NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 18 jun 2019, 12:11

Skuptina je u subotu bujrum svi.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 jun 2019, 13:58

combe je napisao/la:Moj Piskicu ti ne znas vise sta pises. Pa prije 4-5 dana si govorio da si siguran da ce se borit za vrh. Da pregovaraju sa napadacem koji je garant borbe za PL.
Sad pises bice ovo teska sezona. Daj se malo ustabili sta mislis.
To za trenere koje si pobrojao nemogu vjerovat da imas takvo razmisljanje. Provjeri sta Tuzla misli o Adnanu Jahicu. Sta Samac kaze o kvalitetama Durguta ispred koga je yebena Zeravica usla u visi rang. Vojvoda no coment, sa frajerom smo predzadnje kolo osigurali opstanak. Iza Borca citava RS stajala a on tek par kola prije kraja osigurao ulazak. Ljudi jedva cekali priliku da ga maknu.
Ako razmisljas tako onda mogu i Kadija i Klopa isti ku rac. Mozda i Šaldo.
Jedini garant nekih visih ciljeva su Mato neretljak(ne sto je neki veliki strucnjak, nego sa onim sto ide uz njega: veliki igrac, mutan igrac, igraci/bodovi od Orasja, konacno da savez stane uz tebe itd.)
Drugo po meni dobro rjesenje je Feđa Dudic.

Skupstina se u svakom slucaju mora sto hitnije sazvat da bi se krenulo dalje.

I na kraju kao sto sam i rekao umjesto Fadila, Bele i Turcine dobismo ku rcine.
Combe ti dobro znaš kao i ja da su oni visili zadnje dvije sedmice kod načelnika da su mu prezentirali plan borbe za pl pod uslovom da diže transu, spominjati su sponzori novo Itd, načelnik to nije odobrio i zato je ovakvo kakvo jeste ja sam pisao sve ono sto si j ti znao, piskic je nebitan samo sam ti prenio ono sto su pričali članovi uprave

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 jun 2019, 14:04

I Lazo je mudar tek kad je vidio da nema vise para od Opstine digo sidro...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jun 2019, 14:21

Interesuje me gdje su sad oni sto su spominjali turke, Fadila i borbu za PL. A nacelnik gov no obicno ko i cijela stranka i opstina. Jos imaju obraza nazivati se gradom.
Samo gledaju svoju korist. Uhljebili SDP Parkinge da odrzaju stadion. Znajul glupsoni sta znaci sport za jedan "GRAD", ne znaju jer je to sve sislo sa cuke nije pet puta vidjelo loptu a kamo li dodirnulo.
Nek ih je stid svih zajedno. Pustaju, prodaju, treneri i igraci se mjenjaju ko na traci. Niko za to ne odgovara. DOKLE VISEEEEEEEEE???????????????

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 18 jun 2019, 14:26

combe je napisao/la:Interesuje me gdje su sad oni sto su spominjali turke, Fadila i borbu za PL. A nacelnik gov no obicno ko i cijela stranka i opstina. Jos imaju obraza nazivati se gradom.
Samo gledaju svoju korist. Uhljebili SDP Parkinge da odrzaju stadion. Znajul glupsoni sta znaci sport za jedan "GRAD", ne znaju jer je to sve sislo sa cuke nije pet puta vidjelo loptu a kamo li dodirnulo.
Nek ih je stid svih zajedno. Pustaju, prodaju, treneri i igraci se mjenjaju ko na traci. Niko za to ne odgovara. DOKLE VISEEEEEEEEE???????????????
Pa hajmo se dici i stat u kraj tome vise,je bo nas forum

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 18 jun 2019, 14:53

Ljudi opština ce davat više para to provjereno znam. Problem je u tome što se traži rezultat a ne kupi prodaj. Novi članovi uprave moraju nać sponzore a ne samo od opštine živit. Malo se raspitajte koja opština daje najviše. Samo nam treba da podržimo rad Šaldića i komapnjona čast izuzetcima ljudima koji su se borili da ostvare nešto.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 jun 2019, 15:07

Matu zvat pod hitno da preuzme klub....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 jun 2019, 15:59

Mato je najbolji izbor, ali nije covjek lud da dodje u trenutno najnestabliniji klub u ligi
Klub bez plana, para, uprave, sponzora, a trenutno i navijaca
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 jun 2019, 16:09

Vadi nas Dominantni da nam igraca nadje dobrih...

Tuzlak99
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 feb 2018, 00:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tuzlak99 » 18 jun 2019, 16:30

combe je napisao/la:Moj Piskicu ti ne znas vise sta pises. Pa prije 4-5 dana si govorio da si siguran da ce se borit za vrh. Da pregovaraju sa napadacem koji je garant borbe za PL.
Sad pises bice ovo teska sezona. Daj se malo ustabili sta mislis.
To za trenere koje si pobrojao nemogu vjerovat da imas takvo razmisljanje. Provjeri sta Tuzla misli o Adnanu Jahicu. Sta Samac kaze o kvalitetama Durguta ispred koga je yebena Zeravica usla u visi rang. Vojvoda no coment, sa frajerom smo predzadnje kolo osigurali opstanak. Iza Borca citava RS stajala a on tek par kola prije kraja osigurao ulazak. Ljudi jedva cekali priliku da ga maknu.
Ako razmisljas tako onda mogu i Kadija i Klopa isti ku rac. Mozda i Šaldo.
Jedini garant nekih visih ciljeva su Mato neretljak(ne sto je neki veliki strucnjak, nego sa onim sto ide uz njega: veliki igrac, mutan igrac, igraci/bodovi od Orasja, konacno da savez stane uz tebe itd.)
Drugo po meni dobro rjesenje je Feđa Dudic.

Skupstina se u svakom slucaju mora sto hitnije sazvat da bi se krenulo dalje.

I na kraju kao sto sam i rekao umjesto Fadila, Bele i Turcine dobismo ku rcine.
Vojvoda otiso na polusezoni bili 6 otiso sa Hamzom Borac 20 bodova imo vise od sloge na kraju jahic je najbolja opcija za Vas

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jun 2019, 16:52

Otiso ko 6 u jednoj od najslabijih sezona prve federal ne(GOSK usao te godine). Zvijezda sa mozda nikad jacim napadom u posljednjih par godina(Glisa, Brzi, Abid-kasnije Cvija). A najavljivao borbu za vrh.
Sa Borcem pobjegao 20 bodova tek kada je oteta utakmica protiv Sloge. Kad je bio tako dobar sto ga ne ostavi Borac na kraju sezone.
Uostalom i njega i Jahica sto ne dovede raspala Sloboda nego uzese Matorog Lazu.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 18 jun 2019, 17:13

Nakon dugog ganjanja sponzora koji nije firma, i podizanja transe kao bit ce veća jer bit ce grad, uprava na Facebook dala otkaz, pa u tom produzi s trenerom i novicom, pa ostade bez sponzora, pa ostade bez trenera, pa ostade bez juniorske premier lige, bez mehica, dovede facica i devedzica pa ko je vise ovdje lud, pa onda kao bit ce Skupstina ciji su delegati uprava, ooooooo majko draga sto ljudi motaju bezveze kao 6 Rang takmičenja je ozbiljnost i treba toj ozbiljnosti dati podrsku i para aha

Tuzlak99
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 feb 2018, 00:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tuzlak99 » 18 jun 2019, 17:57

combe je napisao/la:Otiso ko 6 u jednoj od najslabijih sezona prve federal ne(GOSK usao te godine). Zvijezda sa mozda nikad jacim napadom u posljednjih par godina(Glisa, Brzi, Abid-kasnije Cvija). A najavljivao borbu za vrh.
Sa Borcem pobjegao 20 bodova tek kada je oteta utakmica protiv Sloge. Kad je bio tako dobar sto ga ne ostavi Borac na kraju sezone.
Uostalom i njega i Jahica sto ne dovede raspala Sloboda nego uzese Matorog Lazu.
uso Gosk ali sa vojvodom mislis li da je htio Vojvoda da bi zapalo Lazu Jahic je ozbiljan momak vjernik i pred njim je buducnost ljep pozdrav

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 18 jun 2019, 19:03

Vjernik koji stima utakmice.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 jun 2019, 19:22

Izgleda i Nole digo sidro pihhh.. doce novi ba jaranike tako je stalno nesikiraj te se.... idu bolji dani izgleda

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jun 2019, 19:43

Nabijem i tebe i bolje dane. Dabogda se ugasili. I takode dabogda se raspado a ne mogo umrijeti onaj ko nam sve ovo prireduje zadnjih par godina.
I dalje izlazite na izbore i glasajte za ovo smece.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 jun 2019, 19:54

Hahaha ma de salim se ba... staces eto tako je kako je... gledaj to pozitivno doce novi da vidimo dali znaju sta...

Vidicemo u subotu sta ce bit na skupstini

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 18 jun 2019, 20:02

Ja ovaj cirkus ne pratim odavno i mogu vam rec puno se bolje osjecam tako da preporucujem i vama da batalite, udjo neki dan na forum i citam i ne znam jel sarkazam kae Hurema treba u klub i Pisku kao sportskog direktora I :rol: :rol: alal vam vera
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Osim13 » 18 jun 2019, 20:30

Valjal čemu ovaj Mehić što je kod nas na probi?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 jun 2019, 20:42

Svi pametnjakovici sa foruma i oni koji misle da mogu nešto doprinjeti klubu u subotu na skupštinu pustite se bezvezne price nego idite uhvatite se posla jer drugačije neće ići. Ovi sto mene spominju pozivitivno hvala vam al ja sam svoje završio u Zvijezdi. Novoj upravi sretno i uvjek ću pomoći koliko mogu!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 28 gostiju.