NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 26 maj 2018, 13:40

zmajevac je napisao/la:
Topnikus je napisao/la:Pogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...
Dje si ti jarane bio dosad ,sto se nisi bunio kad je Sabic bio,navalio sad na ovog Sapinu kad je sva prica ispricana.
Nije smio jer je imao rezultate iza sebe, znao bi da je sramota.
Sapini se nema sta prigovoriti, preuzeo je ekipu u teskoj situaciji.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 maj 2018, 13:58

De ba lik je puko, baca neke teorije zavjere na svakoj temi, za svaki klub. Ovo dijete od 12 godina ne bi pisalo sta pise on.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 26 maj 2018, 14:22

A smijesno da je nepostenaliga zadnji put aktivan 24.aprila, a ovaj se registrovao pocetkom maja.
Nije mogao bez foruma. :lol:

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 26 maj 2018, 15:06

ASD je napisao/la:A smijesno da je nepostenaliga zadnji put aktivan 24.aprila, a ovaj se registrovao pocetkom maja.
Nije mogao bez foruma. :lol:
Provalio ga :rol:
TŽV!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mokroguz » 26 maj 2018, 17:14

Svako je mogao bolje pogadjati sta ce se desiti, on bas sve redom profula k'o da je planirao novi meme napraviti :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 maj 2018, 19:59

Guzina silovo stopere veleza.svaki skok dobio, njega i adzema podmoranjem ostavit.ostali bara bara...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 27 maj 2018, 00:12

crvenobijeli je napisao/la:Guzina silovo stopere veleza.svaki skok dobio, njega i adzema podmoranjem ostavit.ostali bara bara...
Generalno kakav imate dojam o ekipi Veleza? Ko vam ze najvise svidio, kakva je igra bila?

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 27 maj 2018, 00:44

Po mom misljenju najbolja ekipa lige def.. fali vam jedan stoper i 1 napadac, guzina je svaki skok dobio.a nije nesto visok igrac, glavno je kaze kuduz pusti mene jacu ga preuzet, otrese ga guzi ko slinu.nedugo zatim je izasao iz igre mislim povreda... Igrac sa brojem 11 desno uz liniju los do bola, svaki sut preko gola, a imo je sigurno 3,4 sanse da zabije go.tu vam fali cvijanovic.. :D. Meho je danas dobar bio kao o brazilac...(salah)
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mujoisuljo » 27 maj 2018, 13:03

crvenobijeli je napisao/la:Po mom misljenju najbolja ekipa lige def.. fali vam jedan stoper i 1 napadac, guzina je svaki skok dobio.a nije nesto visok igrac, glavno je kaze kuduz pusti mene jacu ga preuzet, otrese ga guzi ko slinu.nedugo zatim je izasao iz igre mislim povreda... Igrac sa brojem 11 desno uz liniju los do bola, svaki sut preko gola, a imo je sigurno 3,4 sanse da zabije go.tu vam fali cvijanovic.. :D. Meho je danas dobar bio kao o brazilac...(salah)
Bas tako, bio sam juce na utakmici i jos bi dodao da nam fali jedan dobar zadnji vezni igrac.Igrac sa brojem 11 je Kulovic I los je bio totalno, da je bio neko drugi dali bi bar jos jedan gol.Zvijezda pokazala da je top ekipa za ovu ligu I garantujem da su bolji od Sloge.U premier ligu ulazu 4-5 ekipa po kvalitetu iz ove lige.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jun 2018, 17:10

Blizi se nedjelja. Al kako cujem ni malo optimisticna. Vesela druzina nam je yebala pleme za naredne 3-4 godine i sad ce lagano nozne se ufatit. Svakako na tekmi protiv Veleza Novalic junior govori sad ce nedjelja i mi odosmo. Najlakse je dignut sidro kad syebes nesto. A oni su syebali ono najbitnije cast i obraz.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 jun 2018, 17:41

Bice tesko opstat iduce godine... mora se nesto mijenjat mozda i bolje da odu da novi ljudi dodju i spase nas... jer nemamo bas vremena trebace dobrog trenera organizovat jer kako sam cuo posljednja utakmica cviji adzemu i ovim jacim sad u Capljini... trebace nove igrace naci.... na novom treneru ce bit najveci posao slaganje ekipe jovo na novo sa Himzom i par juniora... najmanje osam ce novih igraca morat doci...

Nadat se pozitivnom soku i novim ljudima friskim koji ce moci sta pokrenuti....

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 01 jun 2018, 18:04

combe je napisao/la:Blizi se nedjelja. Al kako cujem ni malo optimisticna. Vesela druzina nam je yebala pleme za naredne 3-4 godine i sad ce lagano nozne se ufatit. Svakako na tekmi protiv Veleza Novalic junior govori sad ce nedjelja i mi odosmo. Najlakse je dignut sidro kad syebes nesto. A oni su syebali ono najbitnije cast i obraz.
Eto ti prilike da dodjes do pozicije odlučivanja.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jun 2018, 18:37

Kapetan je napisao/la:
combe je napisao/la:Blizi se nedjelja. Al kako cujem ni malo optimisticna. Vesela druzina nam je yebala pleme za naredne 3-4 godine i sad ce lagano nozne se ufatit. Svakako na tekmi protiv Veleza Novalic junior govori sad ce nedjelja i mi odosmo. Najlakse je dignut sidro kad syebes nesto. A oni su syebali ono najbitnije cast i obraz.
Eto ti prilike da dodjes do pozicije odlučivanja.
Sad nek odlucuju i popravljaju oni koji su sve ovo syebali. Go vna su srozala obraz i reputaciju kluba toliko da sad ko god da bude dosao treba biti carobnjak pa nagovorit nekog igraca da dode u Zvijezdu.
Pitajte igrace koji trenutno igraju imal i jedan finu rijec da kaze o ljudima koji su trenutno u klubu.
A ne mogu bit svi krivi i igraci i publika-navijaci samo vesela druzina da je u pravu.

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 01 jun 2018, 20:26

Bolji dani će doć kad se nađu sponzori i kad navijaci budu u upravi kluba od čaršije nema ništa sadašnja bagra može sve ye ba ti

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jun 2018, 20:41

Dotakli smo dno sto se tice muskog sporta u Gradaccu. A kakvi ljudi nam se vrzmaju oko klubova nije ni cudo.
Mislim da smo sad uz Lukavac i Kalesiju jedina carsija na kantonu koja u muskim kolektivnim sportovima nema kluba u najjacem rangu takmicenja ni u jednom sportu.

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 01 jun 2018, 22:32

combe je napisao/la:Dotakli smo dno sto se tice muskog sporta u Gradaccu. A kakvi ljudi nam se vrzmaju oko klubova nije ni cudo.
Mislim da smo sad uz Lukavac i Kalesiju jedina carsija na kantonu koja u muskim kolektivnim sportovima nema kluba u najjacem rangu takmicenja ni u jednom sportu.
DEFINITIVNO ISTINA MUŠKI SPORT U GRADAČČU OŠTRA NULA MENI JE SAMO DJEC ŽAO KOJI TALENTI PROPADAJU

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 jun 2018, 22:54

.............Prljaca( aljkanovic )
Brckalic...........devedzic.........?...........?
...........................Osmic? Piragic
........... (Ako se osmic vrati ili prsesa zadrzat)
?........................faca............himzo
........ ............guzina...............
Osnovica tima za narednu sezonu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jun 2018, 23:02

Sa ovakvom osnovicom max. 20 bodova bi osvojili. I pravac druga liga sjever.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 jun 2018, 23:12

combe je napisao/la:Sa ovakvom osnovicom max. 20 bodova bi osvojili. I pravac druga liga sjever.
Necemo bit daleko od toga. Sad ce skupstina pa cemo vidjet sta ce se desit.piska ima neki saznanja, podijeli sa ostalim nemoj bit skrt, skonto si kakvi su ljudi u upravi i koji igraci rade sa upravom...bit ce veselo jedva cekam
..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mokroguz » 01 jun 2018, 23:23

Mislim da bi vam Dizdarevic bio dobra zamjena za Cvijanovica, samo ne znam kakav budzet imate. Bosna je navodno u nekim finansijskim problemima, nije mi bas svejedno da oni gube dobre igrace(fino igraju, nisu zasluzili pad), ali gledano iz vase perspektive mislim da bi vam to prijalo.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.