NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 24 maj 2018, 14:43

Daj ljudi da vise povucemo rucnu. Ja sam prvi kritikovao i ukazivao da ce do ovog doc.
Pojedini ljudi iz uprave su nas srozali da se necemo moc oporavit par godina. Najgore sto su ogadili Zvijezdu i nama kojih nas je uvijek bilo 200-300. Iducu sezonu daj Boze da bude i 100. Toliko sam ogorcen da bi volio da im citava carsija yebe od do.
Samo da sad ne pocne odbrana jer za ovo sto su nam uradili realno nema opravdanja.
Vesele druzine libu racku ona ce treceg dignut ruke od svega i nece odgovarat za ovu bruku sto su nam napravili na kraju.
Imali su milion pogresnih poteza. Ukaljali obraz dzaba. Toliko su glupi da na kraju nisu mogli osjetiti ni kome treba dat i od koga pare uzet. Uvjeren sam cak da ni od raspale Iskre nisu uzeli kes nego dali za bodove u iducoj sezoni koje eto nece moc dobiti. Toliko su glupi.
Ljudi su nam yebali pleme i za to ih treba otjerati u 3 lijepe materine.
Isto tako opstina i nacelnik koliko god izdvajali za Zvijezdu trebaju se vise ukljucit. Trebaju probat okupit ljude koji mogu pomoc Zvijezdi. Jer je realno sport u Gradaccu u zadnje 3-4 godine otisao u ku rac. I za to treba da bude sramota opstinsku vlast. Nije samo rec mi smo izdvojili sredstva i boli nas. MORAJU SE VISE UKLJUCIT!
Mi jesmo mala carsija ali imamo itekako sposobnih ljudi u svim nivoima vlasti pa na kraju i sportu.
A i sami znamo kolji ljudi mogu pomoc Zvijezdi i njima treba otic pa na kraju ako treba i zamolit i napravit prvi korak.
Ovu sezonu bacit al sta poslije iduce subote. Sad imamo 2-3 sezone fore da se konsolidujemo dok udu Velez i Celik. I to treba pametno iskoristit. Ali isto tako ne olako shvatit. Jer ce iduce sezona puno teze bit ostat nego ove. Treba nac dobrog trenera(po meni idealno Mulalic, ili Nadarevic ako Jedinstvo ispadne). Pokusat zadrzat bar 5-6 igraca iz ove sezone. Dio budzeta za iducu sezonu ima jer je opstina vec izdvojili 180 000. Da publiku nisu rastjerali i nas da dode svaku tekmu bar 400×5 KM to je jos 30 000 od ulaznica i namaket jos 40 000 hiljada od sponzora. Al ne klosariju sabirat nego ljude koji mogu dat a mi sami znamo koji su ti. I to je 250 000 sa kojim se u ovoj ligi moze solidno plivat.
Mada realno mislim da su ovo moji pusti snovi. I NEK NAM JE BOG NA POMOCI POSLIJE IDUCE SUBOTE.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 24 maj 2018, 14:45

Vi imate veliki dug, a da bi usli u Premijer ligu morate graditi stadion i jos pojacati budzet, zbog toga ljudi ne zele da udju u klub.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 maj 2018, 14:48

Zvijezda ko i Bratstvo :tokralju:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 24 maj 2018, 17:57

Zvijezda je veliki klub, ali da sebi dozvoli da jedan "trener" kao Sapina prodaje utakmice sa par svojih igraca Iskri, Rudaru, itd, itd, e to jadno i zalosno. Usput od kluba ne trazi platu ( nek potvrdi koje blizak da ne radi za platu) a prodaje klub jeftino kao prciju neku! Provjerite koga zanima vrlo lako je. Sramotno klub koji ima srce, dusu, navijace, ime to dozvoli da se u Kaknju smiju kad stanete da vam daju golove to je uzas. Da ima kluba vec danas bi bio otjeran i za ta nedjela u javnosti prozvan. PS: novac uzima i od Capljine uz par igraca i to gubite.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la shaman7 » 24 maj 2018, 20:21

kakav vam je igrac ovaj cvijanovic? onako objektivno

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 maj 2018, 20:35

jedan od najboljih u ekipi. dobar dribling, solidna zavrsnica. Odlicno pojacanje za mnoge premijerligase, o ovoj ligi da ne pricam
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 24 maj 2018, 23:48

Zasto sute pojedinci ovdje o porazima od Iskre i Rudara? Koliko su oni uzeli svoj dio u dogovoru sa Sapinom? To je javna tajna. Gdje je nestao "ambiciozni" Novalic, ko je sklonuo Prljacu i ostale?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 25 maj 2018, 08:52

Prljaca ti je povrijedjen, protiv Iskre si igro sa djecom i realno je da izgubis cak smo u drugom poluvremenu bili dosta bolja ekipa i trebali okrenut al neda sudija. Penal dva nije svirano za nas. Iskri i Rudaru gori pod nogama u nas raspad sta ces ocekivat drugo nego poraz. I protiv Veleza ti je poraz kao i u Capljini. Motivacija nula, Nadam se Sapini se pakuje nakon Capljine jer nije on za nas. Pocetkom juna je skupstina i tu ce se dosta stvari rijesit i vidit ce mo gdje nas klub ide. Na kraju krajrva budimo sretni sa ovim mjestom na tabeli ove godine samo sto je se drugacije trebala odvijat situacija. Nadam se da ce mo uspijet zadrzat par ovi dobrih igraca jer od juniora samo Piragic moze nam pomoci ma kolko ja volio da svi igraju, ostali se moraju jos godinu kalit i sa juniorima igrat.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 25 maj 2018, 09:45

Kakvo prodano, Iskra nema za lijeka, a Rudar ce kupiti tekmu samo ako je u zoni ispadanja.
Ovaj gore je izgleda nepostenaliga.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 25 maj 2018, 17:32

Svi znaju sta je bilo. Fine pare u Upravu dođose nemoj se praviti lud molim te. Sapina je dobrodosao ljudima iz Uprave. Rudar da nije dobio a sutra gubi u Bihacu morao bi po zivot sa Olimpikom igrati. A da je liga nepostena to svi znaju. Nazalost i Zvijezda je dio tih igara za par ljudi koji đepove malo napunise.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 25 maj 2018, 17:42

Topnikus je napisao/la:Svi znaju sta je bilo. Fine pare u Upravu dođose nemoj se praviti lud molim te. Sapina je dobrodosao ljudima iz Uprave. Rudar da nije dobio a sutra gubi u Bihacu morao bi po zivot sa Olimpikom igrati. A da je liga nepostena to svi znaju. Nazalost i Zvijezda je dio tih igara za par ljudi koji đepove malo napunise.
Ne provaljuj se, zar ti nije dosta sto su ti se ljudi smijali dok si bio na onom starom profilu.
Iskra nema banke, imaju tri igraca starija od 94-og godista, jedan je iz Srbije sad dosao na polusezoni, druga dvojica su lokalci, ostalo su sve mladi neafirmisani igraci, moze neko doci iz Bugojna i zasmijati ti se.
Ako cak i srede tekmu to ce biti 3 za 3, ali pare jok.
Druga stvar, ocito je da imas nekog u tim trenerskim vodama jer je ovo jedno deseti trener kojeg pljujes da prodaje utakmice, jos nisam vidio da si igraca optuzio.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 maj 2018, 18:05

Dovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 25 maj 2018, 18:09

SMR187 je napisao/la:Dovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.
Predsjednik kluba je? ASD a Rudar nista jel hahahaha kako se lud pravis.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 maj 2018, 18:15

Topnikus je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Dovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.
Predsjednik kluba je? ASD a Rudar nista jel hahahaha kako se lud pravis.
NIKO. Prosle sezone je to bio Sadan Imamovic. Nakon sto je tadasnja uprava raspustena, skupila se tzv. "radna grupa" od nekoliko clanova, (Zdravko, Ensar i ostali da ne nabrajam) i tako rade i dan danas. Upravni odbor se nikad nije ni organizovao.
Predsjednik je manje vise opstina, jer oni su sav izvor finansija ove sezone

Fadil i Nurdo nemaju veze s klubom ima vise od 5 godina.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 25 maj 2018, 18:34

Samo jedna opaska za one koji ovdje tvrde da nismo dali-prodali Iskri. Tek se onda trebamo zabrinut. Jer ako nas je Iskra koja je trenutno jedna od najlosijih ekipa u ligi uspjela regularno dobit, onda tih nasih par juniora nije ni za racku.
Znaci nema oslanjanja na njih iducu sezonu nego pravit iznova ekipu sa strancima.
Imamo opet samo Himzu i Anisa ako ostane. Eventualno Piragica i i ovg malog golmana za klupe. Jer realno nije on jos za prve postave.

I nemojte pisat kako Novalic nema veze sa klubom. Kako se Ensar preziva nije valjda "Ensarovic". Znaci i dalje je Novalic u klubu samo ovo je izblijedjela kopija. Imamo i jednu takvu Nurdinu u liku Divljana.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 25 maj 2018, 18:49

combe je napisao/la:Samo jedna opaska za one koji ovdje tvrde da nismo dali-prodali Iskri. Tek se onda trebamo zabrinut. Jer ako nas je Iskra koja je trenutno jedna od najlosijih ekipa u ligi uspjela regularno dobit, onda tih nasih par juniora nije ni za racku.
Znaci nema oslanjanja na njih iducu sezonu nego pravit iznova ekipu sa strancima.
Imamo opet samo Himzu i Anisa ako ostane. Eventualno Piragica i i ovg malog golmana za klupe. Jer realno nije on jos za prve postave.

I nemojte pisat kako Novalic nema veze sa klubom. Kako se Ensar preziva nije valjda "Ensarovic". Znaci i dalje je Novalic u klubu samo ovo je izblijedjela kopija. Imamo i jednu takvu Nurdinu u liku Divljana.
Combe ti bar znas nisi lud. Ne bojis se oni moraju da govore drugacije. Iskra ne moze dobiti 5 kola i onda u Gradaccu slavi. Ispade juniori debili. To je odrađeno uz par ovih iskusnih lisaca u ekipi i Sapine. A Kakanj bit ce izvjestaj to je presmijesno. Sapina neprima platu moze se provjerit al donese upravi i sebi. I u Capljini sve spremno jer znaju da Zvijezdu ne mogu dobiti posteno. To i Sapina zna. Sram ih bilo, ko da je prcija klub!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 maj 2018, 22:32

Ma masoni brate sve :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 25 maj 2018, 23:02

Pogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 26 maj 2018, 11:53

Topnikus je napisao/la:Pogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...
Dje si ti jarane bio dosad ,sto se nisi bunio kad je Sabic bio,navalio sad na ovog Sapinu kad je sva prica ispricana.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 maj 2018, 13:35

Topnikus je napisao/la:Pogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...
KUPIO KAKANJ POBJEDU KOD KUCE PROTIV RASPALE ZVIJEZDE
Koji si ti brat :D

A štaš
Mi kupili prosle sezone 0:1 u Kaknju, oni sad kupili 3:1 kod kuce. Dobro je to sve.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.