NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 01 avg 2018, 18:07

BlueSEVER je napisao/la:Ibro je otisao iz TOSK a...
Znam...a mislim da je i sada bez kluba a solidan je bek

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 avg 2018, 20:04

1:1 protiv Tamburasa iz Janje pihhh... koce combeta slusat opet...

Jel neko bio? Kako smo igrali? Kako je prva postava izgledala?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 avg 2018, 20:08

Sve pet. Lijepo mi napredujemo u ovoj ligi RS. Bod sa strane nije mala stvar. Dovedes Dukica bio rezerva u toj ligi RS. Sta drugo mozes ocekivat.

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 01 avg 2018, 22:19

Po transfer politici ove sezone imam strašnu želju da napišem ovo;

HUSARA MI TE VOLIMO!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 01 avg 2018, 23:54

combe80 je napisao/la:Evo krenulo je Zivkovic potpiso hajmo.....extra pojacanje sa njim i Saricem i Kadricem imamo mozda najbolje mlade u 21 koji moraju startat i igrat najmanje 45 minuta... toooooooooo... ideeemoooooo bice Zvijezda opet sampion

Nakuko si pojacanja combicu...
Ovaj Zivkovic je ekstra igrac junior Orasja proslu sezonu bio i igrao za prvi tim cudi me da nije otiso gdje dalje.Pratil ko te nase juniore imal na vidiku igraca za prvi tim ,ovi sto su pri prvom timu su tanki brate

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 02 avg 2018, 00:02

Nah1d je napisao/la:Po transfer politici ove sezone imam strašnu želju da napišem ovo;

HUSARA MI TE VOLIMO!
a da se malo raspitas prije nego lupis takvu glupost.....mozda ti se i on smije

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 avg 2018, 11:42

zmajevac je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Evo krenulo je Zivkovic potpiso hajmo.....extra pojacanje sa njim i Saricem i Kadricem imamo mozda najbolje mlade u 21 koji moraju startat i igrat najmanje 45 minuta... toooooooooo... ideeemoooooo bice Zvijezda opet sampion

Nakuko si pojacanja combicu...
Ovaj Zivkovic je ekstra igrac junior Orasja proslu sezonu bio i igrao za prvi tim cudi me da nije otiso gdje dalje.Pratil ko te nase juniore imal na vidiku igraca za prvi tim ,ovi sto su pri prvom timu su tanki brate
Ima Mehic extra igrac igra poziciju kao i Jusufbasic bice za godinu dvi ako nastavi radit sila,svaka njegova lopta ima smisla,normalno da sad pored jusufa nemoze igrat,imas napadaca hasuku lik zabija iz svake pozicije ali dosta mlad jos bice extra ako bude radio. Imo si Smokija sila isto otiso u Padovu mislim.Imas kasnije onda kadete dobru generaciju: Bijelic,Sinanovic,Kurbasa svi momentanlo imaju prepozicije da budu extra igraci. Bristric je otisao u Osijek sto pokazuje da u nas ima sila talenata samo se mora vise radit...

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 02 avg 2018, 21:44

combe80 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Evo krenulo je Zivkovic potpiso hajmo.....extra pojacanje sa njim i Saricem i Kadricem imamo mozda najbolje mlade u 21 koji moraju startat i igrat najmanje 45 minuta... toooooooooo... ideeemoooooo bice Zvijezda opet sampion

Nakuko si pojacanja combicu...
Ovaj Zivkovic je ekstra igrac junior Orasja proslu sezonu bio i igrao za prvi tim cudi me da nije otiso gdje dalje.Pratil ko te nase juniore imal na vidiku igraca za prvi tim ,ovi sto su pri prvom timu su tanki brate
Ima Mehic extra igrac igra poziciju kao i Jusufbasic bice za godinu dvi ako nastavi radit sila,svaka njegova lopta ima smisla,normalno da sad pored jusufa nemoze igrat,imas napadaca hasuku lik zabija iz svake pozicije ali dosta mlad jos bice extra ako bude radio. Imo si Smokija sila isto otiso u Padovu mislim.Imas kasnije onda kadete dobru generaciju: Bijelic,Sinanovic,Kurbasa svi momentanlo imaju prepozicije da budu extra igraci. Bristric je otisao u Osijek sto pokazuje da u nas ima sila talenata samo se mora vise radit...
Super po tvom pravi rasadnik talenata,pogotovu ako je taj otiso u seriju A,a kako sam cuo bar deset ima bolji,kako nema onda ni jedan junior nemoze igrat u prvoj postavi prve ekipe.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 02 avg 2018, 21:50

Nije u seriju A vec treca liga u Padovu. Bristric je otiso i extra klub Osijek valjda se probije...Neznam ja kako nemogu igrat vidis da djeca cim malo nesto znaju odu iz Zvijezde. Nemas uslova nizasta, treneri rade na svojim poslovima i dodatno dodju pravit treninge. Sta tu ocekivat? Treba zaposlit ljude koji ce bit full time tu i radit sa djecom.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 02 avg 2018, 22:46

combe80 je napisao/la:Nije u seriju A vec treca liga u Padovu. Bristric je otiso i extra klub Osijek valjda se probije...Neznam ja kako nemogu igrat vidis da djeca cim malo nesto znaju odu iz Zvijezde. Nemas uslova nizasta, treneri rade na svojim poslovima i dodatno dodju pravit treninge. Sta tu ocekivat? Treba zaposlit ljude koji ce bit full time tu i radit sa djecom.
Nemogiu da te skontam kako taj da ode u Italiju a nemoze igrat za Zvijezdu,pa valjda si vidio da Zvijezda dovodi juniore iz drugi klubova da igraju za prvi tim.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 avg 2018, 10:04

Kad je generalka i sa kim. Skugric, Gajevi ili u najboljem slucaju Derventa. Sa njima nismo igrali a naucili smo. A to je sansa za jos koju bobu i pomak na tabeli u RS-u.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 03 avg 2018, 13:00

Možda ćemo protiv Sarajeva igrat da se malo na njima i mi ispusemo pokazemo kako se igra

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 avg 2018, 14:20

Svaka cast neznalice. Taman kad mislis da su nesto dobro uradili za seru. Cim on na predstavljanju nije bio nego su samo objavili da je potpisao bilo mi je sumnjivo.
Mislim da bi bio red da na stranici objave gdje je zapelo,
sta jos imaju u planu ihoce li dovoditi i dokle ce nas brukati?

Zivkovic se vratio u Orasje.
Kako onog sa dvije iste noge Sarkanovica ne vratise?
Zadnja izmjena: combe, dana/u 03 avg 2018, 14:23, ukupno mijenjano 3 puta.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 03 avg 2018, 14:22

:D Na sta mislis combicu? Aha nemoj zezat???

Pihh.... ostaje nam da se borimo sa ovim sto imamo... steta za mladog Zivkovica bio bi extra pojacanje...

Mozda je otiso po stvari polako nebi dzaba objavljivali... izjalovilo se nesto ne da se... na nasu nesrecu sa sarkanom se nije izjalovilo sve islo ko po loju :D

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 03 avg 2018, 15:34

combe je napisao/la:Svaka cast neznalice. Taman kad mislis da su nesto dobro uradili za seru. Cim on na predstavljanju nije bio nego su samo objavili da je potpisao bilo mi je sumnjivo.
Mislim da bi bio red da na stranici objave gdje je zapelo,
sta jos imaju u planu ihoce li dovoditi i dokle ce nas brukati?

Zivkovic se vratio u Orasje.
Kako onog sa dvije iste noge Sarkanovica ne vratise?
Mene je iskreno zacudilo da je mali Zivkovic doso kod nas jer je realno momak za vece domete,proslu sezonu kao junior je zabijao za prvi tim redovno,da je kod nas uz Jusufbasica sigurno bio nas najbolji igrac.Kao sto kazes bice ih tu more sa dvije lijeve na stanu i hrani,nece se imat ko ubacit u igru sa klupe,samo broj da se popuni.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 03 avg 2018, 21:44

Živković je izradio sve u klubu znači ljudi u upravi nisu krivi zbog toga mali se predomislio u poslednjem. Što se tiče prijateljskih utakmica odigrat ce se utakmica između samih igrača Zvijezde.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 03 avg 2018, 22:29

Nek mu je sa srecom... ima nase djece kijamet sto treba forsirati... kome nepase nek ide...to je to izgleda startamo u ligu ovako pa vidit ce mo... Iducu Nedilju svi u Orasje....

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 03 avg 2018, 23:44

Hocel se to na male podijelit. Mi trenutno u rosteru bez juniora imamo 13 igraca i dva golmana. Od tih 13, tu 2-3 nece sluzit ni zasta, imas jos 3-4 koja su goli prosjek. Pa da izracunamo gdje smo trenutno.
Jedina smo ekipa gdje je klub objavio da su potpisala dva igraca a kasnije nestadose i niko ne obrazlozi zasto.
Imamo pozicija u timu gdje ne da nemamo rezervu nego nemamo ni igraca za prve postave.
Mi smo propustili i prepustili sljedece igrace Dolja, Vernes, Faca, Dzenis, Kapetan koji su u najmanju ruku bolji od 60% koji su trenutno tu. A sto je najgore oni nisu zavrsili u klubovima koji su bolji od Zvijezde.
Budite uvjereni u sljedece mi ako ne dovedemo 2 igraca koja odma mogu u prvu postavu do pocetka prvenstva ovo ce biti najgora sezona Zvijezde u posljednjih 10-ak godina. A iz Orasja sve ispod dva razlike sto se vratimo puna saka brade.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 04 avg 2018, 12:43

Upravu si combe....trenutno ovo sto imamo Prljača-Piragić,Petrović,Popović,Pecelj-Kadrić,Brčkalić,Jusufbašić-Ilić,Šarić,Jaćimović..klupa Oštraković,Šabanović,Mehić,Šarkanović,Hevešević,Đukić..ostalo tanko,kuci cemo se patiti na strani daj boze koji bod,nismo smjeli sa ovakvom ekipom uci u prvenstvo,fale nam barem jos dva dobra igraca

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 04 avg 2018, 15:10

Dajem matorom Lazi deset kola prvenstva maximalno prije nego sto dobije otkaz ili sam ode (pritisak navijaca) Ovako se nesmije uci u prvenstvo posebno jer imamo u prvih sest kola gostovanja kod Orasja, Olimpika i Veleza Gdje boda uzet necemo. Uz to kuci Vitez teska patnjava snjima, Kod Igmana daj boze bod, gorazde ce mo na jedite jade dobit to je cetri-pet bodova u sest prvih kola. Nismo smjeli sebi dozvolit da ovako startamo u prvenstvo... combe izgleda bio sve u pravi... ko ce te trpit na forumu jaro combe tebe i pljuvanje i kukanje :zzz: daj boze da grijesim al teska patnjava...
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 04 avg 2018, 23:35, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirsonetz i 23 gosta.