu djecu morace snosit posljedice otkaza sta je tu je... polovnjare samo da su na broju i cao...budemol gubili po tri razlike ja i Combe jaro ce mo u Mionicu na tekme ici u ruci Zvijezdinu zastavu i mahat...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 feb 2019, 11:23

Sutra cemo znati ko kosi a ko vodu nosi...pozz
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 feb 2019, 11:49

Ljudi mante sr anja i gucenja sa svima. Realno TOSK je u ove dvije utakmice favorit u odnosu na sadasnju Zvijezdu. Mi dugo veci disbalans u ekipi nismo imali vec ove godine.
Odbrana i golman za nase uslove poprilicno dobri. U veznom redu i napadu imas jednog i po igraca.
Puno je krivaca za ovakvo stanje u Zvijezdi. Pa sad glavnu rijec u Zvijezdi vode trener i sekretar koji se razumije u fudbal ko ja u to da budem pilot.
Na kraju ove sezone ovo treba presjec il napravit sta da valja il razyebat sve.
Ako nece pravit klub da valja nek opstina usmjeri pare na rukomet da makar u necem mozemo gledati PL.

I jedna pohvala za Spisku frajer iz Švabije stigo da prati voljeni klub. Što je rec ljubav.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 feb 2019, 13:01

Ma ja se salim ba po forumu kakvi mi i bakraci ss onim polovnjarama od igraca sto su nam dosli... Tosk jest favorit u ova dva susreta nazalost si upravu Combe...

Sanse za prolaz su nazalost minimalne...

Piska nas vadi ako u Njemackoj uspije nece sigurno zaboravit klub...

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 26 feb 2019, 13:22

crvenobijeli je napisao/la:Sutra cemo znati ko kosi a ko vodu nosi...pozz
Ne sutra, vec se u Tesnju odlucuje ko kosi ko vodu nosi . pozz.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 26 feb 2019, 13:33

Ne znam sta dizete tenzije, treba bit praznik fudbala i tamo i ovdje kod nas, lijepo je igrat cetvrtfinale kupa, za obe ekipe uspjeh. Ko prodje dobro i jest, sta sad treba da se koljemo oko gluposti.
TŽV!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 feb 2019, 13:41

plavobijeliii je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Sutra cemo znati ko kosi a ko vodu nosi...pozz
Ne sutra, vec se u Tesnju odlucuje ko kosi ko vodu nosi . pozz.
Sutra vi ako dobijete to je vec gotovo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 feb 2019, 14:40

Sutrasnja utakmica ce doci i proci i sta dalje. Zbog propasti sporta u Gradačcu krivi smo svi. Pocev od nas samih gradana/navijaca/gledalaca, kojekakvih krkana sto sjede u upravama klubova, nasih vrlih privrednika pa na kraju vladajuce strukture u opcini na celu sa nacelnikom.
Nije moguce da smo mi najsiromasnija opcina na kantonu(a nismo sigurno) da se u klubove postave prave ljudi da se naprave neki prioriteti i da imamo bar jedan muski klub u najjacem rangu takmicenja.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 feb 2019, 14:50

combe je napisao/la:Sutrasnja utakmica ce doci i proci i sta dalje. Zbog propasti sporta u Gradačcu krivi smo svi. Pocev od nas samih gradana/navijaca/gledalaca, kojekakvih krkana sto sjede u upravama klubova, nasih vrlih privrednika pa na kraju vladajuce strukture u opcini na celu sa nacelnikom.
Nije moguce da smo mi najsiromasnija opcina na kantonu(a nismo sigurno) da se u klubove postave prave ljudi da se naprave neki prioriteti i da imamo bar jedan muski klub u najjacem rangu takmicenja.
Ko ce dat svoje pare da drugi upravlja sa njima.nurdo, adem hanic, nadir i fadil(bele), kokrlja,nezici, takvi sigurno nece.. I ko ce se posvetit zvijezdi...taj mora imat para i zivaca ko blata..... Nama treba jedan samo pametan koji zna zakon.svaka firma moze dio novca donirat zvijezdi od poreza.plus da daju svoj novav za reklamu, i ovo sto opstina daje moze se skupit 500 000 i vise....ovo sto rade sad je samo plovidba po nekoj vodi nit tones niti letis.dok naas nedoceka sudbina jedinstva i ugasimo se...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 feb 2019, 14:51

combe je napisao/la:Sutrasnja utakmica ce doci i proci i sta dalje. Zbog propasti sporta u Gradačcu krivi smo svi. Pocev od nas samih gradana/navijaca/gledalaca, kojekakvih krkana sto sjede u upravama klubova, nasih vrlih privrednika pa na kraju vladajuce strukture u opcini na celu sa nacelnikom.
Nije moguce da smo mi najsiromasnija opcina na kantonu(a nismo sigurno) da se u klubove postave prave ljudi da se naprave neki prioriteti i da imamo bar jedan muski klub u najjacem rangu takmicenja.
To sam ja prijatelju pokušao reć maloprije al ovaj combe drugi samo navalio kako uvijek derete toska, ovo ono. Nije bitno, možda dobijemo mi. Možda zvijezda nas opet podere.a to što svake polusezone 14 igrača novih dodje i dugovi rastu. Izvarano 80posto ljudi, niko neće za dvije godine htjeti ulagati u sport zbog ovih foteljasa.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 feb 2019, 15:08

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Sutrasnja utakmica ce doci i proci i sta dalje. Zbog propasti sporta u Gradačcu krivi smo svi. Pocev od nas samih gradana/navijaca/gledalaca, kojekakvih krkana sto sjede u upravama klubova, nasih vrlih privrednika pa na kraju vladajuce strukture u opcini na celu sa nacelnikom.
Nije moguce da smo mi najsiromasnija opcina na kantonu(a nismo sigurno) da se u klubove postave prave ljudi da se naprave neki prioriteti i da imamo bar jedan muski klub u najjacem rangu takmicenja.
Ko ce dat svoje pare da drugi upravlja sa njima.nurdo, adem hanic, nadir i fadil(bele), kokrlja,nezici, takvi sigurno nece.. I ko ce se posvetit zvijezdi...taj mora imat para i zivaca ko blata..... Nama treba jedan samo pametan koji zna zakon.svaka firma moze dio novca donirat zvijezdi od poreza.plus da daju svoj novav za reklamu, i ovo sto opstina daje moze se skupit 500 000 i vise....ovo sto rade sad je samo plovidba po nekoj vodi nit tones niti letis.dok naas nedoceka sudbina jedinstva i ugasimo se...
Moras druze procitat citav post. Osnov je da se utvrde prioriteti. Ako u Zvijezdi vise ovako ne ide a ocigledno je da neide. Dole 4-5 godina sjede ljudi koji trose ono sto opstina da i nista vise. Pa javno se zna koja su dva covjeka prosle godine syebala teren i nikom nista. Teren namje trenutno poslije onog u Jajcu najgori u ligi.
Daj da probamo isforsirat rukometni klub. Manje para treba. Pa nas trener i 2-3 igraca su prosle sezone uveli Gracanicu u PL u rukometu. I sad dole ima trener + dvojica+nas zet koji bi sigurno prije igrao ovdje nego u Gracanici, koji Gracanicu drze na drugom mjestu.

Osnovni problem je sto kod nas prvo u opstini nema ljudi koji imaju blage veze o sportu.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 26 feb 2019, 15:16

Pa idi gledaj rukomet koji ku.ac nama tu seres.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 feb 2019, 15:20

Prosjali su reflektori na pomocnom extra... prvi korak ka boljem sutra je uradjen... idemo dalje

Toooooooo ideeeemooooooooo dernjavaaaaa :opaopa: :opaopa:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 feb 2019, 15:22

Pretpostavio sam da ce biti ovako maloumnih komentara. Hajmo ovako ko yebe rukomet hajmo probat od Zvijezde napravit klub jel moze tako. RK sam naveo ko primjer.
Gracanica vidjela da to tesko ide u fudbalu pa napravili sa rukometom i sad prave sa kosarkom.
Srebrenik koji je nakon rata napravio puno vise igraca nego mi vidi da sa fudbalom neide pa isforsirase kosarkaski klub u PL sad forsiraju muski odbojkaski. I primjera je takvih koliko hoces.
Nego nekima i odgovara ovakvo stanje da se mogu talit i koju stoju zavrnut u dzep.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 26 feb 2019, 15:34

combe je napisao/la:Pretpostavio sam da ce biti ovako maloumnih komentara. Hajmo ovako ko yebe rukomet hajmo probat od Zvijezde napravit klub jel moze tako. RK sam naveo ko primjer.
Gracanica vidjela da to tesko ide u fudbalu pa napravili sa rukometom i sad prave sa kosarkom.
Srebrenik koji je nakon rata napravio puno vise igraca nego mi vidi da sa fudbalom neide pa isforsirase kosarkaski klub u PL sad forsiraju muski odbojkaski. I primjera je takvih koliko hoces.
Nego nekima i odgovara ovakvo stanje da se mogu talit i koju stoju zavrnut u dzep.
Nek si ti inteligentan, isto papagaj 5 godina iste stvari ponavljas. Ja apsolutno podrzavam ovu upravu, svidjelo se tebi ili ne ovi ljudi su trenutno najbolje sto imamo. Kad odu mi smo propali jer neces ti combe vodit klub ti si ipak previse pametan. S parama kakve imamo mi bi se trebali borit za opstanak al ipak smo u vrhu tabele i daleko smo u kupu doguruli. U tvojoj glavi sve osim prvog mjesta je neuspijeh.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 26 feb 2019, 15:45

Nisam ni sumnjao da ne podrzavas. Ako su oni najbolje sto imamo blago nama. Predpostavljam da podrzavas sto su i teren yebali. I to treba podrzat. Sto svake sezone promjenimo 30 ak igraca. Samo podrzaji majstore.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 26 feb 2019, 15:51

combe je napisao/la:Ljudi mante sr anja i gucenja sa svima. Realno TOSK je u ove dvije utakmice favorit u odnosu na sadasnju Zvijezdu. Mi dugo veci disbalans u ekipi nismo imali vec ove godine.
Odbrana i golman za nase uslove poprilicno dobri. U veznom redu i napadu imas jednog i po igraca.
Puno je krivaca za ovakvo stanje u Zvijezdi. Pa sad glavnu rijec u Zvijezdi vode trener i sekretar koji se razumije u fudbal ko ja u to da budem pilot.
Na kraju ove sezone ovo treba presjec il napravit sta da valja il razyebat sve.
Ako nece pravit klub da valja nek opstina usmjeri pare na rukomet da makar u necem mozemo gledati PL.

I jedna pohvala za Spisku frajer iz Švabije stigo da prati voljeni klub. Što je rec ljubav.
Slazem se s tobom :thumbup:

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 26 feb 2019, 16:01

combe je napisao/la:Nisam ni sumnjao da ne podrzavas. Ako su oni najbolje sto imamo blago nama. Predpostavljam da podrzavas sto su i teren yebali. I to treba podrzat. Sto svake sezone promjenimo 30 ak igraca. Samo podrzaji majstore.
Popravit ce se teren kad vegetacija krene. Koga si ti podrzao u ovih 5 godina od kako pises na forumu? Zasto ti nisi preuzeo Zvijezdu?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.