NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Nah1d
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 15 dec 2016, 22:27

Cujem napredak? Opet piska neke donatore doveo? HaHA , 100% ulazi Adem u klub i bolje covjeku davat kes klubu nego drzavi. Tako da klonite se demanta ovih iz Mionice od gubavca pijuna... Ajde idemo malaaaaaaaaaa
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

reddragon001
Kontakt:

Post Postao/la reddragon001 » 15 dec 2016, 22:31

Ja sam upravi kao sponzor ne kao clan navijača to trebas da dobro razumijes bujrum u upravu donesi novac 10 000 KM po sezoni. Bujrum svima, 1 član 1 glas sve jasno kao dan, i prije je isti metod bio donesi pare pa se pitaj, mozes da me pljujes al vjeruj da sam ukljucen maksimalno u funkcionisanje Zvijezde cim prije to shvatis lakse ce ti biti bolesniče i vjeruj da sam u timu koji je zaskuao ruke da spasi ovu Zvijezdu od svih onih bolescuga i tebe koje su je spopadale godinama, ja fening nikad nisam profitirao i kad budem profitirao dabogda mi za lijekova trebalo od Zvijezde. Mi radimo punom parom a procut ce se ko i kako radi, pojačanja se već pomno prate i kontaktiraju napomenut cu još jednom do prije 10 dana bili smo pred gasenjem.

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 15 dec 2016, 22:37

Nah1d je napisao/la:Cujem napredak? Opet piska neke donatore doveo? HaHA , 100% ulazi Adem u klub i bolje covjeku davat kes klubu nego drzavi. Tako da klonite se demanta ovih iz Mionice od gubavca pijuna... Ajde idemo malaaaaaaaaaa

Jos bolje onda

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 16 dec 2016, 08:14

reddragon001 je napisao/la:Ja sam upravi kao sponzor ne kao clan navijača to trebas da dobro razumijes bujrum u upravu donesi novac 10 000 KM po sezoni. Bujrum svima, 1 član 1 glas sve jasno kao dan, i prije je isti metod bio donesi pare pa se pitaj, mozes da me pljujes al vjeruj da sam ukljucen maksimalno u funkcionisanje Zvijezde cim prije to shvatis lakse ce ti biti bolesniče i vjeruj da sam u timu koji je zaskuao ruke da spasi ovu Zvijezdu od svih onih bolescuga i tebe koje su je spopadale godinama, ja fening nikad nisam profitirao i kad budem profitirao dabogda mi za lijekova trebalo od Zvijezde. Mi radimo punom parom a procut ce se ko i kako radi, pojačanja se već pomno prate i kontaktiraju napomenut cu još jednom do prije 10 dana bili smo pred gasenjem.

Tebi izgleda treba objasniti neke stvari. Nisam ni rekao da si ispred navijača, nego da nekad pomeneš kao što si meni na pp da ako bude trebalo da ćeš biti ispred navijača, odnosno da ćeš u svakom slučaju biti u klubu. Ako treba da vadim sa pp šta si pisao. Isto tako ti nisi sponzor nego si predstavnik ispred tvog sponzora, to je velika razlika, jer ti bi se hebo za marku a kamoli da iz svog džepa daš tih 13000 koje non-stop spominješ. Ti klošaru ulaz nisi htio plaćati to čitava čaršija zna, nego uđeš sa navijačima pa se onda odvojiš od njih.
Takođe samo si ove godine donio tih 13 000 a vazda si guru guzico oko kluba i prije kada nisi doprinosio ni tom hebenom ulaznicom. Organizovao neke bojkote protiv nekog i tome sl.
I žalosno je da si uključen maksimalno kao što kažeš u rad kluba i da kao što navodiš zajedno sa ostalim pratiš pojačanja. Ti se ljudino u to nerazumiješ odnosno razumiješ ko Marica u kriv ku..ac.
Zato što se ti sad nešto pitaš klub se i jeste tako brzo u par godina strmoglavio.

reddragon001
Kontakt:

Post Postao/la reddragon001 » 16 dec 2016, 08:45

Poranio si na poso, samo neznam jel ti shvatas da nikog tvoje misljenje ne zanima, neki dan si zvao telefon mene i govorio kao nisi combe vrijeme pisanja te odaje, popusti vise naporan si al stvarno pusti nas na miru., imo si svoju sansu nisi iskoristio svima je jasno da si.bivsi uposlenik i da mrzis klub a kasiro si od njega. Ja i ti smo nebitni Zvijezda je bitna i svi smo.prolazni al Zvijezda je vjecna.

esprit24
x 2
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 16 dec 2016, 09:00

Od ocaja do sjaja. Kakav preokret :kafa:
Sad maksimalna mobilizacija i napad na PL :tokralju:
Gorazde mora pasti!!!!
R.I.P. Admir Zrnic :(
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 16 dec 2016, 10:11

Ti si Spisko gluplji nego što izgledaš. Nije bitno moje mišljenje ali zar ne vidiš da se sve više forumaša sprda sa tobom. A to da sam te zvao je nešto najsmješnije što sam čuo zadnjih dana. Pa ja kad bi imao tvoj broj, telefon bi zapalio. Svaki drugi dan me sa nekim zamjeniš. Pa te ljudi po čaršiji fataju i hoće da te tamburaju. Vučko nedaj se mi smo svi prolazni Spisko-Vučko i naša zvijezda su vječni. Ne sekiraj se legende žive tako ćeš i ti(Haso Popivoda, Nurija, Talenat isl.).

reddragon001
Kontakt:

Post Postao/la reddragon001 » 16 dec 2016, 11:29

Samo ti svoja posla gledaj ti i takvi mene fataju redovno al znas za sto.... Naporan si pretjerujes bolan nije nikome bitno misljenje tvoje, tuzio si klub i nemas pravo da pricas o njemu.

fender13
Kontakt:

Post Postao/la fender13 » 16 dec 2016, 11:33

Zvijezda ispred svih pusti te pisku on je vojnik zvijezde da smo svi poput njega imali bih uspješan klub u premier ligi

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 16 dec 2016, 12:13

combe je napisao/la:Ti si Spisko gluplji nego što izgledaš. Nije bitno moje mišljenje ali zar ne vidiš da se sve više forumaša sprda sa tobom. A to da sam te zvao je nešto najsmješnije što sam čuo zadnjih dana. Pa ja kad bi imao tvoj broj, telefon bi zapalio. Svaki drugi dan me sa nekim zamjeniš. Pa te ljudi po čaršiji fataju i hoće da te tamburaju. Vučko nedaj se mi smo svi prolazni Spisko-Vučko i naša zvijezda su vječni. Ne sekiraj se legende žive tako ćeš i ti(Haso Popivoda, Nurija, Talenat isl.).

Nije ti to u redu da tako vrijeđaš previše je , ne treba nikoga napadat bezveze to nas je i dovelo do ovoga

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 16 dec 2016, 12:45

Combe optuzuje ovu upravu sto se bori za zvijezdu,a kada sam ga pitao koga on bi on zelio u upravi,on suti,a zna da nas je ta uprava zaduzila,i sto je dovelo do ove situacije. ...
On nije navijac zvijezde,on je bivsi uposlenik upravo te uprave sto nas je zaduzila,,,,zato netreba obracat paznju na njega,,,uvuce se on u svoju misiju rupu kad opet budemo ona zvijezda u najboljim danima....pisko pisi sta ima novo,moze i u pp
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 16 dec 2016, 13:07

crvenobijeli je napisao/la:Combe optuzuje ovu upravu sto se bori za zvijezdu,a kada sam ga pitao koga on bi on zelio u upravi,on suti,a zna da nas je ta uprava zaduzila,i sto je dovelo do ove situacije. ...
On nije navijac zvijezde,on je bivsi uposlenik upravo te uprave sto nas je zaduzila,,,,zato netreba obracat paznju na njega,,,uvuce se on u svoju misiju rupu kad opet budemo ona zvijezda u najboljim danima....pisko pisi sta ima novo,moze i u pp

Combe je do sad milio put rekao da me ne interesuje imenom i prezimenom ko je u upravi. Nego napredak Zvijezde a kako su ovi ljudi došli očita je konstantna stagnacija. A Zvijezda sa ovim ljudima nikada neće biti ko u "najboljim danima" kao što ti kažeš. A sad se premotaj pa vidi ko je bio na čelu kada smo "bili u najboljim danima".
I još nešto ta uprava koja kažeš da je zadužila nije tek tako sama otišla nego je neko na njih konstantno vršio pritisak da odu. I na kraju ti isti koje napadate su uzeli Zvijezdu kada je bila na rubu kantonalne(Bratstvo nam u Gradačcu pustilo zadnje kolo da ostanemo)i doveli je do premier lige. A još nešto zapamti neki od ljudi koji se sad motaju oko kluba su bili i tad kada je Zvijezda dotakla najveće dno.

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 16 dec 2016, 13:41

Ali su napravili veliki dug, znaci nisu uradili nista sa svojim novcem,nego sve na zajam, slazem se stobom u necem,ali nije vrijedno da toliko blatis citavu upravu zbog par nehljebovaca, ja iskreno nisam toliko upucen ko je u upravi sada,mada neznam dali je jos u zvijezdi sadan imamovic,taj bi sam sebe zajebo da moze,kikic onaj brko, srekretar ili sta je vec dole,njih sto dalje od kluba,,,ali nemogu sad citav klub blatit zbog nekih pojedinaca...ha ya

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 16 dec 2016, 13:47

Ja druže nikad i nisam rekao ništa protiv kluba nego ljudi u klubu.

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 16 dec 2016, 16:05

combe je napisao/la:Ja druže nikad i nisam rekao ništa protiv kluba nego ljudi u klubu.

Ali se iz navedenog zakljuci da si protiv kluba,jer cim blatis te ljude u klubu,odmah i o zvijezdi se stvara losa slika.... Ja sam javno reko koga bi sto dalje od zvijezde....

maestro04
Kontakt:

Post Postao/la maestro04 » 16 dec 2016, 16:21

crvenobijeli je napisao/la:
combe je napisao/la:Ja druže nikad i nisam rekao ništa protiv kluba nego ljudi u klubu.

Ali se iz navedenog zakljuci da si protiv kluba,jer cim blatis te ljude u klubu,odmah i o zvijezdi se stvara losa slika.... Ja sam javno reko koga bi sto dalje od zvijezde....

A i Hamza vala ... legenda je i sve al dvije milje je previše

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 16 dec 2016, 18:42

Combe klasično dubre kad je blokada računa kad ide loše tu je visi po forumu.svrsava zbog neuspjeha.medutim čim malo bolje krene pobijdimo koga približimo se vrhu nema ga na vidiku.klasicni kompleksas.sacuvaj nas bože takvih ljudi..

Jedno je jasno da nećemo biti ni približno loši kao što combe želi i očekuje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

sidran
Kontakt:

Post Postao/la sidran » 17 dec 2016, 01:50

astra1922 je napisao/la:Combe klasično dubre kad je blokada računa kad ide loše tu je visi po forumu.svrsava zbog neuspjeha.medutim čim malo bolje krene pobijdimo koga približimo se vrhu nema ga na vidiku.klasicni kompleksas.sacuvaj nas bože takvih ljudi..

De ne kaki ti, non stop neke pomake nabolje u klubu spominjete i obećajete nešto. I svi mi želimo najbolje Zvijezdi. Combe je dosta upravu SAMO ŠTO ISTINA BOLI, ova nova uprava je ispala iz premijer lige i dno dna je. I za sve vam je još kriva stara uprava. ŠTO SAD NE TRAŽITE PROMJENU UPRAVE, SPORTSKOG DIREKTORA ITD..
Ranieri vam je tata..

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 17 dec 2016, 09:31

astra1922 je napisao/la:Combe klasično dubre kad je blokada računa kad ide loše tu je visi po forumu.svrsava zbog neuspjeha.medutim čim malo bolje krene pobijdimo koga približimo se vrhu nema ga na vidiku.klasicni kompleksas.sacuvaj nas bože takvih ljudi..

Hvala ti za to dubre ja ni u jednom postu tebe nisam uvrijedio. Hajdi mi sad samo reci kako je ova uprava dosla kad je to krenulo malo bolje. Svaka godina gora i gora. Stadion se poceo raspadat. Da nenabrajam dalje.

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 17 dec 2016, 09:49

combe je napisao/la:

Hvala ti za to dubre ja ni u jednom postu tebe nisam uvrijedio. Hajdi mi sad samo reci kako je ova uprava dosla kad je to krenulo malo bolje. Svaka godina gora i gora. Stadion se poceo raspadat. Da nenabrajam dalje.
nije tacno, ofarbali su ogradu, dobilu se lepenku, cepirali stadion ima toga samo se nevidi

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.