NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

nedžad
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nedžad » 14 dec 2016, 20:43

Ima li novih informacija ako ne zelite ovde pisat moze i u pp
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 14 dec 2016, 23:43

RIP
Admir zrnic :(
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 15 dec 2016, 04:52

RIP
Admir Zrnic

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 15 dec 2016, 08:19

NEKA MU DRAGI ALAH PODARI DŽENET A PORODICI SABUR.

MinoRaiola
Kontakt:

Post Postao/la MinoRaiola » 15 dec 2016, 10:40

Faruk Kuduzovic donekadasnji igrac FK Radnickog novo je ime Gradacacke Zvijezde!
Dobrodosao Faruke! :D

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 15 dec 2016, 15:25

Premijer liga :bih: :bih:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 15 dec 2016, 16:46

Mi moramo shvatiti da je Nudrdo poslužio svima kao primjer i da se ni jedan ozbiljniji privatnik nece upustiti u tu priču . I to za Adema je šuplja 800%

sidran
Kontakt:

Post Postao/la sidran » 15 dec 2016, 18:36

maestro04 je napisao/la:Mi moramo shvatiti da je Nudrdo poslužio svima kao primjer i da se ni jedan ozbiljniji privatnik nece upustiti u tu priču . I to za Adema je šuplja 800%

Ehhhh kad bi "neki građani" shvatili da Gradačac nije samo centar grada, nego mionice, vuckovci i ostala okolna sela..
Ranieri vam je tata..

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 15 dec 2016, 19:24

sidran je napisao/la:
maestro04 je napisao/la:Mi moramo shvatiti da je Nudrdo poslužio svima kao primjer i da se ni jedan ozbiljniji privatnik nece upustiti u tu priču . I to za Adema je šuplja 800%

Ehhhh kad bi "neki građani" shvatili da Gradačac nije samo centar grada, nego mionice, vuckovci i ostala okolna sela..

To i jest najveći problem koji nas prati već dugo , klub mora biti otvoren za svaku pomoć i sto prije se ogradit od izjava pojedinaca ovdje na forumu , a ja čisto sumnjam da oni znaju sta se piše u njihovo ime nego neki misle sto su otisli par puta u kancelariju i sjeli u lozu da imaju to za pravo .. eee pameti nisi nipošto skupa

carli22
Kontakt:

Post Postao/la carli22 » 15 dec 2016, 19:40

maestro04 je napisao/la:
sidran je napisao/la:

To i jest najveći problem koji nas prati već dugo , klub mora biti otvoren za svaku pomoć i sto prije se ogradit od izjava pojedinaca ovdje na forumu , a ja čisto sumnjam da oni znaju sta se piše u njihovo ime nego neki misle sto su otisli par puta u kancelariju i sjeli u lozu da imaju to za pravo .. eee pameti nisi nipošto skupa

:lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 15 dec 2016, 20:25

maestro04 je napisao/la:
sidran je napisao/la:

Pljuvaci ako vas Spisko dohvati saka nayebali ste. Znate da je on kralj. Samo mi cudo sto se Vucko ne javlja sigurno je opert nesto lose krenulo inace bi karikatura vec bila tu.

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 15 dec 2016, 20:45

Jeste pojedini supci ,krivo vam što je piska ušao u upravu donio je 10 000 km našao je sponzore i za dresove,i vama to toliko teško pada.pa da je nama ovakvih deset ljudi i opštinu i bili bi blizu premijer lige.
Nemojte molim vas pisati po našoj stranici imate pp za svađe.budimo bar malo dostojanstveni zbog našeg kluba naše zvijezde.
Vjerujte da ćemo iz ove situacije izaći puno jači nego što mislite.spustite loptu malo

Nova sezona nova nafaka

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 15 dec 2016, 20:57

astra1922 je napisao/la:Jeste pojedini supci ,krivo vam što je piska ušao u upravu donio je 10 000 km našao je sponzore i za dresove,i vama to toliko teško pada.pa da je nama ovakvih deset ljudi i opštinu i bili bi blizu premijer lige.
Nemojte molim vas pisati po našoj stranici imate pp za svađe.budimo bar malo dostojanstveni zbog našeg kluba naše zvijezde.
Vjerujte da ćemo iz ove situacije izaći puno jači nego što mislite.spustite loptu malo

Nista ja protiv njega nisam reko , samo nekad sam sebi kontradiktira izgubi se valjda , danas ovako sutra onako prekosutra yebe i istjeruje

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 15 dec 2016, 21:03

astra1922 je napisao/la:Jeste pojedini supci ,krivo vam što je piska ušao u upravu donio je 10 000 km našao je sponzore i za dresove,i vama to toliko teško pada.pa da je nama ovakvih deset ljudi i opštinu i bili bi blizu premijer lige.

Nemam ja nista licno protiv njega al nije on za to u sta se petlja.I u pravu si mi da imamo ovakvih 10 ko on i da smo ih i prije imali vec bi odavno igrali sa Lipnicom, Prokosovicima, Prilukom i sl. Bas zato sto je dobar treba ga za sportskog direktora. Kad je bal nek je maskenbal. Da potonemo sto prije.

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 15 dec 2016, 21:38

Daj malo na pozitivu bolan.zvijezda će iz ovog izaći jača.pa pet prvih nam gostuje biće nikad zanimljivije.

Nemojte da se sramotimo

Nova sezona nova nafaka

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 15 dec 2016, 21:51

Molio bih sve simpatizere Zvijezde da procitaju Hamzinu izjavu na ovom portalu a onda da se vrate koju stranicu nazad sta je istaknuti clan uprave Spisko pisao. Hamza kaze Vojvoda ostaje borimo se za premier ligu. Spisko kaze nevjerujem da ce trener ostati jer nece htjeti voditi prosjecnu ekipu. Cilj nije premier liga. Zar nismo postali sprdnja od kluba. Ovako dvije kontradiktorne izjave od sportskog direktora i clana uprave. Po ovome se da zakljuciti da jedan od njih dole sluzi za sprdnju i zayebanciju.

theboss_RD07
Kontakt:

Post Postao/la theboss_RD07 » 15 dec 2016, 21:57

combe je napisao/la:Molio bih sve simpatizere Zvijezde da procitaju Hamzinu izjavu na ovom portalu a onda da se vrate koju stranicu nazad sta je istaknuti clan uprave Spisko pisao. Hamza kaze Vojvoda ostaje borimo se za premier ligu. Spisko kaze nevjerujem da ce trener ostati jer nece htjeti voditi prosjecnu ekipu. Cilj nije premier liga. Zar nismo postali sprdnja od kluba. Ovako dvije kontradiktorne izjave od sportskog direktora i clana uprave. Po ovome se da zakljuciti da jedan od njih dole sluzi za sprdnju i zayebanciju.

Sve uredno, ali ako stvarno dodju bolji dani (za koje ne mogu rec da vjerujem, ali kojima se kao svaki istinski navijac Zvijezde nadam) onda nemoj opet isparit sa foruma do sljedece blokade racuna ;)
Jedini razlog zasto su te svi mrzili na ovom forumu je jer navodis kako volis Zvijezdu a ponasas se potpuno obrnuto. Kad sve ide kako treba, nebitno jel to prividna situacija, mazanje ociju i sl., tebe nema nigdje, a kad ode sve u qrac ti se prvi pojavis ovdje da pametujes.

Protiv tebe licno nemam nista, plus bio si par puta u pravu sto se tice nekih situacija, nekad srao u prazno ali sve ok. Jedino sto je gore navedeno iritantno do maksimuma.

Ono sto mi je kriticno u Hamzinoj izjavi je ono "Ambicije kluba su i dalje Premijer liga." sto zvuci cudno s obzirom da se citavu sezonu govorilo da je glavni cilj opstanak u ligi i da se o prvom mjestu ne razmislja.

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 15 dec 2016, 22:02

combe je napisao/la:Molio bih sve simpatizere Zvijezde da procitaju Hamzinu izjavu na ovom portalu a onda da se vrate koju stranicu nazad sta je istaknuti clan uprave Spisko pisao. Hamza kaze Vojvoda ostaje borimo se za premier ligu. Spisko kaze nevjerujem da ce trener ostati jer nece htjeti voditi prosjecnu ekipu. Cilj nije premier liga. Zar nismo postali sprdnja od kluba. Ovako dvije kontradiktorne izjave od sportskog direktora i clana uprave. Po ovome se da zakljuciti da jedan od njih dole sluzi za sprdnju i zayebanciju.

Zato se klub treba ograditi od takvih izjava , bolje da se ne zna sta se radi nego ovako Ko budalama

reddragon001
Kontakt:

Post Postao/la reddragon001 » 15 dec 2016, 22:18

Sve izjave napisane na forumu su moj licni stav a ne kluba niti predstavnika kluba nego isključivo stav jednog navijača.
PS. Reko sam imam posla poz!

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 15 dec 2016, 22:24

reddragon001 je napisao/la:Sve izjave napisane na forumu su moj licni stav a ne kluba niti predstavnika kluba nego isključivo stav jednog navijača.
PS. Reko sam imam posla poz!

Cobane jedan jedan dan si navijac, drugi dan clan uprave, treci dan u upravi ispred navijaca. I sam vise ne znas sta si. Izgubljen u prostoru i vremenu. Sto prije skontas da si Vucko bice bolje. Dok su bile normalne uprave takvi ko ti su samo blizu tribine mogli doc.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.